Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(pievu_gele @ 2012 05 31, 06:54)
Man atrodo, kad taip giriasi tie, kurie lanko AA (anoniminius alkocholikus). Bent per filmus taip mačiau: maždaug susireka visi, prisistato ir pasako kiek laiko jau nebegeria  smile.gif Čia manau tokių mažuma  g.gif
Ramiele, kokiose kompanijose jūs sukatės  blink.gif , kad taip verčia  g.gif

Suprantat, aš esu labai dar jauna, ir nepriimtina kai katik išbridus iš paauglystės ir negeria...nepropaguoju aš jokios sveikos gyvensenos, man tiesiog neskanu. Duok Dieve per metus susidarytų dvi šampano taurės kiek aš išviso teišgeriu smile.gif o jei artimesni žmonės pradėtų taip kalbėt kad durnas ar bala žino koks, vadinasi netokie jie man ir artimi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Eirwen @ 2012 05 31, 19:26)
Kiek laiko? Die...reik prisimint  g.gif šiaip aš jojo N metų nevartoju, pati sveiką gyvenseną propaguoju, tai net ir netraukia ans manys. Per Naujus taurę šampės pakeliu. Tuom ir pasibaigia mano gėrimai  biggrin.gif svečiuosna sulčių stikliukus kilnoju  lotuliukas.gif ale klausyki čia kai koks anoniminių alkoholikų klubs, dienas skaičiuojat  thumbup.gif

neskaiciuojam mes,as jau bent,pakrypo taip kalba tai ant ``juoko `` ir gavosi taip smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2012 05 31, 19:32)
Man irgi buvus tokia situacija, kai pasake, kad negeria tik durni. Na, pasakiau, kad matyt, esu durna, su jumis protingaisiais kalbos tikriausiai nerasiu, atsistojau ir isejau. O ka belieka aiskint? O negeriu ne del sveikatos ar pan., o tiesiog todel, kad man neskanu...

as ir buciau isejus,kazkoks zmogaus negerbimas,jei mes to ar ano nevartojame tai mes vadinasi esame durni...hm...ka cia be ir pridursi tiems zmonems g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramiele @ 2012 05 31, 20:50)
ir nepriimtina kai katik išbridus iš paauglystės ir negeria


O Dieve, Dieve....
laugh.gif nu tikrai....
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 06 02, 10:27)
O Dieve, Dieve....
laugh.gif  nu tikrai....

O ko čia Dievo šaukiatės? smile.gif
Atsakyti
Seniau vartodavau alkoholi, kas savaitgali jaunimas susigalvodavom progu pasiausti, papijokauti kitaip sakant. Grynas durnumas biggrin.gif
3metai nebevartoju ne laso- pasikeite draugu ratas. Tapo nebeidomu ziureti i apsvaigusius zmones, o tuo labiau bendrauti jais.
Noras gyventi sveikiau kaltininkas smile.gif
Atsakyti
Mane labai nervina, kai siūlo per prievartą išgerti, pristoja su visokiais išgalvotais pasisakymais, gal nėščia, kad negali išgerti, turi išgerti ir panašiai schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(brita33 @ 2012 06 06, 15:06)
Mane labai nervina, kai siūlo per prievartą išgerti, pristoja su visokiais išgalvotais pasisakymais, gal nėščia, kad negali išgerti, turi išgerti ir panašiai schmoll.gif

va va drinks_cheers.gif mažiau dėmesį reik kreipt, juokais nuleist irnesakyk.gif
Atsakyti
O jums nekyla problemų su draugėm ar draugais? Mano MB negeria, bet va draugės mėgsta atsiplaiduoti karts nuo karto. Man tai ne kliūtis, nemoralizuoju jų nei ką, bet kažkaip linksmintis kartu darosi sunku ax.gif Su viena man nesmagu, nes nuolat pabrėžia "šiandien gersim" ir kai eini su kompanija kur viena negeri, jautiesi kaip balta varna, o kitai jausmas, kad pačiai nesmagu kažkodėl prieš mane, nes jei jai liūdna būna, pasiūlau susitikt, o ji atsisako, nes nenori gerti viena. Ir niekaip neina man su ja išsiaiškint koks skirtumas ar aš išgersiu aloholinį ar nealkoholinį kokteilį g.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2012 06 07, 23:47)
O jums nekyla problemų su draugėm ar draugais? verysad.gif


Dėl to mano daugelis buvusių draugų jau nebe draugai... Atsidaro kitas žmonių/draugų ratas, kaip sakoma įvyko kaita ir tiek... smile.gif
Realiai iš senų laikų liko tik keli, kuriuos tikrai galiu vadinti draugais, kaip sakoma laiko patikrinti jau biggrin.gif O visi kiti, tai...
Atsakyti
Atrodo, nieko tokio per šventes taurelę kitą išgert, aš pati jau ketverius metus tai laukiuos, tai maitinu, nieks jau ir nebesiūlo smile.gif Bet neseniai svečiuos buvom pas giminaitį, jis pats vienas pagėręs buvo (šiaip pasibuvimas buvo tik su gira ir arbata), tai tiek vaikus prierzino, priblevyzgojo, trukdė bendraut, dainuot, ko blaivas būdamas nebūtų daręs... Ką tas alkoholis padaro su žmonėm... verysad.gif Taip ir norisi bet kokį pasibuvimą organizuojant visus įspėti, kad nereik jo nė lašo, bet kažkodėl dauguma žmonių, ypač tėvai, mano, kad tiesiog neetiška svečiams nepasiūlyti taurelės... Ir kas čia per lietuviškas vaišingumas..... doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 05 17, 13:39)
mano aplinkoje deja dazniausiai pasitaiko tokiu kurie visiskai nesupranta kaip cia dabar zmogus gali negerti alkoholio. kiekvienakart nuvaziavus i svecius ikyrus raginimai isgerti, eilini karta as atsisakau, ir eilini karta tie zmones vos ne isizeidzia kaip as cia dristu su jais neisgerti . schmoll.gif



keistas tas zmoniu mastymas.

juk nori geri, nori ne, kam ko reikia, jei padeda atsipalaiduoti kartais taure ar pora vyno - prasom.

bet kitam to nereikia - kam prievartaut? doh.gif

as kartais geriu, kartais ne, bet niekada nieko per prievarta neverciu su manim gerti. man tai nesuvokiama.
Atsakyti
Mūsų (lietuvių) kultūra kol kas tokia, kad nemėgstam įvairovės... Visi turi būti standartiški, o kitokias pažiūras gerbti nelabai įprasta... Kitokius puolama įžeidinėti... Bet kuo kitokius. Sovietmečio palikimas, kai nebuvo kitokių žmonių, visi vienodi, visi lygūs... Tikiuosi, išaugsim (kaip tauta) tai, tačiau nuo netolerancijos viskam, kas kitoniška, turbūt bus einama prie absoliučios tolerancijos viskam, net ir blogiui...
Atsakyti