Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(mecia @ 2008 12 09, 23:33)
beje sulaukiau visai neseniai tokio keisto klausimo kaip kompensuoji alkoholio poreiki organizmui?
gal galite kazka tokia tema pasakyti, nes kazkaip net sutrikau... ar tikrai reikia tam organizmui kazkokiu budu alkoholio gauti?

Vaje, man net keista iki kokio lygio zmoniu mastymas yra suklaidintas... Priejome iki to, kad ne vienas isivaizduoja, jog alkoholis yra tiesiog butinas doh.gif...
Ka gali tokiam atsakyti???
Nebutinas tas alkoholis ir nieko kompensuoti nereikia... Bet vis tiek taves nesupras ir bandys irodyti, kad butinas biggrin.gif
O siaip, jei jau organizmui yra poreikis - tai cia tikrai alkoholines priklausomybes pozymis... Bet ir cia taves nesupras - apsauks, kad kitus alkoholikais vadini...
Tokios tokeles...
Papildyta:
QUOTE(mecia @ 2008 12 09, 23:33)
...na bet nepajutau kad nepalaikyti mirksiukas.gif o su jo mama (dar ne uosviene...) tai taip keistai buvo, nes kai suzinojo kad jau negeriu kazkiek laiko, tai kad puole: tik niekam nesakyk kad negeri, nes ka nors pagalvos blink.gif taip ir likau nesupratus, nes gilintis nemaciau prasmes ax.gif keisti vis delto kai kurie zmones...

Pagalvos, kad nestuke.gif biggrin.gif

Atsakyti
Skaitau Jusu zinutes ir vis prisimenu ziureta filma (ankstesnese zinutese rasiau).

Ten buvo iskelta tokia ideja, kad keleta paciu turtingiausiu seimu paskaiciavo, kad zemes resursu neuzteks ilgam tiek daug zmoniu (juk zmoniu skaicius tik auga), tad jie sugalvojo kaip numarinti zmones. Tad Pabaltijo salys, Rusija gali numarinti tik alkoholis (juk Jus tai patvirtinate savo zinutese apie pastebejimus kaip skiriames nuo kitatauciu). Musulmonai negeria, nevartoja alkoholio (religija neleidzia) tai juos naikina ju tikejimu - savizudybem, terorizmu. Afrikos zmones naikina AIDS. Norit tikekit, norit ne, bet man atrodo, kad daug tiesos tam filme tikrai yra, juk faktai tai patvirtina.

O cia ne i tema pasidalinsiu (vel is filmo). Kuomet buvo Sovietu Sajunga, tuomet narkotiku nebuvo (ar lb.lb.lb.mazai), o priezastis lb. paprasta - rubliai buvo nekeiciami i dolerius, todel "verslininkai" nesidomejo plesti biznio i Sovietu Sajunga, juk pinigu neiskeisi, tad ir nepraturtesi.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 12 10, 16:30)
Vaje, man net keista iki kokio lygio zmoniu mastymas yra suklaidintas... Priejome iki to, kad ne vienas isivaizduoja, jog alkoholis yra tiesiog butinas  doh.gif...
Ka gali tokiam atsakyti???
Nebutinas tas alkoholis ir nieko kompensuoti nereikia... Bet vis tiek taves nesupras ir bandys irodyti, kad butinas  biggrin.gif
O siaip, jei jau organizmui yra poreikis - tai cia tikrai alkoholines priklausomybes pozymis... Bet ir cia taves nesupras - apsauks, kad kitus alkoholikais vadini...
Tokios tokeles...
Papildyta:

Pagalvos, kad  nestuke.gif  biggrin.gif



na as irgi pagalvojau kad nesamone cia apie ta alkoholio poreiki, bet kazkaip susilaikiau nuo atsakymo... zodziu gavosi duok durniui kelia mirksiukas.gif

o del pagalvojimo kad nestuke.gif tai greiciausiai tiesa, bet tada man reikia suvokti, kad jai netinku kaip busima marcia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2008 12 11, 01:17)
na as irgi pagalvojau kad nesamone cia apie ta alkoholio poreiki, bet kazkaip susilaikiau nuo atsakymo... zodziu gavosi duok durniui kelia mirksiukas.gif

o del pagalvojimo kad nestuke.gif tai greiciausiai tiesa, bet tada man reikia suvokti, kad jai netinku kaip busima marcia lotuliukas.gif

Nebutinai mirksiukas.gif - gal moteris tiesiog nori, kad pirma sukurtumete seima, o paskui jau ir nestuke.gif

O del alkoholio tai iki siol gero vyno taure sventeje ar prie gero kepsnio - skanu, bet kazkaip paskutiniu metu visiskai nenoriu ir jo. Keista g.gif
Be to ir kaloriju daug turi hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Persikele @ 2008 12 10, 18:10)
Skaitau Jusu zinutes ir vis prisimenu ziureta filma (ankstesnese zinutese rasiau).

Ten buvo iskelta tokia ideja, kad keleta paciu turtingiausiu seimu paskaiciavo, kad zemes resursu neuzteks ilgam tiek daug zmoniu (juk zmoniu skaicius tik auga), tad jie sugalvojo kaip numarinti zmones. Tad Pabaltijo salys, Rusija gali numarinti tik alkoholis (juk Jus tai patvirtinate savo zinutese apie pastebejimus kaip skiriames nuo kitatauciu). Musulmonai negeria, nevartoja alkoholio (religija neleidzia) tai juos naikina ju tikejimu - savizudybem, terorizmu. Afrikos zmones naikina AIDS. Norit tikekit, norit ne, bet man atrodo, kad daug tiesos tam filme tikrai yra, juk faktai tai patvirtina.

O cia ne i tema pasidalinsiu (vel is filmo). Kuomet buvo Sovietu Sajunga, tuomet narkotiku nebuvo (ar lb.lb.lb.mazai), o priezastis lb. paprasta - rubliai buvo nekeiciami i dolerius, todel "verslininkai" nesidomejo plesti biznio i Sovietu Sajunga, juk pinigu neiskeisi, tad ir nepraturtesi.

Pritariu sia ideja 100 proc drinks_cheers.gif gal galtumemt filmo pawadinima paskayti nes neradau forume , gal nlb idemiai skaiiau
Atsakyti
QUOTE
O cia ne i tema pasidalinsiu (vel is filmo). Kuomet buvo Sovietu Sajunga, tuomet narkotiku nebuvo (ar lb.lb.lb.mazai), o priezastis lb. paprasta - rubliai buvo nekeiciami i dolerius, todel "verslininkai" nesidomejo plesti biznio i Sovietu Sajunga, juk pinigu neiskeisi, tad ir nepraturtesi.

ne nu labas rytas blink.gif buvo tie narkotikai, buvo. bent jau iš tėvo tai nemažai girdėjau apie hipių laikus Leningrade, ir iš pažįstamo apie karinę tarnybą Kazachstane. nebuvo gal ekstazi ir LSD, bet žolės buvo sočiai, o kas norėjo, tas badėsi. tik prie sovietų negalima buvo apie tai kalbėt garsiai, va ir visa muzika.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 12 15, 16:47)
ne nu labas rytas  blink.gif buvo tie narkotikai, buvo. bent jau iš tėvo tai nemažai girdėjau apie hipių laikus Leningrade, ir iš pažįstamo apie karinę tarnybą Kazachstane. nebuvo gal ekstazi ir LSD, bet žolės buvo sočiai, o kas norėjo, tas badėsi. tik prie sovietų negalima buvo apie tai kalbėt garsiai, va ir visa muzika.

Tai jo, visada buvo visko - ir narkotiku, ir gėjų, ir prostituciu, bet ne tokiais mastais kaip dabar... cia ir skirtumas tar siu ir anu laiku cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Durga @ 2008 06 26, 15:28)
Neseniai viena kolegė išsireiškė, kad ji nekenčia kraštutinumų - nei alkoholikų, nei abstinentų. Nekreipiu į ją dėmesio, ne pirma ji tokia. Bet ji tiesiog negali tverti, kaskart kelia klausimą, kodėl žmogus nebenori patirti gyvenimo spalvų ir panašių nesąmonių.  blink.gif Kodėl aš turiu teisintis, kad negeriu?
Pasidalinkime negeriančiųjų patirtimi...


Nesamonė... aš kartais pavartoju, būna, bet nedažnai ir nedaug. bet dėl ko čia " varyti" ant abstinentų? Čia atvirkščiai turėtų būti - puiku, kai žmogus taip laikosi ir negrūda į skrandį, tai kas jam visiškai nėra reikalinga... (tai kas daugeliui lietuvių būdinga. Ypač per šventes).
Atsakyti
QUOTE
beje sulaukiau visai neseniai tokio keisto klausimo kaip kompensuoji alkoholio poreiki organizmui?

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tokio dar negirdėjau
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2009 02 06, 11:39)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
tokio dar negirdėjau



va va lotuliukas.gif kartais žmonės sugeba taip nustebinti doh.gif
Atsakyti
O cia ne i tema pasidalinsiu (vel is filmo). Kuomet buvo Sovietu Sajunga, tuomet narkotiku nebuvo (ar lb.lb.lb.mazai), o priezastis lb. paprasta - rubliai buvo nekeiciami i dolerius, todel "verslininkai" nesidomejo plesti biznio i Sovietu Sajunga, juk pinigu neiskeisi, tad ir nepraturtesi.
[/quote]

Na tik nereikėtų pervertinti anų laikų smile.gif Chebros pulkais važiuodavo į Kazachstaną kanapėlių, o ir stipresni džiaugsmai buvo apyvartoj.
Man rodos masiniųinformavimo priemonų dėka šis reikalas išplito, nes žmonės sužinojo ko nežinoję. Vieni taip sakant išbandė naują žalingą įprotį, kiti - atrado naują pajamų šaltinį.
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 06 26, 13:48)
pvz teko matyti kaip vegetare per baliu (nors jai atskirai valgyt buvo paruosta) eme pasakot koks blogis yra mesa, zinoma prie stalo.
jei abipuse tolerancija nera is kur atsirasti trinciai.
na tiek mano pamastymu smile.gif

Visiskai pritariu drinks_cheers.gif As taip netekau geriausios drauges verysad.gif Nes nuo to laiko kai ji pasake apsiprendusi tapti vegetare, as ne karto su ja nebekalbejau apie mesa. Na mes megdavom pasisakyt siandien valgiau ta ir ta, abi turim blog'us, tai ir foto parodydavom. Po to as jai nieko neberodziau kas su mesa. Bet ji man ikyriai rode savo vegetariskus patiekalus is tokiu produktu, kuriuos zinojo, kad as ju nemegstu, ir bandydavo istempt kad pasakyciau ''oi kaip skanu'', ir visas kalbas iskreipdavo, kokia mesa zalinga, iv. straipsniukscius pakisdavo ir t.t.
Na cia biski ne i tema, bet tikrai visi vegetarai ar abstinentai skundziasi tolerancijos stoka, bet, kad i save paziuretu bent vienas, vat is ju puses tolerancijos tai nulis, deja... verysad.gif
Atsakyti