Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Pirmojo nėštumo metu dar šeštą mėnesį sportavau salėje, treneris buvo sudaręs spec programą, dariau pratimus su kamuoliu, plaukiojau baiseine ir tik treniruokliai, kuriuos naudojant reikėtų gultis ant pilvo buvo tabu. Jei nėra sveikatos bėdų, tai su saiku sportas tikrai yra galimas.
Atsakyti
Turiu elipsinį treniruoklį. Prieš pastojant vis užlipdavau ant jo 2-4 kartus per savaitę po 0,5-1 val., plius darydavau paprastus pratimukus su svareliais ir atsilenkimus. Pirmus 3 nėštumo mėnesius visai nesportavau, nes labai pykino, nebuvo nei sveikatos, nei noro. Dabar jau noras sugrįžo. Bandysiu vėl lipti ant treniruoklio, tikiuos mažyliui nepakenksiu g.gif

O kaip su atsilenkimais, ar galima?
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 01 19, 10:47)
Turiu elipsinį treniruoklį. Prieš pastojant vis užlipdavau ant jo 2-4 kartus per savaitę po 0,5-1 val., plius darydavau paprastus pratimukus su svareliais ir atsilenkimus. Pirmus 3 nėštumo mėnesius visai nesportavau, nes labai pykino, nebuvo nei sveikatos, nei noro. Dabar jau noras sugrįžo. Bandysiu vėl lipti ant treniruoklio, tikiuos mažyliui nepakenksiu  g.gif

O kaip su atsilenkimais, ar galima?


skaičiau knygoj, kad atsilenkimus sulenktomis kojomis rekomenduojama daryti iki 3-4 men., o atsilenkimu istiestomis kojomis negalima visai (beje, negalima ir "viaziuoti dviraciu" atsigulus ant nugaros)
Atsakyti
Sveika,

žinok buvo ši tema aktuali ir man:) Bet daktarė labai griežtai uždraudė visus sportavimus. Galima lankyti tik specialiai neščiosioms skirtą mankštą (tam taip pat reikia pažymos iš ginekologo, kad tavo nėštumas nėra komplikuotas ir tu gali sportuoti) arba... (aš taip išsprendžiau problemą) susiradau įvairių pratimukų, kurie tinka nėštukėms ir darau juos namuose ant kilimėlio:)
Atsakyti
QUOTE(Marseta @ 2011 01 19, 10:47)
Pirmus 3 nėštumo mėnesius visai nesportavau, nes labai pykino, nebuvo nei sveikatos, nei noro. Dabar jau noras sugrįžo. Bandysiu vėl lipti ant treniruoklio, tikiuos mažyliui nepakenksiu  g.gif


As taip pat turiu elipsiuka, bet man kazkaip nekyla noras juo minti. Po gimdymo kai tik rasiu laiko tai minsiu, o dabar jau geriau pasieiskosiu spec manksteliu nestukem rolleyes.gif
Atsakyti
Nėštumo metu planavau sportuoti, lankyti nėštukių baseiną, bet planai ir liko planais.. blush2.gif
Atsakyti
Gydytoja pasake, kad neverta dabar sportuot, tai jau tikrai.
Drauge, kuri pagimde, patare, kad kokiu 5-7 men. eiciau i nesciuju sporta, bus daug lengviau gimdyt =] ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Newesta @ 2011 01 19, 17:01)
Gydytoja pasake, kad neverta dabar sportuot, tai jau tikrai.
Drauge, kuri pagimde, patare, kad kokiu 5-7 men. eiciau i nesciuju sporta, bus daug lengviau gimdyt =]  ax.gif


O aš visai nesportavau, bet pagimdžiau labai lengvai 4u.gif Čia mitas dėl to lengvesnio gimdymo.
Atsakyti
Gal kas žino kokių nuorodų paprastiems pratimukams, kuriuos gali atlikti nėštukės? 4u.gif
Atsakyti
Viena mano pazystama jojike, net nescia jodinejo miki mazdaug 6-7 menesio, saubas buvo pasiklausius, bet va nieko. Nepakenke:)
Atsakyti
Gal kuri žino kur Vilniui galima lankyti neštukėms baseiną?
Atsakyti
Pirmą mėnesį intensyviai važinėjausi dviračiu (nežinojau, kad laukiuosi). Dabar važinėjuos visuomeniniu transportu, bet, turiu pasakyt, dar klausimas, kas iš tikrųjų blogiau. Troleibusuose tvanku, pykina, krato, nebūtinai gauni atsisėst ir sunku laikyt daiktus.
Atsakyti