Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

na jei pasakyciau kad vairuoju tai tada buciau vairuotoja visam vakarui visiems...paprasciausiai pasakau kad alkoholo nevartoju ir viskas,pasitaiko tokiu kurie visvien bando igrusti,arba netgi pareiskia kad ``man dar niekas neatsake ir tikrai isgersi siandien vakare su manimi,pamatysi...``
yra visokiu zmoniu,vieni ziuri pagarbiai,kiti skeptiskai netiki paprasciausiai,kiti isvis demesio nekreipia.Zinoma man labai nepatinka kai zmogus per prievarta gruda taurele...o jei tokiu atsiranda tada as jau griezciau pasakau kad nevartoju ir viskas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(mistico @ 2012 03 14, 17:52)
Dvi priežastys lietuviškam baliui- vairuoju ir vartoju vaistus. Kitaip jei pasakysi, kad negeri, tai viską padarys, kad nugirdytų iki žemės graibymo. biggrin.gif


as manau kad jokiu priezasciu nereikia sugalvot jei ju is tikruju nera. mano vienintelis atsakymas buna kad negeriu ir nesileidziu i jokias diskusijas. siaip draugai savi supranta si apsisprendima greit ir net nesiulo niekada. daugiau problemu buna su svetimais, bet tada tiesiai sviesiai galima pasakyt nesikisk i svetimus reikalus.
Atsakyti
Aš alkoholio nevartoju jau keli metai. Kai kas nors siūlo pasakau, kad propoguoju blaivų gyvenimo būdą ir niekas nepristoja su įkyriais siūlymais. Mano nuomone kai žmogus meluoja, kad geria vaistus ir pan., tai iki galo pats nėra įsitikinęs, kad elgiasi teisingai nevartodamas alkoholio ir tada sulaukiama daugiau įkyrių siūlymų.
Atsakyti
QUOTE(Topotuna @ 2012 05 14, 21:14)
Aš alkoholio nevartoju jau keli metai. Kai kas nors siūlo pasakau, kad propoguoju blaivų gyvenimo būdą ir niekas nepristoja su įkyriais siūlymais. Mano nuomone kai žmogus meluoja, kad geria vaistus ir pan., tai iki galo pats nėra įsitikinęs, kad elgiasi teisingai nevartodamas alkoholio ir tada sulaukiama daugiau įkyrių siūlymų.



Visiskai sutinku. As gryzau i LT teko susitikti su keliais senais draugais, alus zinoma, sidras... Kai visko atsisakiau ir geriau sultis visi is pradziu juokesi kvailokai, o paskui keistai ziurejo smile.gif kartais man atrodo, kad niekas netiki jog alkoholio nevartoju del to,kad nevartoju, man atvirksciai atrodo, kad Lietuvoje prisigalvoja tu atseit slepiamu priezasciu, nestumas, vaistai, ligos ir t.t
Atsakyti
Aš irgi alkoholio nevartoju jau virš trijų metų. Ir nepasiilgstu thumbup.gif Kol kas žmonės tikriausiai mano, kad nevartoju dėl nėštumų/žindymų, bet man tiesiog neskanu, o atsipalaiduoti moku ir be pagalbinių priemonių biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2012 03 15, 01:23)
kiek kokiuose baliuose esu buvusi, niekur nesutikau tokiu zmoniu, kurie patys negerdami, aiskina kitiems apie alkoh.zala, peikia geriancius  ir pan. Paprastai tokie kazkur kamputy tyliai sedi.


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(imdigo @ 2012 05 13, 21:00)
na jei pasakyciau kad vairuoju tai tada buciau vairuotoja visam vakarui visiems...paprasciausiai pasakau kad alkoholo nevartoju ir viskas,pasitaiko tokiu kurie visvien bando igrusti,arba netgi pareiskia kad ``man dar niekas neatsake ir tikrai isgersi siandien vakare su manimi,pamatysi...``
yra visokiu zmoniu,vieni ziuri pagarbiai,kiti skeptiskai netiki paprasciausiai,kiti isvis demesio nekreipia.Zinoma man labai nepatinka kai zmogus per prievarta gruda taurele...o jei tokiu atsiranda tada as jau griezciau pasakau kad nevartoju ir viskas schmoll.gif

mano aplinkoje deja dazniausiai pasitaiko tokiu kurie visiskai nesupranta kaip cia dabar zmogus gali negerti alkoholio. kiekvienakart nuvaziavus i svecius ikyrus raginimai isgerti, eilini karta as atsisakau, ir eilini karta tie zmones vos ne isizeidzia kaip as cia dristu su jais neisgerti . schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MissR @ 2012 05 17, 14:39)
mano aplinkoje deja dazniausiai pasitaiko tokiu kurie visiskai nesupranta kaip cia dabar zmogus gali negerti alkoholio. kiekvienakart nuvaziavus i svecius ikyrus raginimai isgerti, eilini karta as atsisakau, ir eilini karta tie zmones vos ne isizeidzia kaip as cia dristu su jais neisgerti . schmoll.gif

kita kart kai pas juos i svecius vaziuosi nupirk nealkoholinio vyno ,alaus ar dar jei ka atrasi ir paduok jiems,o jei jei negers tai tada labai isizeisk lotuliukas.gif
paziureciau as ju reakcija biggrin.gif dar pridurciau kad jus isizeidziat kad jusu gerimu negeriu,tai as dabar isizeidziau kad manuju negeriat
Atsakyti
Kad ir kaip būtų keista, jūsų patarimas gali būti naudingas: geriausia viską nuleisti juokais - o po tokio "pokšto" su atsineštu nealkoholiniu vynu/alumi tikrai manau vieni iš kitų pasijuoksite.
Atsakyti
Ir as noriu prisijungti i jusu negerenciu kluba. Jau ilga laika mano viduja kirba mintis ir noras visiskai atsisakyti alkoholio. Tiesiog suprantu, kad zmogus samoningai save zaloja juo. Bet susiduriu su sunkumais, su kuriais susidurete jus visos. Aplinka visiskai nepalaiko ir nesupranta. Jei vyksta koks vakarelis, tai su pustuscia taure istemti visa vakara sunku, nes atsiranda "siulytoju per prievarta". Mano tikslas - nebuti prievartaujama aplinkos ir kaip jus mielosios, pasigirti, kad "Pvz.: jau du metus ne laselio neragavau" smile.gif
Palinkekit man sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ARuk_e @ 2012 05 30, 08:58)
Ir as noriu prisijungti i jusu negerenciu kluba. Jau ilga laika mano viduja kirba mintis ir noras visiskai atsisakyti alkoholio. Tiesiog suprantu, kad zmogus samoningai save zaloja juo. Bet susiduriu su sunkumais, su kuriais susidurete jus visos. Aplinka visiskai nepalaiko ir nesupranta. Jei vyksta koks vakarelis, tai su pustuscia taure istemti visa vakara sunku, nes atsiranda "siulytoju per prievarta". Mano tikslas - nebuti prievartaujama aplinkos ir kaip jus mielosios, pasigirti, kad "Pvz.: jau du metus ne laselio neragavau"  smile.gif
Palinkekit man sekmes smile.gif


Labas

Sveika prisijungus 4u.gif

Sunku tik pradžioje. O paskui visi įpranta, kad nebegeri, tai net nebesiūlo 4u.gif

Filmas apie alkoholio žalą: http://www.youtube.c...h?v=ajW0K5EDYHs
Atsakyti
QUOTE(ARuk_e @ 2012 05 30, 09:58)
Ir as noriu prisijungti i jusu negerenciu kluba. Jau ilga laika mano viduja kirba mintis ir noras visiskai atsisakyti alkoholio. Tiesiog suprantu, kad zmogus samoningai save zaloja juo. Bet susiduriu su sunkumais, su kuriais susidurete jus visos. Aplinka visiskai nepalaiko ir nesupranta. Jei vyksta koks vakarelis, tai su pustuscia taure istemti visa vakara sunku, nes atsiranda "siulytoju per prievarta". Mano tikslas - nebuti prievartaujama aplinkos ir kaip jus mielosios, pasigirti, kad "Pvz.: jau du metus ne laselio neragavau"  smile.gif
Palinkekit man sekmes smile.gif

Sveika
Na nevisada manau save zalojame isgere alkoholio,(zinoma as pati nevartoju,nelabai zinau kodel,teisiog gal nenoriu ir tiek,) manau zmogus kuris su saiku isgeria tai jis nelabai sau kokia zala ir daro,visgi mes visi kazka vartojame kas sveikatos neprideda ar tai alkoholis ar maistas ar cigaretes...
Beje niekada nesusimasciau kad galima pasigirti kad as tiek ir tiek laiko nevartoju alchogolio ax.gif matyt jau man labai iprastas gyvenimo budas toks..
Atsakyti
Man kaip negeriančiai labiausiai siutinantis pasakymas yra - čia jau nieks neklausia nori nenori, geri negeri, čia REIKIA!
Atsakyti