Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(13 @ 2012 10 29, 17:23)
jei jau nevartoji - tai su tavimi nebeįdomu.. dingsta "draugai", nes ką veikt su tavim..

"kada pradėsi gert .. nes tada galėsiu užsukt į svečius"

na, jei draugai alkoholikai, tai tikrai nebus ką su negeriančiu veikt. O jei rimtai, tai mano draugių ratas irgi iš negeriančių, tai tokių problemų nėra. Tiesiog aš niekada neturėjau draugių/draugų, su kuriais susitikčiau pagert/pabaliavot. Mes su draugėm ir be gėrimų visad sugebėdavom gerai praleist laiką.
O va tas, kas kabutėse apcituota, tai man baisiai atrodo. Na, kam man reikia, kad toks svečias ateitų? Man dėl jo alkoholį pirkt ar jo atitemptą gert. Ir....o tai susitinkama su žmonėmis tik dėl pagėrimo????

QUOTE(Staiga @ 2012 10 30, 12:45)
Labai geras komentaras  4u.gif Juk reikia tiek nedaug, tiesiog negerenčiai draugei nesėdėt surūgusiai ir viskas.

žinokit, jei prisikabina koks pagėręs "dėdė" ir įkyriai siūlo išgert ir dar "pamokslus skaito", kad gi REIKIA, kad jei negersi, tai reiškiasi negerbi (kažko ten g.gif ), tai nuotaikos tikrai neprideda.

QUOTE(juscike @ 2012 10 30, 13:38)
Del draugu ir kompaniju, tai per ta laika is tiesu sumazejo biciuliu ratas.

vadinasi, tie žmonės buvo skirti susitikti tik prie alkoholio, niekam daugiau. Tuomet nieko ir nepraradot mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 10 30, 19:49)

Tai apie ką aš ir kalbu, kad žiauriau negu žiauru kai šitaip giminaitė pareiškia.. bet kas keisčiausia.. po kurio laiko ir kavą bei arbatą pamėgo biggrin.gif ir nebebijo užsukti.. Kuo aš labai didžiuojiuosi.. kad pagaliau atsikvoši kai kurie wink.gif
Atsakyti
Kadangi aš dar ir žaliavalgiauju (metai plius), ne tik kad negeriu alkoholio, tai matau, kad į mano maisto pasirinkimą dauguma skaudžiau reaguoja negu kad į alkoholio negėrimą... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tautosaka @ 2012 10 30, 21:52)
Kadangi aš dar ir žaliavalgiauju (metai plius), ne tik kad negeriu alkoholio, tai matau, kad į mano maisto pasirinkimą dauguma skaudžiau reaguoja negu kad į alkoholio negėrimą...  lotuliukas.gif



Oi su zaliavalgyste musu seima irgi labai draugauja, tai o jo joi kaip is pradziu buvo sunku, visa gimine savo nesamonem smile.gif o mociute tai geriausiai, kadangi dukryte nevalgo mesoso, tai ji pareiske, kad vaikas invalidu taps smile.gif
Atsakyti
Labai patiko man jūsų tema 4u.gif Aš irgi negerianti, gyvenime buvau tik vieną kartą apspangusi, ir tai ne todėl, kad padauginau, o kad dvi taures šampano ant tuščio skrandžio išgėriau. Labai nemėgstu tos būsenos, jaučiausi baisiai kvailai, negalinti savęs kontroliuoti, siaubas doh.gif

QUOTE(Swychek @ 2012 08 24, 21:07)
Gal cia nuo zmogaus priklauso viskas, bet kiek man teko susidurti, negeriantys zmones labai issiskiria is kompanijos. Pati esu pries vertima kazka gerti, kiekvienas renkasi ta, kas jam yra geriausia. Tik pasakiau savo nuomone, ir tai nezinau, ar aiskiai smile.gif

nesutinku. kai aš vakarėliuose ir draugų susibūrimuose dalyvaudavau, visi galvodavo, kad daugiausiai iš visų išgėrusi, nes dažnai vietoje nenusėdėdavau iš geros nuotaikos, šokdavau, juokelius pasakodavau. tikrai nuo žmogaus priklauso smile.gif

QUOTE(denaxa @ 2012 08 26, 14:34)
Na ne visus alkoholis atpalaiduoja,mane kaip tik privercia isitempti ir pradeti save kontroliuoti,nes zinau,kad galiu prikresti velniai zino ko,tai

drinks_cheers.gif panašios mes lotuliukas.gif
Atsakyti
Man tai liudniausias tas faktas kad alkoholis TV reklamose pateikiamas kaip ivaizdzio dalis doh.gif ypac tai zalinga vaikams verysad.gif
Atsakyti
Aš manau, kad jei tėvai negeria, tai ir tos reklamos tokio poveikio nepadarys. Juk dažniausiai mokomės iš tėvų ir tik po to paauglystėj iš draugų. Vaikai nusižiūri kaip tėvai švenčia ir galvoja, kad alkoholis yra kažko kieto. Tad pirmiausia būkime pavyzdžiu patys. smile.gif Beje, ar alkoholio reklamos dabar nėra rodomos tik vėlai vakare? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 04 03, 11:39)
Aš manau, kad jei tėvai negeria, tai ir tos reklamos tokio poveikio nepadarys. Juk dažniausiai mokomės iš tėvų ir tik po to paauglystėj iš draugų. Vaikai nusižiūri kaip tėvai švenčia ir galvoja, kad alkoholis yra kažko kieto.  Tad pirmiausia būkime pavyzdžiu patys. smile.gif Beje, ar alkoholio reklamos dabar nėra rodomos tik vėlai vakare?  g.gif

Del reklamu gali buti kad rodo tik vakare, retai beziuriu TV blush2.gif O reklama vistiek daro dideli poveiki (nebutinai alkoholio), mane pacia ji veikia, ka kalbet apie vaikus cool.gif
Atsakyti
Vėlgi, mes pvz. iš viso neturim tv, nes mums jo tiesiog nereikia. Kitavertus neapsaugosi vaiko nuo vaizdų gatvėj ar parduotuvėj, ypač penktadienio ar šeštadienio vakarą kai atrodo, kad visi tik alkoholį ir perka. Bet aš vistiek manau, kad tėvai ar vyresni broliai/sesės yra didžiausias pavyzdys. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2013 04 03, 20:57)
Vėlgi, mes pvz. iš viso neturim tv, nes mums jo tiesiog nereikia. Kitavertus neapsaugosi vaiko nuo vaizdų gatvėj ar parduotuvėj, ypač penktadienio ar šeštadienio vakarą kai atrodo, kad visi tik alkoholį ir perka. Bet aš vistiek manau, kad tėvai ar vyresni broliai/sesės yra didžiausias pavyzdys.  smile.gif

Taip, pritariu, tevu pavyzdys svariausias 4u.gif o del TV reklamu, as pvz. vaikams pastoviai aiskinu kad kazkas is ju uzsidirba didelius pinigus ir kad jomis stengiamasi uzprogramuoti zmogu ax.gif
Atsakyti
Mano vyras negeria, nes nuo taures sampano labai serga, ir man kazkaip tapo nepatogu ateiti prisiliurlinus namo, tai pati atsisakiau, bet is draugiu,gimines nariu gaunu uzjaucianciu zvilgsniu-"matai, kaip tau nepasiseke...koks krastutinumas blink.gif vargsele"
nors galvoju kaip tik kad pasiseke, nebegeriu g.gif
Atsakyti
Neimkit į galvą. Man labiau gaila tų, kurios per kiekvieną giminės ar draugų balių dirba išgėrusių vyrų vairuotojomis, kurių vyrai išgėrę smurtauja arba vaikšo į kairę ir po to teisinasi, kad juos girtus suviliojo, dar gaila tų, kurie per balių užmiega pirmieji, nes lūžta galvą padėję į mišrainės bliūdą arba, kurie sumaišę gėrimus apvemia visus kampus, o kitą rytą būna visų pašaipų objektu. smile.gif Didelis klausimas kam tada ko reikia gailėti. Bėda dar tame, kad kažkodėl žmonėms atrodo, kad jei vyras negeria, tai jis tai draudžia ir žmonai. blink.gif O Jums juk to vyras nedraudžia. Vadinasi turit ir super vyrą ir pasirinkimo laisvę- išgerti kartais savo malonumui ar laikytis solidarumo ir palaikyti vyrui kompaniją gurkšnojant kažką be laipsnių. smile.gif
Atsakyti