Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

visos rastot kad negeriat, o kodel negeriat , kokios priezastys ? cia ne priekaistas, man siaip idomu g.gif juk taure vyno ar alaus stikline sveikatai itakos nepadarys manau g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaGre: 19 vasario 2012 - 11:54
Tiesiog su laiku prie to prieinama. Taure vyno ar bokalas alaus nieko blogo nedaro, bet kai ilga laika negeri, tai tiesiog nesinori ir tos taures. O jei uzsinori, tai isgeri, bet tik taure ir pasibaigia.
As asmeniskai negeriu del saves, o ne, kad kazkam kazka irodyti. Man po vyno, sampano ar alaus prasideda pykinimas ir vel ilgam noras praeina doh.gif
Atsakyti
Man visą ta nevartojimą gal labiau nėštumas ir žindymas išprovokavo smile.gif Tiesiog jau po visko, kai jau pasibaigė dukros žindymas supratau, kad nebenoriu to alkoholio... Kažkaip smirda, neskanu.. Bandžiau dar pratintis prie vynelio, bet niekaip... smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Berazume @ 2012 02 19, 13:11)
bet kai ilga laika negeri, tai tiesiog nesinori ir tos taures.


Taip... drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 02 19, 11:51)
visos rastot kad negeriat, o kodel negeriat , kokios priezastys ? cia ne priekaistas, man siaip idomu  g.gif  juk taure vyno ar alaus stikline sveikatai itakos nepadarys manau  g.gif

analogiskas klausimas - o kodel geriat? kokios priezastys?, juk ta pati taure vyno ar stikline alaus sveikatos labai nesustiprins irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 02 19, 12:51)
visos rastot kad negeriat, o kodel negeriat , kokios priezastys ? cia ne priekaistas, man siaip idomu   g.gif  juk taure vyno ar alaus stikline sveikatai itakos nepadarys manau  g.gif

Man visu pirma finansinis aspektas labai svarbu, jei pakeli taure vyno, vadinas turi pirkti visa buteli, o geras vynas kainuoja smile.gif antra, siuo metu valausi organizma tad ne tik taure alaus ar vyno bet ir kava nepageidaujama, o ateity manau pereisiu prie tokio maisto kuris su alkoholiu apskritai nesiderina ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo loja5: 19 vasario 2012 - 13:46
QUOTE(Kriiste @ 2012 02 19, 14:04)
analogiskas klausimas - o kodel geriat? kokios priezastys?, juk ta pati taure vyno ar stikline alaus sveikatos labai nesustiprins irgi g.gif


na man tai pvz skanu vynas, ar koks megstamas kokteilis blush2.gif ir vasara buna norisi salto alaus atsigerti blush2.gif arba pvz taurele brendzio atpalaiduoja po sunkios dienos , na daug yra priezasciu del ko kartais norisi alkoholiniu gerimu doh.gif
nes man pvz kad atsisakyti kazko, reikia rasti labai rimtu argumentu sau, kaip pvz ir su rukymu kazkada jaunystej rukiau, paskui meciau, su maistu tas pats, domiuosi skaitau kad kazkas nesveika, bandom ribot, kas sveika bandom itraukt i valgiarasti ir t.t. , o kaip cia elgtis su tuo alkoholiu kolkas ir nezinau , faktas kad gert kibirais yra nesveika, bet jei saikingai g.gif
Atsakyti
Labas damos smile.gif visiskai nevartot alkoholio irgi nera gerai! pavyzdziui vynas skatina gera zarnyno veikla, degtine mazina skrandzio rugstinguma (aisku viska reik vartot atitinkamais kiekiais) apie tai galima paskaityt cia http://sveika-gyvens...el93qBOOYMK5TVg
Atsakyti
QUOTE(Kostiurica @ 2012 02 20, 02:07)
Labas damos smile.gif visiskai nevartot alkoholio irgi nera gerai! pavyzdziui vynas skatina gera zarnyno veikla, degtine mazina skrandzio rugstinguma (aisku viska reik vartot atitinkamais kiekiais) apie tai galima paskaityt cia http://sveika-gyvens...el93qBOOYMK5TVg


ar tikrai sita nuoroda norejote ideti ? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MaGre: 20 vasario 2012 - 08:56
QUOTE(*Liepa18* @ 2012 02 19, 13:26)
Man visą ta nevartojimą gal labiau nėštumas ir žindymas išprovokavo smile.gif Tiesiog jau po visko, kai jau pasibaigė dukros žindymas supratau, kad nebenoriu to alkoholio... Kažkaip smirda, neskanu.. Bandžiau dar pratintis prie vynelio, bet niekaip... smile.gif


drinks_cheers.gif ir man tas pats, nebegaliu gerti, net po kelių gurkšnių sekančią dieną sergu kaip po gero baliaus ...
QUOTE(Kriiste @ 2012 02 19, 14:04)
analogiskas klausimas - o kodel geriat? kokios priezastys?, juk ta pati taure vyno ar stikline alaus sveikatos labai nesustiprins irgi g.gif

hihihi.gif

QUOTE(Kostiurica @ 2012 02 20, 02:07)
Labas damos smile.gif visiskai nevartot alkoholio irgi nera gerai! pavyzdziui vynas skatina gera zarnyno veikla, degtine mazina skrandzio rugstinguma (aisku viska reik vartot atitinkamais kiekiais) apie tai galima paskaityt cia http://sveika-gyvens...el93qBOOYMK5TVg


Alkoholis tikrai nėra vaistas, netgi atsirenkant kiekius, žinoma žmogus gali pateisinti netgi nikotino vartojimą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MaGre @ 2012 02 19, 22:33)
na man tai pvz skanu vynas, ar koks megstamas kokteilis  blush2.gif  ir vasara buna norisi salto alaus atsigerti  blush2.gif  arba pvz taurele brendzio atpalaiduoja po sunkios dienos , na daug yra priezasciu del ko kartais norisi alkoholiniu gerimu  doh.gif



nu man ner skanu vynas, nei kokteilis - mieliau geriu arbata, mineralini vandeni, pieno ar ledu, uogu kokteili (jei jau noriu save ypatingai palepinti). Vasara daugiausiai norisi vandens, ne alaus (man net kvapas jo nera gundantis), po sunkios dienos puikiai atpalaiduoja vonia - alkoholio tikrai nereikia schmoll.gif
Atsakyti
Zarnyno veiklai pagerinti tinka jogurtas, todel nebutina gerti alkoholio. Cia kaip, pavyzdziui, su sokoladu. Vieni megsta sukirst visa plytele, kiti negali ir dienos istverti be saldumynu, o as pavyzdziui visiskai ramiai praeinu ir sokolado neperku. Nebent paimu gabaliukai kai kas nors pavaisina, bet as be jo gyvent tikrai galiu. Nors ir skonis man patinka smile.gif Taip galima su daugeliu produktu pavyzdziu pateikti mirksiukas.gif
Atsakyti
Esu girdejusi ir mediku nuomone, kad saikingai vartojamas alkoholis visiskai nekenkia, ir netgi i nauda. Kai as pastojau, mano gydytoja patare nusipirkti gero konjako buteli ir rytais isgerti po sauksta.
Atsakyti