Įkraunama...
Įkraunama...

Sportas nėštumo metu

as irgi girdejau apie nestukiu mankstas baseine, sako jei uzsiimineji manksta baseine paskui lengviau gimdyti. gal zinote nuo keliu menesiuku patartina ten lankytis? smile.gif
Atsakyti
kiek zinau,tai nuo 4 men,bet pries tai reikia gines leidimo
Atsakyti
NA va o as vis dar sportuoju, kazkaip stengiuosi kuo maziau, bet si savaitgali laukia rungtynes, tai jas man reik atkenteti ir bus viskas, ramiai sau sedesiu ir neklibesiu:)
zinau, kad sakoma jog reikia pradzioje maziau judeti saugoti save, bet kai visa gyvenima sportuoji ir gan aktyviai, o tik pastojus imt ir sedeti namuose, tai manau irgi nera labai gerai....juk organizmui sokas...na bent as jau taip kazkaip manau, o gal cia tik guodziu save,nes zinau kad reikia biski pasisportinti dar man...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimullee: 04 vasario 2010 - 10:53
Sveikos...

O gal kas buvo susidūrusios su stepu, kūno dizainu. Galima ar ne? O kaip su pilvo preso pratimais? Aš jau daug metų (su pertraukom) aerobiką lankau ir nebežinau ką man toliau daryti. Dar tik pati pradžia. Bet jau mėnesį nežinodama sportavau. Dabar lankau, bet taip slabnai be energijos darau... blush2.gif Gal nieko tokio...
Šiauliuose mankštų neštukėms kaip ir nerandu. Beje koks tas mano neštumas dar... nieko nesimato.. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Google @ 2010 02 09, 13:25)
Sveikos...

O gal kas buvo susidūrusios su stepu, kūno dizainu. Galima ar ne? O kaip su pilvo preso pratimais? Aš jau daug metų  (su pertraukom) aerobiką lankau ir nebežinau ką man toliau daryti. Dar tik pati pradžia. Bet jau mėnesį nežinodama sportavau. Dabar lankau, bet taip slabnai be energijos darau...  blush2.gif Gal nieko tokio...
Šiauliuose mankštų neštukėms kaip ir nerandu. Beje koks tas mano neštumas dar... nieko nesimato..  biggrin.gif

Aš susidūriau,tiksliau sportavau..bet ar galima ar ne tai čia manau reikia labai individualiai žiūrėti..savo ginės klausti...Nors manoji tai labai labai atsargi , kai pastojau visus sportus uždraudė, nors jaučiausi puikiai, bet jos žodžiai buvo maždaug, ai geriau nesportuok ax.gif Tik mano asmenisnis pasirinkimas buvo toliau sportuoti, žinoma, palaipsniui mažinant krūvį, nebeatliekant kai kurių pratimų, pasitariant su trenere ....iš pradžių lankiau visas treniruotes: kikboksą, stepą, aerobiką ir kūno dizainą..paskui palaipsniui atsisakiau kūno dizaino ir kikbokso( kažkur trijų mėn.) o dar du mėn lankiau stepą ir aerobiką, bet nebedariau pilvo presui ir jokių pratimų gulint ant pilvo ir per stepą šuoliukus keisdavau tiesiog vaikščiojimu ax.gif
Bet mano nuomone, nieks jums nepatars ir nepasakys kad sportuoti saugu...juk visko būna net nesportuojant unsure.gif
Dar reikia pasiskaityti , pasidomėti apie nėštukių sportą, nes negalima "uždusti', perkaisti ir t.t., reikia stebėti savo pulsą ir savijautą....

Atsakyti
Net nebandau sprotuoti , ir jokiu budu greit eiti ir pan, nes iskart pradeda tempti ziauriai pilva...geriau ramiai pagulet arba letai pasivaikscioti...
Atsakyti
Pirmus 3 mėn. važinėjau dviračiu ir pakankamai dažnai, nes buvo vasara. Paskui lankiau mankštas nėštukėms baseine ir sporto salėj. Manau, kad viskas priklauso nuo savijautos - svarbiausia žinoti savo galimybes ir nepersistengti.
Atsakyti
Mergaites, man yra beveikl 11 savaiciu, taiip noriu namie paminti dviratuka, ka manot, ar nepakenksiu? 4u.gif
Atsakyti
Nesportuoju.Kazkaip bijau persistengt...o ir jegu visiskai nera, miegas ima kiaura para.
Atsakyti
QUOTE(Veneraa @ 2010 02 12, 01:38)
Net nebandau sprotuoti , ir jokiu budu greit eiti ir pan, nes iskart pradeda tempti ziauriai pilva...geriau ramiai pagulet arba letai pasivaikscioti...

pritariu 100% drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(sonata25 @ 2010 02 12, 20:27)
Mergaites, man yra beveikl 11 savaiciu, taiip noriu namie paminti dviratuka, ka manot, ar nepakenksiu?  4u.gif

tu treniruokli turi omeny ar tuos pratimus, vadinamus "dviracio minimu"? jei treniruoklis, tai manau lengviausiu lygiu, neskubant nepakenks, ypac, kai lauke salta ir slidu ir nera labai galimybes pasivaiksciot fitness3.gif o jei turi omeny tuos pratimus, tai negalima, nes tempia pilvo raumenis unsure.gif
Atsakyti
Man nuo antro trimestro ginė rekomendavo pradėti lankyti specialias nėščiųjų mankštas baseine. Sakė jog ir dubuo lavinamas ir visai fizinei kūno buklei labai padeda. Be to nesvarumo būsena teikia daug teigiamų emocijų žirniukui (trečiajame trimestre). Tad nuo kovo mėn. bėgsiu į Liniją, mačiau ten vakarinės nestuke.gif grupės yra ax.gif
Atsakyti
O as nestumo metu kaip tik sportavau - specialius nestukems skirtus pratimus dariau. Uztat nei kojos tino, ir svorio normaliai priaugau (10kg). Ir jei dabar pastosiu, tai tikrai vel sportuosiu. Visoms rekomenduoju
Atsakyti