Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Del soko tai teisybe zinok, man nugara eme mausti nuo mazo judejimo, kantrybes nera, o raumenys bliuska... as seniau ir taip gerai issikraudavau prabegus 10k, kad problemu nebelikdavo lotuliukas.gif
Reikia reikia pajudeti, pradesiu nuo 45 min ir ilginsiu iki 115min, kol daeisiu, susidaraiu rutina, dabar tik reikia kibti i darba! thumbup.gif
Atsakyti
as tai labai noreciau baseina lankyti, bet nera kur dukters palikti, vyras dirba o visi kiti artimieji kituose miestuose...ehh kaip pavydziu as toms merginoms, kurios turi galimybiu istrukti is namu.
Atsakyti
QUOTE(Avieteee @ 2011 12 31, 09:17)
as tai labai noreciau baseina lankyti, bet nera kur dukters palikti, vyras dirba o visi kiti artimieji kituose miestuose...ehh kaip pavydziu as toms merginoms, kurios turi galimybiu istrukti is namu.


As namie sportuosiu, nes man laiko nera i sporto kluba, galima namie per youtube prisimokyti, uztenka nusipirkti svoreliu, tanpria guma ta resistance band ir galima visokius pilatesus daryti. As seniau varydavau i gym'a 5 k i savaite, bet dabar nera man laiko tiek taskytis po visur. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Avieteee @ 2011 12 31, 08:17)
as tai labai noreciau baseina lankyti, bet nera kur dukters palikti, vyras dirba o visi kiti artimieji kituose miestuose...ehh kaip pavydziu as toms merginoms, kurios turi galimybiu istrukti is namu.


o pas jus nera sporto klubu, kur vaikiuku kambarys yra? g.gif
QUOTE(Sofija83 @ 2011 12 31, 10:27)
As namie sportuosiu, nes man laiko nera i sporto kluba, galima namie per youtube prisimokyti, uztenka nusipirkti svoreliu, tanpria guma ta resistance band ir galima visokius pilatesus daryti. As seniau varydavau i gym'a 5 k i savaite, bet dabar nera man laiko tiek taskytis po visur. blush2.gif

musu sporto klubas, su mashina nuo namu 4 min. thumbup.gif mes ten kasdien ir vaziuojam thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rashkyte @ 2011 12 31, 11:36)
o pas jus nera sporto klubu, kur vaikiuku kambarys yra?  g.gif

musu sporto klubas, su mashina nuo namu 4 min.  thumbup.gif  mes ten kasdien ir vaziuojam  thumbup.gif


Super! kaip arti smile.gif pas mum ir yra kur vaikiukus palikti galima, bet jie berods kazkokio ten tam tikro amziaus turi buti. ax.gif
As galvoju savo treadmill isigyti, koki kur neuzima daug vietos.
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2011 12 31, 11:14)
Super! kaip arti smile.gif pas mum ir yra kur vaikiukus palikti galima, bet jie berods kazkokio ten tam tikro amziaus turi buti. ax.gif
As galvoju savo treadmill isigyti, koki kur neuzima daug vietos.

pas mus nuo 6men. iki 12 metu 4u.gif vaikiuku "klubas" 4u.gif
Atsakyti
As va pusvalandi toki nebloga pilatesa kombinuota padariau su svoriukais, dabar vakare sakiau padarysiu vel pusvalandi siaip su svoriukais, ale iskarto nuotaika geresne smile.gif bandziu 45 min bet neisejo... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2011 12 31, 20:27)
As namie sportuosiu, nes man laiko nera i sporto kluba, galima namie per youtube prisimokyti, uztenka nusipirkti svoreliu, tanpria guma ta resistance band ir galima visokius pilatesus daryti. As seniau varydavau i gym'a 5 k i savaite, bet dabar nera man laiko tiek taskytis po visur. blush2.gif



na gal reikes ir man pasizvalgyt youtube.com - aciu uz ideja. smile.gif
Atsakyti
Pasiziurek, ten gali geru rasti, as rada 10 minute prenatal pilates, tai sudetos 5 dalys ir jei pvz visas is eiles darai tai gaunas beveik valanda ir visai neblogas pilatesas!
Dar buna geru dvd jillian michaels, jinai gerai uzsivarius boba, as jos pora dvd turiu tai ji daro po 3 min bet lb intencyvia sesija. thumbup.gif tik youtube jos jos video ilgesnius sunku rasti.
Atsakyti
QUOTE(Sofija83 @ 2011 12 31, 21:39)
As va pusvalandi toki nebloga pilatesa kombinuota padariau su svoriukais, dabar vakare sakiau padarysiu vel pusvalandi siaip su svoriukais, ale iskarto nuotaika geresne smile.gif bandziu 45 min bet neisejo... ax.gif


thumbup.gif maladec, saunuole!!! pas mus namie tai vietos labai mazai blink.gif
bet imesk koki linka su geresnem pamokelem (cia arba i az).

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Prasom niestukes smile.gif
http://www.youtube.c...952l0.5.2.2l9l0

galima susideti 2 ar 3 pamokelesir mankstele gera smile.gif
Atsakyti
Ka manote, ar nekenktu nestuke.gif lengvas, neintensyvus dviracio minimas ? smile.gif
Atsakyti