Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Aš irgi beveik nevartoju alkoholio-nemanau, kad skaitosi kartą į metus šampano taurė smile.gif Ir nerūkau jau 2 mėn. thumbup.gif Žodžiu atsisakiau 2 žalingų įpročių thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nuokata @ 2008 08 29, 20:30)
Aš irgi beveik nevartoju alkoholio-nemanau, kad skaitosi kartą į metus šampano taurė  smile.gif  Ir nerūkau jau 2 mėn.  thumbup.gif  Žodžiu atsisakiau 2 žalingų įpročių  thumbup.gif


Mano vyras noretu mest rukyt. Gal gali ka patarti?
Atsakyti
na bet kiti su savo alkoholiu labai ikyrus buna ,pavyzdziui nepersenai man reikejo lakstyt nuo savo gimminiu kurie vaiksciojo paskui ir kiso man vyneli,aiskindami kad taure nieko blogo ,sveika kraujui ar dar kam ,o mano paiskinimas kad vaika maitinu ,nepadejo,atseit sveika . blink.gif g.gif laikausi nuostatos arba geri arba maitini ax.gif
o labai daznai zmones negeria po netinkamo pavyzdio seimoi ,o as kaip tik toki ir turejau ,puikus pavizdys kodel negerti biggrin.gif
O ALKOHOLIS MAN IS VIS NESKANUS KIEKVIENAS GERIMAS SPIRITU ATSIDUODA lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dziugena @ 2008 07 23, 13:42)
doh.gif
miela, Silvute, o ar galėtumėte normaliai pagrįsti, kodėl jūs vartojate alkoholinius gėrimus?
Jūsų požiūris labai gerai atspindi didžiosios visuomenės dalies požiūri: vartoti alkoholį yra norma, o nevartoti - nukrypimas, dėl kurio dar turi ir aiškintis visiems...  doh.gif  Jums ką, skauda, kad kitas neišgers taurės vyno? jokios tolerancijos žmonėms, kurie stengiasi sveikai gyventi. Nenuostabu, kad LT tiek žmonių turinčių priklausomybę...

vartoju kada noriu ir kokius noriu, kiek noriu nes noriu ir patinka, skanu. Kartais del to kad reikia - pvz 50 gr brendzio su karsta arbata padeda pacioje persalimo pardzioje arba sumazina galvos skausma.
Kai nera nuotaikos, nenoriu, vartoju vaistu, reikia vairuoti, tai negeriu. Beveik visada uztenka paprasciausiai pasakyti pz aciu ne, as siandien uz vairo, arba kita karta ir niekas nei lenda, nei pila, nei aiskina.
O tai, kai zmogus del savo pasirinkimo pradeda kitiems aiskinti - kaip cia tu taip taigi neskanu, kenkia, nuodai, kvailai atrodo ir t.t., kurie jam visiskai jokios itakos su savo gerimu nedaro, tai cia tikrai yra nukrypimas
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 09 20, 13:56)
Kai nera nuotaikos, nenoriu, vartoju vaistu, reikia vairuoti, tai negeriu. Beveik visada uztenka paprasciausiai pasakyti pz aciu ne, as siandien uz vairo, arba kita karta ir niekas nei lenda, nei pila, nei aiskina.
O tai, kai zmogus del savo pasirinkimo pradeda kitiems aiskinti - kaip cia tu taip taigi neskanu, kenkia, nuodai, kvailai atrodo ir t.t., kurie jam visiskai jokios itakos su savo gerimu nedaro, tai cia tikrai yra nukrypimas

labai teisingai pasakyta. prie manęs niekad niekas nėra įkyriai lindęs su bonka. būna kad pasiūlo -- sakau, ačiū ne, negaliu -- vairuoju, dirbu rytoj ryte, vaiką pasiimt reikia, arba tiesiog -- šito nemėgstu. (pvz. negaliu degtinės -- bjauru man). o jei nėštumas ar maitinimas iš viso niekam klausimų nekyla.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2008 09 20, 13:56)
vartoju kada noriu ir kokius noriu, kiek noriu nes noriu ir patinka, skanu. Kartais del to kad reikia - pvz 50 gr brendzio su karsta arbata padeda pacioje persalimo pardzioje arba sumazina galvos skausma.
Kai nera nuotaikos, nenoriu, vartoju vaistu, reikia vairuoti, tai negeriu. Beveik visada uztenka paprasciausiai pasakyti pz aciu ne, as siandien uz vairo, arba kita karta ir niekas nei lenda, nei pila, nei aiskina.
O tai, kai zmogus del savo pasirinkimo pradeda kitiems aiskinti - kaip cia tu taip taigi neskanu, kenkia, nuodai, kvailai atrodo ir t.t., kurie jam visiskai jokios itakos su savo gerimu nedaro, tai cia tikrai yra nukrypimas



Atleisk, bet kiek teko susidurt, tai kaip tik geriantieji pradeda aiškinti, kaip čia tu negeri, kodėl, esu buvusi labai daug pobūvių, tai dar nė vienas negeriantis viešai nepradėjo moralizuot, kodėl nereikia gert, kaip tik geriantieji taip elgiasi...
Tavo pagrįsta nuomonė: skanu? O man neskanu. Ir viskas. Kiekvienas žmogus skirtingas, vienam gali būti skanu, o kitam ne, vienam mažina skausmą, o kitam - priesingai, padidina... (man nuo alkoholio kaip tik pradeda galvą skaudėt)... Bet kai manęs geriantysis paklausia, kodėl negeriu, o aš be jokių išvedžiojimų teisiai atsakau, kam man neskanu ir negaliu gert, tai bandymas "atversti" prasideda iš kitos pusės.. Šią vasarą buvau keliose vestuvėse, į taureles pati sau pyliausi vandenį, kad tik atstotų kiti, kai vienas geriantysis pamatė, reikėjo jums išgirst, kaip išvadino... O aš prieš tai absoliučiai nieko jam nesakiau!!!... ir taip abiejose šventėse... Patikėkit, nuotaika tikrai buvo sugadinta, žmogus džiaugiasi švente, o jam kaip su mazgote per veidą.. Ir tik dėl to, kad geriu labai mažai alkoholio...
Atsakyti
o jei nėštumas ar maitinimas iš viso niekam klausimų nekyla.
[/quote]

smagu ki nekyla o pas mane ( gal cia jau gimines degredacija ? biggrin.gif ) kyla kodel negali maitinant smile.gif
Atsakyti
na as nenoriu nieko izeisti, bet man tas ikyrus pylimas per prievarta alkoholio maitinancioms nescioms todel kad visi geria todel kad kitaip izeisi seimininkus ir tt tai maziau issilavinusiu ir daugiau ant "baliu kulturos" issaugusiu zmoniu bajeriai
savo aplinka su keliom isimtimis pasirenkame patys
Atsakyti
Yra tekę išgirsti nuomonę, jog jei žmogus nei rūko, nei geria (ypač jei jis vyras g.gif ) - turi kažkokių nukrypimų, švelniai tariant. Keistas man toks požiūris. Vadinas, "normalus" vyras turi gert, rūkyt, antraip jis - nieko vertas? Niekad gyvenime nesu prikaišiojus žmogui, kodėl negeri, gal išgerk, tik truputį, negi negerbi? doh.gif Kaip jau kažkuri rašė, tokie klausimai suknisa nuotaiką ilgam. Pati išgeriu, tačiau nedaug ir nestiprių gėrimų, vadinas, daugelio mąstymu, esu ne prie chebros . Lietuvoje alkoholio sureikšminimas man visad būdavo keistas. Tiesa, pastebiu, kad jaunoji karta po truputį keičias. Neseniai buvau vestuvėse, iš kurių keturiom išėjo tik vyresnioji karta, jaunesniems smagu buvo ir minimaliai išgėrus arba visiškai atsisakius alkoholio. Smagu dėl to, kad linksmintis galima ir neprisigėrus.
Atsakyti
QUOTE(Jota @ 2008 09 22, 15:03)
Yra tekę išgirsti nuomonę, jog jei žmogus nei rūko, nei geria (ypač jei jis vyras  g.gif ) - turi kažkokių nukrypimų, švelniai tariant. Keistas man toks požiūris. Vadinas, "normalus" vyras turi gert, rūkyt, antraip jis - nieko vertas? Niekad gyvenime nesu prikaišiojus žmogui, kodėl negeri, gal išgerk, tik truputį, negi negerbi?  doh.gif Kaip jau kažkuri rašė, tokie klausimai suknisa nuotaiką ilgam. Pati išgeriu, tačiau nedaug ir nestiprių gėrimų, vadinas, daugelio mąstymu, esu ne prie chebros . Lietuvoje alkoholio sureikšminimas man visad būdavo keistas. Tiesa, pastebiu, kad jaunoji karta po truputį keičias. Neseniai buvau vestuvėse, iš kurių keturiom išėjo tik vyresnioji karta, jaunesniems smagu buvo ir minimaliai išgėrus arba visiškai atsisakius alkoholio. Smagu dėl to, kad linksmintis galima ir neprisigėrus.


is mano lupu irgi kazhkada zodziai isgerk negi negerbi (ar pan ) buvo ,bet va tada man gal 14 buvo ,tie laikai kai alus bonka nuo teveliu sleo0davom biggrin.gif
lietuva ir alkolis manau tuoj sinonimu taps drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(Odora @ 2008 09 22, 14:49)
na as nenoriu nieko izeisti, bet man tas ikyrus pylimas per prievarta alkoholio maitinancioms nescioms todel kad visi geria todel kad kitaip izeisi seimininkus ir tt tai maziau issilavinusiu ir daugiau ant "baliu kulturos" issaugusiu zmoniu bajeriai
savo aplinka su keliom isimtimis pasirenkame patys


gaila giminiu nepasirinksi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(iewoote @ 2008 09 24, 19:16)
is mano lupu irgi kazhkada zodziai isgerk negi negerbi (ar pan ) buvo ,bet va tada man gal 14 buvo ,tie laikai kai alus bonka nuo teveliu sleo0davom biggrin.gif
lietuva ir alkolis manau tuoj sinonimu tapdrinks_cheers.gif
Papildyta:
gaila giminiu nepasirinksi  blush2.gif



Nesutinku, taip būna ir kitose šalyse, kur, atrodo, žmogaus teisės labai gerbiamos... Čia daugiau nuo žmonių priklauso, o ne nuo šalies. Ir Lietuvoj tikrai yra labai daug negeriančių žmonių, tą tikrai galiu užtikrinti. Kol negerbsime vieni kitų (nesvarbu, ar geriantieji negeriančiųjų, ar abstinentai geriančiųjų), tol bus sunku.
Atsakyti
QUOTE(Hopeidea @ 2008 07 22, 22:22)
Kiek teko girdeti 50g vyno ( kitu nuomone ir 100) netgi sveika biggrin.gif Na zinoma, apie stiprius gerimus tokios geros nuomones neturiu lotuliukas.gif

Tikrai skaičiau, kad taurelė vyno ar bokaliukas alaus per dieną yra sveika širdžiai berods.

QUOTE(Nuokata @ 2008 08 29, 18:30)
Aš irgi beveik nevartoju alkoholio-nemanau, kad skaitosi kartą į metus šampano taurė  smile.gif  Ir nerūkau jau 2 mėn.  thumbup.gif  Žodžiu atsisakiau 2 žalingų įpročių  thumbup.gif

Oho, daug sutaupei drinks_cheers.gif Nes šitie brudai daugiausia ir kainuoja. Aš, deja, vis dar geriu ir rūkau. Bet ne be saiko blush2.gif
Atsakyti