Įkraunama...
Įkraunama...

Mokamos studijos

QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:39)
aaaa..... nesiginčysiu. Bet galiu pasiginčyti su tuo žmogum, kuris įsivaizduoja, kad jis asmeniškai tinka strategijai arba taktikai, o iš tiesų tinka tik indams plaut bare.


Ploviau aš tuos indus, galiu pasakyti, kad tam darbui netinku.
O jūs gal kokius karjeros testus atliekat ir iš žinučių bei šypsenėlių nusprendžiat, kokiam darbui žmogus tinkamiausias? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 11:43)
Ploviau aš tuos indus, galiu pasakyti, kad tam darbui netinku.
O jūs gal kokius karjeros testus atliekat ir iš žinučių bei šypsenėlių nusprendžiat, kokiam darbui žmogus tinkamiausias?  bigsmile.gif

Jokiu būdu. Nesuprantu kodėl jūs sau prisitaikėte... Aš dalyvauju bendroje diskusijoje, kurią jūs bandote nukreipti į asmeniškumus.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:44)
Jokiu būdu. Nesuprantu kodėl jūs sau prisitaikėte... Aš dalyvauju bendroje diskusijoje, kurią jūs bandote nukreipti į asmeniškumus.


Aš pritaikiau sau todėl kad iš tikrųjų kažkada ploviau indus bare biggrin.gif Tiesiogine prasme.

Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 11:46)
Aš pritaikiau sau todėl kad iš tikrųjų kažkada ploviau indus bare  biggrin.gif Tiesiogine prasme.

Savo post'uose stengiuosi naudoti kiek įmanoma bendresnę informaciją, kad ji tiktų daugiau žmonių. Tai darau sąmoningai, tačiau tik labai labai reti mano post'ai būna nukreipti į konkretų asmenį.
Beje aš domėjausi, galima studijuoti be diplomo - tiesiog išklausyti mokymo kursą, dalyvauti paskaitose ir tt. Bet nereikia laikyti egzaminų ir daryti atsiskaitymų. Toks dalykas skirtas žmonėms, kuriems iš tiesų reikia žinių, o ne diplomo. Kažkada žadėjau tuo užsiimti, bet ... patingėjau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:48)
Beje aš domėjausi, galima studijuoti be diplomo - tiesiog išklausyti mokymo kursą, dalyvauti paskaitose ir tt. Bet nereikia laikyti egzaminų ir daryti atsiskaitymų. Toks dalykas skirtas žmonėms, kuriems iš tiesų reikia žinių, o ne diplomo. Kažkada žadėjau tuo užsiimti, bet ... patingėjau biggrin.gif


Tai žinoma kad įmanoma. Tam nereikia net į mokslo įstaigą vaiksčioti, turint pakankamą savikontrolę bei norą galima prisiversti ir semtis žinių vien iš literatūros. Tam reikia tiek nedaug- turėti stabilų pragyvenimo šaltinį, kuris užtikrintų, kad indų bare plauti daugiau nebereikės. Jeigu tas šaltinis nėra stabilus, geriausia išeitis- žinias paversti pinigine išraiška, o tam reikia diplomo. Taigi čia taip aišku.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 11:54)
Jeigu tas šaltinis nėra stabilus, geriausia išeitis- žinias paversti pinigine išraiška, o tam reikia diplomo. Taigi čia taip aišku.

Tokiu atveju grįžtame prie ankstesnių post'ų apie tai, kad jūsų nuomone aukštasis mokslas yra nuvertintas, kad per daug žmonių jo siekia. Bet gal jie siekia to paties, kaip ir jūs - turėti neblogą pinigų šaltinį. Na ir indų plaut nenori...
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:56)
Tokiu atveju grįžtame prie ankstesnių post'ų apie tai, kad jūsų nuomone aukštasis mokslas yra nuvertintas, kad per daug žmonių jo siekia. Bet gal jie siekia to paties, kaip ir jūs - turėti neblogą pinigų šaltinį. Na ir indų plaut nenori...


Aš manau, kad nemaža dalis jų visiškai nesupranta ko siekia, ir visai mielai dirbtų darbą, nereikalaujantį protinių pastangų (kuris dažnai yra ir neblogai įvertinamas, aš manau kad niekam ne paslaptis, kad geras santechnikas gauna gerokai daugiau, nei universtiteto profesorius), tačiau dažnai yra spaudžiami daryti tai, ko nemėgsta ir gauti universtitetinį išsilavinimą, kurio jiems visiškai nereikia.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 12:04)
tačiau dažnai yra spaudžiami daryti tai, ko nemėgsta ir gauti universtitetinį išsilavinimą, kurio jiems visiškai nereikia.

Keista. Kai aš studijavau, tai tokio dalyko nepastebėjau. Visi žinojo, kad diplomas atveria kelią nesipurvinti (ar nešlapinti) rankų.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 12:06)
Keista. Kai aš studijavau, tai tokio dalyko nepastebėjau. Visi žinojo, kad diplomas atveria kelią nesipurvinti (ar nešlapinti) rankų.


Nieko keisto. Aš pastebėjau ne kartą. Tėvų spaudimas, kad vaikai gautų "prestižinį
išsilavinimą ir dirbtų "prestižinį" darbą. Žiniasklaida formuoja sekmingo žmogaus stereotipą. Kodėl kiekvienais metais visi nori studijuoti ekonomiką ir teisę, jūs tikrai manot kad visi tie žmonės iš tikrųjų nori būti ekonomistais ir teisininkais? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 12:09)
Kodėl kiekvienais metais visi nori studijuoti ekonomiką ir teisę, jūs tikrai manot kad visi tie žmonės iš tikrųjų nori būti ekonomistais ir teisininkais? biggrin.gif

Ne, jie nenori būti ekonomistais (dėl teisininkų - nežinau). Tačiau jie nori gauti diplomą. Studijuoti ekonomiką yra daug lengviau, nei studijuoti mašinų gamybos technologiją. Iš tų studijų faktiškai negauni nieko, kas gali būti pritaikoma realiame gyvenime, bet tu ir nedžiovini smegenų mokydamasis daugelio dalykų. O diplomas yra. Tai gyvenimo pradžia, startas, o kaip tas gyvenimas rutuliosis - tik tavo, aplinkos ir sėkmės dalykas.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 12:13)
Ne, jie nenori būti ekonomistais (dėl teisininkų - nežinau). Tačiau jie nori gauti diplomą. Studijuoti ekonomiką yra daug lengviau, nei studijuoti mašinų gamybos technologiją. Iš tų studijų faktiškai negauni nieko, kas gali būti pritaikoma realiame gyvenime, bet tu ir nedžiovini smegenų mokydamasis daugelio dalykų. O diplomas yra. Tai gyvenimo pradžia, startas, o kaip tas gyvenimas rutuliosis - tik tavo, aplinkos ir sėkmės dalykas.


Aš suprantu, kad jie NORI. Tačiau sutikit, ko gero didžiausia žmonių dalis (išskirus idejinius elementus) nori nieko neveikti ir kad nieko netrūktų. Bet tai neįmanoma, nes kažkas turi dirbti. Geriausia, kad dirbtų tai, kam geriausiai pritaikyti. O dabar taip nėra. Todėl bandoma veiksti per pinigines priemones, manau tai teisinga.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 12:31)
Tačiau sutikit, ko gero didžiausia žmonių dalis (išskirus idejinius elementus) nori nieko neveikti ir kad nieko netrūktų. Bet tai neįmanoma, nes kažkas turi dirbti.

Sutinku. Aš pats priklausau tai žmonių grupei. Ir tai įmanoma, nors tikrai kažkas turi dirbti. O dirbti turi tie, kurie neturi aukštojo išsilavinimo. Viskas labai paprasta.
Atsakyti