Įkraunama...
Įkraunama...

Santuokos sakramentas - ar visada tikras?

QUOTE(MrsRAT @ 2008 06 26, 22:40)
O vat dėl seksologijos kurso tai išprovokavot - žadėjau necituoti to kunigo - tiesiog jis gana vaizdžiai paaiškino, jog susilaikymas garantuoja pajėgumą iki gilios senatvės, tuo metu kai lytiniai santykiai prieš santuoką veda į impotencija. Aš aišku atsiprašau, seksologijos kurso nesu išklausiusi, bet man tai primena senovės Antikos laikus, kai buvo tikima kad vyrui ištaškius spermą jis taps impotentu.  doh.gif

Ir čia buvo jūsų pokalbio esmė? unsure.gif Nu tai reikėjo sakyt, kad seksologijos kurso man nereikia, atėjau pas jus kaip pas kunigą, o ne kaip pas seksopatologą. Ai...jei svarbu pabandyk ne pas atsitiktinį nueit, na ne pas tą kuris pataikautų ir sakytų, ką nori girdėt, bet pas kunigą, kuris teiktų daugiau nei seksopatologines konsultacijas. cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bruksnys: 26 birželio 2008 - 21:48
QUOTE(Bruksnys @ 2008 06 26, 22:44)
Ir čia buvo jūsų pokalbio esmė?  unsure.gif Nu tai reikėjo sakyt, kad seksologijos kurso man nereikia, atėjau pas jus kaip pas kunigą, o ne kaip pas seksopatologą. Ai...



Todėl ir sakiau, kad nusivyliau smile.gif tikėjausi dvasingesnio pokalbio apie atgailą, o va kaip buvo... Galvojau bandys priversti atgailauti, o mane pradėjo gazdinti vyro impotencija blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2008 06 26, 22:48)
Todėl ir sakiau, kad nusivyliau smile.gif tikėjausi dvasingesnio pokalbio apie atgailą, o va kaip buvo...

aš ir nusivilčiau. Tik atgal netylėčiau turbūt cool.gif
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2008 06 26, 22:14)
Dėkui labai visiems už palaikymas, tiesa pasakius tikėjausi, kad ne vienas ims man įrodynėti kad lytiniai santykiai didžiulė nuodemė ir kad turėčiau tuojaus pat atgailauti, nes kitaip bus man blogai.

Dėl pokalbio su kunigu, tai aš kas be ko taip ir išmasčiau. Tik ne tai kad ejau akis i akį kalbėti, bet gavau gana jauno ir pagal atsiliepimus išprususio ir šiuolaikiško kunigo elektroninį paštą, parašiau jam, išdėsčiau savo problemą, pamąstymus.

Ir žinokit labai nusivyliau sad.gif nesitikėjau, kad puls išskėstom rankom, nes jų taisyklės yra visgi taisyklės, tačiau jis tarsi išreiškė katalikų požiūrį į santuoką, kuris man kažkodėl pasirodė visai nepriimtinas - ne aš renkuosi žmogų, bet jį man parenka Dievas ir nevalia jo liesti, kol Dievas leidimo nedavė ir panašiai. Čia ne tai, kad tikiu Dievu o ne bažnyčia, aš iš viso pradėjau galvoti, kad seminarijoj visgi reikėtų seksologijos kokį kursą pravesti (nežinau, gal toks ir egzistuoja), tačiau kaip man pasirodė toli gražu ten netgi iki elementariausiu žinių. Žodžiu nuoširdus pokalbis nesigavo (nenoriu sakyti tiksliai ką parašė man, nes šiaip ar taip jis bažnyčios tarnas ir už tai aš jį gerbiu).

Budam pikta ant puse pasaulio parašiau liuteronų kunigui, tai žinokit atsakymas kaip diena nuo nakties skyrėsi, ir giliai širdy taip ir norėtusi nueiti pas liuteronus ir pasakyti - Dievas vienas, tik garbiname jį skirtingai, palaiminkit mus. Bet tai ka aš žinau kaip i mane tada pažiūrės?


na, gal nereikejo nusivilt, jis juk isdeste taisykles, kokios yra priimtos musu tikejime. IR pabandyk ne emailus rasyt, o susirask, jei imanoma, kuniga kuris, pasirodys prie dusios, ir pabandykit pasikalbet, akis i aki..
Atsakyti
QUOTE(Ragany @ 2008 06 26, 22:50)
na, gal nereikejo nusivilt, jis juk isdeste taisykles, kokios yra priimtos musu tikejime.

maždaug tokios - ištaškysi spermą - bus impotencija? cool.gif blink.gif Aš tokios taisyklės, nors ir suprantu Bažnyčios požiūrį į ikivedybinius lytinius santykius, nežinau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Bruksnys @ 2008 06 26, 22:52)
maždaug tokios - ištaškysi spermą - bus impotencija?  cool.gif  blink.gif Aš tokios taisyklės, nors ir suprantu Bažnyčios požiūrį į ikivedybinius lytinius santykius, nežinau  biggrin.gif

Tokio poziurio gal ir nesuprasciau, bet jei man butu taip pasake, tai buciau radus, ka jam atsakyt. va dabar susiradau, kur su draugu kalbejau, jis pries santuoka ispazinties nejo..Anot jo, kunigas negali primesti savo nuomones, jis neturi smerkti. Arba rimtai kaip sake, nueik pasakyk, laba diena, melavau , keikiaus daugiau neatsimenu , prasau isrisimo, vien del to fakto.Ispazintis - ritualas, kuri reikalauja atlikti taisykles. tebunie, nes juk dievas visada su mumis.
Atsakyti
1387-Lietuva apsikrikstijo, 1545-1563 vyko Tridento suvaziavimas,kurio metu nutarta vesti pamaldas vietinemis kalbomis.Vadinasi 177 metus pamaldos vyko lotynu kalba.1563-baznycia uzdraudzia krykstyti vietiniais vardais.....Pries ka keliaklupsciaujate, Lietuviai.....?Be kieno atleidimo ir palaiminimo negalite laimingai gyventi?Pastudijuokite simbolikos istorija-viskas nukopijuota nuo Egipto....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chiromante: 27 birželio 2008 - 00:17
Dievas paskyrė vyrą, su juo suvedė. Tai gal tas pats dievas ir į lovą suguldė? ar čia jau velnias nagus prikišo? g.gif O jei bus impotencija, reiškia, tokia dievo valia. Nepiktžodžiauju, tik logiškai pratęsiu mintį smile.gif
Atsakyti
Kai tuokiausi bažnyčioj, jau turėjau dviejų metų vaiką su vyru, kuriuo tuokiausi. Išpažinties eit nereikėjo, nu tiesiog nieks nesakė to daryt. Kunigas tiesiog paklausė, kodėl tik dabar tuokiatės bažnyčioj. Atsakėm, kad prieš pora metų, kai tuokėmės civiline prasme, jau buvau nėščia, o bažnyčioj nesituokėm, nes dar nebuvom tikri, ar sugebėsim laikytis įsipareigojimų, duodamų per santuoką bažnyčioje, nes juk "iki mirtis mus išskirs". Nieko į tai neatsakė ir sutuokė. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chiromante @ 2008 06 27, 00:58)
1387-Lietuva apsikrikstijo, 1545-1563 vyko Tridento suvaziavimas,kurio metu nutarta vesti pamaldas vietinemis kalbomis.Vadinasi 177 metus pamaldos vyko lotynu kalba.1563-baznycia uzdraudzia krykstyti vietiniais vardais.....Pries ka keliaklupsciaujate, Lietuviai.....?Be kieno atleidimo ir palaiminimo negalite laimingai gyventi?Pastudijuokite simbolikos istorija-viskas nukopijuota nuo Egipto....


Ziurejau filma "Zeitgeist", ten pirma dalis buvo apie religija, aiskino, kaip viskas paimta is egiptieciu mitologijos... Siaip ten apie masiu manipuliavima, bet galima sakyt ir pats filmas savotiska ta pati manipuliacija smile.gif
Atsakyti



Atsakau į temą . Santuokos sakramentas visada tikras . Ji priimt reikia sąmoningai . Santuokos sakramentas yra neišardomas . Kol mirtis jus iškirs . Išskyrus labai retus atvejus . Bet tema ne tai . Sekmės apsisprendime . Jai nutarsit nebijokit yra kursai prieš sutuoktuves . Gal jums tai įneš biški šviesos .
Atsakyti
QUOTE(MrsRAT @ 2008 06 26, 20:59)
Na ko gero pagrindinė nuodemė tai mano jau 2 metai pragyventi su mylimu žmogumi. Ir štai dilema - ne trupinėlio nesigailiu. Kaip aš galiu gailėtis, jei esu laiminga, jei myliu ir mane myli.  wub.gif  Žinau - mylėti - nenuodemė - lytiniai santykiai nuodemė - deja nieko negaliu sau padaryti  doh.gif  nu nors sukapokit - nesigailiu.

Jei negyvensi pagal tikėjimą, pradėsi tikėti pagal gyvenimą. Jei tau nepriimtinas KB perteikiamas mokymas, kodėl nori KB palaiminimo? Kam reikalingas palaiminimas to, kurį neigi?

QUOTE(Takelis @ 2008 06 26, 21:46)
Jei nori įnešti sakralumo į judviejų santykius, santuoka nebūtinai turi vykti ten, kur reikalauja tradicijos ir mūsų papročiai  ax.gif Gal rasi išmintingą kunigą..., o gal sugalvosit patys, kaip įnešti šventumo į judviejų santykius, jūsų pasirinktu laiku, jūsų pasirinktoje vietoje, jūsų pasirinktu būdu, jūsų pasirinkta priesaika  bigsmile.gif Gali būti tikra, ir tokia santuoka bus palaiminta  4u.gif

Visiškai pritariu Takeliui drinks_cheers.gif , susikurkit ir savo apeigas - apibėkit tris kartus apie berželį, išsimaudykit jūroj leidžiantis saulei ar išsivoliokit rasoje per saulėtekį.

O dėl kunigo neišprusimo - visai nenustebčiau, jei kas nors įrodytų, jog nesantuokiniai lytiniai santykiai yra nepagarbos, nepasitikėjimo vienas kitu ir impotencijos priežastis. Juk impotencijos priežastys retai buna fiziologinės ir labai dažnai psichologinės, pasąmonė paslaptingas dalykas, galim sau įrodinėti, kad dabar kiti laikai, kiti papročiai ir tai niekpo nereiškia, o ji patyliukais diktuoja kitaip. Tada ir skundžiasi SM - apsigyvenau pas jį, o jis manęs nebenori... Gal tas kunigėlis kaip tik labai apsišvietęs seksologijos klausimais g.gif
Atsakyti