Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

man geriausias sportas - letas pasivaiksciojimas. pvz i prekybos centra, esanti toliau nuo namu ne vaziuoju, o einu. mirksiukas.gif siaip kur reikia, stengiuosi pestute nusliukint
Atsakyti
aš sportuoju, ir ginekologė sakė, kad sportuoti nėštumo metu yra labai gerai smile.gif sportuoju baseine, du kartus į savaitę vandens aerobiką, ir vieną kartą į savaitę į treniruoklius nueinu smile.gif po poros savaičių baigsis abonementas, tai registruosiuosi jau į būsimųjų mamyčių treniruotes, nes savavališkai sportuodama byjau persistengti, vis dėl to esu ne viena smile.gif
Atsakyti
As sportavau, vaiksciojau i baseina tris kartus per savaite.
Ir vietoj begiojimo rinkdavausi ilgus pasivaiksciojimus beveik kiekviena diena. Nestumo metu gerai jauciasi, iki pat galo, be jokiu vargo uzlipdavau i 5 auksta.
Reikia sportuoti, tik nereikia persistengti
Atsakyti
Sveiki, prisijungiu ir aš į jūsų gretas. ax.gif tai po gi laukiuosi ir mąstau pradėt lankyt specialias mankštas nėštukėms, tik tikriausiai išeis jas lankyt kai išeisiu į dekretines nes kitaip neišeina. Dirbu sėdimą darbą, taip kad stengiuos bent namo paeit kelias stoteles, labai mėgstu pasivaikščiojimus, tai jei geras oras ar laisvadienis būtinai kur nors išeinu. biggrin.gif Ir neapsisprendžiu ko labiau noriu baseino ar jogos ax.gif
Atsakyti
Kadangi pries nestuma nesportavau, tai ir nestumo metu sportuoti nepradejau. 4u.gif
Atsakyti
Man tai ginė per pirmą apsilankymą sakė, jei sportuoji tai sportuok ir toliau jei nori, bet tik palengvink krūvius smile.gif o dabar va dėl nugaros liepė lankyt baseiną ax.gif
Atsakyti
Sportavau pries nestuma - megejiskai aisku. Bet pastojus nustojau. Pirmus tris menesius siaip dar niekas neaisku, tai nesinori prisistrakalioti iki persileidimo. Veliau kuri laika neturejau laiko:) nors kokia lengva mankstele tikrai lankyciau (pvz pilatesa arba specialias nesciosioms) - nes nestumas be jokiu komplikaciju buvo. Vienu zodziu prie sporto grizau 30 savaiciu kai i dekretines isejau - lankiau baseina nescioms ir manksta nescioms (nu tipo aerobika, bet ten tokie leti tempai, kad man su aerobika tai nieko bendro neturi). Tai lankiau iki 38 savaites, kol pajutau, kad jau as ir tarp nesciuju kaip karve ant ledo:)
Siaip manau visu pirma reikia ziureti kaip nestumas rutuliojasi, o jei viskas gerai, tai proto ribose sportuoti butina.
Atsakyti
kas megsta ir mankstinasi, tai nieko nesakau, o sportuoti, tai manau, kad nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(bitė Majaa @ 2010 09 20, 23:40)
kas megsta ir mankstinasi, tai nieko nesakau, o sportuoti, tai manau, kad nereikia schmoll.gif

kodėl? blink.gif
Atsakyti
iki nestumo labai aktyviai sportavau, vasara buvo siokia tokia pertraukele, o dabar vel pradesiu lankyti uzsiemimus (tik skirtus nesciosioms). Nes nuo sedimo darbo ir be sporto, jauciu, tapciau meska smile.gif Ir vaikeliui bus geriau, ir man paciai, nes po treniruociu jauciuosi daug geriau, daugiau energijos, nuotaika super, imunine sistema stipresne. Ir manksta, skirta nesciosioms, palengvina gimdyma mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lee*: 21 rugsėjo 2010 - 16:55
Iki nestumo sportavau. Bet pastojus ginekologe patare bent iki 12 sav. vengti sportavimo, kruviu, o baseino del galimbes ka nors negero pasigauti ir kokia tai placentos (jei gerai pamenu) infekcija kad nepasigaut. Juk iki 12 sav. nestumas labai trapus, ir kam be reikalo rizikuot. O siaip isejus i dekretines lankiau nesciuju mankstas Impulse - thumbup.gif Ir dar kasvakar betkokiu oru su vyru butinai eidavom pasivaiksciot - koki 1-1,5 km padarydavom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lolute: 21 rugsėjo 2010 - 21:57
Iki nėštumo aktyviai sportavau, nes esu iš tų, kurios niekaip negali nusėdėti vietoje. Kai sužinojau, kad 4u.gif , dėl viso pikto mečiau, nors buvo labai sunku. Dabar jau tokio žvėriško noro nebėra, bet nėštumo viduryje manau pradėsiu lankyti užsiėmimus mamytėms, jei viskas bus gerai.
Atsakyti