Įkraunama...
Įkraunama...

Taurintas

smile.gif Sveikos mamytės.Padėkit prašau.Norėčiau sužinoti Jūsų nuomuonę, apie berniuko vardą Taurintas? Taip noretume pavadinti būsimą sūnelį.Ar gražus jums šis vardas?
Atsakyti
Retas vardas.....del grozio - kiekvienam savaip, bet ar zinote kokia sio vardo reiksme? Nezinau - as esu uz tradicinius paprastus vardus..todel jeigu reiketu balsuoti - balsuociau pries si varda ax.gif
Atsakyti
QUOTE(salvadore @ 2008 06 27, 12:21)
Retas vardas.....del grozio - kiekvienam savaip, bet ar zinote kokia sio vardo reiksme?  Nezinau - as esu uz tradicinius paprastus vardus..todel jeigu reiketu balsuoti - balsuociau pries si varda  ax.gif

smile.gif aciu už išsakyta nuomuone
Atsakyti
Įdomus, bet man labiau patiktų Tauras bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(gritte @ 2008 06 27, 12:38)
Įdomus, bet man labiau patiktų Tauras  bigsmile.gif

visai nieko ir trumpesnis, ačiu
Atsakyti
O man labai gražu 4u.gif Sutrumpinti ir taip galėst, o Taurintas suaugusiam vyrui labai tiks 4u.gif Čia mano nuomonė..
Atsakyti
QUOTE(fainulkina @ 2008 06 27, 13:02)
O man labai gražu  4u.gif  Sutrumpinti ir taip galėst, o Taurintas suaugusiam vyrui labai tiks  4u.gif  Čia mano nuomonė..

drinks_cheers.gif
Atsakyti
man visai grazus...nors paprastai esu pries tokius vardus ax.gif mano brolis yra Ketauras,mes ji Tauriu vadinam,bet svetimi pilnu vardu...skamba graziai ir solidziai...o Taurintas irgi taip skamba ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pincius: 27 birželio 2008 - 11:17
QUOTE(pincius @ 2008 06 27, 13:14)
man visai grazus...nors paprastai esu pries tokius vardus ax.gif mano brolis yra Ketauras,mes ji Tauriu vadinam,bet svetimu pilnu vardu...skamba graziai ir solidziai...o Taurintas irgi taip skamba ax.gif  mirksiukas.gif

rolleyes.gif
Atsakyti
Nu visai neblogas vardas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2008 06 27, 13:28)
Nu visai neblogas vardas  rolleyes.gif

ačiu tongue.gif
Atsakyti
Man nelabai,bet geriau uz Taura
Atsakyti