Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Pritariu apie sparnus - nuo alkoholio apsvaigęs, atsiplėšęs nuo žemės netoli paskrisi...Yra ir kitų astipalaidavimo būdų. O vaikai auga, viską mato - sugeria tą informaciją, geriau jie tų skrydžių kuo ilgiau nemato... doh.gif
Atsakyti
Sveikos,

Užklydau į šią įdomią temelę abstinenčių minčių pasiskaitinėti smile.gif Visiškai jūsų propoguojamam gyvenimo būdui pritariu. Tačiau pati taurės vyno neatsisakau smile.gif Paauglystėje visiškai negėriau alkoholio, nes man buvo neskanu, neatrodė prasminga. Dabar man geras sausas vynas prilygsta juodo šokolado plytelei. Ir prasmės atsisakyti alkoholio, kol nesilaukiu ar pan., nematau, nes NIEKADA nesu po jokio vakarėlio vėmusi ar gėrus vaistus galvos skausmui malšinti. Netgi būna mėnesių, kuomet nė gurkšnio alkoholio - tiesiog taip susiklosto.

Mano požiūris yra labai paprastas - jeigu žmogus nemoka saikingai vartoti alkoholio ir jam atrodo, jog be jo atsipalaidavimas neįmanomas, reiškias, jam jo vartoti iš viso nereikia.

Tik aš visgi nepripažįstų betarpiško savęs spraudimo į negėrimo rėmus, jeigu iš tiesų jauti, jog būtų įdomu paragauti tam tikrą gėrimą - juk yra nemažai alkoholinių gėrimų, žavinčių savo neįprastais aromatais, subtiliais prieskoniais ir pan. Kažkas panašaus į desertą smile.gif Kitaip tariant, svarbiausia netapti savo principų įkaitu!
Atsakyti
QUOTE(Joliee @ 2010 06 21, 13:00)
Aš negeriu todėl, kad man paprasčiausiai neskanu ir tiek. Tiesa, labai retai (bet tikrai retai) užsinoriu kokio gurkšnio alaus ar vyno, bet kad per metus du trys kartai tokie pasitaiko, ir tai po du tris gurkšnius, viso bokalo ar taurės ne man įveikt..  biggrin.gif Bet tikrai erzina aplinkinių požiūris "negeri, esi nenormali". Nemažai draugų jau žino, kad vakarėliuose ar šiaip pasisėdėjimuose man skaniausias gėrimas vanduo su citrina, tai tada problemų nekyla, bet jei pasitaiko kur tarp svetimų pabūt..  doh.gif


ir man neskanu. drinks_cheers.gif ir nesinori, nei alaus, nei vyno - fui - neskanu. schmoll.gif
Geriau nataraliu sulciu thumbup.gif
Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo malinocka: 09 rugpjūčio 2010 - 08:52
jungiuosi biggrin.gif ir as, ir vyras negeriantys smile.gif
Atsakyti
Sveikos, norėčiau ir aš prisijungti smile.gif
Pastaruoju metu labai sumažinau alkoholinių gėrimų kiekius, seniau kažkaip natūralu būdavo išėjus su draugėmis po butelį (ir ne vieną) vyno išgerti, tačiau db kažkaip pradėjau galvoti, kad jokios naudos tas gėrimas man neduoda, tad pradėjau jo venti...tik aikšu, kitiems labai įtartina tai pasirodė biggrin.gif (kaip kad kitos jau rašė, įv. klausimai ir pan.), bet aš laikausi savo ir jei tikrai nenoriu, tai man niekas ir neįsiūlys.
Atsakyti
As pastebejau kad tampa madinga nevartoti alkoholio, duok dieve, kad si mada dar labiau isplistu ax.gif As asmeniskai dziaugiuosi bent tuo kad sumazinau jo vartojima, o vat vyro niekaip neisiena prikalbinti unsure.gif
Atsakyti
O as negeriu alkoholio del to, kad negaliu pakest apsvaigimo jausmo. Jei pasitaiko, kai karsta diena isgeriu puse stiklines alaus, nes jis man skanus (daugiau jokiu gerimu nepripazystu), ir ima svaigti galva - negaliu pakesti - iskarto pykina, nors nesu girta (tuo labiau nuo puses stiklines), tai dabar kartais nusiperku nealkoholinio "Bavaria", nes man labai skanus tas kartumas (matyt kazkokiu medziagu organizme truksta). Super, kad yra nealkoholinio alaus rolleyes.gif
O per balius man niekas net nesiulo nieko gert, nes visi nuo senu senoves zino, kad negeriu. Bet tikrai nelaikau saves abstinente, nes as tiesiog negeriu del to, kad nepatinka tas jausmas, o kad kiti vartoja alkoholi, tai as nieko pries - kiekvieno asmeninis reikalas, manau, vartoti ar ne (aisku jei tai saikingas vartojimas, apie kitoki nekalbu) 4u.gif
Atsakyti
O aš išgeriu - kartais alaus, bet porą gurkšnelių, man nereikia daugiau. O šiaip vertinu daugiausia naminukę - kaip sakant, natūralus gėrimas. Bet tai ir tos stikliuką mažą jei išgeriu, tai jau kaip ir užtenka. Visi vynai, alus pradarytas taip ir pasilieka neišgerti - išpilam. Nu negeriam mes namuose, negeriam. O naminukė tai kaip vaistas daugiau.
Atsakyti
Valio, kad tokia grupė yra! bigsmile.gif Aš irgi nevartoju alkoholio. Niekad gyvenime nebuvau išgėrus daugiau nei pusė taurės vyno. Man patinka gyvenimą priimt tokį koks yra - neiškreiptą nuodų poveikio.

O kitiem, mažai pažįstamiem, tiesiog pasakau, kad esu alergiška alkoholiui. Tai, ko gero, nelabai net įmanoma, bet daugumai žmonių tinka ir atsikabina, nes alergijos - reikalas šventas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arven: 27 rugpjūčio 2010 - 20:24
Na mano oda alergiška spiritui.... negaliu jokių spiritinių kompresų dėtis, kvepalais purkštis, dezodorantais...
Atsakyti
man nieko gyvenime nera lengviau, kaip atsisakyt alkoholio, smile.gif nu kam jis
Atsakyti