Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Sveikos, vidurvasarį nesu ir nebuvau aš pikta ir nesu iš aplinkinių girdėjus, kad būčiau pikta. Mane, tai tiesiog užknisa klausimai kodėl negeriu alkocholio ir kai pasakau, kad dėl glaukomos 90 proc. sulaukiu ats. kad čia nesamonė, kad visis geria ir nieko. O pikta pasidariau perskaičius šią temą, nes man labai suėmė pyktis kodėl mes nenorinčios gert alkocholio turim visokio plauko žmogėnams teisintis. Suprantu giminėms dar dar, bet va draugams ir bendradarbiams, tai nesamonė. Ir pakelt ir palaižyt taurę, tai galima kai daug žmonių, bet jei kokie 5-6 kaži ar pavyks taip išsisukt. Bet šiaip stengiuos vegt visokių gimdienių kur reiks alkocholį gert. Bet šiaip kiek esu pastebėjus vyresnioji karta mėgsta labai alkocholį pliaut, o mano karta tar 20-30 m. tai kažkaip nelabai arba man tokie draugai tiesiog pasitaikė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stropi studente: 25 spalio 2013 - 11:57
QUOTE(stropi studente @ 2013 10 25, 12:52)
O pikta pasidariau perskaičius šią temą, nes man labai suėmė pyktis kodėl mes nenorinčios gert alkocholio turim visokio plauko žmogėnams teisintis.

Šiuo metu alkoholio nevartoju - dar niekam tai neužkliuvo. Kai vartojau, atsirasdavo teisuolių jaučiančių pareigą pranešti, kad geriu nuodus, žudau smegenis ir apskritai ko iš manęs galima tikėtis, kai lavonieną (t.y. mėsą) valgau.
Kaip jums atrodo, ar problema alkoholyje, ar tame, kad su netinkamais žmonėmis bendraujame, m?
Atsakyti
Problema visuomenės nuostatose. Draugus gali pasirinkti, bet giminaičių - ne, darbo irgi nekeisi tik dėl kolegų požiūrio į alko.
Atsakyti
tikrai daznai bendraujame tiesiog su netinkamais sau zmonemis. patenkam i toki rata ir stebimies, kad jie kitokie.

Kazkada nuejau pas klasioke i gimtadieni. Mums buvo po 16! Jos tevai stala nukrove ir...degtine. Tipo, geriau prie musu gerkit blink.gif Draugiu buvo, keli vyresni draugai (po min.20 metu). Is pradziu daugmaz kulturinga, paskui prasidejo raginimai gert, o jei ne, tai kai mano eile ateis, tai degtines stikliuka man uz apykakles supils blink.gif Isivaizduojat toki "bajeri"? Atsistojau ir isejau. Paskui ta "drauge" pasakojo, kad pas juos tai normalu, tipo jei as neusigersiu, tai ir kiti turi nusigert, nera ko blaiviems i girtus ziuret doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 25 spalio 2013 - 14:39
Mano nuomone ir tokia pat, ne alkocholyje problema, o aplinkiniuose. Na darbo kolektybo nepasirinksi, jei ne viršininkas įmonės esi. O draugų kaip kojinių ir nesinori manau keist, juolab, jei jie yra nuo vaikystės. Šiaip aš neturiu tokių kur nusigeria iki žemės graibimo draugų. Bet šiaip pastebėjau gal čia tik tarp jaunų, kad jei turi draugų tokių užkietėjusių blaivininkų, tai ir patys mažiau geria per balius. Aš galvoju, jei abstininetų būtų daugiau, nei smaguriaujančių alkocholiu gal pasikeistų požiūris, nes tipo būtų ne lygis gi gert. Pvz per savo išleistuves vienintelė buvau blaiva, kuri išgere tik 1/4 taurės šampano čia buvo prieš 10 m. o va mano draugė, kuri baigė mano mokyklą po 8 m. kai aš baigiau, tai sakė ir per šimtadienį ir per išleistuves geriančių ir išgėrusių nebuvo visi buvo blaivūs ir visiems buv o labai linksma, tai gal jaunoji karta keičiasi.... Vidurvasarį o kokius jūs jausmus patiriat, dėl to, kad negeriat alkocholio?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo stropi studente: 25 spalio 2013 - 16:12
QUOTE(stropi studente @ 2013 10 25, 12:52)
Sveikos, vidurvasarį nesu ir nebuvau aš pikta ir nesu iš aplinkinių girdėjus, kad būčiau pikta. Mane, tai tiesiog užknisa klausimai kodėl negeriu alkocholio ir kai pasakau, kad dėl glaukomos 90 proc. sulaukiu ats. kad čia nesamonė, kad visis geria ir nieko. O pikta pasidariau perskaičius šią temą, nes man labai suėmė pyktis kodėl mes nenorinčios gert alkocholio turim visokio plauko žmogėnams teisintis. Suprantu giminėms dar dar, bet va draugams ir bendradarbiams, tai nesamonė. Ir pakelt ir palaižyt taurę, tai galima kai daug žmonių, bet jei kokie 5-6 kaži ar pavyks taip išsisukt. Bet šiaip stengiuos vegt visokių gimdienių kur reiks alkocholį gert. Bet šiaip kiek esu pastebėjus vyresnioji karta mėgsta labai alkocholį pliaut, o mano karta tar 20-30 m. tai kažkaip nelabai arba man tokie draugai tiesiog pasitaikė.


Nepykit už tiesmukumą, bet jokie jie draugai tada. Kitas dalykas, kad jie mato: Jūs atsisakot, jie primygtinai siūlo, Jūs palūžtat ir išgeriat, jie tikslą pasiekia - atsipučia - gavos toks "scenarijus". Todėl kas kartą kai Jūs atsisakot išgerti, jie žino - reikia spausti ir Jūs palūšit. Taip ir atsitinka.



Atsakyti
QUOTE(stropi studente @ 2013 10 25, 17:09)
Mano nuomone ir tokia pat, ne alkocholyje problema, o aplinkiniuose. Na darbo kolektybo nepasirinksi, jei ne viršininkas įmonės esi. O draugų kaip kojinių ir nesinori manau keist, juolab, jei jie yra nuo vaikystės. Šiaip aš neturiu tokių kur nusigeria iki žemės graibimo draugų. Bet šiaip pastebėjau gal čia tik tarp jaunų, kad jei turi draugų tokių užkietėjusių blaivininkų, tai ir patys mažiau geria per balius. Aš galvoju, jei abstininetų būtų daugiau, nei smaguriaujančių alkocholiu gal pasikeistų požiūris, nes tipo būtų ne lygis gi gert. Pvz per savo išleistuves vienintelė buvau blaiva, kuri išgere tik 1/4 taurės šampano čia buvo prieš 10 m. o va mano draugė, kuri baigė mano mokyklą po 8 m. kai aš baigiau, tai sakė ir per šimtadienį ir per išleistuves geriančių ir išgėrusių nebuvo visi buvo blaivūs ir visiems buv o labai linksma, tai gal jaunoji karta keičiasi....  Vidurvasarį o kokius jūs jausmus patiriat, dėl to, kad negeriat alkocholio?



Na, jei draugai nuo vaikystės. Teko man vieną draugę prarasti nuo darželio, tiksliau ji pati mane atstūmė, nes tipo "aš geriu, į bažnyčia nevaikštau ir dievinu mėsą" tai tipo "pffff, nėr kas veikt". Nu ten ilga skaudi istorija. Netęsiu.

O kiti ilgamečiai draugai priima, ir tiek. Nu tokie prie dūšios, tai jie nei pastebi, rodos to, nei akcentuoja, nes mus sieja pokalbiai, diskusijos.

Pamatinius jausmus dėl nevartojimo tai patiriu pačius geriausius ta prasme, kad aš nė kiek neabejoju šiuo savo spredimu, tai net ne sprendimas, tai taip man elementaru, kad ramu, ir tiek.

Kalbant apie jausmus dėl kitų reakcijų, tai perėjau tokias stadijas: nepasitikėjimo, baimės, gynybos, pykčio, ignoravimo. Dabar jau esu žymiai labiau atsipalaidavusi, stengiuosi suprasti tuos žmones, kodėl jie taip elgiasi (spaudžia negeriančius). Bet matau, kad ir jie (tie aršieji) atsileidžia po truputį, nors dar visada pasinaudoja proga paklausti n-tąjį kartą "nu tai kodėėėėėllll?" biggrin.gif O atsileidžia, po truputį jie matyt todėl, kad jau praranda viltį "atversti" biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(@nda @ 2013 10 25, 13:46)
Kaip jums atrodo, ar problema alkoholyje, ar tame, kad su netinkamais žmonėmis bendraujame, m?


Nuo visų geriančių nepabėgsi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vidurvasaris: 25 spalio 2013 - 16:36
Visiškai sutinku, kad anokie čia draugai jei nesugeba parodyt elementarios pagarbos tavo sprendimui. O tai, kad jie nuo mokyklos ar lopšelio nedaug ką keičia. Nebent pagal tą pajuokavima "tu visada būsi mano draugė, nes per daug apie mane žinai". Giminaičių nepasirinksi, kolegų darbe taip pat nelabai, tai kam dar trumpinti sau gyvenimą, save apsunkinti tokiais "draugais"? g.gif: Be to, draugystė yra dvipusis dalykas, jei man baisu juos prarasti dėl tokios smulkmenos, tai ir jiems turėtų kilti tokios mintys (kad baisu mane prarasti). Jeigu jie taip nemano, matosi tikroji draugystės reikšmė. O jei dar yra sveikatos problemų, tai jokių nusileidimų ir būti negali schmoll.gif: Priešingai, draugai turėtų padėti išvengti tokių dalykų.

Šį savaitgalį buvom susirinkę būrys draugų. Pasirūpinom, kad būtų kuo įvairesnio maisto ir gėrimų. Jokių replikų dėl to kas ką geria nebuvo schmoll.gif: Buvo pasiųlymų papildyti taures vynu, alumi, sultimis, bet jokios prievartos. Buvo kas tą patį gėrimą gėrė visą vakarą, buvo kas ragavo skirtingus, buvo kas išgėrę alkoholinio gėrimo toliau gėrė tik gaiviuosius.... Svarbiausia, kad šauniai praleidome vakarą mums mielų draugų kompanijoje, prisiplepėjom iki soties, prisijuokėm wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 10 25, 18:44)
Šį savaitgalį buvom susirinkę būrys draugų. Pasirūpinom, kad būtų kuo įvairesnio maisto ir gėrimų. Jokių replikų dėl to kas ką geria nebuvo schmoll.gif: Buvo pasiųlymų papildyti taures vynu, alumi, sultimis, bet jokios prievartos. Buvo kas tą patį gėrimą gėrė visą vakarą, buvo kas ragavo skirtingus, buvo kas išgėrę alkoholinio gėrimo toliau gėrė tik gaiviuosius.... Svarbiausia, kad šauniai praleidome vakarą mums mielų draugų kompanijoje, prisiplepėjom iki soties, prisijuokėm wub.gif



Fainai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 10 25, 17:36)
Nuo visų geriančių nepabėgsi smile.gif

Tai bėgt ir nereikia smile.gif Tačiau įtariu, kad tie, prievartaujantys gerti, nėra labai tolerantiški ir kitose gyvenimo srityse: šeimyninė padėtis, vaikų skaičius ir t.t. Toks jau kai kurių žmonių požiūris: "žinau geriau, ko tau reikia" arba "kaip tu nesupranti, kad gyventi reikia taip ar anaip".
Atsakyti
QUOTE(@nda @ 2013 10 25, 20:10)
Tai bėgt ir nereikia smile.gif Tačiau įtariu, kad tie, prievartaujantys gerti, nėra labai tolerantiški ir kitose gyvenimo srityse: šeimyninė padėtis, vaikų skaičius ir t.t. Toks jau kai kurių žmonių požiūris: "žinau geriau, ko tau reikia" arba "kaip tu nesupranti, kad gyventi reikia taip ar anaip".


Tai tokie dažniausiai ir pasitaiko giminėse smile.gif o jų jau nepakeisi ir nepabėgsi. Čia tinka tas nuvalkiotas, bet pravartus posakis "keisk požiūrį" į tuos visažinius patarėjus. Nu sako, nu paklausai, ir gyveni savaip. Svarbu tik nepradėt diskutuot - beprasmiška biggrin.gif Juk JIE ŽINO, o tu paikas vaikas (per amžius) nieko neišmanai.

Jau čia off topic varau.

Atsakyti
Pas mus nuo anakart mineto pasibuvimo su draugais atliko alaus nusigazavusio, tai pradejom eksperimentuoti ir i visokius troskinius, padazus po truputi naudojasi ax.gif Nusprendziau pasmalsauti, ar negeriancios alkoholiniu gerimu ju taip pat nevartoja ir gamindamos maista? Juk daznai pats alkoholis isgaruoja i lieka tik visi kiti skoniai, o pagrindinis issakytas argumentas del nevartojimo, tai alkoholis, jo neigiamos savybes, apsvaigimas nuo jo. Iki siol nelabai susimasciau apie tai, ka daro kiti, nes patys kai kuriu patiekalu be alkoholio beveik negaminame. Pvz Bolognese padazas be raudonojo vyno visai ne tas, nors ir skanu, bet ne tas schmoll.gif:
Atsakyti