Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Aš negeriu, nes man neskanu + nesveika, tad tiesiog nematau priežasties gert smile.gif Aplinkiniai reaguoja normaliai, bet kartais pasitaiko ir nemalonių replikų, bet nesuku dėl jų galvos, nes tokie replikuotojai man nei artimieji, nei draugai, o tik pažįstami būna smile.gif O svarbiausia, kad ir draugas negeria, tad netenka jaustis "ne prie kompanijos". Įdomu, kaip bus darbe, tikiuos neužtaikysiu "ant" tokio kolektyvo, kurio nuostata būtų, kad negerti yra nenormalu smile.gif O pačiai man visiškai nesvarbu, geria kas, ar ne, niekada niekam nenurodinėju, kaip gyventi smile.gif
Atsakyti
Žinoma keistai skamba, kai žmogus nevartoja jokio alkoholio, jokiomis progomis. Bet čia jo pasirinkimas ir jį reikia gerbti. Tačiau kartais tai peržengia ribas: pažįstu vieną šeimą, kur visiškai negeriantis vyras draudžia gerti ir žmonai. Kartą per draugės mergvakarį ji išgėrė gurkšnį šampano, per vestuves vyras sužinojo, tai susipyko ir namo važiavo atskirai.

Man kartais visai nesinori jokio alkoholio, tai darbe tada visi pradeda įtarinėti, kad gal aš jau nėščia, tada sakau, kad geriu vaistus. Nors iš tikrųjų tai nėra malonu kai pradedama aptarinėti kodėl negeri. Kolega pasiryžęs visus metus negerti alkoholio, tai kažkaip visi tai priėmėm normaliai, tiesiog per baliukus pastatomas ir sulčių pakelis.
Atsakyti
lietuviu mada yra bendraut geriant arba valgant, o jei nedarai to ar to tai esi - keistas. Pasakau griezta NE ir viskas, manau zmones patys pasijunta salia negerencio keistuoliais.. uztat stengiasi priversti bent siektie irgerti kad butum toks kaip jie! smile.gif laikykimes stipriai wink.gif
Atsakyti
ar yra prasme del pusvalandzio perdetos euforijos, kenteti sunku, ar tai sunkesni ryta?!
g.gif
Atsakyti
aš negeriu.
nes man neskanu.
tik deja, dauguma to nesupranta, ir tik artimiausių žmonių rate jaučiuosi gerai.
jie nepristoja prie manęs, ir jau jaučiasi su manim ir negeriančia puikiai.
deja, būna situacijų ir kitokių sad.gif kai vis kartoja" nu išgerk", "nu neapsimetinėk" ir t.t. tada pasijaučiu, kad kitiem atrodo, jog dėmesio man trūksta doh.gif doh.gif
o kai kurie akis išpučia su klausimu "o tai kaip tu atsipalaiduoji?" doh.gif
Atsakyti
Su tuo "O kaip tu atsipalaiduoji?" tai čia žiauriai... doh.gif Kažkaip liūdna ir apgailėtina, kad žmonės be alkoholio atsipalaiduoti nebemoka...
Atsakyti
Manau, kad tie kurie negeria, neisitempia tongue.gif Niu gerima nelabai pavadinciau atsipalaidavimu, kai pavartojus galvele paskui skauda g.gif
Atsakyti
Mane irgi nervina su tokiai klausimais "o kaip tu atsipalaiduoji?"
As sakau "medituoju"
Atsakyti
Na taip, jau atsipalaiduoti tai tikrai galima kitais budais mirksiukas.gif Man labai daznai draugai sako kad kaip as negerus galiu buti linksma lotuliukas.gif net gi buna , kad netiki jog as negerus biggrin.gif

bet siaip per sventes ar siaip esant kokiai progai, isgerti vyno, sampano, kokteiliuko kokio tai smagu mirksiukas.gif ir nesuprantu zmoniu, kurie negeria ir prie stalo visus smerkia, kad geria. jei nusprendei taip gyvent, tai nereikia kitu moralizuoti, tada ir nebus "nu davai, nu nors gurksneli"... patys demesi prisisaukia. blink.gif

Atsakyti
QUOTE(buckizs @ 2009 09 25, 19:43)
Na taip, jau atsipalaiduoti tai tikrai galima kitais budais  mirksiukas.gif  Man labai daznai draugai sako kad kaip as negerus galiu buti linksma lotuliukas.gif  net gi buna , kad netiki jog as negerus biggrin.gif

bet siaip per sventes ar siaip esant kokiai progai, isgerti vyno, sampano, kokteiliuko kokio tai smagu  mirksiukas.gif  ir nesuprantu zmoniu, kurie negeria ir prie stalo visus smerkia, kad geria. jei nusprendei taip gyvent, tai nereikia kitu moralizuoti, tada ir nebus "nu davai, nu nors gurksneli"... patys demesi prisisaukia. blink.gif


nemoralizuoju ir net neketinu schmoll.gif
bet matyt geriantys nejaukiai jaučiasi tai darydami , kad lenda prie manęs su "nors stikliuką" cool.gif
Atsakyti
O man tai daznai siulo paragauti..nes kazkaip turbut visi galvoja, kad negeriu todel, kad man neskanu. O as apskritai nesuprantu kam ta alkoholi vartoti ir nesvarbu skanus jis ar ne.
Atsakyti
Pritariu Viltei 4u.gif
Atsakyti