Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(Eule @ 2009 02 08, 21:30)
abstinentai skundziasi tolerancijos stoka, bet, kad i save paziuretu bent vienas, vat is ju puses tolerancijos tai nulis, deja...  verysad.gif



na žiūrim žiūrim į save mirksiukas.gif bent jau aš tikrai nepuolu nieko auklėti ir alkoholio žalios garsiai užstalej akcentuoti. kaip tik realiai per visą tą laiką, kai nevartoju alkoholio, nesu nė karto savo nuomonės dėl to kažkam kišus, ją išsakau nebent tik tada, kai paklausia. anaiptol savo atžvilgiu esu susilaukus ir krūvos keistų žvilgsnių (dažniausiai į pilvo sritį lotuliukas.gif ), visokių užuominų ("na, vieną dieną tu kai prisigersi pratrūkus tai jau bus blogiau nei visą laiką po kažkiek vartotum" blink.gif ) ir dar stiproko ignoravimo, nes šalia alkoholio nevartojimo dar ir nerūkau (yra tokia viena pažįstamų kompanija, kurios labai jau keisti prioritetai...)

bet labiausiai džiaugiuosi šeimos ir artimųjų palaikymu, nors nei vienas jų nėra abstinentas.

todėl nesakykit, kad čia mes visuomenės problema daromės g.gif
Atsakyti
Nesutinku su mananciais, kad alkoholio nevartojantys tampa ne tokie pakantus... Mane atvirksciai, labai gerai veikia, visa savijauta geresne, jauciuosi zvalesne, daugiau geru emociju, ivairiausiu ideju... gyvenimas be alkoholio tikrai geresnis, nesvarbu, kad jo butu suvartojama itin mazai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ღsweetღ: 08 vasario 2009 - 22:31
na, aš alkoholio beveik nevartoju. Nebent per Naujuosius ar gimtadienį taurę šampano. Per visokius šiaip renginius ar draugų susiėjimus negeriu visai. Bet nepasakyčiau, kad labai dėl to turėčiau problemų. Žinoma, žmonės ir klausinėja, ir įkalbinėja, bet aš pasakau, kad nuo alkoholio mane labai migdo, o aš dar noriu pasilinksminti, arba, kad mano organizmas išgeriamą vandenį paverčia alkoholiu, todėl gerdama vandenį girtėju kartu su visais biggrin.gif Paprastai, kai atsakai nepiktai, su humoru, žmonės priėma kitokią nuomonę ir tiek. Padeda, kai pasakau, kad dar turėsiu vairuoti, todėl negaliu gerti.
Kreivai žiūri tik tie, kas mano, jog turiu kažkokį kategorišką nusistatymą prieš alkoholį, ar smerkiu jo vartojimą. Mano draugų tarpe visiems vos ne šventė būna, jei gurkšteliu vyno lotuliukas.gif
daugiau nemalonumų sukelia tai, kad nerūkau, nes nesmagu, kai visi išbėga į lauką parūkyt, o aš lieku viena sėdėt ax.gif
Atsakyti
Vat vat, su rukymu tai tikrai dar viena papildoma problema doh.gif
Ir bjauru, kai visi rukoriai grizta su kvapeliu...
Atsakyti
QUOTE(konfetee @ 2009 02 09, 21:52)
Vat vat, su rukymu tai tikrai dar viena papildoma problema  doh.gif
Ir bjauru, kai visi rukoriai grizta su kvapeliu...


man rūkorių kvapas tai nekliūna, vaikystėje netgi patikdavo biggrin.gif nemėgstu tik pati smirdėti cigaretėmis, ypač kai plaukai to kvapo prisigeria. Aš tik šiaip alergiją lengvą turiu tabako dūmams, tai ir negaliu būt kur daug rūkoma.
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 09, 17:53)
nuo alkoholio mane labai migdo, o aš dar noriu pasilinksminti, arba, kad mano organizmas išgeriamą vandenį paverčia alkoholiu, todėl gerdama vandenį girtėju kartu su visais biggrin.gif Paprastai, kai atsakai nepiktai, su humoru, žmonės priėma kitokią nuomonę ir tiek. Padeda, kai pasakau, kad dar turėsiu vairuoti, todėl negaliu gerti.

daugiau nemalonumų sukelia tai, kad nerūkau, nes nesmagu, kai visi išbėga į lauką parūkyt, o aš lieku viena sėdėt  ax.gif


va čia tai išsisukimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

o dėl to, kad lieku viena, kai nerūkantieji išeina tai tikrai nesmagu ir man būna... gerai, jei esu kur namie ir galiu kažkuo užsiimti, o jei kažkur svečiuose tai ir mirksiu tik laukdama doh.gif beje labai dažnai grįžę rūkantieji pažvelgia į mane ir sako: "va todėl tu tokia liūdna, kad negeri" jau kai trūksta supratingumo tai trūksta...
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2009 02 10, 14:45)
beje labai dažnai grįžę rūkantieji pažvelgia į mane ir sako: "va todėl tu tokia liūdna, kad negeri" jau kai trūksta supratingumo tai trūksta...


jo, nes jeigu gertum, tai kol visi rūko, sėdėtum sau viena ir juoktumeisi ar dainuotum bigsmile.gif lotuliukas.gif

namuose ir man nieko, kai kiti išlekia parūkyt, bet nesmagiau kai kokioj kavinėj ar bare lieki viena kiurksot prie didelio stalo, arba dar geriau -prie baro unsure.gif ir tada atsėlina koks įkalęs dėdulė, neabejojantis savo žavumu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 12:59)
ir tada atsėlina koks įkalęs dėdulė, neabejojantis savo žavumu  doh.gif


lotuliukas.gif
Atsakyti
Perskaiciau tema, prisiminiau kad pries pora dienu internetu gavau knyga Allen Carr Lengvas būdas suvaldyti alkoholį, .pdf formatu. Ten daug ivairiu situaciju, kaip atsilaikyti pries ikyrius siulytojus. Nemanau kad forumietes turetu problemu su alkoholio valdymu biggrin.gif bet jei kas nori paskaityti - su malonumu atsiusiu i el. pasta wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Virdzinija: 16 vasario 2009 - 03:46
QUOTE(Virdzinija @ 2009 02 16, 05:41)
Perskaiciau tema, prisiminiau kad pries pora dienu internetu gavau knyga Allen Carr Lengvas būdas suvaldyti alkoholį, .pdf formatu. Ten daug ivairiu situaciju, kaip atsilaikyti pries ikyrius siulytojus. Nemanau kad forumietes turetu problemu su alkoholio valdymu biggrin.gif bet jei kas nori paskaityti - su malonumu atsiusiu i el. pasta wink.gif


gal turi ar esi mačiusi jo knyga apie valgymą ?biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(kusachius @ 2009 02 10, 14:59)
jo, nes jeigu gertum, tai kol visi rūko, sėdėtum sau viena ir juoktumeisi ar dainuotum  bigsmile.gif  lotuliukas.gif

namuose ir man nieko, kai kiti išlekia parūkyt, bet nesmagiau kai kokioj kavinėj ar bare lieki viena kiurksot prie didelio stalo, arba dar geriau -prie baro unsure.gif ir tada atsėlina koks įkalęs dėdulė, neabejojantis savo žavumu  doh.gif


baisu. Keisk kompaniją biggrin.gif

Šiaip ir pas mane visko pasitaiko, bet ką daryti..? Nesamonė - pradėti dėl to rūkyti lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Charle @ 2009 02 18, 13:09)
gal turi ar esi mačiusi jo knyga apie valgymą ?biggrin.gif
Papildyta:
baisu.  Keisk kompaniją biggrin.gif



Va, apie valgymą ir aš norėčiau tokios knygos 4u.gif

Nes, kai perskaičiau knygą "Lengvas būdas mesti rūkyti", tai suveikė 100%. Neberūkau/nebenoriu/smirda...fui.

O vyno taurė man skanuuu... smile.gif
Atsakyti
na merginos aš pasigirti atėjau bigsmile.gif
šį savaitgalį su draugėmis švenčiau vienos iš jų gimtadienį, viena kompanijos, kaip čia geriau pavadinti, organizatorė sumastė, kad darom kokteiliukų balių. na aš jau pratusi prisitaikyti maniau, kad prisipirksiu sulčių ir sau smagiai kartu su jomis bendrausiu. bet mieloji mano draugė specialiai man pririnko nealkoholinių kokteiliukų receptų ir aišku man visko prigamino. va tada jaučiausi super, ne kaip kokia balta varna, o kaip žmogus, kurį tikrai supranta jo draugai thumbup.gif

tikros draugės yra neįkainojamos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti