Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

[quote=mecia,2008 12 01, 21:46]
tikrai kad nesmagu blush2.gif bet is esmes protingi zmones supranta, kad ne visi lietuviai yra vagys, zudikai, alkoholikai ir siaip negeri zmones...
kelias vasaras dirbau uzsienyje tai teko matyti uzsienieciu iprocius gerti: atveztas lauktuves is Lietuvos (kai kurie megsta vezti visokius stipriuosius gerimus) po puse taureles isgurksnoja ir pastato i saldytuva, gana jiems ir tiek mirksiukas.gif o pilkoji Lietuvos mase ne nepajustu kad isgere po tiek... siaip jie labai megsta vyna, silpna alu, yra ir tokiu, kurie kasdien isgeria, bat pas juos cia yra gedingas reikalas gatvem girtiems slaistytis, jie namuose tvarkingai drinks_cheers.gif na bet mums iki ju dar toli toli, dziaugiuosi bent kazkiek bendraminciu radusi mirksiukas.gif
[/q

jie cia irgi alkoholines lauktuves i lentynas, kaip siuvenyrus pasistato... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(hatna @ 2008 12 01, 23:05)
jie cia irgi alkoholines lauktuves i lentynas, kaip siuvenyrus pasistato... thumbup.gif

mes irgi jas i lentyna krauname, nes kas vaziuoja i svecius - ir tempia visokius brudus, ir dar kuo stipresnius. Ner kur kisti...
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 12 01, 22:03)
Suprasti tai visi supranta, bet vis tiek nesmagu, kai toki Lietuvos veida pamato  unsure.gif, na ir nesaugu, kai prisitvatine prie zmoniu kabinejasi... Nugirde musu tautele caras, o paskui sovietai pratese  lotuliukas.gif - na cia tokia sparnuota fraze, kurioje ir yra tiesos (nes juk tikrai caro laikais buvo vykdoma samoninga valstieciu nugirdymo politika), ir ka as zinau... kitos gi tautos gi taip neprasigere kaip lietuviai... pvz. idomu, kaip kokie latviai? Ar taip pat pas juos?
Reikia kurti kluba 'Mums linksma ir be svaigalu'  biggrin.gif



prie klubo mielai prisijungciau 4u.gif
o del latviu tai viena istorija prisiminiau: nuvaziavom i kazkoki kalejima, kuriame buvo kalinami pareigunai (nors statyta buvo ligonine...), pavadinimo nors uzmusk neprisimenu doh.gif tai va ten nuvaziavus pamatem kad esam vieninteliai turistai, tik veliau dar 3 latviai prisijunge, paskambinam i duris (buvo virs jo baltas lapas pakabintas su prasymu paskambinti) ir po kokiu geru 5-10 minuciu atvezlino jaunuolis, kvapelis nuo jo labai jau malonus trenke lotuliukas.gif pamate kad ne "ant durniaus" cia ji zadino (12-13 val dienos lotuliukas.gif ) ir nuleke persirengti, uztruko irgi kokias 5-10 minuciu... mes jau prisisniukstinejom ir be jo, bet nusispjovem ir klausem jo vapalioniu 3 kalbom (latviams latviskai, lietuviams su rusu kalbos ziniom rusiskai, o va as ir dar viena mergina tik ankliskai tesuprantam...) bet reikia pagirti, kad alkoholis is jo galvos neistryne atkaltos prakalbos mirksiukas.gif tik va kazko kito paklausus tik mekenima isgirsdavom lotuliukas.gif
na slankiojom mes paskui ji po ta kalejima ir aisku kaip baisiai smalsi tauta visus atrakintus kambarius apziuredavom. vienas kambarys buvo kaip kiaulide: buteliai visur, patalyne suversta, skudurai ir visa kita kas "graziausia"... paaiskejo kad cia sito jaunuolio musu gido irstva lotuliukas.gif tai va broliai latviai pademonstravo pomegi darbe gerti... na aisku negalima pagal viena visu matuoti, bet kontroles trukumas akivaizdus blink.gif

na va prirasiau, tikiuosi neprailgs skaityti mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Dagilis @ 2008 12 01, 22:11)
mes irgi jas i lentyna krauname, nes kas vaziuoja i svecius - ir tempia visokius brudus, ir dar kuo stipresnius. Ner kur kisti...



bet tai zmoniu nesupratingumas, juk zino kad jus negeriate, tai negi jau nera ko daugiau lauktuvems vezti? cia tas pats kaip jokiu augalu namie neauginantiems zmonems vazonus nuolatos tysti...
Atsakyti
Ir su broleliais latviais, ir su estais tas pats, kaip ir Lietuvoje... Tiesiog visi buvome tos visuomenės dalimi, kai alkoholis buvo labai svarbus.

O tikrai gaila, kad dažniausiai tokie atvejai labai pastebimi, juk tikrai labai daug žmonių išgeria tik vos vos...
Atsakyti
oho.. atsimenu preitu metu baliukus su draugais , klubai , vakareliai , pirtys , plotai , gimtadieniai ir t.t aishku cia wisi tie baliukai buwo del to , kad jaunyste -kwailyste biggrin.gif
budawo taip :treciadieni wienas klubas , ketwirtadienis kitas , penktadieni dar kitas , o sestadienis paskutine diena biggrin.gif O.. geri geri laikai buwo , taciau per wisus tuos metus pylimo , baliawojimo , tusinimo wisu tu bachanaliju net pati enpastebejau kaip kritau zemiau minuso blink.gif jau ir zmones sakydawo nu kiek gali baliawoti , is kur tiek energijos? Wasaros gale kazkaip susiprotejau ir sawim paasibjaurejau , kad esu mergina ir gerianti , slykstu pasidare , prisiminus kaip girta wejus snekedawau wisokius , o budawo ir pykciu per wisus tuos baliukus smile.gif
Pamenu jeigu degtine su martiniu uzsigerdawau kdaise tai uz wisus wyrus daugiau pakeldawau biggrin.gif wisi smige budawo per koki baliuka o man dar truksta nu ir ka... i trasa ,dasimusti' o klube ateidawus sambukas erdawau, shotus , tequilas ir wisokias bjaurybes biggrin.gif grysti namo su saule , ishsimiegi o kartais is kart ir i darba eidawau be miego rolleyes.gif nu ka 8h wakaro pradedi ruoshtis , kuistis nu jau 11 wel warai kur nors walkatauti drinks_cheers.gif
Aciu Dievui , kad apsisvieciau ir jau 4 menesi nebegeriu , ir net nebegaliu paziureti i alhoholi , nuo kwapo man bloga pasidaro , jeigu esu klube geriu vadeni , jeigu kokiam baliuke sultis bet nieko su laipsniais! wat anadien warem i wakareli kur musu apie koks 80 zmoniu buwo , tai wisi stebejosi , akd negeriu , ir tikrai niekas kreiwai i mane neziurejo .. nors aishku klausimu tai labai daug KODEL? NEBEGERI? NUSISNEKI?.. tikria supratau kad be alhoholio linxmintis yra dar smagiau cool.gif labai sawimi didziuojuos kad meciau , ir tikiuosi niekados nebegrysiu prie tokio gywenimo kaip pries metus lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cerol @ 2008 12 06, 14:19)
oho.. atsimenu preitu metu baliukus su draugais , klubai , vakareliai , pirtys , plotai  , gimtadieniai ir t.t aishku cia wisi tie baliukai buwo del to , kad jaunyste -kwailyste  biggrin.gif
budawo taip :treciadieni  wienas klubas , ketwirtadienis kitas , penktadieni dar kitas , o sestadienis paskutine diena  biggrin.gif  O.. geri geri laikai buwo , taciau per wisus tuos metus pylimo , baliawojimo , tusinimo wisu tu bachanaliju  net pati enpastebejau kaip kritau zemiau minuso  blink.gif  jau ir zmones sakydawo nu kiek gali baliawoti , is kur tiek energijos?  Wasaros gale kazkaip susiprotejau ir sawim paasibjaurejau , kad esu mergina ir gerianti , slykstu pasidare , prisiminus kaip girta wejus snekedawau wisokius , o budawo ir pykciu per wisus tuos baliukus  smile.gif 
Pamenu jeigu degtine su martiniu uzsigerdawau kdaise tai uz wisus wyrus daugiau pakeldawau biggrin.gif wisi smige budawo per koki baliuka o man dar truksta nu ir ka... i trasa ,dasimusti' o klube ateidawus sambukas erdawau, shotus , tequilas ir wisokias bjaurybes biggrin.gif grysti namo su saule , ishsimiegi  o kartais is kart ir i darba eidawau be miego  rolleyes.gif nu ka 8h wakaro pradedi ruoshtis , kuistis nu jau 11 wel warai kur nors walkatauti  drinks_cheers.gif
Aciu Dievui , kad apsisvieciau ir jau 4 menesi nebegeriu , ir net nebegaliu paziureti i alhoholi , nuo kwapo man bloga pasidaro , jeigu esu klube geriu vadeni , jeigu kokiam baliuke sultis bet nieko su laipsniais! wat anadien warem i wakareli kur musu apie koks 80 zmoniu buwo , tai wisi stebejosi , akd negeriu , ir tikrai niekas kreiwai i mane neziurejo .. nors aishku klausimu tai labai daug KODEL? NEBEGERI? NUSISNEKI?.. tikria supratau kad be alhoholio linxmintis yra dar smagiau  cool.gif  labai sawimi didziuojuos kad meciau , ir tikiuosi niekados nebegrysiu prie tokio gywenimo kaip pries metus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


thumbup.gif su tuo tave ir sveikinu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(cerol @ 2008 12 06, 14:19)
oho.. atsimenu preitu metu baliukus su draugais , klubai , vakareliai , pirtys , plotai  , gimtadieniai ir t.t aishku cia wisi tie baliukai buwo del to , kad jaunyste -kwailyste  biggrin.gif

cool.gif  labai sawimi didziuojuos kad meciau , ir tikiuosi niekados nebegrysiu prie tokio gywenimo kaip pries metus  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif



niu, šaunuolė, sveikinu 4u.gif
Man irgi kažkaip be alkoholio linksmiau, jei kartais ir ko nors išgeriu, tai tik dėl to, kad labai noriu... Vakar dalyvavau vienam priėmime, labai prabangus vynas buvo, tai gurkštelėjau iš smalsumo... tongue.gif
Atsakyti
Labutis visiems biggrin.gif as nusprendziau nebegerti pries kokius 5 metus.NEBENOREJAU.Nors esu baliavojusi nemazai ir kartu su vyru grama padarydavome.Kai pasakiau vyrui kad negersiu pirma jo reakcija buvo tokia kad beveik bande man per jega ipilti.Veliau jis suprato ir ramiai reagavo i si keistuma.Uosvienes reakcija - atsisake suprasti mano apsisprendima , pati tai lake kaip pijoke.Dabar situacija tokia :as negeriu,vyras beveik negeria,abu nerukome,turime 2 sunelius,esam labai laimingi,uosviene pastoviai pergyvena kad as per ilgai maitinu pati vaikus ,nes negaliu isgerti -kokia as vargse.Nors man i visu nuomone nusispjaut ,nes ne su jais gyvenu.
Atsakyti
QUOTE(ssaulute @ 2008 12 09, 19:25)
Labutis visiems biggrin.gif as nusprendziau nebegerti pries kokius 5 metus.NEBENOREJAU.Nors esu baliavojusi nemazai ir kartu su vyru grama padarydavome.Kai pasakiau vyrui kad negersiu pirma jo reakcija buvo tokia kad beveik bande man per jega ipilti.Veliau jis suprato ir ramiai reagavo i si keistuma.Uosvienes reakcija - atsisake suprasti mano apsisprendima , pati tai lake kaip pijoke.Dabar situacija tokia :as negeriu,vyras beveik negeria,abu nerukome,turime 2 sunelius,esam labai laimingi,uosviene pastoviai pergyvena kad as per ilgai maitinu pati vaikus ,nes negaliu isgerti -kokia as vargse.Nors man i visu nuomone nusispjaut ,nes ne su jais gyvenu.


teisingai!!!ir laikykis savo pozicijos thumbup.gif pagarba clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(ssaulute @ 2008 12 09, 18:25)
Labutis visiems biggrin.gif as nusprendziau nebegerti pries kokius 5 metus.NEBENOREJAU.Nors esu baliavojusi nemazai ir kartu su vyru grama padarydavome.Kai pasakiau vyrui kad negersiu pirma jo reakcija buvo tokia kad beveik bande man per jega ipilti.Veliau jis suprato ir ramiai reagavo i si keistuma.Uosvienes reakcija - atsisake suprasti mano apsisprendima , pati tai lake kaip pijoke.Dabar situacija tokia :as negeriu,vyras beveik negeria,abu nerukome,turime 2 sunelius,esam labai laimingi,uosviene pastoviai pergyvena kad as per ilgai maitinu pati vaikus ,nes negaliu isgerti -kokia as vargse.Nors man i visu nuomone nusispjaut ,nes ne su jais gyvenu.


na ziuriu ne as viena tiesiog nustojau noreti wink.gif
mano draugas irgi nedaug isgeria, bet jo reakcija tokia keista buvo: labai ilgai stebejosi ir vis klausdavo tai tikrai jau ne sauso vyno (kuri beje labai megau) nenori isgerti... na bet nepajutau kad nepalaikyti mirksiukas.gif o su jo mama (dar ne uosviene...) tai taip keistai buvo, nes kai suzinojo kad jau negeriu kazkiek laiko, tai kad puole: tik niekam nesakyk kad negeri, nes ka nors pagalvos blink.gif taip ir likau nesupratus, nes gilintis nemaciau prasmes ax.gif keisti vis delto kai kurie zmones...

beje sulaukiau visai neseniai tokio keisto klausimo kaip kompensuoji alkoholio poreiki organizmui?
gal galite kazka tokia tema pasakyti, nes kazkaip net sutrikau... ar tikrai reikia tam organizmui kazkokiu budu alkoholio gauti?
Atsakyti
JOOO.As net nebandziau apsimetineti kilnodama taurele kad geriu ,nors is tikruju negeriu.Buvo daug tokiu pasiulymu"tu tik pridek prie lupu".Neseniai per svente padariau visiems skaniu alkoholiniu kokteiliu ,o sau tokios pat spalvos tik be alkoholio. Butumet mate uosvienes reakcija.PAGALIAU GERIA!!!!Belieka tik nutyleti ,nes vargsas zmogus ir taip neturi autoriteto.Tiesa megstu nealkoholini alu - rusiska kazkoki ,ten mazai gazo. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2008 12 09, 23:33)
na ziuriu ne as viena tiesiog nustojau noreti wink.gif
esupratus, nes gilintis nemaciau prasmes ax.gif keisti vis delto kai kurie zmones...

beje sulaukiau visai neseniai tokio keisto klausimo kaip kompensuoji alkoholio poreiki organizmui?
gal galite kazka tokia tema pasakyti, nes kazkaip net sutrikau... ar tikrai reikia tam organizmui kazkokiu budu alkoholio gauti?


Tiesiog manau, kad čia tik provokacija... Organizmui tikrai nereikia alkoholio, jei reikėtų, tai kodėl kepenys taip kenčia, kai skaido jį? Jei dar prikibs, sakyk: "geriu kefyrą". ir dar gali paklausti: "o kaip kompensuoji dėl prisigėrimo ir pagirių iš gyvenimo išbrauktas valandas?" bet čia tik tada, kai asmuo iki žemės graibymo nusigeria...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolie23: 10 gruodžio 2008 - 16:27