Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Alkoholio praktiškai nevartoju. Jei važiuojam į kokį balių, visada važiuojam mašina. Tada labai lengva visiem pasakyt, kad negersiu ir kodėl... Visi supranta lotuliukas.gif
Atsakyti
Skaitau ir nesuprantu. doh.gif Na geda pripazinti, ale va neradau nei vieno pasakymo kodel negeriate? ar cia mada , ar sava cisterna igerta?
As pasakysiu gera taure sampano, skanaus yra jega, taure martinio su ledu ir citrina yra palaima....... unsure.gif O kreminis likeris su drauge kavineje isgertas , yra paprasciausias malonumas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(bonita28 @ 2008 10 02, 15:41)
as taip pat negeriu alkoholio, bet didesne problema mano gyvenime yra tai, kad negeriu kavos, nes del alkoholio visada issisuku sakydama, kad uz vairo, o kodel negeriu kavos turiu visiems ilgai ir nuobodziai aiskintis doh.gif


nieko čia nėra keista- sakyk man ji neskani... geriau arbatos ir viskas. mirksiukas.gif
QUOTE(Paranormali @ 2008 10 02, 17:14)
Skaitau ir nesuprantu.  doh.gif Na geda pripazinti, ale va neradau nei vieno pasakymo kodel negeriate? ar cia mada , ar sava cisterna igerta?
As pasakysiu gera taure sampano, skanaus yra jega, taure martinio su ledu ir citrina yra palaima.......  unsure.gif  O kreminis likeris su drauge kavineje isgertas , yra paprasciausias malonumas bigsmile.gif


paprasčiausiai nėra prasmės. Linksma ir be jo.
Anksčiau aš neįsivaizduodavau savęs kokiame susibūrime negeriančios... Tačiau dabar- 1 taurė ne daugiau. Viskas prasidėjo nuo nestuke.gif dabar negeriau jau virš 2 metų ir moku linksmintis ir be to. Svarbiausia nerodyti kad negeri tada viskas čiiki... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Paranormali @ 2008 10 02, 16:14)
Skaitau ir nesuprantu.  doh.gif Na geda pripazinti, ale va neradau nei vieno pasakymo kodel negeriate? ar cia mada , ar sava cisterna igerta?
As pasakysiu gera taure sampano, skanaus yra jega, taure martinio su ledu ir citrina yra palaima.......  unsure.gif  O kreminis likeris su drauge kavineje isgertas , yra paprasciausias malonumas bigsmile.gif



Todel, kad neskanu ir sveikatos tikrai neprideda. Jauciuosi gerai ir be gerimo. Be to, kiek kaloriju turi tas alkoholis. doh.gif Ypac visi tie likeriukai. O sampanas - tai pats nesveikiausias yra is visu alkoholiniu gerimu... Kokiu dar paaiskinimu truksta. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Cila @ 2008 10 02, 19:47)
Todel, kad neskanu ir sveikatos tikrai neprideda. Jauciuosi gerai ir be gerimo. Be to, kiek kaloriju turi tas alkoholis.  doh.gif Ypac visi tie likeriukai. O sampanas - tai pats nesveikiausias yra is visu alkoholiniu gerimu... Kokiu dar paaiskinimu truksta. smile.gif

Daugiausia svekatos problemų turi ir gyvena trumpiau tie, kurie labai daug vartoja alkoholio ir tie, kurie visiškai nevartoja. Neaišku kas turi įtakos: ar mažas alkoholio kiekis yra naudingas sveikatai, ar žmonės dažniausiai tik tada nustoja vartoti alkoholį, kai jau turi rimtų sveikatos problemų g.gif
O pati aš beveik nevartoju alkoholio, taurė vyno per vakarą (nu kartais dvi) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2008 10 03, 09:07)
Daugiausia svekatos problemų turi ir gyvena trumpiau tie, kurie labai daug vartoja alkoholio ir tie, kurie visiškai nevartoja. Neaišku kas turi įtakos: ar mažas alkoholio kiekis yra naudingas sveikatai, ar žmonės dažniausiai tik tada nustoja vartoti alkoholį, kai jau turi rimtų sveikatos problemų g.gif
O pati aš beveik nevartoju alkoholio, taurė vyno per vakarą (nu kartais dvi) ax.gif

labai dažnai žmonės visiškai nebevartoja kai iškyla rimtų sveikatos problemų...todėl tikriausiai taip ir gaunasi.
O tokie sveiki kurie nevartoja- tokių vienetai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Vyno taure karts nuo karto išgeriu ax.gif , perku tik bio ax.gif , bet ne tame esme ax.gif .
Dirbu tokiame darbe kur dažnai vyksta pokyliai ir ..... padavėjams nešiojant padėklus visada yra sultys nes tai yra savaime suprantamas dalykas , kad is kokiu 300 zmoniu bus koki 50 kurie nevartoja alkoholio ar del kitu priezasciu ta vakara negeria .
Manau tai priklauso nuo mentaliteto ir LT galbūt dar nera įprasta , kad žmones neprivalo butinai gerti .
Atsakyti
QUOTE(Sirenete @ 2008 10 03, 08:07)
Daugiausia svekatos problemų turi ir gyvena trumpiau tie, kurie labai daug vartoja alkoholio ir tie, kurie visiškai nevartoja.

bigsmile.gif pirmąkart girdžiu tokį dalyką.
Papildyta:
QUOTE(Paranormali @ 2008 10 02, 16:14)
Skaitau ir nesuprantu.  doh.gif Na geda pripazinti, ale va neradau nei vieno pasakymo kodel negeriate? ar cia mada , ar sava cisterna igerta?
As pasakysiu gera taure sampano, skanaus yra jega, taure martinio su ledu ir citrina yra palaima.......  unsure.gif  O kreminis likeris su drauge kavineje isgertas , yra paprasciausias malonumas bigsmile.gif

puikiai galima gyvent be šių malonumų. čia ir yra skirtumas... aš ne vieną kartą bandžiau atsisakyti alkoholio, bet viduj toks noras buvo išgerti taurę vyno kaip rašai su drauge ir pan., na ir jis nugalėdavo. aš turiu silpnybę šiems dalykams, ir žinau, kad man tai pavojinga. tongue.gif

o db kažkaip pribrendau pagaliau, tpfu tpfu tpfu. tikrai nesijaučiu nelaiminga ar nuskriausta dėl to kad nevartoju alkoholio. kaip tik atvirkščiai... jaučiuos pakylėta thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saturno_sesely: 04 spalio 2008 - 11:01
QUOTE(saturno_sesely @ 2008 10 04, 13:00)
bigsmile.gif  pirmąkart girdžiu tokį dalyką.



Daug ką mes išgirstame pirmą kartą, bet tai ko mes anksčiau nežinojome, nereiškia kad yra netiesa. mirksiukas.gif
Atsakyti
net įdomu pasidarė... o kur čia buvo tokia statistika? 4u.gif
gal galima nuorodėlę ? ydomu pasidarė, kas gi organizavo pas mus apklausą kad pripažintų mirtį nuo to kad nevartoji alkoholio...
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Klepesova @ 2008 10 05, 18:06)
net įdomu pasidarė... o kur čia buvo tokia statistika? 4u.gif
gal galima nuorodėlę ? ydomu pasidarė, kas gi organizavo pas mus apklausą kad pripažintų mirtį nuo to kad nevartoji alkoholio...
lotuliukas.gif

Nuo to, kad nevartoja alkoholio nemirštama biggrin.gif Tyrimo esmė: ilgiausia gyvenimo trukmė ir mažiau turi sveikatos problemų, tie žmonės, kurie saikingai vartoja alkoholį, trumpiausiai gyvenimo trukmė ir daugiausia sveikatos problemų turi tie (beveik vienodai), kurie visiškai nevartoja arba vartoja švelniai tariant gausiai.
Bet neaiškūs priežastiniai ryšiai kodėl taip yra, matyt, kad žmonės daugiausia meta gerti tik tada, kai jau turi tiek sveikatos problemų, kad jau ir gyvenimo galas nebetoli.
Nuorodos neįmesiu, nes informacija ne iš interneto 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Man smagu ir be alkoholio, kodel as tureciau ji vartoti, bet buna taip kad visai negali atsisakyti, tada taure vyno visam vakarui . drinks_cheers.gif Bet neesu visai pries alkoholio vartojima, manau kiekvienam savo.
Atsakyti