Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

Sportuoti, tai sportuoti, ale kaip suderinti ir darbus ir sportus, jei visi tie uzsiemimai vyksta darbo metu? na, suprantu, kai jau nebedirbsiu, bet tai bus gi tik pabaigoje laukimo... smile.gif ech, gaila kazkaip
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2010 02 09, 12:25)
Sveikos...

O gal kas buvo susidūrusios su stepu, kūno dizainu. Galima ar ne? O kaip su pilvo preso pratimais? Aš jau daug metų  (su pertraukom) aerobiką lankau ir nebežinau ką man toliau daryti. Dar tik pati pradžia. Bet jau mėnesį nežinodama sportavau. Dabar lankau, bet taip slabnai be energijos darau...  blush2.gif Gal nieko tokio...
Šiauliuose mankštų neštukėms kaip ir nerandu. Beje koks tas mano neštumas dar... nieko nesimato..  biggrin.gif

Į mano stepo klasę ateina keletas nėštukių. Jau su nemažais pilvais. Ir į jogą ateina. Nešokinėja labai, nedaro pilvo pratimų ar pratimų ant nugaros, bet pasimodeliuoja pagal save ir vis tiek nemažai tų pačių pratimų daro (ypač visokie žinksneliai, įtūpstai ir pan gerai sueina).

Panašiai ir su dviračiais - čia, kur gyvenu, jie yra pagrindinė transporto priemonė ir nei nėščiosios, nei mamos su mažais vaikais dviračių nenukiša, bet važinėja sau ir dėl nieko nesijaudina.

labai patiko čia kažkurios rašytas posakis, kad nėščioji - ne ligonė. Ir aktyvumas kaip tik gerai, daugiau deguonies prikvėpuoji, antvorio nepriaugi.
Atsakyti
As pirmus 3 men nesportavau, o po to uzsirasiau i nesciuju manksta. Iki 3 men ten net ir nerekomendavo eiti. Siaip lengva mankstele tikrai i nauda, jei padarydavau pertrauka, iskart nugara pradedavo skaudeti..
Atsakyti
nesportavau 17-ka metų, bet jau kokį dešimtmetį ruošiausi lotuliukas.gif
o sužinojusi, kad vėl laukiuosi - prisiruošiau doh.gif
dabar sportuoju 3 kart per savaitę ir esu labai patenkinta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(alionuska28 @ 2010 10 19, 12:54)
Sportuoti, tai sportuoti, ale kaip suderinti ir darbus ir sportus, jei visi tie uzsiemimai vyksta darbo metu? na, suprantu, kai jau nebedirbsiu, bet tai bus gi tik pabaigoje laukimo... smile.gif ech, gaila kazkaip


Netiesa, yra užsiėmimai nėščiosioms ir vakarais ( Northway, sugicharoj, impulse, stimulus ...) smile.gif Aš jau visur išbandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marina_MM @ 2010 11 15, 15:43)


man jau 13 savaitė nestuke.gif labai noriu sportuot, nes žinau, kad tiek man, tiek mažyliui labai sveika, dabar ieškausi, kur galėčiau eit.

kur jūs Marina_MM lankotės, jeigu ne paslaptis ir kokie atsiliepimai? smile.gif
Atsakyti
Mums jau 28 savaitele 4u.gif , bet mes vis lankomes sporto salej fitness4.gif As visada labai daug sportavau ir darbas mano susijes su sportu, tai net neisivaizduoju gyvenimo be sporto, dabar jau aisku galvoju ne tik apie save, dabar mes viska daug leciau ir su saiku darom nestuke.gif biggrin.gif ir dar musu tevelis-treneris mus priziuri, taigi nemanau, kad sportas pakenks, atvirksciai mes dar geriau jauciames thumbup.gif ir daktare tik uz tai ,kad mes aktyviai gyvenam clap.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Safyra*: 23 gruodžio 2010 - 13:43
sveikutes, Su Sventemis
nors man dar tik pati nestumo pradzia, bet nenustygstu vietoje ir baisiai noriu mankstintis ax.gif gal patartumete kokiu pratimu jokiu budu negalima daryti nono.gif
pavyzdziui ar galima kilnoti rankas, ar pilvo ar dubens pratimai leistini ir pan. gal kas darote mankstas namuose? fitness3.gif
Atsakyti
Merginos,o gal zinot ar galima minti elipsini treniruokli? wink.gif Mum 16 sav.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melynake*: 26 gruodžio 2010 - 20:07
QUOTE(melynake* @ 2010 12 26, 21:07)
Merginos,o gal zinot ar galima minti elipsini treniruokli? wink.gif Mum 16 sav.



sveikute, kiek skaiciau siame forume, tai nestukes treniruojasi ir gan smagiai thumbup.gif
tik nepersistengia su kruviais... tas tinka ir elipsiniams treniruokliams... 5-10 min ramaus apsilimo nepakenks, bet didesnis kruvis nono.gif tempiasi pilvo pleve, spaudimas ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asta25: 26 gruodžio 2010 - 22:11
QUOTE(Asta25 @ 2010 12 26, 22:10)

Truputuka reikes bandyti paminti wink.gif
Atsakyti
Man jau prasidėjo 15 savaitė ir pradedu galvoti, kur ir kokį sportą (mankštą) reikėtų lankyti. Sporto klube, kurį mums darbas apmoka, yra nėščiųjų mankšta, bet tik nuo 15 val. (t. y. darbo metu), taigi ten eiti negaliu. Gal žinote sporto klubus Vilniuje, kur mankšta nėščiosioms vyksta vakarais, o ne dienos metu (kaip matau internete, daugumoje vyksta dienos metu)? O gal tos mankštos nėščioms būtent ir yra skirtos toms, kurioms jau liko apie 2 mėn. iki gimdymo, t. y. būtent tiek, kai išleidžiama nėštumo ir gimdymo atostogų? O gal tiesiog man nueiti į savo įprastinį sporto klubą ir paprašyti kineziterapeutės sudaryti asmeninę programą treniruoklių salėje, skirtą būtent nėščiai ir dar pagal nėštumo mėnesius (iki nėštumo šiek tiek sportavau, bet ne itin reguliariai ir ne itin intensyviai)? Gal galite patarti, kurios susidūrėte? Tiesa, man vis dar jaučiasi šioks toks nuovargis ir kartais silpnumas (kad ir pasitvarkius namie ilgėliau), tai net nežinau, ar jau galima sportuoti...
Atsakyti
Manau jeigu daktaras leidzia tai galima sportuoti smile.gif tik aisku su saiku, nes jau sunkaus svorio nepakilnuosi ir staigiu judesiuku nepadarysi rolleyes.gif Bet judet butina, tik kiekvienai pagal galimybes, man atrodo dar priklauso nuo gyvenimo pries nestuma ... jei nesportavot anksciau, tai ir dabar galit leist sau lengva manksta, o jei jusu kunas priprato prie kruvio, tai ir dabar reiktu sportuot, bet aisku mazesniu tempu biggrin.gif fitness3.gif Yra pakankamai daug pratimu, kuriu nepatartina daryt nesciosioms, taigi mano manimu, geriau sportuot su trenerio prieziura sunglasses2.gif , o dar plaukimas baseine sako irgi i nauda mamytei ir jos busimam vaikeliui assa.gif
Atsakyti