Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(*Linele* @ 2013 11 27, 20:21)
Gaila bet alinkoje daugiau tokių žmonių nėra :/ todėl labai smagu, kad čia visą būrį radau  bigsmile.gif

yra yra flirt.gif
ne visai aplinkoje, bet bent jau i ta puse hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 11 27, 22:50)
yra yra  flirt.gif
ne visai aplinkoje, bet bent jau i ta puse hihihi.gif

O tikrai? bigsmile.gif Nežinojau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 28 lapkričio 2013 - 00:12
QUOTE(*Linele* @ 2013 11 27, 23:10)
O tikrai?  bigsmile.gif  Nežinojau  drinks_cheers.gif


sitoje temoje jau kazkada seniai rasiau smile.gif

bet ne visa gyvenima taip, buvo jaunyste kvailyste smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2013 11 28, 00:42)
sitoje temoje jau kazkada seniai rasiau  smile.gif

bet ne visa gyvenima taip, buvo jaunyste kvailyste  smile.gif

Ne viską skaičiau tai neužmačiau tavęs smile.gif visi keičiamės ir džiugu už tuos kas pasirenka tobulėjimo variantą
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2013 11 27, 20:56)
Sveikos, kokia faina temelė, tiksliau blaivi  bigsmile.gif  Kaip smagu, kad tiek nedraugaujančių su alkoholiu. Aš tai galima sakyti visą savo gyvenymėlį abstinentė. NA paauglystėj ragavau vieną kitą sidro buteliuką, vyno taurę, likerio liežuvio galiuku lyžtelėjusi, bet tik tiek, net pasigėrus neesu.


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
aš pirmą stikliuką degtinės išgėriau per savo vestumes, nes buvau tikra, kad bus vanduo. deja uošviai pakeitė cool.gif T po, nu juk nenumirs. Nenumiriau aišku, bet pakartot ir po 10 metų santuokos nenoriu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Vaniliukė*: 28 lapkričio 2013 - 11:22
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 11 28, 10:44)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
aš pirmą stikliuką degtinės išgėriau per savo vestumes, nes buvau tikra, kad bus vanduo. deja uošviai pakeitė  cool.gif  T po, nu juk nenumirs. Nenumiriau aišku, bet pakartot ir po 10 metų santuokos nenoriu  lotuliukas.gif

Aš degtinės daug "vartojau" biggrin.gif Dažnai nuo mažumės sirgau angina todėl skalavimui buvo tai pikiai su spiritu, tai skiesta ar net neskiesta degtinėi, visokie sirupiukai su laipsniais. Bet kai teko arbatinį šaukštelį degtinės nuryti, kad nudegintų gerklę, tai vos kvapą atgavau. Pamenu klasiokai kalbėdavo kažkaip prieš geriant ar įtraukti oro ar išpūsti ir sulaikyti, kad neuždustum smile.gif)) Daugiau po to šaukštelio degtinės man gana smile.gif)
Atsakyti
*Linele* jūs tikra šaunuolė smile.gif. O kaip suprast pasakymą "turiu daugiau nei geriantys" nelabai supratau ką turėjot omeny? smile.gif.
Va prieš kelias savaites, tai kalbėjom su drauge, kuri mėgsta kompaninoje išgert, tai pareiškė man, kad tik aš čia tokia keistuolė negerianti. Tai susinervinau, nu bet patylėjau. Tai draugei taip pat negalima, dėl sveikatos gert, bet ji sako, kad jai ******, nu bet kadangi aš manau, jog viskas grįžta bumerangu, tai ir jos sveikatai ateis laikas bus visiškai ant jos ****** ir iš dalies dabar jau yra.
Ir man labai pikta, kad negeriantys turi kažką įrodinėt kitiems, kodėl jie ne tokie kaip visi. O iš tikro mano kuklia nuomone, tai ne tokie kaip visi yra tie geriantys alkocholį. *Linele*, o gal jūs nebeįrodinėkit kitiems nieko, dėl alkocholio nevartojimo, nes tai tik jūsų reikalas ir ne kitų.
Atsakyti
Stropi studente, jūs gal jauna labai? blush2.gif

Klausiu, nes įdomu, atrodo, kad mažai susiduriate su žmonėmis, kurie negėrimą priima, kaip savęs iškėlimą virš kitų, vis bando įgelt, įsiūlyt.... Ir neina nuo jų atsiribot, nes tai gali būti ir artima aplinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(stropi studente @ 2013 12 05, 22:10)
*Linele* jūs tikra šaunuolė smile.gif. O kaip suprast pasakymą "turiu daugiau nei geriantys" nelabai supratau ką turėjot omeny? smile.gif.
Va prieš kelias savaites, tai kalbėjom su drauge, kuri mėgsta kompaninoje išgert, tai pareiškė man, kad tik aš čia tokia keistuolė negerianti. Tai susinervinau, nu bet patylėjau. Tai draugei taip pat negalima, dėl sveikatos gert, bet ji sako, kad jai ******, nu bet kadangi aš manau, jog viskas grįžta bumerangu, tai ir jos sveikatai ateis laikas bus visiškai ant jos ****** ir iš dalies dabar jau yra.
Ir man labai pikta, kad negeriantys turi kažką įrodinėt kitiems, kodėl jie ne tokie kaip visi. O iš tikro mano kuklia nuomone, tai ne tokie kaip visi yra tie geriantys alkocholį. *Linele*, o gal jūs nebeįrodinėkit kitiems nieko, dėl alkocholio nevartojimo, nes tai tik jūsų reikalas ir ne kitų.

Aš šaunuole save pavadinčiau jei būčiau gėrus, o po to pasukus blaivaus gyvenimo keliu, nes iškrapštyti potraukį, įprotį labai sunku. O čia jau nuo gyvenymėlio pradžios iš kažkur atėjęs požiūris ir nuostatos tad viskas natūraliai. smile.gif
Na nenoriu dabar įsiplėst į šią frazę, gal kai kas gėrę, gal kai kas dar geria, kad neužkabintų mano pasisakymas. Tiesiog gal didesnis samoningumas, vertingiau praleistas laikas
Papildyta:
QUOTE(*Vaniliukė* @ 2013 12 05, 22:35)
Stropi studente, jūs gal jauna labai?  blush2.gif

Klausiu, nes įdomu, atrodo, kad mažai susiduriate su žmonėmis, kurie negėrimą priima, kaip savęs iškėlimą virš kitų, vis bando įgelt, įsiūlyt.... Ir neina nuo jų atsiribot, nes tai gali būti ir artima aplinka smile.gif

Tikra tiesa, atrodo ir nori, kad niekam neužkliūtų, tiesiog pasakai ačiū, ne. Na ir prasideda, o kodėl, na gal truputį ...O taip norisi, kad atsisakytum tuo ir pasibaigtų.
Prieš kelias dienas uošvienė vėl per baliuką bandė prikaišiot man matinimą, pasakiau, kad ir nematindama negersiu. Tai iš šnekos supratau, kad jei negeri reiškias negerbi gimtadienį švenčiančio žmogaus ir su šia fraze ne pirmą kart susiduriu. Mano pasakymas, kad pagerbdama žmogų nebūtinai turiu gerti alkoholį ir save nuodyti galiu jį pagerbti ir arbatos puodeliu diskusiją baigė.
Atsakyti
QUOTE(*Linele* @ 2013 11 27, 19:56)
...o aš juos laikau silpnais, kaip stikliuko ir kitų nuomonių vergais. Jie save laiko aukščiau nei aš, o aš laikau save aukščiau nei jie. smile.gif)) Nepykstu kai įkyri, tiesiog nusišypsau ir pagailiu jų smile.gif O savimi didžiuojuos  blush2.gif

QUOTE(*Linele* @ 2013 11 27, 20:21)
O jei įkyri savo kabinėjimais ir aiškinimais kai lepteliu, kad daugiau turiu nei geriantys tai nutyla biggrin.gif

QUOTE(*Linele* @ 2013 12 05, 22:27)
Na nenoriu dabar įsiplėst į šią frazę, gal kai kas gėrę, gal kai kas dar geria, kad neužkabintų mano pasisakymas. Tiesiog gal didesnis samoningumas, vertingiau praleistas laikas
...kad pagerbdama žmogų nebūtinai turiu gerti alkoholį ir save nuodyti galiu jį pagerbti ir arbatos puodeliu diskusiją baigė.

Neisizeiskite, bet jei taip sakote zmonems i akis, tai greiciausiai esate is tu, kurios atrodo pasikelusios. Saunu, kad laikotes savo pasirinkimo, esate stipri ir nepasiduodate provokacijoms, tikrai yra ko didziuotis thumbup.gif del tu zyzimu ir terorizavimu, be abejo labai gaila ir geda (man kaip vartojanciai) doh.gif Bet Jusu pasirinkimas, neturetu buti priezastis zeminti kitus, nes taip tik uzastrinamas konfliktas. Galima graziai savo pavyzdziu uzkresti kitus, o ne aiskinto kokie jie yra vargsai bevaliai, save nuodyja, turi maziau nei Jus ir t.t. Viena, nera malonu girdeti tokius dalykus, antra toks poziuris yra ne ka maziau absurdiskas, negu Jusu uosvienes poziuris i jubiljato pagerbima 4u.gif
QUOTE(*Linele* @ 2013 12 05, 22:27)
Tai iš šnekos supratau, kad jei negeri reiškias negerbi gimtadienį švenčiančio žmogaus ir su šia fraze ne pirmą kart susiduriu.

Nekenciu tokio poziurio doh.gif Kazkoks akmens amzius gun_bandana.gif:
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 12 06, 13:25)
Neisizeiskite, bet jei taip sakote zmonems i akis, tai greiciausiai esate is tu, kurios atrodo pasikelusios. Saunu, kad laikotes savo pasirinkimo, esate stipri ir nepasiduodate provokacijoms, tikrai yra ko didziuotis  thumbup.gif del tu zyzimu ir terorizavimu, be abejo labai gaila ir geda (man kaip vartojanciai)  doh.gif  Bet Jusu pasirinkimas, neturetu buti priezastis zeminti kitus, nes taip tik uzastrinamas konfliktas. Galima graziai savo pavyzdziu uzkresti kitus, o ne aiskinto kokie jie yra vargsai bevaliai, save nuodyja, turi maziau nei Jus ir t.t. Viena, nera malonu girdeti tokius dalykus, antra toks poziuris yra ne ka maziau absurdiskas, negu Jusu uosvienes poziuris i jubiljato pagerbima  4u.gif

Nekenciu tokio poziurio  doh.gif  Kazkoks akmens amzius gun_bandana.gif:

Gal ir pasikėlusios dabar mano pozicija prieš nuolat įkyrius tuos pačius asmenis. Nes iki tol buvau tylenė, tai kol tyli, kol mandagiai bandai laviruot tai dergia ant galvos kiek gali ir nuo to nukenčiu tik aš pati. Bet dabar jei matau spaudimą ir nesupranta taktiško paaiškinimo, nebeleidžiu toliau eit. Kai išmoksiu išlaviruot iš šios situacijos dar kitaip tuomet ir šnekėsiu kitaip wink.gif
Niekam neskaitau teorijų apie sveiką mitybą, neįrodinėju ir neagituoju sveikai gyvent, nieko neįtikinėju valgyt ar gerti to ar kito, neperšu savo požiūrio,kiekvienas renkasi savo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 06 gruodžio 2013 - 14:24
Man tiesą pasakius, tie terorizavimai, jau kaip vanduo nuo žąsies biggrin.gif
Va, jei kokį kartą imčiau, išgerčiau , o tada vėl ne, tada jau prasidėtų biggrin.gif
Dabar, kai kuriem žmoniem mano negėrimas yra labai natūralus, įprastas, nes kitaip nėr buvę.
kai kurie, vis negali su tuo susitaikyti. Treti, tai naujos pažintys, nauji pasisėdėjimai ir jiems reikia laiko. Db jie ieško ligų, nėštumų, ir kito kažkokio pateisinimo, paaiškinimo kodėl aš negeriu.
bet nieko, apsipras smile.gif
Nors yra ir ketvirti arba tie patys treti, kuriem tiesiog būtina karts nuo karto patraukt mane per dantį. Vieni tai daro draugiškai, kiti palandžiodami.
bet man kas? dar nė karto niekas per prievartą nežiodino ir negirdė laugh.gif gal būt priklauso ir nuo pačio žmogaus požiūrį į savo sprendimą. niekada neatsistoju ir nepareiškiu,kad negeriu, nepuolu uždeginėt taurės... Įpylė? Nu ir kas... tas ne šalia sėdintis net nesupras, ar negėriau, ar vis į pylė ar dar kas.

Atsakyti