Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Man siandien bus 3 k., savaitej, o jauciuosi,kaip nusikaltima padarius, kad tiek mazai. Bet tas miego noras, mane nugali. Nieko siandien kelsiuos ir eisiu, kaip didele mergaite biggrin.gif
Atsakyti
haha nejuokink! zinau ta nuovargi blush2.gif tu bent sportuot gali, o as kad ir buvus sportininke, bet isvis isvis zinok nieko negalejau, net jogos negalejau, kurios nekenciu mirksiukas.gif
ka tu darei sia savaite? begimo takeli? ka dar darai?
Papildyta:
QUOTE(o-pa-pa @ 2012 01 21, 12:40)
ooo aciu dideliausias,  4u.gif sportuosiu pagaliau, lietuviu kalba pratimu labai skurdziai pavyko rast. O apie youtube net nepagalvojau blush2.gif



Prasom, zinok nelbogi, as susidejau 3 visai normaliai, pliusd ar ten sone ismes pasiulimus, tai vienas berods yra uzsiemimas kur visa valanda galima thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 01 22, 16:48)
haha nejuokink! zinau ta nuovargi  blush2.gif  tu bent sportuot gali, o as kad ir buvus sportininke, bet isvis isvis zinok nieko negalejau, net jogos negalejau, kurios nekenciu  mirksiukas.gif
ka tu darei sia savaite? begimo takeli? ka dar darai?


2 kartai buvo su begimo takeliu, steperiu, dviratuku ir dar pratimukais nugarai,trecias baseinas smile.gif bet manau reikes padidint, nes uzkerpesiu, aisku viskas pagal savijauta. O jei tu buvus sportininke, tai jauciu, kad tau sunkiau nei man, ka nesportuoji, bet forma uztat gera, lengviau gimdysi smile.gif as taip manau.
Atsakyti
Pries 4 menesius buvau geroj formoj, bet dabar ja tie raumenys tokie susileide, sunku yra, kai zinai buvau irpatu s10k dary min 3 syk i savaite, po to svoriu treniruotes 3 k, plius pilatesa darydava ir tenisa laisvalaikiu. dabar tik spinning 2 k ir cardio 1-2k, dar darau pilatesa 1 karta savaiten, bet to neiskaiciuoju kaip i tikra treniruote, ce labiau prasitampymui bigsmile.gif
Man svoris vien nuo nesporatvimo pradejo augti, ne kiek nuo maisto,nes gi isdegindavau 800 kcal i diena vien su sportu, kru dar visa kita, o dabar skaityk vos ne viskas i pliusa eina doh.gif
Atsakyti
Nieko, po to greitai nuridensi, nes jei po 800 sudegindavai, tai faktas, kad kazkiek turejo paaugti, plius leliukas dar smile.gif man is vis svoris skaudi tema, jei as vel nepradesiu po 5 treniruotes savaitei, tai i savo vestuves galesiu ne ateiti geguze o atsiridenti, nors gal taip baisiai ir nebus smile.gif as labai tikiuosi. O ko tau labiau valgyt norisi, nesinori kokio nesveiko maisto. Nes as dabar galvoju, kad man cia kaip tycia sporto maziau , o ir kvepia nerealiai visokie brudini cipsai, brr, reiks tartis su vaikiuku viduje, kad jam vaisiai pradetu kvepet smile.gif
Atsakyti
QUOTE(V&P @ 2012 01 22, 14:51)
Nieko, po to greitai nuridensi, nes jei po 800 sudegindavai, tai faktas, kad kazkiek turejo paaugti, plius leliukas dar smile.gif man is vis svoris skaudi tema, jei as vel nepradesiu po 5 treniruotes savaitei, tai i savo vestuves galesiu ne ateiti geguze o atsiridenti, nors gal taip baisiai ir nebus smile.gif as labai tikiuosi. O ko tau labiau valgyt norisi, nesinori kokio nesveiko maisto. Nes as dabar galvoju, kad man cia kaip tycia sporto maziau , o ir kvepia nerealiai visokie brudini cipsai, brr, reiks tartis su vaikiuku viduje, kad jam vaisiai pradetu kvepet smile.gif


ahahaha juokini tu mane!
nesveiko visai nesinori, kas labai keista, ir saldumynu nelabai, bet norisi sriubu, bulviniu patiekalu, silkes, sushi ir sumustiniu su salotom! Cipsus ir pamegau, nors nelabai ju noredavau, bet kazkaip, kad super trauktu nera, viena kita nuo vyro nugvelbiu, bet va riebius sumustinius tai kertu! drinks_cheers.gif
Einu i spinning siandien issisiepus! nes visa savaitgali nieko neveikiau, apart namu tvarkymo blush2.gif
Ko tau norisi? Pirmam trimestre man visokie neiprasti dalykai buvo skanus ir tik ju tenorejau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 01 23, 14:57)
ahahaha juokini tu mane!
nesveiko visai nesinori, kas labai keista, ir saldumynu nelabai, bet norisi sriubu, bulviniu patiekalu, silkes, sushi ir sumustiniu su salotom! Cipsus ir pamegau, nors nelabai ju noredavau, bet kazkaip, kad super trauktu nera, viena kita nuo vyro nugvelbiu, bet va riebius sumustinius tai kertu!  drinks_cheers.gif
Einu i spinning siandien issisiepus! nes visa savaitgali nieko neveikiau, apart namu tvarkymo  blush2.gif
Ko tau norisi? Pirmam trimestre man visokie neiprasti dalykai buvo skanus ir tik ju tenorejau smile.gif


O as siandien neisiu sportuot, nors buvau labai pasiryzus is ryto, gryzus namo, is kart eiti i sporto kluba, bet kai gryzau, mano pasiryzimas ir jegos kazkur isgaravo doh.gif o del maisto, tai labai noriu virtu bulviu, bet ne gabaliukais, noriu koses, be pieno. Issiverdu bulviu, susitrinu isipilu aliejuko ir viskas, cia skaniausias maistas, rytais bananu, nu siaip labiausiai tai norisi cipsu, bet su situo reikalu labai stipriai kovoju. Siaip as nevalgau mesos, pieno produktu, tai rukyta desra pradejo skaniai kvepet, vakar vos neatsikandau lotuliukas.gif nu bet jei jau uzsinoresiu daugiau nei cipsu, teks uzkast desros. O siaip kvapai labai erzina, ypac zalios mesos ir virtuves, kai susimaise viskas. Oj sunku ax.gif nieko, praeis. O kokie tie keisti dalykai budavo? Manes kol kas ant silkes su uogiene netraukia. Siaip po truputuka pradeda pykinti, tai galvoju, ar nebusiu prisigyrus, kad nepykina doh.gif
Atsakyti
Mane alus traukia, sushi butent kur su zalia zuvim, silke (silkes USA niekas nevalgo), noris ikru, na o desrikes gerosoi kaip noreciau!
Del mesos zinok, pritariu, as seniau ja megau, o dabar man grynai ten steika valgyt ar grynos mesos gabaliukus fui! Turi but arba desrele arba va saliami.
Nuejau i spinning siandien, tai aciu dievui truputi krauja pravare, kitaip nudvesus turbut buciau nuo zemo slegio. Ryt deja nebus kada i treniruote nueit, bet ryt poryt pasiruosus i fitnesa ir cardio varyt bigsmile.gif
Tau kaip savijauta? Nepykina dar? Nera silpna? Man blogumai nuo kazkur 7 savaites prasidejo, 8 jau visas smagumas buvo.
Atsakyti
Man geriausia manksta iseti i lauka pasivaiscioti ax.gif , ir tai po to labai nugara skauda, tai neisivaizduoju kas butu po sporto smile.gif
Atsakyti
mum 18 savaite, bet as kazkaip vis nueinu karts nuo karto i sporto kluba, na bent jau 2 kartus per sav. tai tikrai, jokiu spec.pratimu nedarau , tik ant treniruokliu visa kombinuota manksta, man netgi trenere rekomendavo ir pilvo presui daryti atsilenkimus. Svarbu nepersistengti , manau.
Atsakyti
Sportas, koks jis bebutu, yra sveika, stiprina raumenukus, paskui bus istverme geresne, bus lengviau nesioti leliuka, kai pilvukas bus didelis thumbup.gif
Atsakyti
Jau ir pykina, tik dar nevemiu, bet mazai truksta, dabar rasau, tai seiles kaupiasi, ir silpna. Matyt busiu prisigyrus, kad nepykina lotuliukas.gif nu as tikiuosi cia maksimumas, nes jei jau bus daugiau, tai nezinau, ir dabar man nepatinka schmoll.gif o vakar valgiau toki skanu burgeri su darzovem, is kazkokios burgerines, kad vos neapsiverkiau kaip buvo skanu, net nesupratau, kas man ten buvo lotuliukas.gif jau maniskis sake, kad as tikrai nestuke.gif taip i ta burgeri isikabinau, velnias, vel jo uzsimaniau. Jis man net pykinima numusa, bet jei kiekviena diena juos valgyciau doh.gif doh.gif doh.gif tai gal geriau nepradesiu.
Kas del sporto, tai galvoju kazkaip nugara ir virsutine dali pastiprinti, jei bus jegu ( nes nesuprantu kur as jas padejau, dar tik rytas ) eisiu pasportuoti, pasakysiu, kad parodytu man su kokiais treniruokliais dirbt, kad minimaliai pakenkti. Nes tam tikras kuno vietas manau galima beveik viso nestumo metu dailinti, pvz rankas smile.gif
Atsakyti