Įkraunama...
Įkraunama...

Mokamos studijos

Ar pritariate šiai naujovei, kad nemokėti už mokslą galės tik pažangiai besimokantys, neturintys skolų ir t.t.? Startinis mokestis - 500 Lt.

Ar nuo to pagerės studijų ir pačių studentų kokybė? Gal padidės populiarumas proftechninių mokyklų ir pan. Ar ši naujovė neturės įtakos didesniam kyšininkavimui, dėstytojų terorizavimui, noru užsisėsti dar labiau? Kita vertus, gal ši naujovė šiek tiek sutirštins kokybiškesnių studentų kiekį, nes dabar aukštojo mokslo diplomais mojuoja ir gabūs, ir dundukai, baigę ne dėl to, kad kažką išmoko ar žino, bet už pinigus ar dėl to kad praslydo.
Atsakyti
Na jau... 1000Lt - 290EUR mokestis per metus. Ar čia mokestis? Per vieną balių daugiau prageriama... Beje tas mokestis ir dabar yra, tik nebuvo nustatyta kas yra "gerai besimokantis".
O jei daugiau žmonių išmoktų amato, o ne bandytų prikimšti sau galvas teorijos - tai tik žmonėm geriau būtų.
Atsakyti
Lietuvoje per daug žmonių turi aukštojo mokslo diplomus. Tie diplomai dažnai yra nereikalingi, jie nebevertinami. Todėl esu už visas priemones, kurios apkarpytų studijuojančių universitetuose skaičių.
Atsakyti
aš asmeniškai norėčiau, kad būtų taip, kaip daug kur Vakarų Europoj. mokslas nemokamas, bet jį pabaigia pakankamai nedaug žmonių.
išsilavinimas neturėtų tapti privilegija turtingiesiems.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 10:56)
Todėl esu už visas priemones, kurios apkarpytų studijuojančių universitetuose skaičių.

Pataisykite mane - juk jūs studijuojate? Norite, kad jus sumažintų?
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:08)
Pataisykite mane - juk jūs studijuojate? Norite, kad jus sumažintų?


Aš teoretikė, ne praktikė. Universitetinis mokslas man tinka labiau, nei profesinis. Kalba neina apie kažkokį "prestižą" ar panašius vėjus. Tiesiog taip yra.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 11:16)
Kalba neina apie kažkokį "prestižą" ar panašius vėjus. Tiesiog taip yra.

Tai jūs diplomo neginsite, užteks gautų žinių? Kažkodėl skaičiau, kad mokslai jus vargina...
Ar tai, ką psakėte galioja "kitiems", bet "aš esu visai kitokia".
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:23)
Tai jūs diplomo neginsite, užteks gautų žinių? Kažkodėl skaičiau, kad mokslai jus vargina...
Ar tai, ką psakėte galioja "kitiems", bet "aš esu visai kitokia".


Mokslai mane vargina, praktinis darbas- dar labiau; esu tinginė.
Taip, tai ką pasakiau, galioja visiems, taip, aš esu kitokia- ne geresnė, ne blogesnė, bet kitokia. Kodėl turėčiau tai neigti?

Beje, Medini, kiek ten diplomų pas jūs ant sienos kabo?
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 11:29)
Beje, Medini, kiek ten diplomų pas jūs ant sienos kabo?

Kažkur mėtosi. Bet aš puikiai žinau kam man diplomas - tam, kad galėčiau gauti darbą, kuriame reikėtų mažiau dirbti. Žinios man nafik nereikalingos, jų gauni dirbdamas realų darbą.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 27, 11:34)
Kažkur mėtosi. Bet aš puikiai žinau kam man diplomas - tam, kad galėčiau gauti darbą, kuriame reikėtų mažiau dirbti. Žinios man nafik nereikalingos, jų gauni dirbdamas realų darbą.


Kam jums (ne)reikalingas diplomas man nerūpi. Ar ginčysites, kad vieni žmonės labiau tinka strategijai, kiti- taktikai?
Atsakyti

mano supratimu universitetinis mokslas ir neturi būti prieinamas bet kam. Ir aukštasisi. Dabar Lietuvoje tai yra beveik pasiekęs privalomojo mokslo lygį. Kainos turėtų būti gerokai aukštesnės, dėstytojų atlygiai taip pat, nebekalbant apie materialinę mmokslo įstaigų bazę.
Atsakyti
QUOTE(Roza_Liuksemburg @ 2008 06 27, 11:35)
Ar ginčysites, kad vieni žmonės labiau tinka strategijai, kiti- taktikai?

aaaa..... nesiginčysiu. Bet galiu pasiginčyti su tuo žmogum, kuris įsivaizduoja, kad jis asmeniškai tinka strategijai arba taktikai, o iš tiesų tinka tik indams plaut bare.
Atsakyti