Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Jungiuosi i negerianciuju kompanija. thumbup.gif Negeriu jau trecius metus. Nors ir seniau retai kada isgerdavau, ir tai tik per sventes.
Kai pradejom planuoti antraji vaika, visiskai atsisakiau alkoholio, paskui pastojau, nestumas, maitinimas. Tai taip ir negeriu, ir visi jau iprate, kad maitinu. smile.gif Ir nei kiek nesinori isgerti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 12 30, 12:00)
Nuo netikėtumo ir baimės bakterijos suviduriuoja ir dvėsdamos prileidžia dujų.



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif didesnio absurdo nesu girdejusi lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif o priesmirtinio laisko neparaso?
Atsakyti
Mudu su MB negeriam visai. MB prisišventė paauglystėj ir atėjo į protą + sportuoja, o man to alkoholio niekad per daug ir nereikėjo. Kai papasakojau savo šeimai apie MB, tai mano broliukas sunerimęs paklausė ar jis negeria, nes išgėręs bent lašą prarastų kontrolę (suprask, turi rimtų problemų gal blink.gif bigsmile.gif ), o MB tėvas pasakė, kad jei negeriu, galiu nesitikėt tapti jo gimine. Pirmu atveju vos nenumiriau iš juoko, antru žiauriai susiparinau. verysad.gif

Dar nepritariu labai tai minčiai, kad negeriantieji taip nori atkreipti į save dėmesį. Mes vakar vestuvėse dalyvavom, tai tikrai buvo nemalonu, kad vienu metu mes sulaukėm daugiau dėmesio negu jaunieji. Negaliu pakęst tų priekabių ir žmonių, kurie kiša per prievartą kažką. Visi žino, kad negeriam, bet būtinai kas nors turi pradėt dėl to priekaištaut. doh.gif MB nors gali pasakyt, kad vairuoja, o kas man belieka? unsure.gif Nebent pajuokaut, kad laukiuosi, bet šito jie ir patys paklaus smile.gif

Man netrukdo kai žmonės kultūringai šiek tiek išgeria, bet toli gražu ne visi taip moka, ypač per didelius balius. Man tik baisu, negi ir per mūsų vestuves mums priekaištaus, kad negeriam? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2011 02 20, 12:51)
. Man tik baisu, negi ir per mūsų vestuves mums priekaištaus, kad negeriam?  blink.gif

Apsipras žmonės su tuo jūsų 'keistumu' smile.gif

Jei rimtai, tai aš irgi visąlaik sulaukdavau įkyraus siūlymo išgerti ir pan., bet dabar drąsiai galiu pasakyti, kad visi žino, jog gėrimo netoleruoju, nemėgstu ir mane priima tokia, kokia esu. Draugai tai prisimena ir niekada nesiūlo, bet pasirūpina, kad pvz. kartu taurėmis galėčiau susidaužti - mineraliniu, sultimis ir pan.
O jei kažkoks nesusipratėlis ar kažkokia nesusipratėlė primygtinai siūlyti išgerti, pila man taures alkoholio, tai visuomet atsiranda kas mane palaiko ir savotiškai užstoja pasakymu, kad neetiška taip elgtis ir jei žmogus nenori, nevartoja alkoholio, tai nereik jam įkyriai piršti ar klausinėti "kodėl?" Aš dažnai nespėju nė pasakyti, kad negeriu..kiti nužudo žvilgsniais tokius išsišokėlius cool.gif
Atsakyti
Jaunyste,durnyste,aisku geriau,kas negere lotuliukas.gif Atejeu i prota kai pastojau.Siuo metu isgeriu kartais,ir tai gurksni alaus,taure vyno ar stikliuka treju devyneriu.Buvo laikas kai negeriau visiskai 5 metus.Tuomet visi kipdavo,kad kaip cia taip,bla bla bla....nu mane nervina doh.gif Iskart-tai gal laukiesi,gal kuo sergi doh.gif lotuliukas.gif Pamenu kai buvom gedulinguose pietuose,ir as ne vienos taureles nepakeliau atseit uz mirusi,tai sulaukiau tiek apkalbu,kad tipo,kaip as drystu,nepagerbti mirusio,o as pasakiau,kad tai jie visi jo negerbia,o as negeriu,o savo pagarba jam atiduodu savo viduje ir maldoje.As moku linksmintis ir neisgerus.Man nepatinka tas girtumo jausmas,kai atsiminsiu jaunytei,prisigeri,bloga,vemi,puses neatsimeni,fui....As asmeniskai kaifuoju nuo to,kad gryzus po bet kokio baliaus,man ryte neskauda galva ir nebloga,kad esu darbinga.(o maniskis tai oioioi,kaip mirsta kita diena doh.gif aisku isgeria retai,per balius,bet nesaikingai,kiek su juo nekovoju,tusciai,matyt dar nepribrendo)Mano vaikas tikriausiai kaip ir visi nekencia girtu ir visada akcentuoja,kad jo mamyte negeria,ir niekada nebuna girta smile.gif
Pastebejau toki dalyka,kad kai meti rukyt ar gert,nervinasi labiau ne tie,kurie mete,o tie kurie yra salia(draugai,artimieji,pazystami)Pamenu laikus kai ir parukydavom ir su vyru ir su drauge.Atejo laikas ir metemvisi vos nevienu metu,visi tuo dziaugemes,gyvenimas prasviesejo,emem sportuot,sveikai gyvent,tai tie likusieji ar su pavydu,ar su panieka,ar kad kompanjonu nebeliko,vis kokia replika numesdavo.
Dziaugiuosi,kad neturiu jokiu priklausomybiu,vietoi taureles geriau naturalios sultys,o vietoi cigaretes morka. thumbup.gif

Dar pamenu kai Egipte buvom su draugais,tai tie kasdien gerdavo,o mes su vyru ne,tai kylo vos nepykciai,pastoviai klausinedavo,ko jus negeriat? blink.gif Uzkniso juodai,tai mum pamoka,daugiau su jais nekeliaut.Siais metais planuojam ilsetis u kitais draugais,kurie irgi negeria,tai tikiuosi smagu bus thumbup.gif
O apsurdiskiausia tai aisku buna per balius,kai visi geria,o tu ne.Tau linksma ir taip,valgai,soki,stengies neissiskirti is minios,niekam nekrist i akis,stebi aplinka,girtejancius asmenys,nerviniesi ne tu,o jie,ir be paliavos siulo ir klausineja,arba dar geriau,sako,kad ju negerbi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(*Liepa18* @ 2010 12 30, 11:04)
Nesuprantu kodėl žmonėms taip kliūna, man pvz. visiškai dzin kas geria, kas ne - vadinasi toks žmogaus apsisprendimas ir net nelendu su klausimais. O man pastoviai tokios situacijos būna, kad tarsi turiu jaustis dar kalta prieš visus, kad nepalaikau kompanijos... Ypač tokie pasiūlymai sunervina viduje, kad maždaug: "Tai negi tau sunku nors biškiuką paragauti ir t.t., maždaug tokiu būdu negadinčiau nuotaikos visiems.."

Va va,ir man lygiai tas,pats,kad imi vos nekaltu jaustis del to kad negeri doh.gif Man tai kaskaip kiti neuzkliuna,nenori ir negeri.
Ir as nesuprantu,kodel kiti nori ipirsti bent stikleli su jais ismaugt,vat isgersi iskart saviaku busi,o kitaip tai ne doh.gif Tipo kaip balta varna blink.gif

Pries du metus teko dalyvaut geriausios drauges vestuvese,kuri del religiniu sumetimu negeria.Negeria nei ji,nei jos vyras,visi vyro artimieji.Kai kam buvo nesuprantama,kad kodel jaunieji nors patys negeria sveteliu nevaisina tauriaisiais gerimais.Man asmeniskai buvo linksma,buvo daug zaidimu,daug atrakciju,daug skanaus maisto,visi buvom taip uzimti,kad nebuvo kada liudet ir galvot apie alkoholi.O kai kurie isisgudrino nusipirkt parduotuvei,uz kampo gurksnot ir vaidint,kad labai cia linksma doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ingridukas: 22 vasario 2011 - 21:13
As alkohlio nevartoju nuo pastojimo su dukra - kazkaip dejau ir nusprendziau - daugiau net neragauti bigsmile.gif
Buna kad siulo, buna kad nesupranta - man is esmes dzin, neturiu problemu - grieztai pasakau - kad nevartoju ir man daugiau ta tema neidomi - tai ir nebekimba lotuliukas.gif
Atsakyti
Gerbiu žmonių pasirinkimą ir niekada nekimbu prie tų kurie negeria alkoholio. Tačiau kartais absitenentų požiūris į vartojančius alkoholį erzina doh.gif Kad ir šioje temoje gausu tokių epitetų alkoholiui - brūdas, šlykštynė, nuodai ir panašiai. Dažnai negeriantys jaučiasi kažkuo pranašesni už geriančiuosius, jaučiasi turintys teisę juos moralizuoti.
Aš vartoju alkoholį ir kol aks tikrai nesiruošiu tapti abstinentė. Man skanu vynas, alus, daugybė gardžių kokteiliu yra. Man didelis malonumas su gera drauge po ilgo nesimatymo išgerti gero vyno taurę, ar po sunkios įtemptos dienos skanų kokteilį. Ir tikrai nesijaučiu blogesne už nevartojančius alkoholio schmoll.gif Neprisigeriu tiek, kad nepaeičiau, vemčiau ant kiekvieno kampo, ar ryte nieko neprisiminčiau. Nematau tame nieko blogo, tai yra kiekvieno pasirinkimo laisvė. Daugiau tolerancijos irs supratimo 4u.gif
Atsakyti
As taip pat is tu zmoniu,kurie nemegsta gerimu ir visai ne i ta puse nenoriu ziuret.Man asmeniskai visiskai nedomina alhoholis,nei skanu nei naudinga ax.gif Negeriu tikrai jau apie 5 metus,pries tai gal vyno taure i metus pora kartu,o dbaar is vis nematau prasmes,kazkam kazka irodinet,atsisakau ,net jei ipilta jau i taure.
Papildyta:
QUOTE(Dorotti @ 2011 04 24, 17:59)
tai yra kiekvieno pasirinkimo laisvė. Daugiau tolerancijos irs supratimo  4u.gif


tai butent ,kad kiekvieno pasirinkimo laisve,tad nesmerkime ir negerenciuju 4u.gif nieko panasaus,kad vienas uz kitus pranasesni,tai kiekvieno pasirinkimo teise kaip gyventi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sarafea: 16 gegužės 2011 - 18:28
Čia kaip tik nesenai vėl pakliuvau į tokią situacijąsmile.gif
Buvau draugų įkurtuvėse, ten buvo ir daug man nepažįstamų žmonių. Draugai tai jau žino, kad negeriu, o va kiti gi ne, na ir prasidėjo tai vieni, tai kiti vis siūlo įpilti...
Tai pradžioje tiesiog atsisakydavau ir tiek, o jau įpusėjus vakarėliui garsiai pasakiau, kad NEGERIU VISIŠKAI... Tai žodžiu, o jau veido išraiškos buvo žmonių, kad vos laikiausi viduje nesijuokus biggrin.gif Buvo tokia nejauki pauzė... lotuliukas.gif Po to kažkas išlemeno, kad: "o dar ir taip gyvenime būna????".
Atsakyti
QUOTE(*Liepa18* @ 2011 05 16, 18:32)
Buvo tokia nejauki pauzė...  lotuliukas.gif Po to kažkas išlemeno, kad: "o dar ir taip gyvenime būna????".

lotuliukas.gif oi geras.Mane tai nervina pastovus komentarai ir klausimai,kodel.Bet nusprendziau,kad neprivalau niekam aiskinti,tiesiog toks mano sprendimas. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sarafea @ 2011 05 16, 20:01)
lotuliukas.gif oi geras.Mane tai nervina pastovus komentarai ir klausimai,kodel.Bet nusprendziau,kad neprivalau niekam aiskinti,tiesiog toks mano sprendimas. ax.gif


Tai vat man irgi kažkaip keista dėl tų komentarų, man pvz. net neįdomu kodėl žmogus negeria ar pvz. nevalgo mėsos, rūko ar nerūko.. Na ne tai ne...
Atsakyti
Bandau prikelti tema 4u.gif prisipazinsiu neisivaizdavau saves be taures vyno savaitgali blush2.gif bet dabar esu tikra kad visgi viskas prasideda musu galvoje, kazkaip nutariau kad nereikia man to alkoholio ir kad galiu kuo puikiausiai be jo apsieiti, ir ka gi. atrodo pamazu tampu abstinente smile.gif
Atsakyti