Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Kazkodel retai kam uzkliuna, kai pasakai, kad nerukai, nors ir rukancioj kompanijoj buni. Niekas nesako, tai cigarete siaip rankoj palaikyk, apsimesk "truputi" rukancia del kompanijos. Kodel su alkoholiu turi buti kitaip, juk retai kas prie stalo pradeda postringaut apie alkoholio keliama zala. Lygiai taip pat geriantys nesiaiskina visiems kodel jie geria...

Zinoma, as nekalbu apie protokolinius renginius. Bet pripazinkime, didziausio spaudimo del alkoholio nevartojimo sulaukiama tikrai ne per tokius renginius.

Tolerancijos visiems mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Retra @ 2008 07 21, 19:37)
Kazkodel retai kam uzkliuna, kai pasakai, kad nerukai, nors ir rukancioj kompanijoj buni. Niekas nesako, tai cigarete siaip rankoj palaikyk, apsimesk "truputi" rukancia del kompanijos. Kodel su alkoholiu turi buti kitaip, juk retai kas prie stalo pradeda postringaut apie alkoholio keliama zala. Lygiai taip pat geriantys nesiaiskina visiems kodel jie geria...

Zinoma, as nekalbu apie protokolinius renginius. Bet pripazinkime, didziausio spaudimo del alkoholio nevartojimo sulaukiama tikrai ne per tokius renginius.



O kai šeimininkė vaišina sūrio salotom irgi atsisakot, kad kenkia sveikatai ir didina cholesterolio kiekį ax.gif Turbūt ir cepelinų vakarėlyje sėdit sučiaupę lūpas, nes nesveikai maitinantis gręsia antsvoris doh.gif Tada jūs laukiamiausios ir mylimiausios viešnios thumbup.gif
P. S. Aš vakarėlio metu, kai griežtai atsisakau alkoholio, sakau, kad užsikodavau, negi visiems aiškinsi, kad 50 gr vyno man gali pakenkti, paspartinti senatvę ir suglebs veido oda lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2008 07 22, 23:06)
O kai šeimininkė vaišina sūrio salotom irgi atsisakot, kad kenkia sveikatai ir didina cholesterolio kiekį  ax.gif Turbūt ir cepelinų vakarėlyje sėdit sučiaupę lūpas, nes nesveikai maitinantis gręsia antsvoris  doh.gif Tada jūs laukiamiausios ir mylimiausios viešnios  thumbup.gif
P. S. Aš vakarėlio metu, kai griežtai atsisakau alkoholio, sakau, kad užsikodavau, negi visiems aiškinsi, kad 50 gr vyno man gali pakenkti, paspartinti senatvę ir suglebs veido oda  lotuliukas.gif

Kiek teko girdeti 50g vyno ( kitu nuomone ir 100) netgi sveika biggrin.gif Na zinoma, apie stiprius gerimus tokios geros nuomones neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti

QUOTE(Silvute @ 2008 07 11, 13:05)
dazniausiai neatsako vienu zodziu arba nesugeba pagristi normaliai kodel negeriai ir prasideda - neskanu, galva skauda, kvailai atrodo, nuodai, smirda ir t,t,. net ir tema yra parodomai pradeta.

doh.gif
miela, Silvute, o ar galėtumėte normaliai pagrįsti, kodėl jūs vartojate alkoholinius gėrimus?
Jūsų požiūris labai gerai atspindi didžiosios visuomenės dalies požiūri: vartoti alkoholį yra norma, o nevartoti - nukrypimas, dėl kurio dar turi ir aiškintis visiems... doh.gif Jums ką, skauda, kad kitas neišgers taurės vyno? jokios tolerancijos žmonėms, kurie stengiasi sveikai gyventi. Nenuostabu, kad LT tiek žmonių turinčių priklausomybę...
Atsakyti
QUOTE(Failas @ 2008 07 22, 23:06)
O kai šeimininkė vaišina sūrio salotom irgi atsisakot, kad kenkia sveikatai ir didina cholesterolio kiekį  ax.gif Turbūt ir cepelinų vakarėlyje sėdit sučiaupę lūpas, nes nesveikai maitinantis gręsia antsvoris  doh.gif Tada jūs laukiamiausios ir mylimiausios viešnios  thumbup.gif
P. S. Aš vakarėlio metu, kai griežtai atsisakau alkoholio, sakau, kad užsikodavau, negi visiems aiškinsi, kad 50 gr vyno man gali pakenkti, paspartinti senatvę ir suglebs veido oda  lotuliukas.gif

jei man tos surio salotos neskanios arba tiesiog surio nevartoju, tai as ir nevalgau - i lekste per prievarta niekas nededa, kaip kad bando ipyle i taurele/bokala/taure alkoholi kist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Retra @ 2008 07 21, 19:37)
Kazkodel retai kam uzkliuna, kai pasakai, kad nerukai, nors ir rukancioj kompanijoj buni. Niekas nesako, tai cigarete siaip rankoj palaikyk, apsimesk "truputi" rukancia del kompanijos.

o būdama nerūkanti brauniesi į rūkomąjį?
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 07 23, 23:04)
o būdama nerūkanti brauniesi į rūkomąjį?

as tai ne, bet rukantieji braunasi ir i nerukymo zona ax.gif net jei uz triju metru arba net maziau yra rukymo vieta, yra suzymeti zenklai ir t.t.
nu bet jei taip ziuret, tai ir geriantys zmones neturetu lankytis ten kur yra negerianciu biggrin.gif juk nevartojantis alkoholio neateina ir nepradeda skaityt paskaitos apie alkoholio zala - nu nereguliuoja geriantiems gyvenimo (jei reguliuoja, tai tada kitas reikalas - moralistai niekam neidomus ir uzknisa).
Atsakyti
QUOTE(sena niekšė @ 2008 07 23, 23:04)
o būdama nerūkanti brauniesi į rūkomąjį?


ne tik rukomuosiuose zmones ruko. ir kodel manote, kad as is viso kazkur "braunuosi"? vasaros vakare su draugais susedus kieme niekam nekliuva, jei kas uzsiruko. bet niekam nekliuva ir tai, kad nerukau. pasikartosiu, tiesiog linkeciau, kad geriantys, taip pat kaip ir negeriantys, tiesiog issiugdytu truputi tolerancijos ir nesikabinetu be reikalo prie tu, kuriu poziuris ar tiesiog nuotaika ta diena galbut kitokia...
Atsakyti
mano draugams irgi budavo keista, kad jie perka alu, o as - mineralini arba sultis... bet paaiskinau, kad man skrandzio problemos ax.gif geriu tada, kada noriu ir tikrai nepasiduodu spaudimui, tiesiog po keleto raginimu isgerti ir mano neigiamu ats pradedu ignoruoti blush2.gif
Atsakyti
Man tai jokiu problemu nekyla del to, kad negeriu. Stebedavosi draugai tik paauglystej (iki 20 metu gal). O dabar tai kaip tik sako: KAIP FAINA, AS IRGI TAIP NORECIAU.
Atsakyti
cia paminejote rukancius, as kaip sekmingai metusi rukyti esu visiskai netolerantiska rukantiems... turiu migrena o vienas is priepuoli sukelianciu veiksniu pabut dumuose sad.gif buciau pirma kuri pasirasytu ant draudimo rukyti viesose vietose (ne tik kavinese)
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 08 29, 14:43)
cia paminejote rukancius, as kaip sekmingai metusi rukyti esu visiskai netolerantiska rukantiems... turiu migrena o vienas is priepuoli sukelianciu veiksniu pabut dumuose sad.gif buciau pirma kuri pasirasytu ant draudimo rukyti viesose vietose (ne tik kavinese)


Man, kai laukiausi, padidejes buvo jautrumas rukalu kvapui. Ateina pvz zmogus parukes is lauko, ir nuo to minimalaus kvapo pykint pradedavo. Tai paskui liko toks gal kaip iprotis, kad ne tik kad rukanciuju vengt, bet ir ka tik parukiusiu biggrin.gif Kazkaip slykstus tas kvapas iki siol biggrin.gif
Atsakyti