Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 29, 21:48)
per sita etapa jau praejau ax.gif  irgi istisai visi kabinejosi, nu ir visiem po 10 k. aiskindavau taip ir anaip, bande irodyt alkoholio teigiamas savybes ir pan. Na, del kai kuriu dalyku sutinku ax.gif  bet kad man reiktu alkoholio pasilinksmint ar atsipalaiduot tikrai ne schmoll.gif  as is tu kurie ir sultis gerdami pasigeria biggrin.gif  svarbiausia gera kompanija ir atmosfera, o nuotaika kiekvieno priklauso nuo jo pacio smile.gif  dabar nebesiaiskinu, tiesiog sakau, kad megstu kitus gerimus, puikiai jauciuosi ir nuotaika mano thumbup.gif  netgi gaunu komplimentu jog negeriu, o atrodau linksma ir pritampu prie kompanijos  lotuliukas.gif


įdomu, kokios tos teigiamos savybės.. g.gif mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 29, 23:02)
įdomu, kokios tos teigiamos savybės..  g.gif  mastau.gif



kaip sakant, kas nori itikint jog alkoholis gerai, tai ir griebiasi gudrauti biggrin.gif . Na negaliu nesutikti, kad alkoholis puiki antiseptine priemone. Tarkim i purskiamu vaistu sudeti ieinantis alkoholis sustiprina pvz. zoleliu savybes ir aisku kaip koncervantas neleidzia vaistui pasenti. Dar kaip "dezinfekavimo priemone" sveciuojantis egzotiskose salyse, pagurksnoti po vaišiu. Bet velgi, as argumentuoju taip smile.gif kad vaistu taurem negeriam, o kad alkoholio pasipurksti i gerkle ar suvilgyti gerkle man nereikia nes nesergu lotuliukas.gif is bet kokio pasiepimo, jog negeriu, issisuku prajuokindama kitus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 29, 22:10)
kaip sakant, kas nori itikint jog alkoholis gerai, tai ir griebiasi gudrauti biggrin.gif . Na negaliu nesutikti, kad alkoholis puiki  antiseptine priemone. Tarkim i purskiamu vaistu sudeti ieinantis alkoholis sustiprina pvz. zoleliu savybes ir aisku kaip koncervantas neleidzia vaistui pasenti. Dar kaip "dezinfekavimo priemone" sveciuojantis egzotiskose salyse, pagurksnoti po  vaišiu.  Bet velgi, as argumentuoju taip smile.gif kad vaistu taurem negeriam, o kad alkoholio pasipurksti i gerkle ar suvilgyti gerkle man nereikia nes nesergu lotuliukas.gif is bet kokio pasiepimo, jog negeriu, issisuku prajuokindama kitus ax.gif


biggrin.gif aš dažniausiai "dėl šventos ramybės" pagurkšnoju vyno, kad aplinkiniams nereikėtų vargti įrodinėjant koks alkoholis naudingas.. biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 29, 23:34)
biggrin.gif aš dažniausiai "dėl šventos ramybės"  pagurkšnoju vyno, kad aplinkiniams nereikėtų vargti įrodinėjant koks alkoholis naudingas..  biggrin.gif


vynas man dar blogiau nei degtine, nes sukelia remens grauzima doh.gif beje, nuo tikro vyno (karta teko ragauti) jokio remens nejauciau. pas mus gero vyno paprastai niekas nepraktikuoja, perka tik spirituotus.o kad kazkam itikti ar del sventos ramybes negurksnoju nieko alkoholinio ax.gif sultis ir tas atsirenku, nes jau keli metai negeriu is tetrapaku jokiu sulciu. Griebiuosi tuomet vandens biggrin.gif
http://ekopirk.lt/ek...mas-pokalbiams/ kartais nusinesu sito gerimo, nes jis man paprasciausiai skanus. ir niekam neirodineju nieko smile.gif tiesiog buna kad ir del sito gerimo pasisaipo, bet moku nekreipti demesio ir viska paversti juokais.
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 29, 22:53)
vynas man dar blogiau nei degtine, nes sukelia remens grauzima doh.gif beje, nuo tikro vyno (karta teko ragauti) jokio remens nejauciau. pas mus gero vyno paprastai niekas nepraktikuoja, perka tik spirituotus.o kad kazkam itikti ar del sventos ramybes negurksnoju nieko alkoholinio ax.gif sultis ir tas atsirenku, nes jau keli metai negeriu is tetrapaku jokiu sulciu. Griebiuosi tuomet vandens biggrin.gif


aš ne dėl kitų švantos ramybės stengiuosi, o dėl savo.. biggrin.gif Nenoriu niekam įtikti.. rolleyes.gif Pakankamai "prisikentėjau", kai nutariau nebevalgyti mėsos.. doh.gif rolleyes.gif Tai visi tie klausimai "kodėl", "ką tada tu valgai", mėsos gerųjų savybių aptarinėjimas ir pan. man taip nusibodo, kad kartais pagalvodavau, kad gal verčiau likti namuose..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rytorasa: 29 lapkričio 2010 - 22:01
QUOTE(rytorasa @ 2010 11 29, 23:59)
aš ne dėl kitų švantos ramybės stengiuosi, o dėl savo..  biggrin.gif Nenoriu niekam įtikti..  rolleyes.gif Pakankamai "prisikentėjau", kai nutariau nebevalgyti mėsos..  doh.gif  rolleyes.gif Tai visi tie klausimai "kodėl", "ką tada tu valgai", mėsos gerųjų savybių aptarinėjimas ir pan. man taip nusibodo, kad kartais pagalvodavau, kad gal verčiau likti namuose..


drinks_cheers.gif man irgi ne karta buvo kiles klausimas kodel as cia atejau (turiu omeny pasibuvimus ir balius) del zmoniu kabinejimos ir diskutavimo . Bet taip buvo tik pradzioj. Dabar nekreipiu demesio, viska nuleidziu juokais ir diskutuoju tik tuomet jei matau kad zmones to nori, jei ne tai i jokias diskusijas nesileidziu, tiesiog kalba nukreipiu kita linkme. O aplamai tai man valgio ar gerimu siulymas, tiksliau kisimas paragauk to, ar ano, tai "zudo" doh.gif tiesiog bruka per prievarta, arba dar blogiau, kai prikrauna i mano lekste specialiai kalna maisto doh.gif suprantu kai seimininke nori jog jos patiekalas butu degustuotas sveciu biggrin.gif bet ta galima ir karta pasakyt, o ne istisai brukti. Perdetas svetingumas tikrai sunervina.
Kai as vaisinu svecius, palinkiu gero apetito ir smagiu akimirku drauge. VISKAS. Gal tai ir oficialu, bet pasakau nuosirdziai. Visiems sakau jog apsitarnautu patys , o jei kam ko reikia kreiptusi i mane biggrin.gif taip isvengiu sokinejimu aplink stala, ir pati labiau atsipalaiduoju. tas pats ir su gerimu pilstymu. Įsipila kam kas patinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pavasarinė @ 2010 11 29, 23:27)
Kai as vaisinu svecius, palinkiu gero apetito ir smagiu akimirku drauge. VISKAS. Gal tai ir oficialu, bet pasakau nuosirdziai. Visiems sakau jog apsitarnautu patys , o jei kam ko reikia kreiptusi i mane biggrin.gif  taip isvengiu sokinejimu aplink stala, ir pati labiau atsipalaiduoju. tas pats ir su gerimu pilstymu. Įsipila kam kas patinka smile.gif


aš irgi taip darau... niekada nieko nesiūlau per prievartą.. rolleyes.gif
Atsakyti
na kaip cia pasakius kas liecia ta alkoholi, as negaliu sakyti jog visai negeriu nes puse vyno taures ar slakeli brendziuko siek tiek bet isvis per gyvenima neesu buvus girta:)
Atsakyti
QUOTE(Honey @ 2010 11 28, 17:21)
Nesuprantu, tokia stipri moteris, šitiek ištvėrusi, o pasiduodate kažkokiems nepraustaburniams kaimynėliams. doh.gif  Aš vietoje vyno taurės būčiau atsistojusi ir išėjusi. Juk jums reikės su pasekmėm paskui draugauti. Negi verta dėl kažkokių pseudo draugysčių (nes tikri draugai ir be aiškinimų supras, kad jei sakot ne, tai ir reiškia ne) aukoti taip sunkiai siekiamą tikslą? Sakyčiau, peržiūrėkit savo prioritetus ir principus.


Suvokiu ir pripažystu , kad tąkart be reikalo nesilaikiau savo prioritetų. Tik va kategoriškai ir kraštutiniškai aš nelinkusi elgtis, kažkaip nenorėjau išsišokti. Bet gerai, kad tai buvo tik nedidelė taurė naminio vyno ir nė lašo daugiau. Čia buvo beveik tas pats, kaip kad šeimininkė iškeptų pyragą, o tu atsisakytumei jo paragauti.
Atsakyti
gal kuri zino kur Kaune galima rasti nealkoholinio imbierinio vyno? stai tokio:
http://www.assorti.l...-alkoholio.html

anksciau Dorado parduotuveje buvo, bet nebera sios parduotuves....
Atsakyti
Alkoholis-didziulis nuodas musu organizmui, imunitetui.aisku cia tik mano nuomone, manau kad alkoholio proto ribose galima vartoti labai retai, jeigu norime saugoti savo sveikata ir aplinkiniu blush2.gif nesu apstinente, taciau vartoju labai retai thumbup.gif
Atsakyti
Manau kiekvienas pagal savo organizmą galime nuspręsti, kiek ir ar reikia mums alkoholio, tik reikia mąstyti blaiviai ir įsiklausyti į savo organizmo duodamus signalus.
Atsakyti