Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Diva:) @ 2009 05 18, 13:37)
O as beja atradineju ekologiska vyna smile.gif . Jau teko paragauti keliu rusiu, bet vis dar neatrandu to pacio paciausio .Nors tikrai skanus, stiprus biggrin.gif ,geri vynai,kuriuos ragavau( kol kas apsistojau ties Ispanija)...

O kokios maždaug kainos ekoogiškų vynų blush2.gif

Aš tai kol kas nevartoju alkoholio, nes dar maitinu leliuką savo pienuku, bet vėliau nemanau, kad visiškai atsisakysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulužė @ 2009 05 19, 12:36)
O kokios maždaug kainos ekoogiškų vynų blush2.gif

Aš tai kol kas nevartoju alkoholio, nes dar maitinu leliuką savo pienuku, bet vėliau nemanau, kad visiškai atsisakysiu smile.gif

Kainos labai ivairios- kaip ir visu kitu neekologisku vynu. Mane siuo gyvenimo momentu domino butent pigesni vynai, tad nuo ju ir pradejau. Tikrai ne visi kainuoja po 50-100 lt. Maximoje ( tarp kitko nustebau- net atskira lentyna yra "ekologiski vynai") pigiausias kainavo 19.99 lt, bet kas man nepatiko- tik etiketeje rase, kad Organic ir vertimas"ekologiskas", BET jokiu eko zenklinimu neradau.. Kai tuo tarpu ant Ispanisku vynu( man labai patiko vyno parduotuveje pirktas vynas(kainavo 21 lt), tik nepasakysiu kaip vadinasi, bet buvo pigiausias is parduotuveje esanciu smile.gif etiketese puikuojasi ir Ispanijos eko zenkliukas ir Europos Sajungos- abudu 2 biggrin.gif . Beja, pasirinkimo labai jau plataus nera - vyno parduotuveje Akropolyje buvo tik 4 ekologiski vynai, Maximoje apie 10, taciau kainos daugelio rusiu nuo 50 lt.
Dar. Maximoje nezinodama,kad yra tokia atskira lentyna, pirmiausiai ieskojau siaip lentynose.Tai neviskas toje eko lentynoje isstatyta- radau ir kitur, tik idomu ka zmones galvojo,kai ejau ir sukinejau visus butelius is eiles,kad paskaityti etikete doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
Mano vyras visiškai alkoholį vartoti nustojo gana netikėtai. Aišku, ir anksčiau nevartojo jo labai gausiai. smile.gif Bet maždaug prieš pusmetį šiaip, dėl įdomumo perskaitė Alleno Carro knygą "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" ir pareiškė, kad gerti nuodus yra visiškai nelogiškas dalykas. Aš tos knygos dar neskaičiau, bet matyt vyro pavyzdys veikia - kažkaip visai netekau džiaugsmo gerti vyną. rolleyes.gif O draugai reaguoja visai normaliai. Kadangi tarp jų yra ir daugiau abstinentų, niekas nešnairuoja ir primygtinai nesiūlo. Neseniai plaukėm baidarėm, visi gurkšnojo alų brendį, o mes mineralinį. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(condoleeza @ 2009 07 10, 17:38)
Mano vyras visiškai alkoholį vartoti nustojo gana netikėtai. Aišku, ir anksčiau nevartojo jo labai gausiai. smile.gif  Bet maždaug prieš pusmetį šiaip, dėl įdomumo perskaitė Alleno Carro knygą "Lengvas būdas suvaldyti alkoholį" ir pareiškė, kad gerti nuodus yra visiškai nelogiškas dalykas. Aš tos knygos dar neskaičiau, bet matyt vyro pavyzdys veikia - kažkaip visai netekau džiaugsmo gerti vyną.  rolleyes.gif O draugai reaguoja visai normaliai. Kadangi tarp jų yra ir daugiau abstinentų, niekas nešnairuoja ir primygtinai nesiūlo. Neseniai plaukėm baidarėm, visi gurkšnojo alų brendį, o mes mineralinį.  thumbup.gif



Nu gal tai ir gerai... mineralinis, bet tada reiktu gyventi girioje ir kvepuoti grynu oru, ir valgyti ka pats uzsiaugini be trasu. Nes tik iseini i gatve ir gauni toki kieki Mendelejevo lenteles, kad tik raudonas vynas tegali susitvarkyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 10, 20:23)
Nu gal tai ir gerai... mineralinis, bet tada reiktu gyventi girioje ir kvepuoti grynu oru, ir valgyti ka pats uzsiaugini be trasu. Nes tik iseini i gatve ir gauni toki kieki Mendelejevo lenteles, kad tik raudonas vynas tegali susitvarkyti smile.gif


doh.gif taip sakant kuo susirgai tuo ir gydykis... dar jūs pradėkit čia dėstyti, kaip organizmui būtinas alkoholis ir pan. visiškai ekologiškai gyventi šiuolaikinėmis sąlygomis yra utopija, bet sumažinti organizmo nuodijimą kažko atsisakant yra tikrai įmanoma.
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 07 10, 22:27)
doh.gif taip sakant kuo susirgai tuo ir gydykis... dar jūs pradėkit čia dėstyti, kaip organizmui būtinas alkoholis ir pan. visiškai ekologiškai gyventi šiuolaikinėmis sąlygomis yra utopija, bet sumažinti organizmo nuodijimą kažko atsisakant yra tikrai įmanoma.


Na ir kaip mes tada ruosiames is organizmo pasalinti kietasias daleles.... ?






Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 07 10, 22:27)
visiškai ekologiškai gyventi šiuolaikinėmis sąlygomis yra utopija, bet sumažinti organizmo nuodijimą kažko atsisakant yra tikrai įmanoma.

Šimtu procentų sutinku drinks_cheers.gif.
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 10, 23:22)
Na ir kaip mes tada ruosiames is organizmo pasalinti kietasias daleles.... ?

na va, grįžtam prie to paties - kaip kompensuojate alkoholio trukumą organizme? doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Shuttle @ 2009 07 10, 22:22)
Na ir kaip mes tada ruosiames is organizmo pasalinti kietasias daleles.... ?



Natuke jau atsakė jums į šį klausimą lotuliukas.gif kažkaip niekaip aš neruošiu tų kietųjų dalelių šalinimui ir apskritai nesuvokiu, apie ką čia kalba eina lotuliukas.gif
Atsakyti
as keleta puslapiuku perskaiciau pradzioje ir maciau atsakymus tik "kaip isvengti gerimo oficialiuose susitikimuose ar darbe", bet ka daryti, kai vyro tevas primygtinai reikalauja islenkti? tik pas ji nuvaziuojam, tuoj butelis ant stalo ir dar ikalbineja butinai bent viena cierka. doh.gif o po vienos ir antra ikalbineja doh.gif as nesu abstinente - isgeriu sampano taure tam tikromis progomis, kartais isgeriu alucio stikline, bet labai retai, nes man visai nesinori jokio alkocholio. Dar buna prisikabina su vynu. Jau pusmetis aiskinu, kad jo as isvis nepernesu, bet vis is naujo" o gal vyno?". doh.gif Kaip mandagiai ir visiems laikams paaiskinti, kad gerimas nera mano aistra??? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 07 13, 19:44)
as keleta puslapiuku perskaiciau pradzioje ir maciau atsakymus tik "kaip isvengti gerimo oficialiuose susitikimuose ar darbe", bet ka daryti, kai vyro tevas primygtinai reikalauja islenkti? tik pas ji nuvaziuojam, tuoj butelis ant stalo ir dar ikalbineja butinai bent viena cierka.  doh.gif  o po vienos ir antra ikalbineja  doh.gif  as nesu abstinente - isgeriu sampano taure tam tikromis progomis, kartais isgeriu alucio stikline, bet labai retai, nes man visai nesinori jokio alkocholio. Dar buna prisikabina su vynu. Jau pusmetis aiskinu, kad jo as isvis nepernesu, bet vis is naujo" o gal vyno?".  doh.gif  Kaip mandagiai ir visiems laikams paaiskinti, kad gerimas nera mano aistra??? blink.gif

Niekaip biggrin.gif - pakenteti dar pusmeti, o gal ir dar pusmeti ir dar- kai jau tikrai jiems savaime susipras,kad nesiulyti marciai gert! lotuliukas.gif Cia is patirties...
Atsakyti
QUOTE(hokaida @ 2009 07 13, 18:44)
bet ka daryti, kai vyro tevas primygtinai reikalauja islenkti? tik pas ji nuvaziuojam, tuoj butelis ant stalo ir dar ikalbineja butinai bent viena cierka.  doh.gif  o po vienos ir antra ikalbineja  doh.gif  as nesu abstinente - isgeriu sampano taure tam tikromis progomis, kartais isgeriu alucio stikline, bet labai retai, nes man visai nesinori jokio alkocholio. Dar buna prisikabina su vynu. Jau pusmetis aiskinu, kad jo as isvis nepernesu, bet vis is naujo" o gal vyno?".  doh.gif  Kaip mandagiai ir visiems laikams paaiskinti, kad gerimas nera mano aistra??? blink.gif

Kai paklaus "o gal vyno", atrezkit: "vel tos savo slykstybes siulot", gal daugiau nesiulys biggrin.gif Cia as, aisku, nerimtai, reta kuri dristu vyro tevui taip pasakyt.
Atsakyti