Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 09 27, 20:34)
Užkliuvo apie krepšinį, nes prisiminiau, kai su vyru žiūrėdami Europos krepšinio čempionatą, gėrėm mėtų arbatą ir kirtom mano keptą pyragą  lotuliukas.gif tik vienu momentu kažkaip susižvalgėm ta tema be žodžių ir pradėjom juoktis biggrin.gif Buvo taip romantiška. Nerealus azartas ir šaukšais kabinamas dar šiltas pyragas biggrin.gif

thumbup.gif pritariu, be to, manau alu galima puikiausiai pakeisti gira drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(loja5 @ 2013 09 28, 08:07)
thumbup.gif pritariu, be to, manau alu galima puikiausiai pakeisti gira drinks_cheers.gif



Apie girą aš irgi taip maniau iki šios vasaros nuotykio. Šiaip giros negerdavau, bet šį kartą sugalvojau. Leidomės į žygį su baidarėmis ir paėmiau porą butelių duonos giros (tiesa, tokios naminės, "rūgpienio kaimo" gamybos). Vakarojam prie laužo, geriu tą girą ir jaučiu, kad kažkas "ne taip". Toks lengvas lengvas svaigulys. Klausiu vyro, ar galima apgirsti nuo giros? Sako galima, nes giroje būna dėl fermentacijos/rūgimo susidarę alkoholio. Daugiau nebegėriau tos giros, nes kaip sakiau jau šioje temoje, man nepatinka apgirtimo/apsvaigimo jausmas. Taigi, rytą patikrinu ant etiketės, kad galimas 1.2% alkoholio kiekis. Vat toks mano patyrimas, todėl girą išbrokavau. biggrin.gif
Atsakyti
Vidurvasari, Jūsų dėka dabar taaaip užsimaniau mėtų arbatos su trupučiu medaus ir gabalu šilto obuolių pyrago wub.gif Jaučiu niekur nedingsiu, reiks kept rolleyes.gif
O, kad nežinojot apie alkoholines giros savybes, nustebau. Maniau tai visiems gerai žinomas faktas ax.gif Mes tai ir mokykloj juokaudavom, kad prisigert galima nuo giros ar kefyro lotuliukas.gif Rauginta sula irgi laipsnių turi...

Ir dar į tą temą paie ką gerti (ir tu pačiu valgyti) žiūrint krepšinį (ar šiaip tv), tai pagal sveikos mitybos principus išvis nereikėtų valgyti ir gerti, nes nesikoncentruoji į maistą ir prie visų kitų reikalų dar didesnė tikimybė persivalgyti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 09 28, 16:02)
Vidurvasari, Jūsų dėka dabar taaaip užsimaniau mėtų arbatos su trupučiu medaus ir gabalu šilto obuolių pyrago  wub.gif  Jaučiu niekur nedingsiu, reiks kept  rolleyes.gif
O, kad nežinojot apie alkoholines giros savybes, nustebau. Maniau tai visiems gerai žinomas faktas  ax.gif  Mes tai ir mokykloj juokaudavom, kad prisigert galima nuo giros ar kefyro  lotuliukas.gif  Rauginta sula irgi laipsnių turi...

Ir dar į tą temą paie ką gerti (ir tu pačiu valgyti) žiūrint krepšinį (ar šiaip tv), tai pagal sveikos mitybos principus išvis nereikėtų valgyti ir gerti, nes nesikoncentruoji į maistą ir prie visų kitų reikalų dar didesnė tikimybė persivalgyti  blush2.gif


blush2.gif Žinot tai teoriškai žinojau, bet kad praktiškai taip jaučiasi, tai tikrai nustebau. Man tai tarsi patyrimas, kad nėra "nekalto" alkoholio kiekio. Nes jeigu sugeba paveikti psichiką, tai poveikis vyksta ne tik smegenų lastelėse, bet ir viso organizmo lastelėse. Juokais pridursiu, kad nuo kefyro dar neapsinešu biggrin.gif Bet nežinia, kas bus ateity biggrin.gif Nes ir nuo giros anksčiau neapgirsdavau. O dar dar anksčiau ir nuo vieno alaus butelio nieko nepajusdavau. Matyt, laikui bėgant, organizmas valosi, ar kaip čia pasakyt.

Taip taip, o krepšinio žiūrėjimas iš principo iš vis laiko švaistymas dar ir akis gadinant smile.gif Pvz, tuo metu galėtum nuveikti ką nors žymiai prasmingiau smile.gif Tai aš esu etape - krepšinis su arbata. Bet dabar rizikuoju pasirodyti, kad save piešiu aukščiau už tuos, kurie krepšinį žiūri su alum biggrin.gif ir statau save žemiau už tuos, kurie nešvaisto laiko spoksodami kaip dešimt suaugusių vyrų gaino kamuolį biggrin.gif

Nu ir pripliurpiau.
smile.gif



Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 09 28, 14:44)
blush2.gif Žinot tai teoriškai žinojau, bet kad praktiškai taip jaučiasi, tai tikrai nustebau. Man tai tarsi patyrimas, kad nėra "nekalto" alkoholio kiekio. Nes jeigu sugeba paveikti psichiką, tai poveikis vyksta ne tik smegenų lastelėse, bet ir viso organizmo lastelėse. Juokais pridursiu, kad nuo kefyro dar neapsinešu biggrin.gif Bet nežinia, kas bus ateity biggrin.gif Nes ir nuo giros anksčiau neapgirsdavau. O dar dar anksčiau ir nuo vieno alaus butelio nieko nepajusdavau. Matyt, laikui bėgant, organizmas valosi, ar kaip čia pasakyt.

Taip taip, o krepšinio žiūrėjimas iš principo iš vis laiko švaistymas dar ir akis gadinant smile.gif Pvz, tuo metu galėtum nuveikti ką nors žymiai prasmingiau smile.gif Tai aš esu etape - krepšinis su arbata. Bet dabar rizikuoju pasirodyti, kad save piešiu aukščiau už tuos, kurie krepšinį žiūri su alum biggrin.gif ir statau save žemiau už tuos, kurie nešvaisto laiko spoksodami kaip dešimt suaugusių vyrų gaino kamuolį biggrin.gif

Nu ir pripliurpiau.
smile.gif

Nežinau ar galima sakyt, kad valosi g.gif Bandyčiau spėti, kad ilgą laiką nevartojant alkoholio, organizme sumažėja alkoholį skaidančių enzymų ir to pasekoje vėl pavartojus alkoholis lėčiau skaidomas į sudedamasias dalis. Taip svarstau dėl to, kad mūsų organizmai labai stengiasi negamint ir neišlaikyt viskokių "bedarbių" enzymų, geriau energiją taupo ar paskirsto kur kitur. ir dėl to, kad tam tikros tautos dėl genetinių subtilybių nesugeba efektingai skaidyti alkoholio, skant pažiūri į butelį ir girtas lotuliukas.gif Bet čia jau reiktų paieškot tyrimų, kad ttaip teigti, kolkas tik mano paspėliojimai..

Na aš čia iš mitybinės pusės atlikau pastebėjimą, nes jei jau suabsoliutint viską, tai išvis sėdim SM, radijacijoj šildomės ir kalbam apie sveiką gyvenimą doh.gif

Iš Jūsų kalbų ir numanomo tono, tikrai nepasakyčiau, kad pasikėlusi ax.gif Arbatos ir pyrago niekam nekišot (bet jei norėtumėt pasidalint - kreipkitės mirksiukas.gif ), tik išsakėt savo patirtį nevertindama kitų elgesio ax.gif Bent man taip pasirodė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 09 28, 20:21)
Nežinau ar galima sakyt, kad valosi  g.gif  Bandyčiau spėti, kad ilgą laiką nevartojant alkoholio, organizme sumažėja alkoholį skaidančių enzymų ir to pasekoje vėl pavartojus alkoholis lėčiau skaidomas į sudedamasias dalis. Taip svarstau dėl to, kad mūsų organizmai labai stengiasi negamint ir neišlaikyt viskokių "bedarbių" enzymų, geriau energiją taupo ar paskirsto kur kitur. ir dėl to, kad tam tikros tautos dėl genetinių subtilybių nesugeba efektingai skaidyti alkoholio, skant pažiūri į butelį ir girtas  lotuliukas.gif  Bet čia jau reiktų paieškot tyrimų, kad ttaip teigti, kolkas tik mano paspėliojimai..

Na aš čia iš mitybinės pusės atlikau pastebėjimą, nes jei jau suabsoliutint viską, tai išvis sėdim SM, radijacijoj šildomės ir kalbam apie sveiką gyvenimą  doh.gif

Iš Jūsų kalbų ir numanomo tono, tikrai nepasakyčiau, kad pasikėlusi  ax.gif  Arbatos ir pyrago niekam nekišot (bet jei norėtumėt pasidalint - kreipkitės  mirksiukas.gif ), tik išsakėt savo patirtį nevertindama kitų elgesio  ax.gif  Bent man taip pasirodė  4u.gif


Xi xi smile.gif aš gi juokais smile.gif

o dėl tų bedarbių fermentų ir E perskirstymo, tai labai čia logiška mintis g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 09 28, 19:00)
Xi xi smile.gif aš gi juokais smile.gif

o dėl tų bedarbių fermentų ir E perskirstymo, tai labai čia logiška mintis g.gif

Kai tokios temos, tai ne nezinai ar cia zmones juokais ar ne. Nors greiciausiai reikia vadovautis nuostata, kad tie, kas pasikele nelabai zino, kad jie tokie rolleyes.gif

Parasiau ir paciai idomu pasidare bigsmile.gif Reiks prie progos paieskoti kokiu tyrimu, gal yra kas g.gif
Atsakyti
Sveikos,
Noreciau prisijungti. Tiesa, temos visos neperskaiciau dar, bandysiu kuria diena ar vakara prisesti. Kazkaip nei is sio, nei is to nuatarem abu su vyru nebevartoti alko, vyras ir alaus atsisake, nors iki tol vis pagirksnodavome, dazniausiai vyno... praejo nedaug laiko dar, mazdaug menuo. Bet jauciames puikiai, labai viliuosi it tikiuosi kad nebgrisime prie ro blogo iprocio. Kol kas nedaug kas zino, tai kazkaip ir komentaru jokiu nesulaukem.
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 09 29, 20:56)
Kai tokios temos, tai ne nezinai ar cia zmones juokais ar ne. Nors greiciausiai reikia vadovautis nuostata, kad tie, kas pasikele nelabai zino, kad jie tokie  rolleyes.gif

Parasiau ir paciai idomu pasidare  bigsmile.gif  Reiks prie progos paieskoti kokiu tyrimu, gal yra kas  g.gif



Sako, kiekvienam juoke yra tiesos grūdas smile.gif

Jeigu ką atrasite - pasidalinkit, įdomu. Aš savo ruožtu irgi.


Papildyta:
QUOTE(Muse @ 2013 09 29, 21:19)
Sveikos,
Noreciau prisijungti. Tiesa, temos visos neperskaiciau dar, bandysiu kuria diena ar vakara prisesti. Kazkaip nei is sio, nei is to nuatarem abu su vyru nebevartoti alko, vyras ir alaus atsisake, nors iki tol vis pagirksnodavome, dazniausiai vyno... praejo nedaug laiko dar, mazdaug menuo. Bet jauciames puikiai, labai viliuosi it tikiuosi kad nebgrisime prie ro blogo iprocio. Kol kas nedaug kas zino, tai kazkaip ir komentaru jokiu nesulaukem.



Kursim savitarpio palaikymo grupę biggrin.gif

Ir sveikinu su pokyčiais mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vidurvasaris @ 2013 09 29, 22:39)
Jeigu ką atrasite - pasidalinkit, įdomu. Aš savo ruožtu irgi.
Papildyta:
Kursim savitarpio palaikymo grupę biggrin.gif

Būtinai drinks_cheers.gif

Kažin, ar saikingai vartojantys galėtų dalyvaut temoj kaip prijaučiantys? ax.gif Aš vartojanti saikingai, todėl to nevadinu blogu įpročiu (netgi įpročiu pavadint negaliu tongue.gif ), visiškai atsisakyt neplanuoju... blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ajste @ 2013 09 30, 00:55)
Kažin, ar saikingai vartojantys galėtų dalyvaut temoj kaip prijaučiantys?  ax.gif  Aš vartojanti saikingai, todėl to nevadinu blogu įpročiu (netgi įpročiu pavadint negaliu  tongue.gif ), visiškai atsisakyt neplanuoju...  blush2.gif


Drąsiai smile.gif Neįdomu izoliuotis.
Atsakyti
Sveikos, pastėbejau ,kad alkoholizmo Lietuvoje nėra, bet jau dauguma nemato jo, problema neegzistuoja, rodos gerti alkoholi yra normalu, o apsimyžus gulėtu griovį tai "bajeris", linksma istorija iš kurios galima pasijuokti, nes kas gi čia tokios. Visi įvykiai Lietuvoje kurie nutiko pastaruoju metu įvyko dėl alkoholio ar kitų narkotiku kaltės( pasekmės)
manau jos sistemingai žmogus vartodamas alkoholi virsta debilu (švelniai tariant) ar jis blaivas ar ne, bet sunku su tokiu žmogumi kalbėti, nes jis kalba visiškas nesamones. Šita problema jau yra tokia didelė ,kad baisu ,kad mes nesigelbėsime. Baisu auginti vaikus tokioj valstybei. Ieškojau peticijų kurias galėčiau pasirašyti, dėl alkoholio bent jau ribojimo, bet nelabai ką radau... Reikėtu sukurti pačiai, bet reikia atrasti tam laiko... nes jei imtis kažko tai rimtai... Mane labai sužavėjo Švedijos politika dėl alkoholio. Labai norėčiau ,kad Lietuvoje taip būtų, kad alkoholis būtu parduodamas tik specializuotose parduotuves, kuriu darbo laikas trumpas, tuomet sumažėtu impulsyvaus, pirkimo : susinervinau- butesis snapso, gerai nuotaika- nusipirkau snapslo ir t.t. Beje alaus paprastose maisto parduotunese nusipirkti galima, bet berots 2,9 ir 3,5.
Man patiko šitas rastas straipsnis http://pirtis.lt/lt/...-sausa-istatyma .
Atsakyti