Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Ajste @ 2013 11 03, 17:34)
ar negeriancios alkoholiniu gerimu ju taip pat nevartoja ir gamindamos maista? Juk daznai pats alkoholis isgaruoja i lieka tik visi kiti skoniai, o pagrindinis issakytas argumentas del nevartojimo, tai alkoholis, jo neigiamos savybes, apsvaigimas nuo jo.

Įdomus klausimas smile.gif Man irgi teko girdėti, kad alkoholis tokiais atvejais išgaruoja, bet pvz. vaikui duoti mėsą troškintą alkoholyje kažkaip keistą būtų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @nda: 03 lapkričio 2013 - 16:47
QUOTE(Ajste @ 2013 11 03, 17:34)
Nusprendziau pasmalsauti, ar negeriancios alkoholiniu gerimu ju taip pat nevartoja ir gamindamos maista?


Negaminu su alkoholiu nieko. Tiesa, niekad ir negaminau. Nepasigendu kažkaip.
Atsakyti
Na, vaikui tai daugiau ko netiktu duoti ka patys valgom. Mes pvz megstam astresnius patiekalus, o mazesniam vaikui nelabai g.gif: Jei bendrai i alkohloli ziuret, kaip anksciau kazkas rase ir giroj ir kefyre jo yra, o vaikai geria ax.gif Aj, dar pas mus budavo saslykus kai kepa, alum slaksto ir labai skanu. Na to alaus skonio nesijaucia, tik ta prasme, kad kaip vaikui nera bjauru, kaip kad butu geriant alu. Na, gal supratot ka situo norejau pasakyti 4u.gif
Atsakyti
Bandysiu ir as nevartot alkoholio...Nesu nuo jo priklausoma, bet is neturejimo ka veikt, savaitgaly su vyru nusiperkam - as sidro, jis alaus. Ilgiausiai nevartojau alkoholio puse metu, savijauta buvo fantastiska, bet bet bet...Nuo savaitgaliniu pasisedejimu priaugau svorio, veido oda baisi ir aplamai savijauta nekokia. Atrodo, kas tie keli buteliukai sidro, bet man atrodo, butent sidras ir labiausiai eda organizma. Dabar paskaiciau, ka parasiau, tai skamba kaip kokia anonimines alkoholikes ispazintis, nors neperseniausiai ir skaiciau apie savaitgalini alkoholizma. Viskas, darau isvadas:)smile.gifsmile.gifsmile.gif.
Atsakyti
QUOTE(Flossy Lady @ 2013 11 04, 20:48)
Bandysiu ir as nevartot alkoholio...Nesu nuo jo priklausoma, bet  is neturejimo ka veikt, savaitgaly su vyru nusiperkam - as sidro, jis alaus. Ilgiausiai nevartojau alkoholio puse metu, savijauta buvo fantastiska, bet bet bet...Nuo savaitgaliniu pasisedejimu priaugau svorio, veido oda baisi ir aplamai savijauta nekokia. Atrodo, kas tie keli buteliukai sidro, bet man atrodo, butent sidras ir labiausiai eda organizma. Dabar paskaiciau, ka parasiau, tai skamba kaip kokia anonimines alkoholikes ispazintis, nors neperseniausiai ir skaiciau apie savaitgalini alkoholizma. Viskas, darau isvadas:)smile.gifsmile.gifsmile.gif.


Sveika prisijungusi smile.gif
O sidras tai taip. Nieko gero - dažikliai, kvapikliai, skonio stiprikliai, burbuliukai ir truputis etanolio.

Spaudžiu dešinę, galėsi pasidalinti čia, kaip sekasi smile.gif

Dažnai manoma, kad alkoholikas (liaudiškai pijokas), tai tas kuris jau viską pragėrė ir atrodo kaip bomžas (čia neseniai ta tema populiarią laidą internetu žiūrėjau). O jeigu iš akoholizmo liūno išbrido su kostiumu, tai sako, kad alkoholis vis tiek ok. Tik šiaip nutinka, kad bevaliai ar šiaip nelaimingi/ar per atsitiktinumą kartais jo nesuvaldo (tampa alkoholikais), bet iš principo tai nieko blogo. Na, bet čia rizikuoju pajudinti diskusiją iš naujo per naujo vėl ratu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 04 lapkričio 2013 - 20:57
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 11 04, 22:55)
O sidras tai taip. Nieko gero - dažikliai, kvapikliai, skonio stiprikliai, burbuliukai ir truputis etanolio.

Pritariu visom keturiom. Iki galvos skausmo reikia stiklinės sidro, po 15 min. galvą skelia. Ir labai baisu, kad atrodo jis labai nekaltai, skonis beveik kaip limonado.
Atsakyti
Mergaitės, kątik radau šaunią info - šeštadienį "Pramogų banke" Vilniuje ir 22 d. Marijampolėj bus Skamp ir ne tik jų koncertas specialiai blaivai publikai. thumbup.gif
Čia daugiau info: https://www.facebook...665081/?fref=ts
Varom? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 11 12, 10:43)
Mergaitės, kątik radau šaunią info - šeštadienį "Pramogų banke" Vilniuje ir 22 d. Marijampolėj bus Skamp ir ne tik jų koncertas specialiai blaivai publikai.  thumbup.gif
Čia daugiau info: https://www.facebook...665081/?fref=ts
Varom?  bigsmile.gif


smagu, tik gaila, kad toli
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 11 12, 11:43)
Mergaitės, kątik radau šaunią info - šeštadienį "Pramogų banke" Vilniuje ir 22 d. Marijampolėj bus Skamp ir ne tik jų koncertas specialiai blaivai publikai.  thumbup.gif
Čia daugiau info: https://www.facebook...665081/?fref=ts
Varom?  bigsmile.gif



Visai gali būti, kad varysiu smile.gif
Atsakyti
Sveikos, kokia faina temelė, tiksliau blaivi bigsmile.gif Kaip smagu, kad tiek nedraugaujančių su alkoholiu. Aš tai galima sakyti visą savo gyvenymėlį abstinentė. NA paauglystėj ragavau vieną kitą sidro buteliuką, vyno taurę, likerio liežuvio galiuku lyžtelėjusi, bet tik tiek, net pasigėrus neesu. Tai nuo pat mažumės kabinėjas paauglystėj tėvų draugai , kad mama neleidža, klasiokai pamatę, kad neprasčiau linksminuos be alkoholio neįkyrėjo, po to studijų laikais irgo kreivai žiūrėjo, darbe ilgai ir įkyriai pylė, siūlė, reiakalavo, terorizavo, kol suprato mano nuostatą ir pradėjo nebesiūlyt,pradėjo priimt tolerantiškai žino, kad vandenį gersiu biggrin.gif Po to šeima. per vestuves nė lašo negėriau ,neskaitant metrikacijoj pamirkyto šampane liežuvio, bet buvau tokia linksma, kad net gėrę neprilygo atsipalaidavimu ir nuotaika biggrin.gif Uošviai kol kas aprimę, nes žino kad jau ketvirti metai vienas po kito vaikus maitinu, tai nurašo maitinimui, nors aiškinu kad abstinentė, bet nelabai supranta, juk kaip galima negert su visais, kaip čia atrodo biggrin.gif Žodžiu aplinkui mane laiko keistuole kaip galiu negert, o aš juos laikau silpnais, kaip stikliuko ir kitų nuomonių vergais. Jie save laiko aukščiau nei aš, o aš laikau save aukščiau nei jie. smile.gif)) Nepykstu kai įkyri, tiesiog nusišypsau ir pagailiu jų smile.gif O savimi didžiuojuos blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 27 lapkričio 2013 - 21:06
QUOTE(*Linele* @ 2013 11 27, 21:56)
Sveikos, kokia faina temelelė, tiksliau blaivi  bigsmile.gif  Kaip smagu, kad tiek nedraugaujančių su alkoholiu. Aš tai galima sakyti visą savo gyvenimėlį abstinentė. NA paauglystėj ragavau vieną kitą sidro buteliuką, vyno taurę, likerio liežuvio galiuku lyžtelėjusi, bet tik tiek. Tai nuo pat mažumės kabinėjas paauglydtėj, kad mama neleidža, po to studijų laikais irgo kreivai žiūrėjo, darbe irgi ilgai ir įkyrei pylė, siūlė, reiakalvo, terorizavo, kol suprato mano nuostata ir pradėjo nebesiūlyt, žino, kad vandenį gersiu biggrin.gif Po to šeima, uošviai kol kas aprimę, nes žino kad jau ketvirti metai vienas po kito vaikus maitinu, tai nurašo maitinimui, nors aiškinu kad abstinentė, bet nelabai supranta, kaip galima negert su visais, kaip čia atrodo biggrin.gif Žodžiu aplinkui mane laiko keistuole kaip galiu negert, o aš juo laikau silnais, kaip stikliuko ir kitų nuomonių vergais. Jie save laiko aukščiau nei aš, o aš laikau save aukščiau nei jie. smile.gif)) Nepykstu kai įkiri, tiesiog nusišypsau ir pagailiu jų smile.gif


Jergau, visą gyvenimą taip ir kamuoja Jus? smile.gif Nes maniau, kad labiau kamuoja tuos, kurie buvo "normalūs" ir išgerdavo, o po to "sukvailiojo" ar "sekta juos pagavo" ir nebegeria biggrin.gif . Jūsų atveju, tai niekada nevartojote kaip visi, bet vis tiek tarsi laukia, kada baigsit maitinti ir "ateisit į doros kelią".

smile.gif Smagu, žodžiu. Tikriausiai įmunitetą jau esate įgavusi visokioms replikoms smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 11 27, 21:06)
Jergau, visą gyvenimą taip ir kamuoja Jus?  smile.gif  Nes maniau, kad labiau kamuoja tuos, kurie buvo "normalūs" ir išgerdavo, o po to "sukvailiojo" ar "sekta juos pagavo" ir nebegeria  biggrin.gif . Jūsų atveju, tai niekada nevartojote kaip visi, bet vis tiek tarsi laukia, kada baigsit maitinti ir "ateisit į doros kelią".

smile.gif Smagu, žodžiu. Tikriausiai įmunitetą jau esate įgavusi visokioms replikoms smile.gif

O , taip, nauja aplinka, žmonės ir įtikinėji aš negeriu, ačiū, nepilkite, aš abstinentė smile.gif Jei vistiek įpila, "na, nors truputį paragauk, va, lašelį ipylsiu, nieko nenutiks, tik truputį", palieku nepaliestą taurę.Su visais susidaužiu ir pakeliu vandens ar arbatos puodelį. O jei įkyri savo kabinėjimais ir aiškinimais kai lepteliu, kad daugiau turiu nei geriantys tai nutyla biggrin.gif Dabar gal lengviau nei anuomet nes daugiau suvokiu sveikatos temomis, nauda, žala organizmui, pasitikiu savimi ir esu tvirta ir neperkalbama šiuo klausimu, taip pat matau kodėl žmonės geria, vieni pervargę nuo darbų tik taip sugeba atsipalaiduoti, kiti bijo išsiskirti ir pasakyti savo nuomonę, todėl daro kaip ir visi, kitas gal tiesiog turi priklausomybę dėl kažkokių vidinių priežasčių, kaip aš saldumynams biggrin.gif tai tiesiog suprantu juos ir toleruoju jų pasirinkimą. Labai džiaugiuosi, kad kaip ir svajojau gavau vyrą negeriantį, na ne tokį abstinentą kaip aš bet per šventes tik kokią taurę vyno ar stiklinę alaus išgeriantį. Gaila bet alinkoje daugiau tokių žmonių nėra :/ todėl labai smagu, kad čia visą būrį radau bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Linele*: 27 lapkričio 2013 - 21:40