Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(imdigo @ 2012 05 30, 21:28)
Beje niekada nesusimasciau kad galima pasigirti kad as tiek ir tiek laiko nevartoju alchogolio ax.gif  matyt jau man labai iprastas gyvenimo budas toks..

Man atrodo, kad taip giriasi tie, kurie lanko AA (anoniminius alkocholikus). Bent per filmus taip mačiau: maždaug susireka visi, prisistato ir pasako kiek laiko jau nebegeria smile.gif Čia manau tokių mažuma g.gif
Ramiele, kokiose kompanijose jūs sukatės blink.gif , kad taip verčia g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pievu_gele: 31 gegužės 2012 - 06:54
QUOTE(pievu_gele @ 2012 05 31, 08:54)
Man atrodo, kad taip giriasi tie, kurie lanko AA (anoniminius alkocholikus). Bent per filmus taip mačiau: maždaug susireka visi, prisistato ir pasako kiek laiko jau nebegeria  smile.gif Čia manau tokių mažuma  g.gif
Ramiele, kokiose kompanijose jūs sukatės  blink.gif , kad taip verčia  g.gif

tai gal mums visoms reikia dabar prisistatyti ir prisipazinti kiek laiko nevertojame lotuliukas.gif kaip anoniminiu alkocholiku klube pasijustumeme lotuliukas.gif
man ir idomu kas per kompanija blush2.gif
Atsakyti
Nebūtinai reikia lankytis "ypatingose kompanijose". Mano uošvis visada taip sako "Daug geria - ligoniai, bet jei visai negeria tai arba dėl ligos arba durnas" rolleyes.gif Tiesiog yra žmonių kategorija "patys protingiausi" , kurie "teisingiausiai gyvena". 4u.gif
Atsakyti
Man dar iš nemalonesnių replikų būna, kai MB tėvas pasiūlo kažką, o aš atsakau, kad negeriu, tai jis tada užsipuola ir sako: "O kas čia geria???? Mes tik ragaujam". Tada nebeturiu ką atsakyt doh.gif mad.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2012 05 31, 16:37)
Mano uošvis visada taip sako "Daug geria - ligoniai, bet jei visai negeria tai arba dėl ligos arba durnas" rolleyes.gif Tiesiog yra žmonių kategorija "patys protingiausi" , kurie "teisingiausiai gyvena".  4u.gif

Tas jau jūsų uošvis - filosofų filosofas blush2.gif išprotauk tu man taip blink.gif
Dėl ligos dar suprasčiau, bet kodėl durnas?
imdigo, prisistatinėti nebūtina, vis dėlto čia ne AA, bet jeigu norit galite pradėti...biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2012 05 31, 16:40)
Man dar iš nemalonesnių replikų būna, kai MB tėvas pasiūlo kažką, o aš atsakau, kad negeriu, tai jis tada užsipuola ir sako: "O kas čia geria???? Mes tik ragaujam". Tada nebeturiu ką atsakyt  doh.gif  mad.gif

na koks kvailas zmogus,lyg jis galvotu kad tu sakytum kad cia jus visi prasigere o as ne... smile.gif reikejo sakyt as neragauju doh.gif
na apie prisistatyma tai gal ir nereikia doh.gif
Atsakyti
Na tiesiog būna tokių žmonių...
Filosofas, ne filosofas, bet jis gyvena "TEISINGIAUSIAI" cool.gif
Jau vien tai man yra didžiausia paskata nevartoti alkoholio lotuliukas.gif
Atsakyti
O brats kokia temikė bigsmile.gif a priimsit ir many?
Atsakyti
na emam,tik reik pasigirti kiek laiko nevartoji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 05 31, 15:47)
na emam,tik reik pasigirti kiek laiko nevartoji lotuliukas.gif

Kiek laiko? Die...reik prisimint g.gif šiaip aš jojo N metų nevartoju, pati sveiką gyvenseną propaguoju, tai net ir netraukia ans manys. Per Naujus taurę šampės pakeliu. Tuom ir pasibaigia mano gėrimai biggrin.gif svečiuosna sulčių stikliukus kilnoju lotuliukas.gif ale klausyki čia kai koks anoniminių alkoholikų klubs, dienas skaičiuojat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Valaura @ 2012 05 31, 14:37)
Nebūtinai reikia lankytis "ypatingose kompanijose".  Mano uošvis visada taip sako "Daug geria - ligoniai, bet jei visai negeria tai arba dėl ligos arba durnas"

Man irgi buvus tokia situacija, kai pasake, kad negeria tik durni. Na, pasakiau, kad matyt, esu durna, su jumis protingaisiais kalbos tikriausiai nerasiu, atsistojau ir isejau. O ka belieka aiskint? O negeriu ne del sveikatos ar pan., o tiesiog todel, kad man neskanu...
Atsakyti
QUOTE(Leksa @ 2012 05 31, 19:32)
Man irgi buvus tokia situacija, kai pasake, kad negeria tik durni. Na, pasakiau, kad matyt, esu durna, su jumis protingaisiais kalbos tikriausiai nerasiu, atsistojau ir isejau. O ka belieka aiskint? O negeriu ne del sveikatos ar pan., o tiesiog todel, kad man neskanu...

drinks_cheers.gif
Atsakyti