Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Gal kiek jausmingas, bet patiko šis straipsniukas: http://pilietis.delf...s.d?id=59197097 smile.gif
Atsakyti
Statistika vercia susimastyti.
Visi sako: mes tik retkarciais isgeriam. Bet matome kas gaunasi nuo tu retkarciu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jorinte: 04 rugpjūčio 2012 - 15:52
Pasiskaitinejau jusu sia gan idomia diskusija. Daug kas rase, kad nesupranta, kodel kiti zmones taip nori "priversti" negeriancius gerti ir pan. Siaip ka pastebejau is savo patirties, kad zmones siek tiek isgere labiau atsipalaiduoja ( zinoma, ne visiems tas taikoma). O kai atsipalaiduoja, tada visiskai kitaip ir bendrauja. Niekas nekalba apie prisilupima iki zemes graibymo, bet kelios vyno taureles kartais zmogu pralinksmina. Atrodo tylus, ramus zmogus, sunkiai prasnekinamas, o isgeres isdraseja, pradeda laisviau bendrauti. Turiu ne viena drauge, kuriom uzeina tokie tam tikri negerimo "periodai". Buna susitinkam draugu kompanijoj, visos gurksnojam vyneli, ir sedi ta negeriancioji visa pikta, uzsiraukus, suirzus. Taip ir norisi pasiulyti taurele vyno. Kartais paluzta. Is karto nuotaika pasitaiso. Ir as nezinau kodel. Arba jei isgeri kazkiek, pajuokauji kazka, ta viena negeriancioji pasiziuri vos ne kaip i girtuokle, mazdaug: prisigere ir nesamones kalba. Nors kaip jau minejau, buna isgerta viena taure vyno pvz. Gal cia nuo zmogaus priklauso viskas, bet kiek man teko susidurti, negeriantys zmones labai issiskiria is kompanijos. Pati esu pries vertima kazka gerti, kiekvienas renkasi ta, kas jam yra geriausia. Tik pasakiau savo nuomone, ir tai nezinau, ar aiskiai smile.gif
Atsakyti
Sveikos,
kokia gera tema, net nustebau,kazkaip nesitikejau,kad tokia yra :)As irgi jau senokai atsisakiau vartoti alkoholi. KOl kas su labai kazkokiu spaudimu nesusiduriu, gal ,kad paskutiniais metais irgi gimdziau , zindziau ir aplamai baliuose nebesilankau, nebeidomu. Nesanai tik pas giminaicius apsilankiau, tai is kart vaises ant stalo, butelis ir toks spaudimas, net prajuokino, nes visai atpratau nuo tu uzstaliu, po n... tojo siulymo neiskenciau ,ne, sakau negeriu to brudo, sako cia nebrudas, cia geras viskis doh.gif lotuliukas.gif daugiau nediskutavau, suprantu, kad ju neperkeisiu, bet kazkaip nesmagu ,kaip taip vercia su klausimais, tai kas yra? tai gal nescia?, sakau ne, bet juk su vaikais , sakau, kas vaikus ziures, kazkaip zmonem atrodo normalu, kai moteris geria,tipo tetis negeria nes vairuoja, tai priziures doh.gif (arba atvirksciai buna tu negeri, galesi pavairuoti ,tai kodel vyras negali gerti bigsmile.gif ) mazi vaikai laksto be prieziuros, ir dar pavyzdus geras doh.gif O vaikai tai buvo sokiruoti, paskui dar vis snekejo, teta mamai siule gerti snapsa(nes aiskinau koks tai kakius, yra mate girtu zmoniu biggrin.gif )
Nors is dalies suprantu geriancius, man irgi kazkada buvo labai keista, kai suzinojau ,kad mano klasiokas istojo i blaivybes draugija, labai man keistai atrode, neikaip nesupratau biggrin.gif nors kai svesdavom, niekas jo neverte gerti, buvom kartu ,linksmindavomes,kas kaip norejom. is vis man tas vertimas gerti , persivalgyti toks atgrasus, tikrai truksta tolerancijos musu saly....
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 08 24, 22:07)
Pasiskaitinejau jusu sia gan idomia diskusija. Daug kas rase, kad nesupranta, kodel kiti zmones taip nori "priversti" negeriancius gerti ir pan. Siaip ka pastebejau is savo patirties, kad zmones siek tiek isgere labiau atsipalaiduoja ( zinoma, ne visiems tas taikoma). O kai atsipalaiduoja, tada visiskai kitaip ir bendrauja. Niekas nekalba apie prisilupima iki zemes graibymo, bet kelios vyno taureles kartais zmogu pralinksmina. Atrodo tylus, ramus zmogus, sunkiai prasnekinamas, o isgeres isdraseja, pradeda laisviau bendrauti. Turiu ne viena drauge, kuriom uzeina tokie tam tikri negerimo "periodai". Buna susitinkam draugu kompanijoj, visos gurksnojam vyneli, ir sedi ta negeriancioji visa pikta, uzsiraukus, suirzus. Taip ir norisi pasiulyti taurele vyno. Kartais paluzta. Is karto nuotaika pasitaiso. Ir as nezinau kodel. Arba jei isgeri kazkiek, pajuokauji kazka, ta viena negeriancioji pasiziuri vos ne kaip i girtuokle, mazdaug: prisigere ir nesamones kalba. Nors kaip jau minejau, buna isgerta viena taure vyno pvz. Gal cia nuo zmogaus priklauso viskas, bet kiek man teko susidurti, negeriantys zmones labai issiskiria is kompanijos. Pati esu pries vertima kazka gerti, kiekvienas renkasi ta, kas jam yra geriausia. Tik pasakiau savo nuomone, ir tai nezinau, ar aiskiai smile.gif

Na ne visus alkoholis atpalaiduoja,mane kaip tik privercia isitempti ir pradeti save kontroliuoti,nes zinau,kad galiu prikresti velniai zino ko,tai kaip ir puses malonumo is pasisedejimo kaip ir neber -labai nervina ta apsvaigusi busena doh.gif Gal del to,kad neturiu bendravimo problemu,man nereikia alkoholio kad buciau atsipalaidavusi ir linksma-tokia esu visada,naturaliai,o ir nesamones visokias kresti irgi sugebu ir blaiva budama ax.gif
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 08 26, 16:34)
Na ne visus alkoholis atpalaiduoja,mane kaip tik privercia isitempti ir pradeti save kontroliuoti,nes zinau,kad galiu prikresti velniai zino ko,tai kaip ir puses malonumo is pasisedejimo kaip ir neber -labai nervina ta apsvaigusi busena doh.gif Gal del to,kad neturiu bendravimo problemu,man nereikia alkoholio kad buciau atsipalaidavusi ir linksma-tokia esu visada,naturaliai,o ir nesamones visokias kresti irgi sugebu ir blaiva budama ax.gif


Tai ir sakau, kad labai priklauso nuo zmogaus. Kiti sugeba buti linksmi ir be alkoholio. Tiesiog kiek pasitaike is mano puses draugu, pazistamu, daugelis jei yra ypac tylesni ar ramesni, kelios taures ar net taure vyno visiskai kitoki zmogu parodo, kaip sakoma atrisa burna. Ir velgi, nekalbu apie prisigerimus iki saves nekontroliavimo visisko. Nes apie tokius isvis kalbos nera... Siaip gerimu neskatinu, tiesiog mano yra tokia nuomone, kodel kartais taip negerianciajam siuloma bent kazkiek paragauti ko nors smile.gif
Atsakyti
Man tai liūdniausia, kad kaip ir šiame straipsnyje http://www.lrytas.lt...48928416&view=6
jei jau nevartoji - tai su tavimi nebeįdomu.. dingsta "draugai", nes ką veikt su tavim.. paskutinis buvo variantas įdomus, kai vienas gerai pažįstamas žmogus išsireiškės.. "kada pradėsi gert .. nes tada galėsiu užsukt į svečius" biggrin.gif O taip tai neįdomu.. bet jei aš nenoriu, neskanu.. o kai žinau, kad bus bloga, išleisiu pinigus į balą .. ech...
Atsakyti
QUOTE(denaxa @ 2012 08 26, 05:34)
Na ne visus alkoholis atpalaiduoja,mane kaip tik privercia isitempti ir pradeti save kontroliuoti,nes zinau,kad galiu prikresti velniai zino ko,tai kaip ir puses malonumo is pasisedejimo kaip ir neber -labai nervina ta apsvaigusi busena doh.gif Gal del to,kad neturiu bendravimo problemu,man nereikia alkoholio kad buciau atsipalaidavusi ir linksma-tokia esu visada,naturaliai,o ir nesamones visokias kresti irgi sugebu ir blaiva budama ax.gif

būtent, man irgi nereikia stimuliantų, kad galėčiau linksmai laiką praleisti mirksiukas.gif Jau daug metų nevartoju alkoholio. Iš pradžių taip, darbe, svečiuose vis prikibdavo, ko negeriu. Bet per tiek metų dauguma žino mano kietakaktiškumą šiuo klausimu - net nebando siūlyt. Vestuvėse buvau vasarą (kur praktiškai nieko nepažinojau), į pasiūlymus išgerti pakeldavau vandens taurę... Nereikėjo niekam aiškinti kodėl, negeriu ir tiek. Jeigu žmogus viduje sau yra nusistatęs, kad negers - jo tokie dalykai iš vis neturėtų jaudinti - čia mano tokia nuomonė. Ir kitiems nuo to tik lengviau.
Atsakyti
Neturėtų jaudinti, kodėl negeria..bet jaudina ojoj kaip smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Swychek @ 2012 08 24, 21:07)
Pasiskaitinejau jusu sia gan idomia diskusija. Daug kas rase, kad nesupranta, kodel kiti zmones taip nori "priversti" negeriancius gerti ir pan. Siaip ka pastebejau is savo patirties, kad zmones siek tiek isgere labiau atsipalaiduoja ( zinoma, ne visiems tas taikoma). O kai atsipalaiduoja, tada visiskai kitaip ir bendrauja. Niekas nekalba apie prisilupima iki zemes graibymo, bet kelios vyno taureles kartais zmogu pralinksmina. Atrodo tylus, ramus zmogus, sunkiai prasnekinamas, o isgeres isdraseja, pradeda laisviau bendrauti. Turiu ne viena drauge, kuriom uzeina tokie tam tikri negerimo "periodai". Buna susitinkam draugu kompanijoj, visos gurksnojam vyneli, ir sedi ta negeriancioji visa pikta, uzsiraukus, suirzus. Taip ir norisi pasiulyti taurele vyno. Kartais paluzta. Is karto nuotaika pasitaiso. Ir as nezinau kodel. Arba jei isgeri kazkiek, pajuokauji kazka, ta viena negeriancioji pasiziuri vos ne kaip i girtuokle, mazdaug: prisigere ir nesamones kalba. Nors kaip jau minejau, buna isgerta viena taure vyno pvz. Gal cia nuo zmogaus priklauso viskas, bet kiek man teko susidurti, negeriantys zmones labai issiskiria is kompanijos. Pati esu pries vertima kazka gerti, kiekvienas renkasi ta, kas jam yra geriausia. Tik pasakiau savo nuomone, ir tai nezinau, ar aiskiai smile.gif

Labai geras komentaras 4u.gif Juk reikia tiek nedaug, tiesiog negerenčiai draugei nesėdėt surūgusiai ir viskas. Ne tik tikiu, bet ir žinau, kad gali būti linksma ir be alkoholio kompanijoj. Gal tai tolerancijos stoka? Šiek tiek vynelio siurbčiojančios parodo, kad joms smagu ir "nugali" smile.gif O aš išgeriančių kompanijoj parodau, kad ir man smagu ir niekam nekliūva smile.gif
Papildyta:
Tiesa, esu susiginčijus, argumentuotai, Ir išgirdau taip rusiškai būdingai - negeri tai mūsų negerbi. Atsakiau ramiai - geriau jau gerbsiu jus blaivi nei girta biggrin.gif:D To užteko.
Atsakyti
Sveikos, prisijungsiu prie jusu kompanijos. Mes su vyru nevartojam alkoholio jau metai. Pradejom pernai pries adventa, sakau vyrui, pasilaikom krikscionisku tradiciju, tai va tos tradicijos be mesoso ir alkoholio jau metai tesias. Ir tuo labai dziaugiames.
Del draugu ir kompaniju, tai per ta laika is tiesu sumazejo biciuliu ratas. Bet as turiu viena pastebejima, ne mums prie ju nepatogu, o jiems, kad jie geria. Bet as galvoju, kad cia yra tu zmoniu problema. Man pvz vienodai rodo, zmogus geria alkoholi ar ne, as ir taip galiu pasilinksminti, bet va vartojantys kazkodel varzosi, arba galvoji, akd tu kazka vaiodini. Taip ir atsisijoja smile.gif
Atsakyti
Man tai lygiai taip pat netrukdo geriantys, tik kaip ir minėjot jiems patiems matyt kažkaip negerai.. smile.gif Va dėl to truputį liūdna.. bet matyt tokie ir draugai jei tik butelis suvienija smile.gif Jei vertina girtus pezalus, nei blaivias mintis smile.gif Aš po pusantrų metų negėrimo jokio alkoholio.. pabandžiau neseniai porą taurių vyno išgert.. ir laukiau laukiau, kada man čia patiks biggrin.gif ir .. nesulaukiau biggrin.gif tai nusprendžiau ir toliau gyventi jo atsisakant.. kiek pinigų susitaupo.. o ir malonumo jokio nepajutau.. be to vyno geriau jaučiausi ir linksmesnė buvau smile.gif Ir kodėl yra AA klubai.. kodėl nėra tokių klubų kur tiesiog gali bendrauti tiesiog šiaip nevartojantys iš idėjos.. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 13: 30 spalio 2012 - 18:10