Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Oi, kiek daug bendraminčių čia susirinkusių bigsmile.gif thumbup.gif
O aš į klausimą "Kodėl negeri?" atsakau tiesiog taip "Man neskanu" - atstoja iškart lotuliukas.gif
Dėl atsipalaidavimo tai juk galima ir kitais būdais atsipalaiduot thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,

Jungiuosi prie jusu, todel, kad as irgi negeriu smile.gif Siuo metu gyvenu uzsienyje, ir kaip zinote ten paplite, kad lietuviai issinuomuoja viena nama ir kelios seimos gyvena. Tad mes del negerimo problemos pakeitem daug namu. Nes tik arteja savaitgalis, butelis jau ant stalo, gerdavo tiek moterys tiek vyrai. ir budavo visos trys dienos vos ne nuo ryto iki vakaro pragertos. O as kadangi negerdavau su vyru-mes nepritapdavome. Budavo bandome bendrauti, sedeti prie to pacio stalo, bet girtu kalbos yra visai kitokios, biskuti kvailokos doh.gif man tai daznai buna, kad pasijauciu nejaukiai del negerimo. Bet is dalies as tuo didziuojuosi thumbup.gif . Saunu, kad sutikau bendraminciu thumbup.gif laikykites ir toliau! smile.gif
Atsakyti
as pastebiu, kad kuo maziau alkoholio vartoji tuo maziau jo norisi ir net nusiteikus, kad va bus balius gaunasi, kad vos vos paragauji. Ir dar vienas dalykas kadangi mes su mb juokiames, kad mums bare reikia uzsisakineti alaus sauksta... cia abiems biggrin.gif tai blaiviems vakarojant labai aiskiai pasimato kurie aplinkiniai deja jau turi problemu su alkoholiu, nors nei patys nei ju "saikingai" bet reguliariai vartojantys kompanionai dar nepastebi. Ir kuo saikingiau vartoji tuo maziau lieka skanaus alkoholio, jis pamazu visas darosi kazkoks neskanus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odora: 11 lapkričio 2009 - 22:31
QUOTE(LG81 @ 2009 11 07, 11:28)
Sveikos merginos,

Jungiuosi prie jusu, todel, kad as irgi negeriu  smile.gif Siuo metu gyvenu uzsienyje, ir kaip zinote ten paplite, kad lietuviai issinuomuoja viena nama ir kelios seimos gyvena. Tad mes del negerimo problemos pakeitem daug namu. Nes tik arteja savaitgalis, butelis jau ant stalo, gerdavo tiek moterys tiek vyrai. ir budavo visos trys dienos vos ne nuo ryto iki vakaro pragertos. O as kadangi negerdavau su vyru-mes nepritapdavome. Budavo bandome bendrauti, sedeti prie to pacio stalo, bet girtu kalbos yra visai kitokios, biskuti kvailokos  doh.gif  man tai daznai buna, kad pasijauciu nejaukiai del negerimo. Bet is dalies as tuo didziuojuosi  thumbup.gif . Saunu, kad sutikau bendraminciu  thumbup.gif  laikykites ir toliau!  smile.gif

blink.gif unsure.gif oho. gal cia uzsienin isvaziave tiek geria, nes nezinau, an tokios problemos nekyla, as mazai vartoju alkoholio bet niekur dar nemaciau ir negirdejau tokiu dalyku blink.gif
Atsakyti
QUOTE(saturno_sesely @ 2009 11 12, 06:55)
blink.gif  unsure.gif  oho. gal cia uzsienin isvaziave tiek geria, nes nezinau, an tokios problemos nekyla, as mazai vartoju alkoholio bet niekur dar nemaciau ir negirdejau tokiu dalyku  blink.gif

Nezinau, kaip kitose uzsienio salyse, bet Airijoje-Dubline, labai daug gerianciu musu tautieciu. Ju pasiteisinimai-ilgimes tevynes, draugu ir t.t. todel ir geriame. As atsakydavau, as irgi ilgiuosi, ir mano vyras bet mes negeriame, jei kartais ir liudna tai kazkur vaziuojame, parmogaujame o ne prie butelio sedime. Cia nera pasiteisinimas, kad geria del ilgesio tevynei, paprasciausiai jie cia sau tai gali leisti laisvai.
Atsakyti
Nebegeriu nuo 2008 metu sausio nes nestuke.gif , paskui maitinau, paskui vel is karto nestuke.gif Ir nebereikia, atsipalaiduot ir pasilinksmint ir taip galiu. Kartais sugriesiju kokiai pusei taures vyno ar alaus, bet daugiau net nebesinori, per tiek laiko atpratau

Del chebros gerimo uzsieny - taip, cia geria daugiau bet manau tik del to kad neturi kur nueit, ka veikt, seni geri draugai per toli, nauju nemoka susirast, neranda savo vietos visuomenej.
Atsakyti
Niekada alkoholis netrauke manes,o kokius 15 metu net neragauju.Kas keisciausia,kad man gerai,o kitiems.... doh.gif Idomus zmones,kai pamastai... kazkodel nei vienas is tu ,kurie taip jaudinasi,kad as negeriu-nesijaudina ar as nealkana.... g.gif
Atsakyti
Geriausiai turbut isvis neiti i tokiu susiburimus kur vartojamas alkoholis, kvailos snekos ten ne svetimos, ku blaiviam veikti?
Atsakyti
Nevartoju alkoholio jau keletą mėnesių (anksčiau papiktnaudžiaudavau), mano pavyzdžiu pasekė ir vyras. Abu jaučiam, kad sveikata gerėja, sąmonė šviesėja. Pamačius girtus žmones, sąmoningas apsisprendimas tik stiprėja.
O aplinikinams tiesiai šviesiai ir sakau, kad nevartoju, nes nebenoriu nuodyti savo organizmo ir bukinti savęs. Noriu gyvenimą nugyventi sveikai ir prasmingai, užuot eiline alkoholio doze didinusi nerimą.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif mes irgi su vyru atsisakėme alkoholio ,tiesiog priėjome tokios išvados, kad mums to nereikia ir alkoholis nieko gero neduoda, mums apsisprest padėjo mokomieji filmai , kuriuose pasakojama apie alkoholio žalą. Jei kas domisi parašykite , duosiu nuoruodą smile.gif

g.gif beja ,kai nevartoji alkoholinių gėrimų žmonės reaguoja įvairiai, vieni galvojo . dėl to kad nestuke.gif , kiti kad sergu biggrin.gif dar kiti sakė reiškias planuoja vaiką, o kad šiaip sau atsisakė - to negali but doh.gif gaila ,kad mūsų visuomenė yra tokia..... verysad.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif prajuokinai...
as atsisakiau,nes pirmoji meile buvo pries alkoholi, o ir as pati buvau nemegeja jo...isskyrus vyrna man niekas nepatiko.
Bet prisipazinsiu siutino kai kuriu asmenu poziuris, vienas girtas vaikinas(megstantis isgerti) pyko ir aiskino , kad jei ne dr4auges gimtadienis jis negertu, o dabar va reik pagerbti ja ir gerti blink.gif mat as negerdama izeidziu ja doh.gif
Atsakyti
t.y taip negerbi ir plius : kuo tu geresne nei mes biggrin.gif g.gif
Atsakyti