Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Dakora @ 2009 03 18, 23:38)
Negeriu,nes geriu vaistus,bet kazkaip prie stalo kai pilna zmoniu ,nelabai norisi aiskint....juk atsiras susidomejusiu kokius ir t.t. Ir iki siol man neaisku KODEL TURIU PASIAISKINT,juk tai tik mano asmeninis reikalas.Buvusi mano uosviene buvo pradejusi net giminem kalbet ,kad as ju seimos negerbiu,nes net neragauju.....stai kaip.Zmonems paprasciausiai triuksta kulturos .



na svieto pabaiga doh.gif čia jau ne kultūros trūkumas, o apskritai jos nebuvimas...
jau greitai metai, kai visiškai nevartoju alkoholio, bet tokių akibrokštų nebuvo pasitaikę ir tikiuosi nepasitaikys mirksiukas.gif

gerai, kad uošvienė buvusi, matyt tikrai ne į tinkamą terpę papuolusi buvot schmoll.gif
Atsakyti
As irgi negeriu, bet po meteliu tai jau tikrai paragausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Durga @ 2008 06 26, 14:28)
Sveikos ir sveiki! Mes su vyru nesame alkoholikai ir nevartojame alkoholio. Tačiau kartais tai būna tikrai nelengva... Ypač darbe... Kolektyvas bobiškas, visos jaučia turinčios teisę klausinėti visko, kišasi į asmeninį gyvenimą... Kaip pasakyti viršininkei, švenčiančiai savo 50-metį ir kviečiančiai susidaužti taurėmis,  drinks_cheers.gif kad aš nevartoju šito brudo? Bandžiau kavos puodeliu daužtis - nepadeda. Klausimų lavinos, patys suprantat, kokių. Neseniai viena kolegė išsireiškė, kad ji nekenčia kraštutinumų - nei alkoholikų, nei abstinentų. Nekreipiu į ją dėmesio, ne pirma ji tokia. Bet ji tiesiog negali tverti, kaskart kelia klausimą, kodėl žmogus nebenori patirti gyvenimo spalvų ir panašių nesąmonių.  blink.gif Kodėl aš turiu teisintis, kad negeriu?
Pasidalinkime negeriančiųjų patirtimi...

Taip jau yra, kad geriantys negerianciu nesupranta doh.gif Nereikia i tai kreipti demesio, nors zinau, kad tai uzknisa, todel mano vyras ir nemegsta baliu.
Atsakyti
As jau senai negeriu,negaliu sakyti kad visiskai(buna kad i metus ar pora,prisilupu taip sakant,karta,bet ne dazniau) Nervina kai klausia ko cia isivaizdini,su mumis negeri? Negaliu niekaip suprasti,kaip galiu buti isivaizdinus,jei sedziu su visais kartu ir bendrauju,niekam nieko blogo nesakau,tai ko kiti mane turi uzkliudineti.O geriausiai buna kai pasako,tai uzsikodavus esi doh.gif Nu tupi zmones nera ka pridurti
Atsakyti
As isgeriu,bet nedaug,prie progu kokio vyno ar skanesnio kokteilio,bet noreciau visai nebegerti alkoholio,man tai butu sveikiau ax.gif

Bet manau kad lietuviam truksta tolerancijos negerianciu zmoniu atzvilgiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2009 04 20, 01:38)
As isgeriu,bet nedaug,prie progu kokio vyno ar skanesnio kokteilio,bet noreciau visai nebegerti alkoholio,man tai butu sveikiau ax.gif

Bet manau kad lietuviam truksta tolerancijos negerianciu zmoniu atzvilgiu rolleyes.gif



jei labai didelis noras, viskas įmanoma mirksiukas.gif

o su tolerancijos trūkumu negeriančių atžvilgiu susidūriau ir per šias Velykas: kiša man toks vienas taure su vynu, sakau neduok negeriu, tas toliau bruka ir dar sako: tai imk jei duodu doh.gif po galais gal jis pasijautė lyg mineralinio buteliuką dykumoje duodamas, toks jau dyvyris... neturėjau jokio noro ginčytis, paėmiau tą taurę, pasidėjau šalia, o po kelių minučių nunešiau ir padėjau arčiau "ištroškusiųjų"
visi man artimi žmonės supranta ir toleruoja mano pasirinkimą, o su kitais dažnai vadovaujuosi posakiu: duok durniui kelią...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 04 20, 16:21)
jei labai didelis noras, viskas įmanoma mirksiukas.gif

o su tolerancijos trūkumu negeriančių atžvilgiu susidūriau ir per šias Velykas: kiša man toks vienas taure su vynu, sakau neduok negeriu, tas toliau bruka ir dar sako: tai imk jei duodu doh.gif po galais gal jis pasijautė lyg mineralinio buteliuką dykumoje duodamas, toks jau dyvyris... neturėjau jokio noro ginčytis, paėmiau tą taurę, pasidėjau šalia, o po kelių minučių nunešiau ir padėjau arčiau "ištroškusiųjų"
visi man artimi žmonės supranta ir toleruoja mano pasirinkimą, o su kitais dažnai vadovaujuosi posakiu: duok durniui kelią...



Zinau kad jei nori viskas imanoma mirksiukas.gif ,bet kartais nervuoja zmoniu pasisakymai,jog jei negeri,tai tau neidomu ir nera ka veikti tarp gerianciu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulytej @ 2009 04 20, 21:56)
Zinau kad jei nori viskas imanoma mirksiukas.gif ,bet kartais nervuoja zmoniu pasisakymai,jog jei negeri,tai tau neidomu ir nera ka veikti tarp gerianciu unsure.gif



na bent jau man tikrai yra tokių kompanijų, kuriose blaivai yra tikra kančia, stengiuosi tokių privengti, o su maloniais žmogeliais yra gera visur ir bet kokiom aplinkybėm, man netrukdo, kad jie vartoja alkoholį, jiems netrukdo, kad aš nevartoju ir visi sau smagiai laiką leidžiam bigsmile.gif
Atsakyti
aš tai gerbiu ir žaviuosi žmonėmis, kurie visiškai atsisako alkoholio. niekada tokiems nesiūlau taurelės. nu gi super, kad visiškai nėra poreikio žmogui svaigintis. laimingas toks... man tai skanu kartais kokio alaus ar vyniuko taurę, kitą. nesugebu turgūt tai būsenai atsispirt laugh.gif
Atsakyti
man buvo keista, kai susipazinau su savo MB ir jis visiskai negere ax.gif taip neiprasta... bet is tikruju nesmagu, kai visi kisa ir prikaisioja, juk kai zmogus nevalgo grybu arba silkes jam niekas jos per prievarta nekisa ir nebuma, o del alkoholio doh.gif

dabar maitinu krutim tai ir as jau net neatsimenu kada geriau alkoholio, bet ir nereikia. kai baigsiu maitint tai kokio alaus ar vyno isgersiu, bet savo mylimiausio viskucio tikriausiai atsisakysiu visai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2009 04 21, 00:08)
aš tai gerbiu ir žaviuosi žmonėmis, kurie visiškai atsisako alkoholio. niekada tokiems nesiūlau  taurelės. nu gi super, kad visiškai nėra poreikio žmogui svaigintis. laimingas toks... man tai skanu kartais kokio alaus ar vyniuko taurę, kitą. nesugebu turgūt tai būsenai atsispirt  laugh.gif


o aš jaučiu pagrindė dėl tos būsenos ir nustojau akoholį vartoti ax.gif man labai skanu baltas sausas vynas (ypač iš Vokietijos regionų...), bet ta apsvaigimo būsena man tokia nepriimtina, kad net nenorėčiau prisiminti schmoll.gif
labai gražūs jūsų eilėraštis, nors pati šiaip nesu eilėraščių mėgėja...
Atsakyti
Kokiu 10 metu geriu tik raudona vyna- daugiau nieko ! Neskanu man, o mano MB irgi negeria. Turim problemu..dazniausiai pas "normalius" doh.gif zmones, kurie be butelio neisivaizduoja atejimo i svecius ar priemimo sveciu. Budavo pradzioje taip,kad pasakydavau- ateisim, bet nustokit su tais siulymais gert. Laikui begant, baigesi siulymai! Bet vistiek matau nekoki poziuri i tai.Vistiek smagiau kai susirenka tie,kurie geria! O cia tai vyrai! doh.gif Zmonems geriau,kai vyras po stalu nusirita kaip kiaule prigeres, o vargse zmona su vaikais ir girtu diedu tysiasi namo...
O as beja atradineju ekologiska vyna smile.gif . Jau teko paragauti keliu rusiu, bet vis dar neatrandu to pacio paciausio .Nors tikrai skanus, stiprus biggrin.gif ,geri vynai,kuriuos ragavau( kol kas apsistojau ties Ispanija)...
Atsakyti