Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Galima, rankas, nugara ir kojas mankstinti. Siandien kaip tik buvau toning and fitness uzsiemime ir kaip tik darem bicepsus tricepsus. Bet mes su free weights ne su kabeliais ir ne weight machines. Svorius man patare imti mazesnius, bet tokius, kad kazkas jaustusi ir daryti daug repeticiju. Pvz emiau 3.5kg svarelius ir dariau po 20-40 repeticiju priklausomai nuo judesio ir ka thumbup.gif
koncultavaus su daktare, tai jokiu limitations nera man tik ziureti, kad neperkaisti ir ilgai nestovet vienoj vietoj su svoriais. tai as pakilnoju, pasokineju, toliau prisedu tricepsus darau, nuo kur nuo suoliuko atbuli tokie, zodziu veiklos prisigalvoti galima drinks_cheers.gif
o su weight machines jei nusireguliuoji normaliai sedyne, auksti ir neuzsivarai po 60-100 lb turetu but normaliai rolleyes.gif
Atsakyti
Sofija83 as irgi spinninga lankau, pati geriausia trenruote thumbup.gif O kokius dar cardio lankai? As dar darydavau combat ir attack bet manau gal jau per intensyvios nestuke.gif g.gif ? Ir dar body pump su svoriais, tik pamazinau keliais kg. Pastebejau,kad kaip blogai besijausciau, po treniruotes pasijauciu super gerai.Ir nuotaika pakelia ir blogumas sumazeja.

Atsakyti
QUOTE(simplemind @ 2012 01 26, 15:16)
Sofija83 as irgi spinninga lankau, pati geriausia trenruote  thumbup.gif O kokius dar cardio lankai? As dar darydavau combat ir attack bet manau gal jau per intensyvios  nestuke.gif  g.gif ? Ir dar body pump su svoriais, tik pamazinau keliais kg. Pastebejau,kad kaip blogai besijausciau, po treniruotes pasijauciu super gerai.Ir nuotaika pakelia ir blogumas sumazeja.


Body pump tai ce kaip aps mane panasiai fitness and toning thumbup.gif mes ir su svoriukais dirbam, ten lygsvara laikyt tuo apciu reikia, ebt man trenere truputi pritaiko judesius, kad pbz nenusidrebciau nuo pusiau tokio kamuolio. Darau namie prenatal pilates 1 syki savaiten, lb gerai susibalansuoja tada raumenys, sanariukai, paskui darau cardio blast, tai ten ir ora spardom ir sokinejam ir itupstai, bet vel ziuriu pagal save, kai ka pamodifikuoju,pvz atsispaudimu pilnai nebedarau, tik sulnekus kojas tokius pusiau. o spinningas labai gerai, ens pati gali reguliuoti drinks_cheers.gif liux! as pasipriesinima uzsidedu didesni tai ne tiek kiek greitai ten spinninu kiek leciau ir stipriau smile.gif
o svoriai man patinka, kazkaip rezultatai geriau matyti biggrin.gif
tu namie apti dar darai ka? gal begioji/ as seniau begiodavau, bet dabar kazkaip salta lauke... ant treadmill ne tas.. bet gal reikia pabandyti ristele taip... hm
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 01 26, 22:43)
--Body pump tai ce kaip aps mane panasiai fitness and toning  thumbup.gif  mes ir su svoriukais dirbam, ten lygsvara laikyt tuo apciu reikia, ebt man trenere truputi pritaiko judesius, kad pbz nenusidrebciau nuo pusiau tokio kamuolio.
-- Darau namie prenatal pilates 1 syki savaiten, lb gerai susibalansuoja tada raumenys, sanariukai, paskui darau cardio blast, tai ten ir ora spardom ir sokinejam ir itupstai, bet vel ziuriu pagal save, kai ka pamodifikuoju,pvz atsispaudimu pilnai nebedarau, tik sulnekus kojas tokius pusiau.
-- spinningas labai gerai, ens pati gali reguliuoti  liux!  as pasipriesinima uzsidedu didesni tai ne tiek kiek greitai ten spinninu kiek leciau ir stipriau smile.gif
o svoriai man patinka, kazkaip rezultatai geriau matyti 
--tu namie apti dar darai ka? gal begioji/ as seniau begiodavau, bet dabar kazkaip salta lauke... ant treadmill ne tas.. bet gal reikia pabandyti ristele taip...

-- body pump tai cia treniruote su svoriais. Visoms raumenu grupems.
-- As namie nieko nedarau. Neturiu laiko, plius tingiu labai biggrin.gif Bet gal ir gera mintis pilates pabandyti.
-- Jo, as taip pat su didesniu pasipriesinimu darau. Kad jausciau, kaip sakant kojas thumbup.gif . Svoriai labai gerai. Ir nepasakyciau, kad daug reikia. Tiesiog reguliariai, o rezultatai super. Kol nesilaukiau as begiodavau. Bet dabar ne. Nes jauciu, kad nelabai gerai. Sonus pradeda skaudeti ir pilvo apacia. Spinningas geriau. Bet jei ristele eiti, tai gerai, o ir kcal pastebejau, kad panasiai sudega g.gif
As stengiuosi 2-3k daryti spinnnga ir viena diena su svoriukais.Tiesiog jauciu pagal save, kad daugiau nereikia. Anksciau sportuodavau 5-6k per savaite ax.gif Bet kuda niekada nebuvau lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo simplemind: 27 sausio 2012 - 12:04
QUOTE(simplemind @ 2012 01 27, 05:01)
-- body pump tai cia treniruote su svoriais. Visoms raumenu grupems. 
-- As namie nieko nedarau. Neturiu laiko, plius tingiu labai  biggrin.gif  Bet gal ir gera mintis  pilates pabandyti.
-- Jo, as taip pat su didesniu pasipriesinimu darau.  Kad jausciau, kaip sakant kojas  thumbup.gif . Svoriai labai gerai. Ir nepasakyciau, kad daug reikia. Tiesiog reguliariai, o rezultatai super. Kol nesilaukiau as begiodavau. Bet dabar ne. Nes jauciu, kad nelabai gerai. Sonus pradeda skaudeti ir pilvo apacia. Spinningas geriau. Bet jei ristele eiti, tai gerai, o ir kcal pastebejau, kad panasiai sudega  g.gif 
As stengiuosi 2-3k daryti spinnnga ir viena diena su svoriukais.Tiesiog jauciu pagal save, kad daugiau nereikia. Anksciau sportuodavau 5-6k per savaite  ax.gif  Bet kuda niekada nebuvau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Teisingai, svarbiausiai ziureti apgal save, kaip jautiesi. begioti pasiilgstu... bet... iu vis neisbandau,a trodo krutine man nudribs lotuliukas.gif nerpatus tokia didele turet.
As siandien norejau siaip pati eiti ant begemoi takelio su pora svarelio greitaeige, bet kaz uzejo man siandien pilva skaudeti... matyt tempaisi viskas visig 17 savaiciu.. och puskuosiu namo... blush2.gif
Atsakyti
Sveikos merginos smile.gif
Norejau pasiteirauti, gal yra sportuojanciu Klaipedoje? gal kazkokius specialios treniruotes nesciosioms?
Kiek domejausi yra nesciuju vandens aerobika, bet i ja zadu eiti tik kai labai sunkiai judesiu smile.gif kol kas daug energijos ir viskas tvarkoj, ejau i visas treniruotes, aerobika, pilatesa, kalanetika 2-3 kartus per savaite su nesilaukianciomis merginomis, tai dabar jau geda paliko ten vaikscioti, nes i mane keistai pradejo ziureti (tokia sportininke net po dvi treniruotes is eiles eidavau, ir vis stambeju smile.gif ) tai noreciau pradeti lankyti kazkur kur yra bendraminciu smile.gif
Atsakyti
as pries nestuma sakiau, kad tesiu sporta ir budama nescia, bet taip uzpykino pirmus 4 men, kad tik lova - darbas- lova buvo rezimas doh.gif , bet paskui energijos antpludis uzejo tai sportavau vos ne iki 9 men.,spec. pratimus, bet jau namie, lankiau baseina thumbup.gif
Atsakyti
Milaxxx saunuole va thumbup.gif tu neziurek i kitas, as ir einu su nesilaukianciom kartu, man tik trenere atskirai dabar jau pasako ka daryti, nes man uzejo pilva skaudet.

O siaip, panos, ziurekit, saves neprievartaukit, kai bus noro ir jegu tada i trasa drinks_cheers.gif
Atsakyti
Esu labai patenkinta, atradus Kauno Vilijos baseina ir trenere Laima. Zinokit, nerealu! Savijauta superine, treniruotes gan intensyvios, bet galima deliotis pagal tai, kaip tu pati jautiesi. Man labai patinka. Baseinas tiesa siltas, dusas yra. Zinoma, jei tikites ten isvysti auksto lygio sporto kluba, tai taip nera, nes spinteles tokios sudevetos, dusai irgi ne pirmos jaunystes :hihih: bet viskas tvarkinga ir tikrai smagiai laikas praeina wink.gif Verta bandyti!
Atsakyti
IRIM saunuole thumbup.gif svarbiausia, kad linksma, kad patinka, tada ir nuotaika gera 4u.gif

As nusistovejau prie 3 spinnig/toning po valanda treniruociu ir vienos 45 min pilateso treniruotes bigsmile.gif bet kazko pavargstu, vakare po darbo ir uzsiemimu jau be plionkes doh.gif matyt nesu is tu, kuriom antras trimestras kaip ant sparnu...
Atsakyti
Man daktaras patare tuos 3 menesius nesportuoti, o poto jau ziuresim pagal savijauta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo annushka: 08 vasario 2012 - 08:54
As nesportavau pries nestuke.gif , na gruodi buvom pradeje su vyru begioti, bet tik porakart pasportavom per saltukus ir pastojau thumbup.gif
Atsakyti