Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Nevartoju, nes skrandis visiskai nevirskina alkoholio, tiesiog dehidrogenazes muset mazai turiu skrandzio fermentu terpeje.
Visada buna bloga ir taip bloga, kad veliau vien nuo kvapo krato. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(svetelis @ 2010 11 05, 19:43)
kas per daiktas?

Skanus biggrin.gif Man biggrin.gif Perku 123 eko, maciau yra ir Via Naturalyje.
Atsakyti
QUOTE(fuksė @ 2010 11 07, 09:53)
Nevartoju, nes skrandis visiskai nevirskina alkoholio, tiesiog dehidrogenazes muset mazai turiu skrandzio fermentu terpeje.
Visada buna bloga ir taip bloga, kad veliau vien nuo kvapo krato.  lotuliukas.gif

Kaip pavydziu, kad man toks nevirskinimas biggrin.gif bet dabar dziaugiuosi savo pasiekimais - sumazinau alkoholio vartojima iki minimumo smile.gif ir pradedu manyt, kad isgerti keleta tauriu vyno vakare savaitgali yra tarsi toks kvailas iprotis, pastebejau kad tai veikia psichologiskai, kai pradedu manyt kad to vyno man nereikia, tai ir is tikruju ima jo nereiketi bigsmile.gif ir isvis jei tuo metu gurksnoju kokias sultis tai ir pamirstu apie vyna ax.gif
Atsakyti
jau buvau šitoj temoj rašiusi, bet jau nemažai laiko praėjo. MB netikėtai nusprendė pradėti gerti. Bet geria ne su gimine ir ne su kolegomis ( ačiū Dievui), o su naujais draugais, pažystamais. Bet taip buvo lyg šiol...Dabar vėl atsisakėme alkoholio. O priežąsties visai nesinori kiekviename baliuje viešinti ir bet kam , net artimieji ne visi žino.
Mudu jau du metai nesusilaukiame vaikų. Paaiškėjo, kad ne tik man yra bėdų , bet ir MB. Deja, jam negalima nei gerti, nei į pirtį eiti. MB gydymas labai brangus, vien spermos tyrimas 90-170 LT kainuoja, konsultacija taip pat. Vitaminai nuo 90 Lt-500 LT per mėnesį. Mano gydymas panašiai kainuoja per mėnesį. Mano hormonai buvo netvarkoj, nors jau vaistu pagalba jie atsistatė į normas, vis tiek turiu gerti vaistus, kurie turi stiprų šalutinį poveikį. Prie tų vaistų alkoholis griežtai draudžiamas, o ir šiaip nuo nuolatinio pykinimo, užgulusios nosies, tarsi alergijos, nemigos, atšoka fantazija bent lašą alkoholio į burną imti. O vyras jei gertų dabar , nesuprasčiau. Nes šitiek perėjom, ir iš mano vienos algos reikėjo ilgai išgyventi, gydytis, paskolas grąžinti, ir dabar gydymas tęsiasi, reikia kaupti pinigėlių pagalbiniam apvaisinimui. Be to MB buvo atlikta operacija, man atliktas labai skausmingas gimdos nuotraukos tyrimas, kuris beje parodė gerus rezultatus. Niekam nėra malonumo gultis po peiliu ar gerti vaistus, ar atlikti kitokias skausmingas procedūras, nekalbu apie psichologinę būseną. Apie tai sunku kalbėti ir keista, nes daug kas nesupranta, net artimieji ir nesinori niekam aiškinti ir išlaidų suvestinės pakloti, juolab kai išgirsti, kad juk gali įsivaikinti.
Šaunu, kad MB lengva negerti, kad jis dar nepamiršęs, kaip atsisakyti per balius, kad nesigėdina to, kad jis negeria. Gal būt, kai jau turėsime tiek vaikų, kiek mums bus gana, jei dar tik norėsis, leisime sau vėl paragauti alaus ar vynelio ar ko stipresnio. MB daktaras sakė, kad ypač alus labai kenkia, nepaisant to, kad neturi daug alkoholio.

Prirašiau tiek daug, nes apturėjom nesenai labai man nepatikusį pasisėdėjimą su naujais kaimynais, kurie mums atsisakius gerti keletą kartų pasakė, kad nereik į mus kreipti dėmesio, nes mes greičiausiai spermą saugom. Ir dar tokiu pašaipiu tonu. Mums tai jautri tema, tai labai įskaudino šitaip pasakydami, bet gerai kad užteko proto su išgėrusiais nediskutuoti ta tema. Deja, mane vis tiek privertė taurę vyno išgert. Kas blogiausia, kad ir nebesinori paskui su tais žmonėm bendrauti, nes jie nors ir išsilavinę žmonės ir amžiuje, matosi , kad labai sau daug gali leisti išgėrę. Ateis laikas, kai pradės klausinėt ir mes turėsime dar teisintis ir kodėl vaikų neturime.

Apskritai mūsų aplinkoje tiek daug netolerancijos dėl bet ko, pavyzdžiui dėl to, kad nevalgau rūkyto maisto, kad neturim vaikų, kad išsilavinimas mano menų srityje, kad namas ne naujos statybos, o sodo namelis, kad šuo nėra išdresuota marionetė, kad nesidažau plaukų, kad rengiuosi ne taip ir t.t. Kaip dažnai man norisi pasakyti , kad ne jų reikalas. Kolegei darbe jau naglai pasakau, kad tai tik jos subjektyvi nuomonė, o kai ši pasako, kad kažkoks mokslininkas įrodė tai, aš nebemoku patylėti ir pasakau, kad tam mokslininkui yra dar krūva mokslininkų, kurie įrodė priešinga. Tiesiog kartais pasiteisina patylėjimas, bet kai su tuo žmogum tenka kiekvieną dieną būti ir dirbti, tai tenka ir atsikirsti.

Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 11 26, 02:02)
jau buvau šitoj temoj rašiusi, bet jau nemažai laiko praėjo. MB netikėtai nusprendė pradėti gerti. Bet geria ne su gimine ir ne su kolegomis ( ačiū Dievui), o su naujais draugais, pažystamais. Bet taip buvo lyg šiol...Dabar vėl atsisakėme alkoholio. O priežąsties visai nesinori kiekviename baliuje viešinti ir bet kam , net artimieji ne visi žino.
Mudu jau du metai nesusilaukiame vaikų. Paaiškėjo, kad ne tik man yra bėdų , bet ir MB. Deja, jam negalima nei gerti, nei į pirtį eiti. MB gydymas labai brangus, vien spermos tyrimas 90-170 LT kainuoja, konsultacija taip pat. Vitaminai nuo 90 Lt-500 LT per mėnesį. Mano gydymas panašiai kainuoja per mėnesį. Mano hormonai buvo netvarkoj, nors jau vaistu pagalba jie atsistatė į normas, vis tiek turiu gerti vaistus, kurie turi stiprų šalutinį poveikį. Prie tų vaistų alkoholis griežtai draudžiamas, o ir šiaip nuo nuolatinio pykinimo, užgulusios nosies, tarsi alergijos, nemigos, atšoka fantazija bent lašą alkoholio į burną imti. O vyras jei gertų dabar , nesuprasčiau. Nes šitiek perėjom, ir iš mano vienos algos reikėjo ilgai išgyventi, gydytis, paskolas grąžinti, ir dabar gydymas tęsiasi, reikia kaupti pinigėlių pagalbiniam apvaisinimui. Be to MB buvo atlikta operacija, man atliktas labai skausmingas gimdos nuotraukos tyrimas, kuris beje parodė gerus rezultatus. Niekam nėra malonumo gultis po peiliu ar gerti vaistus, ar atlikti kitokias skausmingas procedūras, nekalbu apie psichologinę būseną. Apie tai sunku kalbėti ir keista, nes daug kas nesupranta, net artimieji ir nesinori niekam aiškinti ir išlaidų suvestinės pakloti, juolab kai išgirsti, kad juk gali įsivaikinti.
Šaunu, kad MB lengva negerti, kad jis dar nepamiršęs, kaip atsisakyti per balius, kad nesigėdina to, kad jis negeria. Gal būt, kai jau turėsime tiek vaikų, kiek mums bus gana, jei dar tik norėsis, leisime sau vėl paragauti alaus ar vynelio ar ko stipresnio. MB daktaras sakė, kad ypač alus labai kenkia, nepaisant to, kad neturi daug alkoholio.

Prirašiau tiek daug, nes apturėjom nesenai labai man nepatikusį pasisėdėjimą su naujais kaimynais, kurie mums atsisakius gerti keletą kartų pasakė, kad nereik į mus kreipti dėmesio, nes mes greičiausiai spermą saugom. Ir dar tokiu pašaipiu tonu. Mums tai jautri tema, tai labai įskaudino šitaip pasakydami, bet gerai kad užteko proto su išgėrusiais nediskutuoti ta tema. Deja, mane vis tiek privertė taurę vyno išgert. Kas blogiausia, kad ir nebesinori paskui su tais žmonėm bendrauti, nes jie nors ir išsilavinę žmonės ir amžiuje, matosi , kad labai sau daug gali leisti išgėrę. Ateis laikas, kai pradės klausinėt ir mes turėsime dar teisintis ir kodėl vaikų neturime.

Apskritai mūsų aplinkoje tiek daug netolerancijos dėl bet ko, pavyzdžiui dėl to, kad nevalgau rūkyto maisto, kad neturim vaikų, kad išsilavinimas mano menų srityje, kad namas ne naujos statybos, o sodo namelis, kad šuo nėra išdresuota marionetė, kad nesidažau plaukų, kad rengiuosi ne taip ir t.t. Kaip dažnai man norisi pasakyti , kad ne jų reikalas. Kolegei darbe jau naglai pasakau, kad tai tik jos subjektyvi nuomonė, o kai ši pasako, kad kažkoks mokslininkas įrodė tai, aš nebemoku patylėti ir pasakau, kad tam mokslininkui yra dar krūva mokslininkų, kurie įrodė priešinga. Tiesiog kartais pasiteisina patylėjimas, bet kai su tuo žmogum tenka kiekvieną dieną būti ir dirbti, tai tenka ir atsikirsti.


Visiškai pritariu dėl netolerancijos, tikrai reikia neužsileist kitų ant galvos ir stengtis nepasiduot tam mainstrymui.
Atsakyti
Mes su vyru kelis metus visiškai nevartojom alkoholio. Kas būtų pagalvojęs, kad tokia smulkmena šitiek nepatogumų sukelia... Nuo manęs (ypač darbe) pastoviai neatstodavo su klausimais kiek laiko laukiuosi doh.gif Ir taip visus du metus! Taigi sakau jau turbūt dramblio laukiuos, jei taip ilgai nepagimdau... O apie mano vyrą išvis baisių šnekų buvo - neva užsigimęs alkoholikas, todėl negali nei lašo, nes užsikabliuos ir bus daugiadienės... Nors nieko panašaus nėra ir niekada nebuvo. Oj laki žmonių fantazija... doh.gif Ir keisčiausia, kad net dvidešimtą kartą vakarojant su ta pačia kompanija vis tiek bent tris kartus mums būdavo pasiūlyta išgert, nors visi puikiai žino, kad pastaruosius devyniolika kartų gėrem tik sultis! doh.gif

Na ką, dabar vėl esam "normalūs" - pavartojam vyno, alaus, šampano...

Žodžiu jei jau nevartot alkoholio, tai reikia sugalvot kokį rimtą, įtikinamą pasiteisinimą, kuris nukirstų visus galimus klausimus ir tolimesnius bandymus įsiūlyt. Paaiškinimas "tiegiog nenoriu" ar "man neskanu" neveikia.
Atsakyti
QUOTE(goosia112 @ 2010 08 29, 09:48)
malonu žinoti , kad vis daugiau yra atsisakančių alkoholio  thumbup.gif , kuris yra jau kaip įaugusi tradicija  verysad.gif tarp savo draugių bendraminčių dar neradau  doh.gif


as iri skaitau ir dziaugiuosi kad vis daugiau atsisako alkoholo ir cigareciu. thumbup.gif Taigi taip gerai buti sveikam. linkiu visiems svaigti tik nuo meiles wub.gif
Atsakyti
Ooooo! Pasirodo, net tema tokioms kaip as yra smile.gif As is tu, kurios viena diena eme ir nusprende alkoholio nebevartot. Iki tol irgi nebuvau labai vartojanti. Bet sove i galva mintis, kad gana ir "uzrisau". Beveik tris menesius visiskai nieko negeriau. Paskui buvo "atsirise", tai nuo slakelio apgirtau smarkiai ir sekancia diena nusprendziau vel "uzrist" smile.gif Jei kokia rimta proga, isgeriu taure vyno ir ne daugiau, bet ir sita bereikalinga iproti su laiku isguisiu, manau smile.gif Ir galiu pritart daugumai, kad sunkiausia ne visiskai negert, o paaiskint aplinkiniams, kad atsiknistu su ikyriais alkoholio siulymais ir savo diagnoziu ieskojimu.
Atsakyti
Vaje kaip šaunu, kad Jūsų tiek daug thumbup.gif aš tai pat negalių vartoti alkoholio daug, paskui nuo to kvapo purto mane ir taip negera būna jei padauginu, tai labai retai kada išgeriu per svarbias šventes ir tai kokio šampanėlio labai nedaug. Visiem kažkaip keista ko negeriu, bet jokio poreikio neturiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2010 11 26, 02:02)
Deja, mane vis tiek privertė taurę vyno išgert.

Nesuprantu, tokia stipri moteris, šitiek ištvėrusi, o pasiduodate kažkokiems nepraustaburniams kaimynėliams. doh.gif Aš vietoje vyno taurės būčiau atsistojusi ir išėjusi. Juk jums reikės su pasekmėm paskui draugauti. Negi verta dėl kažkokių pseudo draugysčių (nes tikri draugai ir be aiškinimų supras, kad jei sakot ne, tai ir reiškia ne) aukoti taip sunkiai siekiamą tikslą? Sakyčiau, peržiūrėkit savo prioritetus ir principus.
Atsakyti
as su MB irgi atsisakem alkoholio. Na, MB priverte blush2.gif nors as gal mielai isgerciau, bet MB pyksta. Kartais - kokius 3 kartus per metus ir tik koki puse tautes isgeriu - uzeina silpnumo akimirka...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eve-line: 29 lapkričio 2010 - 10:16
QUOTE(fuksė @ 2010 11 07, 10:53)
Nevartoju, nes skrandis visiskai nevirskina alkoholio, tiesiog dehidrogenazes muset mazai turiu skrandzio fermentu terpeje.
Visada buna bloga ir taip bloga, kad veliau vien nuo kvapo krato.  lotuliukas.gif


ir man tas pats drinks_cheers.gif

QUOTE(palange @ 2010 11 27, 14:59)
Mes su vyru kelis metus visiškai nevartojom alkoholio. Kas būtų pagalvojęs, kad tokia smulkmena šitiek nepatogumų sukelia... Nuo manęs (ypač darbe) pastoviai neatstodavo su klausimais kiek laiko laukiuosi  doh.gif  Ir taip visus du metus! Taigi sakau jau turbūt dramblio laukiuos, jei taip ilgai nepagimdau... O apie mano vyrą išvis baisių šnekų buvo - neva užsigimęs alkoholikas, todėl negali nei lašo, nes užsikabliuos ir bus daugiadienės... Nors nieko panašaus nėra ir niekada nebuvo. Oj laki žmonių fantazija... doh.gif  Ir keisčiausia, kad net dvidešimtą kartą vakarojant su ta pačia kompanija vis tiek bent tris kartus mums būdavo pasiūlyta išgert, nors visi puikiai žino, kad pastaruosius devyniolika kartų gėrem tik sultis! doh.gif

Na ką, dabar vėl esam "normalūs" - pavartojam vyno, alaus, šampano...

Žodžiu jei jau nevartot alkoholio, tai reikia sugalvot kokį rimtą, įtikinamą pasiteisinimą, kuris nukirstų visus galimus klausimus ir tolimesnius bandymus įsiūlyt. Paaiškinimas "tiegiog nenoriu" ar "man neskanu" neveikia.


per sita etapa jau praejau ax.gif irgi istisai visi kabinejosi, nu ir visiem po 10 k. aiskindavau taip ir anaip, bande irodyt alkoholio teigiamas savybes ir pan. Na, del kai kuriu dalyku sutinku ax.gif bet kad man reiktu alkoholio pasilinksmint ar atsipalaiduot tikrai ne schmoll.gif as is tu kurie ir sultis gerdami pasigeria biggrin.gif svarbiausia gera kompanija ir atmosfera, o nuotaika kiekvieno priklauso nuo jo pacio smile.gif dabar nebesiaiskinu, tiesiog sakau, kad megstu kitus gerimus, puikiai jauciuosi ir nuotaika mano thumbup.gif netgi gaunu komplimentu jog negeriu, o atrodau linksma ir pritampu prie kompanijos lotuliukas.gif
Atsakyti