Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

ABSTINENCIJA - pagirtinas pavyzdys mūsų degradavusioje visuomenėje. Nenoriu ir negeriu. O jei dėl pastovaus spaudimo kompanijoje jausiuos ne kaip, tiesiog pradėsiu jos vengti. Tikri draugai turi priimt mane tokią, kokia aš esu. Su netikrais nėra ko sėdėt už vieno stalo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Diva:) @ 2009 07 14, 11:57)
Niekaip biggrin.gif - pakenteti dar pusmeti, o gal ir dar pusmeti ir dar- kai jau tikrai jiems savaime susipras,kad nesiulyti marciai gert!  lotuliukas.gif  Cia is patirties...


jau dveji metai kenciu g.gif
Papildyta:
QUOTE(Leksa @ 2009 07 14, 12:44)
Kai paklaus "o gal vyno", atrezkit: "vel tos savo slykstybes siulot", gal daugiau nesiulys  biggrin.gif Cia as, aisku, nerimtai, reta kuri dristu vyro tevui taip pasakyt.


jauciu tuoj isdrisiu g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(eling @ 2009 07 14, 13:05)
ABSTINENCIJA - pagirtinas pavyzdys mūsų degradavusioje visuomenėje. Nenoriu ir negeriu. O jei dėl pastovaus spaudimo kompanijoje jausiuos ne kaip, tiesiog pradėsiu jos vengti. Tikri draugai turi priimt mane tokią, kokia aš esu. Su netikrais nėra ko sėdėt už vieno stalo cool.gif

Negeriu jau g.gif bandau prisiminti - gal 10 metu, nei kiek, kartais priglaudziu sampano taure prie lupu ir vel patraukiu.
Is pradziu visies buvo keista, dabar ne.
Negeriu nes nenoriu, man neskanu, bjauru, skauda galva po to.
Na o visuose baliukuose jauciuosi puikiai, na kol nenusigeria aplinkiniai, bet kita vertus visada atsiras maziau gerianciu su kuriais gali pabendrauti , tarkim MB wub.gif
Atsakyti
nu jo gal ir gerai visiškas negerimas, bet aš neatsisakau sauso vyno taurės ar šampano per tam tikras šventes biggrin.gif reikia gerti tiek, kad ryte neskaudėtų galva ir viskas tus tvarkoi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(anaida8 @ 2009 07 15, 12:04)
nu jo gal ir gerai visiškas negerimas, bet aš neatsisakau sauso vyno taurės ar šampano per tam tikras šventes biggrin.gif reikia gerti tiek, kad ryte neskaudėtų galva ir viskas tus tvarkoi smile.gif

Isgerciau, moku gerti saikingai. Bet paprasciausiai nenoriu .
Atsakyti
Sveikos,prisijungiu prie jusu abstinentu klubo smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, kaip džiugu, kad yra tiek daug mąstančių žmonių... Nors mano aplinkoje tai esu balta varna. Lapkričio 13 bus metai-nei per Naujus , nei per gimtadienį... Nevartojau ir prieš tai, bet šampano neatsisakydavau... bet... užteko pasižiūrėti Ždanovo filmukus youtubėj, ir supratau- nieks neprivers šio brudo gerti... užtenka statistikos- ji siaubinga...visos bėdos, nelaimės, avarijos, nusikaltimai-išgėrus... ir ne tų, alhašų, kurių vienas tikslas iš ryto -užsipilt, o saikingai geriančių.....
Taigi, jungiuosi ir aš 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
mano giminej irgi per balius vis siulydavo isgert, o ne visada juk norisi, tai ipratinau taip - kai noresiu, tai pasakysiu,kad noriu ir ko.
viena baliu prima diena atsedejau - nei aso, antra diena paprasiau balto vyno ipilti taure, tai net nustebo, sako, galvojom, kad isvis nebegeri - taigi sakau, sakaiu,kad pasakysiu, kai noresiu.
nuo tada nebesiulo - zino,kad kai noresiu, pasakysiui biggrin.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
as irgi negeriu smile.gif darbuose buna daug klausinejanciu ax.gif tai kaip - sergi, gimdysi, buvus alkoholike biggrin.gif rolleyes.gif ir pan. kartais net nori praziodint ir ipilt doh.gif . bet labiausiai budavo sunku tarp jaunimo - bendraamziu - tie isvis nesuprasdavo kaip as taip schmoll.gif o man neskanu ir negeriu smile.gif
p.s. geru cia patarimu prisiskaiciau lotuliukas.gif butinai reiks panaudot kai sekanti boba prisikabins lotuliukas.gif arba koks geltonsnapis smile.gif
Atsakyti
Ir aš jungiuosi prie jūsų. 4u.gif Kai buvau kokių 17m. ir atsisakydavau taurės šampano, tai giminaičiai sakydavo: "Čia tik prie mamos apsimeti, kad negeri, o su draugais, tai ojojoi... drinks_cheers.gif ane? bigsmile.gif " Kai buvo 18m, sakė: "Tai jau gi gali, jau pilnametė blink.gif bigsmile.gif ". Arba: "Ai.. .tai čia tau turbūt per silpnas gėrimas, todėl ir negeri su mumis blink.gif bigsmile.gif " lotuliukas.gif O dabar tai nebesupranta kas man yra, kodėl aš vis dar negeriu blink.gif biggrin.gif Tai atšaunu, kad "Ne darbo metu negeriu." biggrin.gif Tiesa, per Kalėdas brolis norėdamas paerzinti mamą irgi paklausė prie visų ar aš tik kartais ne nestuke.gif Tada tai pati juokiausi. Na, galiu aš tą pusę taurės šampano išgerti, bet jei man neskanu, tai kodėl aš turiu save prievartauti, ane? ax.gif blink.gif

Blogiau būna su kitais žmonėmis, kurie bando kažką įrodinėti, įkišinėti alkoholį ar mėtytis nemaloniomis pastabomis. Pvz, sakau po egzo grupiokėms: "Varom pasėdėt kur nors." Atsakymas būna: "Jo, davai, išgersim alaus." Kai pasakau, kad aš gersiu arbatą, tai atsakymas būna: "Ai.. nu tada neįdomu su tavim". Kažkaip po tokių pasakymų praeina noras eit išvis arba nuotaika jau nebe tokia pakyli būna. doh.gif

Atsakyti
QUOTE(murzga @ 2009 07 24, 09:08)
sveikos  smile.gif
as irgi negeriu smile.gif darbuose buna daug klausinejanciu  ax.gif tai kaip - sergi, gimdysi, buvus alkoholike  biggrin.gif  rolleyes.gif ir pan. kartais net nori praziodint ir ipilt  doh.gif . bet labiausiai budavo sunku tarp jaunimo - bendraamziu - tie isvis nesuprasdavo kaip as taip  schmoll.gif o man neskanu ir negeriu smile.gif
p.s. geru cia patarimu prisiskaiciau  lotuliukas.gif butinai reiks panaudot kai sekanti boba prisikabins  lotuliukas.gif arba koks geltonsnapis smile.gif


man darbe lygiai tą patį sako, net nepatogu kai pastoviai bruka per balius išgerti verysad.gif
net rečiau pradėjau eit į juos, nes užkniso tas nuolatinis prievartavimas, aš nesakau kad neparagauju vos vos, bet ten siūloma kaip reikia pagerti doh.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(mirksiux @ 2009 07 22, 10:06)
Sveikutės, kaip džiugu, kad yra tiek daug mąstančių žmonių... Nors mano aplinkoje tai esu balta varna. Lapkričio 13 bus metai-nei per Naujus , nei per gimtadienį...  Nevartojau ir prieš tai, bet šampano neatsisakydavau... bet... užteko pasižiūrėti Ždanovo filmukus youtubėj, ir supratau-  nieks neprivers šio brudo gerti... užtenka statistikos- ji siaubinga...visos bėdos, nelaimės, avarijos, nusikaltimai-išgėrus... ir ne tų, alhašų, kurių vienas tikslas iš ryto -užsipilt, o saikingai geriančių.....
Taigi, jungiuosi ir aš 4u.gif  4u.gif  4u.gif



atsiusk jei gali kur youtube galima pažiūrėt vyrui parodyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Only1 @ 2009 07 29, 21:10)
O dabar tai nebesupranta kas man yra, kodėl aš vis dar negeriu  blink.gif  biggrin.gif  Tai atšaunu, kad "Ne darbo metu negeriu."  biggrin.gif 

thumbup.gif saunuole thumbup.gif As anksciau sakydavau "negaliu, uzsikodavus", bet dabar jau visi priprato, kad man geriau zalia arbata ax.gif
Atsakyti