Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Paranormali @ 2008 10 02, 16:14)
Skaitau ir nesuprantu.  doh.gif Na geda pripazinti, ale va neradau nei vieno pasakymo kodel negeriate? ar cia mada , ar sava cisterna igerta?
As pasakysiu gera taure sampano, skanaus yra jega, taure martinio su ledu ir citrina yra palaima.......  unsure.gif  O kreminis likeris su drauge kavineje isgertas , yra paprasciausias malonumas bigsmile.gif

As nuo tos taures martinio su ledu - apsivemciau schmoll.gif. Kas tau skanu - tas kitam ne.
Man alkoholis linksminimuisi tikrai nereikalingas, nemalonu ir nemiela buti linksmam tik todel, kad tavo smegenis veikia alkoholis. Geriu tik vyna prie maisto, - taure raudono su geru kepsniu. Darbe, oficialiuose priemimuose pukiai uztenka pakelti ta pacia vyno taure, kurios per vakara gali ir nepabaigti biggrin.gif, jei nera noro.
Man atrodo, kad cia paties zmogaus problema - negaliu negerti, nes ikyriai siulo... Na klausykite, juk ne 13 metu paaugles esate, suauges zmogus - darai ka nori. Gal ateis toks laikas, kai visi narkotikus darbo vakarelyje vartos, tai ka - ir tuos del kompanijos vartosite??? Nereikia nei garsiai rekti apie savo isitikinimus, nei leistis prievartaujamam, o paprasciausiai buti savimi ir tiek. Koks kieno reikas, ar ne? mirksiukas.gif
Pridesiu dar, kad tik Lietuvoje (na aisku ir Rusijoje doh.gif ) zmones yra tokios zemos kulturos, kad ikyriai siulo, kitur tokiu dalyku nemaciau (Vakaru Europoje). O mentaliteta reikia keisti - tai prasideda nuo musu paciu.
Beje, tam kam linksma ir negirtam, tam tikrai nebus linksma prisigerusiu kompanijoje schmoll.gif . Isvada - laikas keisti kompanijas thumbup.gif
Atsakyti
Neseniai irgi pasakiau, kad esu truputį alergiška alkoholiui, tai kreivai nusišypsojo... Bet kai kitą dieną parodžiau pabertus rankų riešus, išpūtė akis ir pasakė, kad iš pradžių galvojo, kad išsidirbinėju...

O dėl priežasties, kodėl negeriu, tai kodėl daugeliui neužtenka paprasčiausio pasakymo "nenoriu"? Kai noriu, tikrai nereikia man nieko siūlyt, pati paprašau arba įsipilu (nes būna, kad tikrai NORIU, dzin tada visos alergijos, čia kaip per PMS, šaldytuvo turinys sulenda nepriklausomai nuo dietos... doh.gif ), bet kai atsakai, kad nenori, tai ir prasideda visokios nesąmonės... Na, jeigu tikrai nenori?... Man būna dažniau, nei kitiems, bet kaip tai paaiškinti kitiems, kad įsisąmonintų?... Nes pasakymas, kad "tu nori ir geri, o aš nenoriu ir negeriu" neveikia...

O dėl to, kad tik Rusijoje ir Lietuvoje žema kultūra, kategoriškai nesutinu, turiu nemažai pažįstamų Vokietijoje (turtingi ir laaaabai išsilavinę žmonės), Italijoje, kurie atsisakymą dažnai įžeidimu laiko... Beje, taip pat ir kai kurie arabai (neaktyvūs musulmonai), išgeria, ir jeigu atsisakai, tai laiko beprotišku įžeidimu... Tad čia tikrai ne vienos kurios nors šalies problema...

O keli pažįstami rusai atsisakymą priima labai normaliai...

Taigi, čia priklauso ne vien nuo tautos, o taip pat ir nuo vidinės žmogaus kultūros...

Atsakyti
as tai per viena gimines suvaziavima kai pasiule vyno, pasakaiu,kad dabar nenoriu, o kai noresiu pasakysiu,kad man ipiltu. dar pora kartu paklause, gal jau noriu ir paskui jau nebeklause. kita diena irgi neklause - tai pati pasisakaiu,kad ipiltu, nes noriu taures vyno prie pietu kepsnio. nuo tada nebepersa isgert - zino,kad jei noresiu, paprasysiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2008 10 06, 14:47)
as tai per viena gimines suvaziavima kai pasiule  vyno, pasakaiu,kad dabar nenoriu, o kai noresiu pasakysiu,kad man ipiltu. dar pora kartu paklause, gal jau noriu ir paskui jau nebeklause. kita diena irgi neklause - tai pati pasisakaiu,kad ipiltu, nes noriu taures vyno prie pietu kepsnio. nuo tada nebepersa isgert - zino,kad jei noresiu, paprasysiu  ax.gif



Šaunuoliai giminės biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolie23 @ 2008 10 07, 13:22)
Šaunuoliai giminės  biggrin.gif

nu ne visada taip buvo - jie is tu, kur ikyriai siulo isgert. bet kai isitikino,kad jei nenoriu, tai tikrai negersiu, o jei noresiu tai ir pati pasakysiu,kad ipiltu, tai dabar neklausia - ka ipilt, kluasia, gal nori ko nors? ax.gif
Atsakyti
pradejau negert(o gal tiksliau baigiau ?biggrin.gif ) kai passtojau ,o db nesinori net ,nes kuo toliau ziuriu i gerencius tuo maziau pati noriu ,man tos suzombejusios akys gero nieko neprimena smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iewoote @ 2008 10 07, 17:49)
pradejau negert(o gal tiksliau baigiau ?biggrin.gif ) kai passtojau ,o db nesinori net ,nes kuo toliau ziuriu i gerencius tuo maziau pati noriu ,man tos suzombejusios akys gero nieko neprimena smile.gif

hihihi.gif tikrai ne koks vaizdas... jei pats negirtas, o kiti alc.gif... Bet, zinoma, nelabai ir juokinga...
Atsakyti
Skanu išgerti kai norisi ir linksma, nuima įtampą pavargus, bet labai smagu ryte pabusti kai tu negeri baliuje ir gerai jautiesi, o aplinkiniai sunkiai. Dabar nustojau gerti nes per daug progų aplink ir esu patenkinta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pinkele @ 2008 10 07, 20:36)
Skanu išgerti kai norisi ir linksma, nuima įtampą pavargus, bet labai smagu ryte pabusti kai tu negeri baliuje ir gerai jautiesi, o aplinkiniai sunkiai. Dabar nustojau gerti nes per daug progų aplink ir esu patenkinta. mirksiukas.gif


man ir taip atrodo ,taure vyno palaizai kai labai jau norisi ,bet ne kai isgeri 3 butelius ,nepazystamam zmogui pasakoji istorijas is sirdies gelmiu( kas keisciausia jis tave supranta - gi kitus 3butelius isgere jis) apsivemt isiuntinet visus ant 3 raidziu ,ir finale smigt prie stalo biggrin.gif daug baliu baigias taip,o rytas su sunkia galva ,va tau ir svente ,vestuves gimtradieniai ,krikstynos ir tos panasiai baigias smile.gif kai pagalvoji tai juokinga ,bet kai reikia tokiam baliui sedet tai ....
daznaiusiai tepu slides i pirti kokia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo iewoote: 08 spalio 2008 - 11:30
pinkele aš irgi tau pritariu, labai smagu ryte pabust ir nesijaust blogai. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(iewoote @ 2008 10 08, 12:29)
man ir taip atrodo ,taure vyno palaizai kai labai jau norisi ,bet ne kai isgeri 3 butelius ,nepazystamam zmogui pasakoji istorijas is sirdies gelmiu( kas keisciausia jis tave supranta - gi kitus 3butelius isgere jis) apsivemt isiuntinet visus ant 3 raidziu ,ir  finale smigt prie stalo  biggrin.gif daug baliu baigias taip,o rytas su sunkia galva ,va tau ir svente ,vestuves gimtradieniai ,krikstynos ir tos panasiai baigias smile.gif kai pagalvoji tai juokinga ,bet kai reikia tokiam baliui sedet tai ....
daznaiusiai tepu slides i pirti kokia biggrin.gif

Gal ne taip tragiskai, bet kai ryte atkurineji kas buvo tai tikrai nekas.. schmoll.gif
Atsakyti
Na, aš irgi pasireikšiu... tongue.gif
Daugeliui labai sunku suprast, kad beveik negeri. Tenka aiškint, kad nemėgsti, neatradai dar savo gėrimo, ir t.t. ir pan. Keletą kartų labai dideliems ikyruoliams paaiškinau labai paprastai ir vaizdžiai: tiesiog išpyliau ant žemės ar į kriauklę įbruktą gėrimą. Fantastiška tada stebėti tokio žmogaus veidą! lotuliukas.gif Tada užsitarnauju bjaurybės ar "priplaukusios" reputaciją bigsmile.gif
Kai kuriuos įtikina toks argumentas: gyvenime darome daug dalykų, kurie mums nepatinka, bet kuriuos esame priversti daryti, tai kodėl norėdama atsipalaiduoti ir švęsti turiu jaustis verčiama ką nors daryti?
Tiesą sakant, gyvenime dar nė karto nesu buvusi girta (aišku, sakyti, kad visai negeriu, negaliu, nes retkarčiais per šventes įsipilu 0,5 cm taurės vyno), nežinau, koks jausmas, bet kažkaip ir nenorėčiau schmoll.gif
Atsakyti