Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Labai domiuosi sportavimu nėštumo metu. Ne todėl, kad būčiau užkietėjusi sportininkė, bet todėl, kad sportas mažiau ar daugiau visada būdavo mano draugas biggrin.gif ypač susiėmiau planuodama nėšumą, t.y. rengiau savo kūną ne tik atsisakydama žalingų įpročių, bet ir rimčiau bei reguliariau sportuodama. Net parsisiunčiau kelias knygas ta tema thumbup.gif

Sportuoti ne tik kad galima, bet ir reikia. Sportas ne tik sveikas mamai (mažėja nuovargis, pykinimas, gerėja kūno linijos), bet ir vaikeliui - sportuojančių maqmyčių leliukai gimsta didesni ir netgi, sako, geriau vystosi.

QUOTE(storoji dama @ 2011 06 11, 09:45)
Pirmą mėnesį intensyviai važinėjausi dviračiu (nežinojau, kad laukiuosi). Dabar važinėjuos visuomeniniu transportu, bet, turiu pasakyt, dar klausimas, kas iš tikrųjų blogiau. Troleibusuose tvanku, pykina, krato, nebūtinai gauni atsisėst ir sunku laikyt daiktus.


Dviračiu nepataria važinėti dėl rizikos nukristi: nėštumo metu būsimos mamytės vestibiuliarinis aparatas veikia kiek kitaip, tad gali susisukti galva ir tada jau kritimas nuo dviračio garantuotas verysad.gif
Atsakyti
Sveikos,lankau nesciuju mankstas,valandzike mankstinames,liuks thumbup.gif Kojos maziau tynsta ir lengvesne jauciuosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(aromat @ 2011 06 15, 15:17)
Sveikos,lankau nesciuju mankstas,valandzike mankstinames,liuks thumbup.gif Kojos maziau tynsta ir lengvesne jauciuosi smile.gif


Vandens? O kur lankot?
Atsakyti
as taip pat lankau nestukiu kursus(uzsienyje) , ten ieina ir vandens sportas ir nestukiu joga ir trumpi kursiukai apie viska ka reiketu nestukems zinoti. labai patenkinta, kartais jauciuosi tokia apsunkus ir nerangi gal ir paskaudena sen bei ten, tai prisiverciu nueiti ir iskarto labai gerai pasijauciu. atsipalaiduoja, dingsta itampa, skysciai is kuno lengviau pasidsalina, maloniai paplepu su kitom apie pilveliu reikalus (nes namie jau visiems atsibodau), plius dabar kai susimazinau darbo valandas tai labai geras laiko praleidimas neleidziantis kirmyti namie ant sofos smile.gif
Atsakyti
mankstinuosi namie ir planuoju joga lankyti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Veneraa @ 2010 02 12, 01:38)
Net nebandau sprotuoti , ir jokiu budu greit eiti ir pan, nes iskart pradeda tempti ziauriai pilva...geriau ramiai pagulet arba letai pasivaikscioti...

Aš taip pat..šiaip mėgstu vaikščioti, 1-2 kart per dieną, bet nepersistengiu..Jaučiu kad intensyvūs sportai ne man. Buvau 6-7 mėn įsigijus treniruoklį dviratį, bet kai užsivesdavau minti, tai po to labai kietėdavo pilvas..O spec. mankštų, jei būtų buvę už ką , būčiau neatsisakius, manau ir vandeny ir šiaip ten labai smagu turėtų būt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maumė: 28 rugpjūčio 2011 - 13:36
Dėl sporto, tai jei iki nėštumo intensyviai sportavote, tai ir nėštumo metu galima sportuoti, tačiau jei nesportavote, tai intensyviai sportuoti nepatariama. Aišku, įvairios neintensyvios mankštelės visada į naudą 4u.gif
Atsakyti
O man klausimelis iskilo, jei laukiesi ar galima lankyti aerobika kartu su pilvo presu treniruotem? Turiu nereikalingu riebaliuko pilvo strityje
Atsakyti
labukas,

ale senokai kas cia bebuvo sad.gif

pries pastojan pirmaji karta irgi labai daug sportavau, kai suzinojau, kad laukiuosi -nustojau, ir didele klaida padariau sad.gif tikrai issigandau, galbut maziau ir pasiskaicius buvau, kad visgi nestukei galima sportuot, taciau pradejau lankyt baseina, labai patiko, neseniai suzinojau kad vel nestuke.gif , bet siuo metu irgi sportuoju ir tikrai nezadu to atsisakyt, aiksu pilvo presui pratimu nedarysiu, labai sunkiai nekilnosiu, bet tikrai zadu judet, aisku su saiku smile.gif
pirmojo nestumo metu priaugo 28 kg.....

nenoriu tiek pat priaugti si karta
blush2.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif nėštumo metu nenoriu priaugti labai jau daug,nes esu gan žmoka1,65cm o sveriu ~65kg skaičiau jog pastojus jei nesportuoji geriau ir nesportuoti,tai norėjau paklausit kiek laiko iki nėštumo planavimo geriausiai būtų pradėti sportuoti sporto klube?o pastojus ir toliau sportuoti aišku viskas keistūs.
Atsakyti
Kaip suprantu, dar nepastojot, tai tiesiog pradėkit rytoj wink.gif Nežinia, gi kada vaikiukas užkibs... Turbūt laiškelio neatsiuntė: mama, ruoškis, ateisiu tokią tai dieną, tokią tai valandą...

o dėl sporto, buvau sportuojanti, du pirmus mėnesius sportavau stipriai (karate, be apribojimų), nes tiesiog nežinojau, kad laukiuosi, dar vieną mėnesį su visokiais apribojimais, o paskui mečiau, nes pradėjo gimda spazmuot, tai paskui ateinančius tris-keturis mėnesius, kadangi be sporto negaliu, per dieną nueidavau pėsčiom 10-15, o kartais ir 20 km, tatai jau niekaip nekenkė...

apskritai teigiama, kad negalima daryti pratimų pilvo presui, negalima daryti visokių akrobatikų (ale kūlversčių ir pan.), plius nieku gyvu negalima sukaisti, kad prakaitas žliaugtų, veidas paraustų - nes vaikui kenkia karštis. Aš iš nežinojimo pastarojo dalyko ne visada laikiausi, gal dėl to ir iki spazmų dasivariau...
Atsakyti
niu va vakar kaip tik snekejau su trenere, pritariu viskuom, ka pasake pries tai mamyte, dar pabresiu, kad reikia stebet savo pulsa, negalima tiek uzsipumpuot, kad vos atgautum kvapa, na kaip sakiau esu nestuke.gif ir sportuoju, aiksu siek tiek kruvius sumazinau,kai kuriu pratimu tikrai nebedarau, atsiranda labai didelis savisaugos jausmas, kad oi atsargiai gal taip nedaryk, o geriau ta pratima kitaip ir ramiau padaryk, taip kad su sveiku protu sportuot galima,ir netgi patartina smile.gif

o beje, jei pries tai nesportavai ir pastojus sugalvojai, tai pats geriausiaS sportas yra baseinas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo slitka: 25 spalio 2011 - 08:54