Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 02 26, 19:21)
"tu ka, kitu negerbi"

va kai man jau pradeda apie pagarba kitam varyt - iskart paklausiu o tu mane gerbi? mano pasirinkima? - tai ko tada kimbi? as pagarba kitaip moku parodyt - ne tik kartu sugerdama - atstoja iskart cool.gif
Atsakyti
[quote=Alexandra.R.,2012 02 26, 19:21]
O jei zmogus TIESIO NEMEGSTA alkoholio? Tai jau krastutinumas? Tai jau blogai? O jei zmogus nemegsta silkes ar varskes, tai kazkodel nieks nepuola jam aiskint, kaip jis blogai elgesi to nevalgydamas. Niekas jam per prievarta nesiulo to ar ano valgyti, bet jei kas pasako, kad nemegsta alkoholio, tada jau vos ne karas...

Hm, o jus ne per daug sureiksminat ta savo negerima? Toks jausmas kad tik pijoku kompanijose ir lankotes smile.gif Nejaugi visuose susiburimuose jums ta alkoholi taip ikyriai kisa? Na nemegstat, paprasykit sulciu, negi neduos? Na, bent jau man tai ilgai gincytis nereikia, jei pasakau kad negersiu, tai nelabai kam ir kliunu.
Atsakyti
QUOTE(lauramedis @ 2012 02 26, 21:16)

mano postas buvo skirtas toms, kurios mano, kad visiska abstinensija yra blogai. Kodel blogai negerti alkoholio, jei jis yra neskanus? Man alyvuoges slykscios, bet ar taip jau blogai, kad nevalgau? Ne. Bet jei zmogus negergia bent kazkiek, tai jau ziauuuuuriai blogai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Alexandra.R.: 27 vasario 2012 - 23:37
QUOTE(Alexandra.R. @ 2012 02 27, 22:57)
mano postas buvo skirtas toms, kurios mano, kad visiska abstinensija yra blogai. Kodel blogai negerti alkoholio, jei jis yra neskanus? Man alyvuoges slykscios, bet ar taip jau blogai, kad nevalgau? Ne. Bet jei zmogus negergia bent kazkiek, tai jau ziauuuuuriai blogai.

Mes lyg ne apie ta pati kalbetume unsure.gif Ar as sakau kad negerti yra ZIAURIAI BLOGAI? Ar irodineju kad alkoholis sveika ir pagirtina? Dar karta sakau, kad visada gerbiu zmogaus pasirinkima ir kiek kada gerti ar negerti kiekvienas pats pasirenka. Nepuskit burbulo.
Dabar perskaiciau savo antra posta, tikrai, buvau parasius kad "manau jog bet koks krastutinumas yra negerai", gal kiek per stipriai pasakiau, bet tikrai neturejau omenyje, kad jus visos privalote bent kazkiek isgerti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lauramedis: 28 vasario 2012 - 07:46
QUOTE(lauramedis @ 2012 02 28, 07:37)
"manau jog bet koks krastutinumas yra negerai",
gal kiek per stipriai pasakiau, bet tikrai neturejau omenyje, kad jus visos privalote bent kazkiek isgerti smile.gif

Na, matot, bet taip gaunasi, kad jei bet koks krastutinumas yra negerai, tai visos privalo kazkiek isgerti, kad butu gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
as jau daug metu kaip airijoj gyvenu ir pastebejau, kad vakarely airiskoj kompanijoj, kai pasakai "oj ne aciu, as nevartoju alkoholio", tai viskas ok, nors airiai patys megsta nemazai alkoholio pamaukt. bet pasakyk tai imigrantu kompanijai - oj jei koks kyla nusistebejimas, nepasitenkinimas, "tau ka ne visi namie" reakcija.
as paprastai apsiriboju viena balto vyno taure. bet ir del tiek tenka veliau gailetis, nes paprastai man sukyla skrandzio rusgtys ir po valandos pradeda skaudeti galva (pagirios).
turim virtuvej spintelej nemazai butelaiciu (daugumoj dovanos ar "duty free" pirkiniai aerouostuose), bet jie taip ir stovi praktiskai nelieciami, isskyrus tuos atvejus kai mano tevai apsilanko. man taip keista, o kartu ir liudna matyti kaip ju akys issiplecia pamacius tas "gerybes".
Atsakyti
O cia dar diskusiju kyla, bet turbut kaip ir visur kur yra daigiau nei 1 zmogus ... Nes man asmeniskai tai atrodo kazkas begalo normalaus ir elementaraus, savaime suprantamo, o kazkam netgi kyla abejoniu ar tai naudinga? As pasakysiu taip, nei naudinga, nei nenaudinga. Tiesiog tai tarkime mano atveju mano asmeninis pasirinkimas, del kazkokiu vidiniu priezasciu, o ir aplinka nevercia gerti, atvirksciai. 4u.gif


ps. ne, as nematau nieko blogo vyno taureje sekmadienio vakara, bet pati neturiu tokio iprocio , juk tai tera iprotis, as pvz arbatos gereja mirksiukas.gif

ir dar pridesiu labai svarbu dalyka, negaliu pakesti zmoniu kurie negeria ir tuo perdetai didziuojasi, persa tai kitiems ir peikia isgerianciuosius, lygiai tai pat kaip ir geriku kurie juokiasi is musu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo FrostyFrosty: 29 vasario 2012 - 13:21
Psichiatro A. Verygos paskaita apie alkoholį
http://www.youtube.c...eature=youtu.be
Atsakyti
Dvi priežastys lietuviškam baliui- vairuoju ir vartoju vaistus. Kitaip jei pasakysi, kad negeri, tai viską padarys, kad nugirdytų iki žemės graibymo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mistico @ 2012 03 14, 15:52)
Dvi priežastys lietuviškam baliui- vairuoju

nepadeda. Dažniausiai atsako "išsikviesit taxi" biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2012 03 14, 19:48)
nepadeda. Dažniausiai atsako "išsikviesit taxi" biggrin.gif


Tai reik tuomet sakyti, kad UŽSIKODAVAU biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(FrostyFrosty @ 2012 02 29, 13:16)
negaliu pakesti zmoniu kurie negeria ir tuo perdetai didziuojasi, persa tai kitiems ir peikia isgerianciuosius, lygiai tai pat kaip ir geriku kurie juokiasi is  musu  drinks_cheers.gif

kiek kokiuose baliuose esu buvusi, niekur nesutikau tokiu zmoniu, kurie patys negerdami, aiskina kitiems apie alkoh.zala, peikia geriancius ir pan. Paprastai tokie kazkur kamputy tyliai sedi.

QUOTE(mistico @ 2012 03 14, 15:52)
Dvi priežastys lietuviškam baliui- vairuoju ir vartoju vaistus.

tikrai nepadeda.
Vairuoji? Mes parvesim arba iskviesim taxa.
Vaistai? Nu, isgerk, pamatysi, nieko tau nenutiks, jei kas, "greituke" iskviesim (cia man is tikro taip sake, kai geriau l.stiprius vaistus nuo alergijos)

QUOTE(*Liepa18* @ 2012 03 14, 18:54)
Tai reik tuomet sakyti, kad UŽSIKODAVAU  biggrin.gif

thumbup.gif gali padeti thumbup.gif
Arba dar:
- mano sektos guru neleidzia
- perejau i islama, o musulmonams gerti draudziama liezuvis.gif
Atsakyti