Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Charle @ 2009 02 18, 13:09)
gal turi ar esi mačiusi jo knyga apie valgymą ?biggrin.gif


neturiu, o gerai butu bigsmile.gif

QUOTE(Sig @ 2009 02 18, 13:14)

O vyno taurė man skanuuu... smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 02 18, 21:37)
na merginos aš pasigirti atėjau bigsmile.gif
šį savaitgalį su draugėmis švenčiau vienos iš jų gimtadienį, viena kompanijos, kaip čia geriau pavadinti, organizatorė sumastė, kad darom kokteiliukų balių. na aš jau pratusi prisitaikyti maniau, kad prisipirksiu sulčių ir sau smagiai kartu su jomis bendrausiu. bet mieloji mano draugė specialiai man pririnko nealkoholinių kokteiliukų receptų ir aišku man visko prigamino. va tada jaučiausi super, ne kaip kokia balta varna, o kaip žmogus, kurį tikrai supranta jo draugai thumbup.gif

tikros draugės yra neįkainojamos wub.gif  wub.gif  wub.gif


O, tikrai super thumbup.gif Man irgi vienam vakarėly padarė specialiai kokteilį be alkoholio, pinakoladą, labai skanu ir šiaip gerai jaučiausi, kad niekas neverčia gert thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2009 02 09, 20:52)
Vat vat, su rukymu tai tikrai dar viena papildoma problema  doh.gif
Ir bjauru, kai visi rukoriai grizta su kvapeliu...


Oi rukymas tai man dar didensis blogis, nei taure vyno... PAti niekad nerukiau ir daznai budavo situacija, kai visa kompanija isguza laukan, o as tupiu viena. Bet jokia, net pati blogiausia situacija nepriverte griebtis cigaretes ir tikiuosi neprivers doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Alvija @ 2009 02 21, 14:37)
Oi rukymas tai man dar didensis blogis, nei taure vyno... PAti niekad nerukiau ir daznai budavo situacija, kai visa kompanija isguza laukan, o as tupiu viena. Bet jokia, net pati blogiausia situacija nepriverte griebtis cigaretes ir tikiuosi neprivers  doh.gif



esu girdėjusi labai jau nevykusį pasiteisinimą rūkymo tema: "pabandytum tu dirbti tokiom kompanijoj, kur visi rūko, tai ir tu pradėtum" doh.gif jau tokių nesamonių žmonės prisigalvoja, kad tik savo poelgius pateisintų, kad net juokinga...
Atsakyti
Aš taip pat nevartoju alkoholio. Anksčiau nervindavo mane žmonės su savo siūlymais "nors vieną". Dabar matyt išmokau įtikinamai pasakyti "ačiū. ne." Jeigu dar bando įkyrėti, tuomet atsakau, kad aš jiems juk neknisu proto dėl to, kad geria ...
Atsakyti
As irgi beveik nevartoju schmoll.gif ir todel, kad nepatinka, ir siaip labai blogai mano organizmas priima alkoholi - pucia pilva beveik nuo bet kokio gerimo. TAi pagalvojau,jei blogai jautiesi, tai kam isvis vartot. Ir esu labai patenkinta ax.gif , puikiausiai galima pasilinksmint ir be alkoholio, ir nesuprantu tu zmoniu, kurie geria iki nukritimo, o paskui kita diena, vemia, galva skauda, gyvi "lavonai tokie buna", tai kam to reikia schmoll.gif
Ir dar labai nepakenciu kai nuejus pas draugus primigtinai yra kisamas alkoholis....pati taip niekad nedarau, zmogus pats pasirenka jam gert ar ne, tai kam tas brukimas??? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 06 26, 14:48)
as pati itin saikingai bet vartojanti, musu imones direktorius visiskas abstinentas, taip pat yra vienas darbuotojas abstinentas. problemu visiskai nekyla, visi zino kad jie negeria ir kazkaip labai nesigilina. kartais vieni kitus per danti patraukiam, bet nepiktybiskai, vienas negeria o kitas gal neruko, o trecias sokolado nevalgo.
siaip priesiskuma dazniausiai sukelia tie "krastutiniai" kurie savo idejomis megina aukleti kitus, pvz teko matyti kaip vegetare per baliu (nors jai atskirai valgyt buvo paruosta) eme pasakot koks blogis yra mesa, zinoma prie stalo.
jei abipuse tolerancija nera is kur atsirasti trinciai.
na tiek mano pamastymu smile.gif


drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, patiko man si tema. As irgi turiu beda - darbe, ten zmones tokie neva linksmi, ir daznai svencia...visokie priverstiniai priirasymai, premjeros...svarbiausia, zinoti ko nori, o jei noras yra negerti-tai grieztai- NE. As dazniausiai atsakau- "tikrai negersiu, nes as isaugau is to amziaus jau lotuliukas.gif nors man tik 23 metai blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukuota Panda @ 2009 03 16, 22:29)
Sveikos, patiko man si tema. As irgi turiu beda - darbe, ten zmones tokie neva linksmi, ir daznai svencia...visokie priverstiniai priirasymai, premjeros...svarbiausia, zinoti ko nori, o jei noras yra negerti-tai grieztai- NE. As dazniausiai atsakau- "tikrai negersiu, nes as isaugau is to amziaus jau  lotuliukas.gif  nors man tik 23 metai  blush2.gif


geras pasiteisinimas, reikia atsiminti lotuliukas.gif
sunkiausia pasiaiskinti darbe, nes niekas vistiek nesupranta, namie jau visi priprato kad nebegeriu smile.gif
Atsakyti
Darbe aisku kiek sunkiau su ta fraze atsisakyti galbut smile.gif gal ateityje zmones prades suprasti, kad yra normalu negerti smile.gif tikiuosi kad taip ir bus smile.gif
Atsakyti
Negeriu,nes geriu vaistus,bet kazkaip prie stalo kai pilna zmoniu ,nelabai norisi aiskint....juk atsiras susidomejusiu kokius ir t.t. Ir iki siol man neaisku KODEL TURIU PASIAISKINT,juk tai tik mano asmeninis reikalas.Buvusi mano uosviene buvo pradejusi net giminem kalbet ,kad as ju seimos negerbiu,nes net neragauju.....stai kaip.Zmonems paprasciausiai triuksta kulturos .
Atsakyti
Tiesiog tokie jau tie stereotipai...nevyke, ir tarp ju jauciames nesavi. Na o giminiu sventese kokiose nors, isgeriu tik raudono vyno taure smile.gif aisku su ja stengiuosi isbut kuo ilgiau smile.gif mano nomuone vyno vartojimas saikingas yra nera zalingas mums, teko lankytis medicinos muziejuje Kaune, ten suzinojau, kad senais laikais, kai nebudavo dar jokiu geresniu vaistu, duodavo moterims per skausmingas menstruacijas isgerti taure, esant zemam kraujo spaudimui, netgi sergantiems vaikams taip pat,tik neatsimenu nuo kokiu lygu smile.gif
Atsakyti