Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Tikrai nekenkia! thumbup.gif as isbandziau spinning klase, tai uzsirasiau, nes labai aptiko, pasakiau trenerei, kad laukiuosi, ji paaiskino kaip ka ir labai super 45 minutes pramyniau. tai 2 sykius spininga darysiu ir du sykius toning and cardio bigsmile.gif bus pats tas. zymiai geriau pasijauciau pasportavus, atrodo, pagalia i zmogu atvirtau. lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Oj, as tai i i zmogu pavirstu pasportavus smile.gif net nemaniau, kad priklausoma esu biggrin.gif svarbiausia siandien nusprendziau lengvai pasportuoti, nebegti, tik greita ejima, dviratuka, steperi. Tai einu as einu ir , kad pradejo visus sonus maust ( nu toks tarsi, kazkoks noras begt ), tai ir pabegau kaip reikalas, taip gera paliko, ne tas zodis smile.gif
Atsakyti
Saunuole V&P thumbup.gif ! Jo priklausomybe buna didele nuo sporto, man labai sunku buvo 3 menesius, nes norejau sportuoti, bet nebuvo kaip, silpna ir pykino, bet dabar jau beveik 4tas menuo eina ir vel pagaliua galiu uzssiimineti sportine veikla drinks_cheers.gif
O tau begant nebuvo bloga, paskui pilvuko nemaude? Gal svoriukus dar darai?
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 01 17, 02:58)
Saunuole V&P  thumbup.gif ! Jo priklausomybe buna didele nuo sporto, man labai sunku buvo 3 menesius, nes norejau sportuoti, bet nebuvo kaip, silpna ir pykino, bet dabar jau beveik 4tas menuo eina ir vel pagaliua galiu uzssiimineti sportine veikla drinks_cheers.gif
O tau begant nebuvo bloga, paskui pilvuko nemaude? Gal svoriukus dar darai?


Bloga tikrai nebuvo, bet vat pilva kazkaip keistai kuteno tol kol greitai ejau, kai tik pradejau begti, viskas susitvarke, tas kleckukas mano sake '' Mama, ka tu cia vaikstai, mes gi begt iprate '' biggrin.gif juokauju cia aisku. O su svoriukais nedarau, nes lasinius metu, tiksiau meciau, tai kardio treniruokliai ejo pagrinde, dabar prrie ju pripratau, ir kazkaip nesiryztu kazka kit ka, nepatikrinta darti. Bet galvoju ir velesniame laikotarpyje apie nesciuju manksta, smagu butu su mamytem kartu pasportuoti smile.gif
Atsakyti
V&P, tu man atrodo esi sportiska panele, tai tau su siaip niesciosiom mamytem gali buti per daug lengva biggrin.gif
As siandien Cardio Blast isbandziau grupe, ejau su visais, tik trenere zino, kad laukiuos, tai ji leidzia man pasimuliuot nekuriuos pratimus, bet siaip nieko 45 minutes gana intencyviai, paskui buvo labai geras pasportavus, jokio darbinio streso neliko. As matai svoriu megeja, tai man truputi sunku dabar, nes negaliu daryt kiek seniau panesdavau. Tai ir prie cardio apsistosiu daugiausia.
Atsakyti
pries nestuma nesportavau,todel ir tada jau negalejau pradeti sportuoti, kunui butu didelis kruvis
Atsakyti
Jav, nesportavusiom pries niestuma, patariama pradeti judeti, sportuoti. Nes tai nekenkia o padeda!
Atsakyti
Ai siandien kazkaip dure pilvuka, nu bet cia tik siaip tikriausiai, tai nejau sportuot, rytj reikes nuketi i baseina smile.gif man tai, kad pabendraut su mamytem, o ne pasimankstint kazkaip idomiau smile.gif prisiderinciau, bet siaip tikrai nesu sportiska, tiesiog isipratinau pasportuot.
Atsakyti
jei duria, nesportuotk. isvis man gydytoja sake, kad klausykis savo kuno, jei silpna nustok sportuoti arba jei blogai jautiesi nesportuok. Man siandien raumenukus skauda truputi koju nuo vakar dienos cardio blast klases, tai ir nieko nedarau, ryt vel cardio laukia bigsmile.gif
mes darbe esam sesios niestukes, tai as darbe pagrinde atsibendrauja, ai va sporto klubas pas mum ir darbe tai du zuikiai vienu suviu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 01 02, 02:00)
Prasom niestukes smile.gif
http://www.youtube.c...952l0.5.2.2l9l0

galima susideti 2 ar 3 pamokelesir mankstele gera smile.gif


ooo aciu dideliausias, 4u.gif sportuosiu pagaliau, lietuviu kalba pratimu labai skurdziai pavyko rast. O apie youtube net nepagalvojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2012 01 19, 01:14)
jei duria, nesportuotk. isvis man gydytoja sake, kad klausykis savo kuno, jei silpna nustok  sportuoti arba jei blogai jautiesi nesportuok. Man siandien raumenukus skauda truputi koju nuo vakar dienos cardio blast klases, tai ir nieko nedarau, ryt vel cardio laukia  bigsmile.gif 
mes darbe esam sesios niestukes, tai as darbe pagrinde atsibendrauja, ai va sporto klubas pas mum ir darbe tai du zuikiai vienu suviu  drinks_cheers.gif


Bet kai issisportuoju praeina, na man taip idomiai, dabar jau nebeskauda nieko. Tik kari sona kartais, bet tai nelabai priklauso nuo sporto. O siaip smagu, kai yra nestukiu aplink,mano aplinkoje nera, arba dar nezinau bigsmile.gif
Atsakyti
Tau matyt skauda, nes gimda pleciasi, man zinok uzeidavo ir uzeina durimai, tempimai, meslungiai ir visokie kitokie imai blink.gif matyt taip musu organizmas suredytas, kad buna nepatogumu, nros yra tokiu kuriu nei pykino, nei silpna buvo, nei ka skaudejo, bet ce as tikrai ne tokia.
Bandysiu fitness and toning klase kita savaite, jei atsikelsiu taip naksti, nes treniruote pries darba, ten maziau judejimo ir daugiau kontroliuotu judesiu raumenukam, bus lengviau man taip bigsmile.gif
Man kai pradejau 3 k i savaite sportuoti, tai zinokit nugaros nebeskaud, o buvo pradeje diegti... thumbup.gif
Atsakyti