Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Durga @ 2008 06 26, 14:28)
Sveikos ir sveiki! Mes su vyru nesame alkoholikai ir nevartojame alkoholio. Tačiau kartais tai būna tikrai nelengva... Ypač darbe... Kolektyvas bobiškas, visos jaučia turinčios teisę klausinėti visko, kišasi į asmeninį gyvenimą... Kaip pasakyti viršininkei, švenčiančiai savo 50-metį ir kviečiančiai susidaužti taurėmis,  drinks_cheers.gif kad aš nevartoju šito brudo? Bandžiau kavos puodeliu daužtis - nepadeda. Klausimų lavinos, patys suprantat, kokių. Neseniai viena kolegė išsireiškė, kad ji nekenčia kraštutinumų - nei alkoholikų, nei abstinentų. Nekreipiu į ją dėmesio, ne pirma ji tokia. Bet ji tiesiog negali tverti, kaskart kelia klausimą, kodėl žmogus nebenori patirti gyvenimo spalvų ir panašių nesąmonių.  blink.gif Kodėl aš turiu teisintis, kad negeriu?
Pasidalinkime negeriančiųjų patirtimi...

Aš nustojau visiškai vartoti alkoholį, kai pradėjau lauktis kūdikėlio. tada visiems buvo aišku, kodėl negėriau. jau praėjo tiek laiko, kai pagimdžiau, o alkoholio visiškai nevartoju ir niekam nekyla klausimų. manau, paprasčiausiai žmonės patys turi nuspręsti gerti ar ne. na, tegul ir klausinėja. tegul mano ką tik nori smile.gif juk ne dėl kitų žmonių darai sprendimus gyvenime. o jei Tavo draugė nemėgsta kraštutinumų, tai čia jos problema. dėl jos gerti juk nepradėsi biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos! Smagu, kad tiek daug protingų žmonių yra smile.gif

Aš visą gyvenimą tarp menininkų ir bohemiškas gyvenimo būdas, kaip žinome, su alkoholiu irgi glaudžiai susijęs. Taigi seniau net nesusimąstydavau - visi aplink gėrė, išgerdavau ir aš. Tačiau ilgainiui pradėjau susimąstyti, kad alkoholis visai nieko gero neduoda, ir tik liūdni pavyzdžiai aplinkui, ir pačiai praėjo noras jį vartoti. Taigi pamažu vis mažiau vartojau alkoholio. Teko netgi sau pripažinti - panašu, kad buvau pripratusi prie jo, nors tikrai nepasakytum nei iš šalies, nei pati to negalėjau įtarti. Tuo metu jau supratau, kad alkoholis man visai neskanus, nemačiau prasmės jo gerti, bet vistiek apsilankius vakarėlyje užeidavo noras išgerti! g.gif Vis dėlto tai ne šiaip sau nekaltas gėrimėlis..

Dabar visai nevartoju alkoholio ir jaučiuosi labai gerai! thumbup.gif Net gaila žiūrėt kai kiti po tūso verkia, kad galvą skauda, jėgų nėra.. Labai džiaugiuosi, kad ir mano brangusis beveik negeria alkoholio. Nugi jaučiuosi be galo laiminga dabar biggrin.gif O jei atsiduriu tokioje situacijoje, kad nemandagu atsisakyti, pakeliu taurę prie lūpų ir padedu atgal ant stalo, kaip čia jau ir rašė kažkas.. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tiek as tiek mano vyras, visiskai nebevartojame alkoholio, turbut jau savo atsitusinom ir atsigerem tai pagiringu dienu net nenoriu prisimint smile.gif dabar gyvenimas visai kitoks, bet sunkiausia kai reikia visiem aiskintis kodel tu negeri, labai daug kas nesupranta, toks ispudis kad mes blogai darom negerdami ir negadindami tuo brudu savo organizmu, zinant kokia zala daro visam organizmui psichikai alkoholis nesuprantu kaip is viso jo neuzdraudzia, nors suprantu tai yra didziulis juodas biznis, suedantis zmoniu protus, juk dazniausiai visos nelaimes susijusios su isgerusiais..
po metu po kitu aplinkiniai zmones jau pripranta kad tu negeri, nustoja stebetis ar siulyti isgerti..
labai sveikinu visus kurie pasirinko gyvenimo buda be svaigalu
Atsakyti
Ačiū Pakeliautoja 4u.gif Na taip jau yra, kad geriančių yra dauguma, o dauguma paprastai 'kitokių' nesupranta smile.gif Na bet čia jau jų bėdos. Svarbiausia, kad mes suprantam žalą ir tai, kad mūsų čia daugėja. bigsmile.gif cool.gif
Atsakyti
Man tai niekada per daug alkoholis neatrodė įdomus. Taip, karšto vyno taurės šaltą vakarą ir dabar neatsisakau, bet namuose bariuko neturim ir šventės mūsų paprastai apsieina be laipsnių biggrin.gif Pas draugus kiek kitaip, ne visada malonu (nors kartais ir juokinga) matyt lūžusius draugus ar kolegas unsure.gif Gaila, kad yra tiek daug žmonių, neturinčių stabdžių schmoll.gif

Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2010 06 13, 19:37)
matyt lūžusius draugus ar kolegas  unsure.gif  Gaila, kad yra tiek daug žmonių, neturinčių stabdžių  schmoll.gif



tikrai gaila unsure.gif



draugu susiburime daznai pasiulo man vyno ar kokio kokteilio, atsisakau, nes ir siaip negeriu beveik, o dabar dar ir mazyli maitinu. bet kazkodel kitiems atrodo, kad net ir maitinant labai sveika po truputi vyno ar kazko nestipraus isgerti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(bim-bam @ 2010 06 14, 08:44)
tikrai gaila unsure.gif
draugu susiburime daznai pasiulo man vyno ar kokio kokteilio, atsisakau, nes ir siaip negeriu beveik, o dabar dar ir mazyli maitinu. bet kazkodel kitiems atrodo, kad net ir maitinant labai sveika po truputi vyno ar kazko nestipraus isgerti  doh.gif


butent! ir ne tik, kad sveika, bet tiesiog butina, lyg be to gyvent negaletum kaip be oro- nors biskiuka! as ir anksciau nelabai ta alkoholi vartojau, kokia taure per svente kazko nestipraus, o kai pradejau lauktis ir veliau maitint kuo puikiausiai apsieinu be jo. bet vis turiu kartot, kad ne, aciu, nenoriu. schmoll.gif
vienas pazistamas nevartoja alkoholio, nors visi zino, vis tiek kaskart perklausia, tai negeri?! o tie, kurie ypac megejai dar ir nusistebi? tu ka, sergi, ligonis? lyg tai butu kazkas nenormalaus. kada musu visuomene pasikeis. g.gif keista kazkaip, turi gintis del savo teises negert. nenoriu ir negeriu, ir tikrai nesiruosiu del to, kad kitas vercia. blink.gif
Atsakyti
Aš negeriu todėl, kad man paprasčiausiai neskanu ir tiek. Tiesa, labai retai (bet tikrai retai) užsinoriu kokio gurkšnio alaus ar vyno, bet kad per metus du trys kartai tokie pasitaiko, ir tai po du tris gurkšnius, viso bokalo ar taurės ne man įveikt.. biggrin.gif Bet tikrai erzina aplinkinių požiūris "negeri, esi nenormali". Nemažai draugų jau žino, kad vakarėliuose ar šiaip pasisėdėjimuose man skaniausias gėrimas vanduo su citrina, tai tada problemų nekyla, bet jei pasitaiko kur tarp svetimų pabūt.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Radvyle @ 2010 06 13, 21:37)
Man tai niekada per daug alkoholis neatrodė įdomus. Taip, karšto vyno taurės šaltą vakarą ir dabar neatsisakau, bet namuose bariuko neturim ir šventės mūsų paprastai apsieina be laipsnių  biggrin.gif  Pas draugus kiek kitaip, ne visada malonu (nors kartais ir juokinga) matyt lūžusius draugus ar kolegas  unsure.gif  Gaila, kad yra tiek daug žmonių, neturinčių stabdžių  schmoll.gif


butent blaiviam apsimoka net ir todel buti, kad labai smagu is sono paziureti kokiu sposu pridaro geriantieji lotuliukas.gif ,galima butu filma sukurti...o to vakaro dalyviai juk dazniausiai kita diena jau nieko nebeatsimena doh.gif :rolleyes:tuo tarpu mes akilai viska matom ir atsimenam biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, saunuoles! Turiu tvirta nusistatyma-nesciai ir zindanciai moteriai negalima alkoholio. Jokio. Nei laselio. Taigi, vos suzinojus, kad laukiuosi nesunkiai ir emiau to laikytis. Na buvo aplinkui visokiu, siulanciu gurksneli kita, net ir is tu paciu nestukiu tarpo 'juk vienas gurksnelis nepakenks'. Atsakydavau, kad as uz savo vaika pati atsakinga, o su savo vaikais jie kaip nori taip ir daro. Na ir liovesi po kurio laiko. Visi tiesiog zinojo ir nenorejo eit i gincus su manim. Ir nebuvo tas periodas labai jau sunkus. Tiesa, bealkoholinio alaus kartais isgerdavau. Dabar, nebezindant, neatsisakau taures skanaus vyno ar alaus butelaicio. Bet tas tvirtas nusistatymas niekur nedingo-kai lauksiuos ir zindysiu antra, nei laso. Ir tik pabando man kas ka sakyt biggrin.gif
Atsakyti
Pati negeriu ir nerūkau: to užtenka, kad aplinkiniai į mane žiūrėtų kaip į ufonautę lotuliukas.gif Juokas juokais, tačiau didžiausia mano nuodemė yra kava. Negaliu pradėti ryto be puodelio kavos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(biti atskrend @ 2010 06 22, 10:34)
Sveikos, saunuoles! Turiu tvirta nusistatyma-nesciai ir zindanciai moteriai negalima alkoholio. Jokio. Nei laselio. Taigi, vos suzinojus, kad laukiuosi nesunkiai ir emiau to laikytis. Na buvo aplinkui visokiu, siulanciu gurksneli kita, net ir is tu paciu nestukiu tarpo 'juk vienas gurksnelis nepakenks'. Atsakydavau, kad as uz savo vaika pati atsakinga, o su savo vaikais jie kaip nori taip ir daro. Na ir liovesi po kurio laiko. Visi tiesiog zinojo ir nenorejo eit i gincus su manim. Ir nebuvo tas periodas labai jau sunkus. Tiesa, bealkoholinio alaus kartais isgerdavau. Dabar, nebezindant, neatsisakau taures skanaus vyno ar alaus butelaicio. Bet tas tvirtas nusistatymas niekur nedingo-kai lauksiuos ir zindysiu antra, nei laso. Ir tik pabando man kas ka sakyt  biggrin.gif


Uzklydau, ziuriu kad ir man aktuali tema. Nebuvau anksciau abstinente, bet dabar esu mama kudykelio ir nors nebemaitinu pati, vistiek man alkoholis ir motinyste nesiderina. Na, kada nekada galiu taurele vyno isgert, bet ir tam nejauciu poreikio. Juokinga kartais darosi kai aplinkiniai ziuri kaip i vargsele, kuri negali isgerti doh.gif Tiesa sakant, man pagere zmones atrodo labiau apgailetini nei as. Jie tai vadina atsipalaidavimu, o as matau zmones, kurie kalba ta pati per ta pati kitu visai negirdedami arba tampa perdetai lipsnus ar vel kokie. Dar labai pykstu kai pagere gimines lenda vaikelio myluot! Manau, kad tie kurie nemoka atsipalaiduoti, bendrauti ar linksmintis blaivus, nemokes to ir isgere lotuliukas.gif Alkoholio suteikti sparnai tera iliuzija. Jau gana ilga beveik visai nevartoju alkoholio ir sparnai nenukrito biggrin.gif
Atsakyti