Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Mane nebegerti visai išauklėjo pats organizmas. Nuo šampano ir vyno ryte kyla rūgštis, išgėrus degtinės (oj nedaug) rytą praleidau apsikabinus tūliką. Tas pats ir išgėrus tekilos ar kokio kito stipresnio. Alus neskanu. Apskritai savo darbo praktikoje teko paragauti įvairiausių rūšių gėrimų. Ir tik vienintelis gėrimas, kurį galiu iš lėto pagurkšnoti - koks nors kreminis likeris. Gal taip yra todėl, kad apskritai alkoholio pirmąkart paragavau 19 metų ir organizmo nepratinau prie to. Be to, man labai smagu bet kokioj kompanijoj ir visai be alkoholio.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 11 26, 20:16)
Idomu, ar yra sis filmas internete?


Nezinau, nes pazistamas buvo irases i diska. Galiu nebent pavadinima pasakyti:
V. G. Zdanov Alkogolni i napkoticeski teror (atsiprasau, negaliu rasyti rusiskom raidem)
Papildyta:
QUOTE(Dios @ 2008 11 27, 14:31)
o aš skaičiau knygą, kad kaip tik pietiečiai negali gerti sunkaus alkoholio, dėl to pasjuos vyrauja vynai. o šiaurės europiečiai (ypač rusai) pakelia jį daug lengviau. o azijiečiai iš viso bet kokį alkoholį sunkiai toleruoja.


Sutinku su Dagiliu ("Na bet faktai kalba patys uz save - paziurekime, kaip prasigerusi Rusija ir palyginkime ja kad ir su ta pacia Italija..."), tame filme taip ir sake, jog nemoka gerti rusai, nes prisigeria, o italai tik "ragauja".
Atsakyti
sveikos 4u.gif
prisijungsiu ir as prie jusu diskusiju...
alkoholio nevartoju jau daugiau nei puse metu ir tuo labai dziaugiuosi smile.gif is tiesu tik siandien pamaciau kad gerokai reciau man skauda skrandi, nes vaistu kraitele netusteja kaip kad anksciau budavo.
nesu is tu, kurios alkoholio po labai mazai vartodavo, paauglyste ir puse studijavimo laiko praejo gana audringai. nebudavo taip kad neatsiminciau bet WC gasdinimu neisvengiau...
ideja nebegerti brendo jau senokai, bet tam didysis spyris buvo sudetingi isgyvenimai, kuriuos alkoholiu uzlaistyti pabijojau, nes giminej turiu nemazai nuo jo priklausanciu zmoniu ir pajutau siokia tokia gresme priprasti taip uzglostyti problemas...
o santykiai su negerianciais pakankamai ivairus: seima labai greitai tai prieme, aisku tokiu dideliu akiu: AR TU LAUKIESI? buvo lotuliukas.gif draugai iki pat siol stebisi kaip as taip isgyvenu, bet sunkiausia su tais, kurie nesuvokia kaip galima negerti... labai ramiai paaiskinu kad gerti nenoriu (neturiu nieko pries geriancius zmones, cia ju reikalas) o jie kad pasiunta diskutuoti kas ir kaip, aisku pirmiausia klausia kelintas menuo - tipo nescia (kai atsakau kad 6, nutyla lotuliukas.gif )
va todel as ir pagalvoju kad zmones labai keisti yra: jiems nenormalus tie kurie geria per daug ir tie kurie visai negeria

na toks trumpas mano absitencijos pristatymas smile.gif
Atsakyti
Man tai is vis atrodo, kad dauguma zmoniu geria ne todel, kad jiems skanu, bet del to, kad taip visi daro, toks paprotys, taip priimta, nemoka atsisakyti... Paskui, zinoma, gal ir skanu pasidaro ir kiti motyvai prisideda, nervus taip ramina ir pan.

Pamenu jaunas dieneles hihihi.gif - juk jaunimo tarpe neapsieina joks pasibuvimas savaitgali be alkoholio ir tiesiog BUTINA ji vartoti, nes visi taip daro, o kas ne - balta varna. Mano stiprus charakteris, tai niekada nebijojau atsisakyti ir elgtis taip, kaip as noriu pati, bet buvau viena is ne daugelio visu kitu tarpe.
Na tiesiog liudna, kai pagalvoji, jog jau paaugliai persiima ta gerimo kultura (is tikruju, kokia cia kultura blink.gif ) ir tai tesiasi toliau...
Nesakau, kad visi, visur, visiems tas galioja, bet bendra tendencija - tokia...
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 11 27, 23:20)
Man tai is vis atrodo, kad dauguma zmoniu geria ne todel, kad jiems skanu, bet del to, kad taip visi daro, toks paprotys, taip priimta, nemoka atsisakyti... Paskui,


pas daugeli zmoniu labai stiprai isvystytas "bandos instinktas", todel ir atsiranda nenormali baime buti kitokiais... o jei aplinka kokia ribota tai is viso baisu ziureti doh.gif
Atsakyti
Aš tai dėl sveikatos ir palaikydama vyro įsitikinimus negėriau gal kokius 1,5 metų. Ir tikrai sunku buvo pritapt prie kitų. Dabar išgeriu tikrai retai ir nedaug, visi šeiminykščiai pripratę. Tiesiog kartais paragauju silpno alučio. O kartais brendžiuko spaudimui pakelt, nes niekas kitas nepadeda. Bet man visiškai netrūksta alkoholio per vakarėlį, kad galėčiau smagiai praleisti laiką. Jei būna sveikata vėl prišlubavus, tai negeriu ir pasakau tikrą priežąstį- ka dkyla rūgštys. Jei kas veliasi į diskusijas, aš į jas nesiveliu. Bet... susidūrėm su tokia problema, kad sunku susirast draugų, ypač atsikrausčius gyvent į kitą miestą. Turiu čia ištekėjusių draugių, bet turbūt jų vyrams neįdomu su maniškiu- negeriančiu.
Atsakyti
ir as noriu pasidalnti savo patirtim smile.gif
mano vyras sportininkas ir niekada gyvenime ner bandes alkoholio, gyvendamas savo gimtoj saly jokiu problemu del to neturejo, kol atvaziavo i Lietuva...lietuviai vis reikalauja siulo isgerti, galiausiai pareiskia, kad jis nera tikras vyras ir bijo parodyti savo tikraji veida...o mano vyras savo ruoztu pasipiktines, koki pavizdi savo vaikams rodo tokie zmones schmoll.gif taigi vienas is tu zmoni karta kaip reikiant prigere ir pradejo elgtis gyvuliskai...tai mano brangiausias psibaisejo, kad ir ji nori paversti tokiu...nera zodziu, tikrai... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(hatna @ 2008 11 30, 23:24)
ir as noriu pasidalnti savo patirtim smile.gif
mano vyras sportininkas ir niekada gyvenime ner bandes alkoholio, gyvendamas  savo gimtoj saly jokiu problemu del to neturejo, kol atvaziavo i Lietuva...lietuviai vis reikalauja siulo isgerti, galiausiai pareiskia, kad jis nera tikras vyras ir bijo parodyti savo tikraji veida...o mano vyras savo ruoztu pasipiktines, koki pavizdi savo vaikams rodo tokie zmones schmoll.gif taigi vienas is tu zmoni karta kaip reikiant prigere ir pradejo elgtis gyvuliskai...tai mano brangiausias psibaisejo, kad ir ji nori paversti tokiu...nera zodziu, tikrai... verysad.gif



Sutinku, kai žmonės padaugina ir pradeda elgtis gyvuliškai, tai tikrai nekas...
Kaip tik savaitgalį buvau vakarėlyje (visi užsieniečiai). Visą laiką gurkšnojau vandenį arba sultis, tik keli žmonės paklausė, kodėl negeriu. Juokinga dėl to, kad pirmiausia paklausė, ar aš ne musulmonė, ar galbūt mano religija draudžia alkoholinius gėrimus, ar nesu nėščia (hm, reikės dietos kokios pasieškot g.gif ), bet atsakiau, kad šiuo momentu tiesiog negaliu gerti (tikrai vartoju vaistus, bet to nesakiau), tai labai normaliai priėmė tai.

Bet va, prieš kokią savaitėlę kaip buvau užsinorėjus tamsaus alučio, tai pasikeikiau, kad negaliu, ir praėjo...
smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Glamour @ 2008 11 30, 19:40)
Aš tai dėl sveikatos ir palaikydama vyro įsitikinimus negėriau gal kokius 1,5 metų. Ir tikrai sunku buvo pritapt prie kitų. Dabar išgeriu tikrai retai ir nedaug, visi šeiminykščiai pripratę. Tiesiog kartais paragauju silpno alučio. O kartais brendžiuko spaudimui pakelt, nes niekas kitas nepadeda. Bet man visiškai netrūksta alkoholio per vakarėlį, kad galėčiau smagiai praleisti laiką. Jei būna sveikata vėl prišlubavus, tai negeriu ir pasakau tikrą priežąstį- ka dkyla rūgštys. Jei kas veliasi į diskusijas, aš į jas nesiveliu.  Bet... susidūrėm su tokia problema, kad sunku susirast draugų, ypač atsikrausčius gyvent į kitą miestą. Turiu čia ištekėjusių draugių, bet turbūt jų vyrams neįdomu su maniškiu- negeriančiu.

Glamour, suprantu tave, kad nera taip paprasta rasti i save panasiu... Kai pagalvoju, tai musu seimai labai pasiseke - tiesiog is senu laiku turime nemaza draugu rata, kur linksminames ne tik kad be snapso, bet ir be alaus - tiesiog nera ta poreikio. Musu gerimas - gero vyno ar sampano taure, kurios sociai uztenka kaip simbolio per kokia svente. Bet va su giminemis tai liudniau unsure.gif - mano puse nelabai tokiu dalyku isivaizduoja, tai kazkaip nebelieka ir salycio tasku... truputi gaila, nes siaip nieko zmones, bet sventes be barniu ir tarpusavio priekabiu alkoholio pasekoje nesibaigia. Ir ka veikti blaiviam zmogui su girtais unsure.gif

QUOTE(hatna @ 2008 11 30, 23:24)
ir as noriu pasidalnti savo patirtim smile.gif
mano vyras sportininkas ir niekada gyvenime ner bandes alkoholio, gyvendamas  savo gimtoj saly jokiu problemu del to neturejo, kol atvaziavo i Lietuva...lietuviai vis reikalauja siulo isgerti, galiausiai pareiskia, kad jis nera tikras vyras ir bijo parodyti savo tikraji veida...o mano vyras savo ruoztu pasipiktines, koki pavizdi savo vaikams rodo tokie zmones schmoll.gif taigi vienas is tu zmoni karta kaip reikiant prigere ir pradejo elgtis gyvuliskai...tai mano brangiausias psibaisejo, kad ir ji nori paversti tokiu...nera zodziu, tikrai... verysad.gif

Isivaizduoju, kokia baisi tauta mes tavo zmogui atrodome unsure.gif - na bet tikrai, as dabar irgi ne LT laikinai, tai toje salyje, kur esu, dar ne karto nemaciau gatvemis slitinejanciu girtu paaugliu gauju, besivoliojanciu diedu, agresyviai nusiteikusiu girtu viesose vietose... man pradzioje taip keista buvo - negalejau patiketi, kad taip ramu... Isivaizduoju, kad rojaus zemeje nera, yra turbut ir cia rajonu, kur tokie dalykai vyksta, bet tai yra greiciau isimtis, negu norma. O va Lietuvoje - kaip bebutu gaila - norma yra buti apsvaigusiam...
Hatna, tai ka darete - Lietuvoje, kaip suprantu, negyvenate? O idomu kaip Brazilijoje? Papasakok bigsmile.gif
Apie pavyzdi vaikams - tai skaudu net kalbeti... vargse musu Lietuvos visuomene verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 12 01, 02:01)
Glamour, suprantu tave, kad nera taip paprasta rasti i save panasiu... Kai pagalvoju, tai musu seimai labai pasiseke - tiesiog is senu laiku turime nemaza draugu rata, kur linksminames ne tik kad be snapso, bet ir be alaus - tiesiog nera ta poreikio. Musu gerimas - gero vyno ar sampano taure, kurios sociai uztenka kaip simbolio per kokia svente. Bet va su giminemis tai liudniau  unsure.gif - mano puse nelabai tokiu dalyku isivaizduoja, tai kazkaip nebelieka ir salycio tasku... truputi gaila, nes siaip nieko zmones, bet sventes be barniu ir tarpusavio priekabiu alkoholio pasekoje nesibaigia. Ir ka veikti blaiviam zmogui su girtais  unsure.gif
Isivaizduoju, kokia baisi tauta mes tavo zmogui atrodome  unsure.gif - na bet tikrai, as dabar irgi ne LT laikinai, tai toje salyje, kur esu, dar ne karto nemaciau gatvemis slitinejanciu girtu paaugliu gauju, besivoliojanciu diedu, agresyviai nusiteikusiu girtu viesose vietose... man pradzioje taip keista buvo - negalejau patiketi, kad taip ramu... Isivaizduoju, kad rojaus zemeje nera, yra turbut ir cia rajonu, kur tokie dalykai vyksta, bet tai yra greiciau isimtis, negu norma. O va Lietuvoje - kaip bebutu gaila - norma yra buti apsvaigusiam...
Hatna, tai ka darete - Lietuvoje, kaip suprantu, negyvenate? O idomu kaip Brazilijoje? Papasakok  bigsmile.gif
Apie pavyzdi vaikams - tai skaudu net kalbeti... vargse musu Lietuvos visuomene  verysad.gif


cia irgi zmones isgeria, bet ne taip gausiai ir jie visi labai toleruoja ir palaiko, jei zmogus atsisako gerti smile.gif musu vestuvese (tuokemes Lietuvije)dalyvavo seima is danijos, tai po vakarelio tos seimos galva sake, kad jis bande gerti kaip visi, bet tai neimanoma, nes Lietuviai profesionalai lotuliukas.gif lotuliukas.gif juokas juokais...bet kazkaip nesmagu,kai zmones taip galvoja schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hatna @ 2008 12 01, 01:28)
cia irgi zmones isgeria, bet ne taip gausiai ir jie visi labai toleruoja ir palaiko, jei zmogus atsisako gerti smile.gif musu vestuvese (tuokemes Lietuvije)dalyvavo seima is danijos, tai po vakarelio tos seimos galva sake, kad jis bande gerti kaip visi, bet tai neimanoma, nes Lietuviai profesionalai lotuliukas.gif  lotuliukas.gif juokas juokais...bet kazkaip nesmagu,kai zmones taip galvoja schmoll.gif



tikrai kad nesmagu blush2.gif bet is esmes protingi zmones supranta, kad ne visi lietuviai yra vagys, zudikai, alkoholikai ir siaip negeri zmones...
kelias vasaras dirbau uzsienyje tai teko matyti uzsienieciu iprocius gerti: atveztas lauktuves is Lietuvos (kai kurie megsta vezti visokius stipriuosius gerimus) po puse taureles isgurksnoja ir pastato i saldytuva, gana jiems ir tiek mirksiukas.gif o pilkoji Lietuvos mase ne nepajustu kad isgere po tiek... siaip jie labai megsta vyna, silpna alu, yra ir tokiu, kurie kasdien isgeria, bat pas juos cia yra gedingas reikalas gatvem girtiems slaistytis, jie namuose tvarkingai drinks_cheers.gif na bet mums iki ju dar toli toli, dziaugiuosi bent kazkiek bendraminciu radusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mecia @ 2008 12 01, 21:46)
tikrai kad nesmagu blush2.gif bet is esmes protingi zmones supranta, kad ne visi lietuviai yra vagys, zudikai, alkoholikai ir siaip negeri zmones...
kelias vasaras dirbau uzsienyje tai teko matyti uzsienieciu iprocius gerti: atveztas lauktuves is Lietuvos (kai kurie megsta vezti visokius stipriuosius gerimus) po puse taureles isgurksnoja ir pastato i saldytuva, gana jiems ir tiek mirksiukas.gif o pilkoji Lietuvos mase ne nepajustu kad isgere po tiek... siaip jie labai megsta vyna, silpna alu, yra ir tokiu, kurie kasdien isgeria, bat pas juos cia yra gedingas reikalas gatvem girtiems slaistytis, jie namuose tvarkingai drinks_cheers.gif na bet mums iki ju dar toli toli, dziaugiuosi bent kazkiek bendraminciu radusi mirksiukas.gif

Suprasti tai visi supranta, bet vis tiek nesmagu, kai toki Lietuvos veida pamato unsure.gif, na ir nesaugu, kai prisitvatine prie zmoniu kabinejasi... Nugirde musu tautele caras, o paskui sovietai pratese lotuliukas.gif - na cia tokia sparnuota fraze, kurioje ir yra tiesos (nes juk tikrai caro laikais buvo vykdoma samoninga valstieciu nugirdymo politika), ir ka as zinau... kitos gi tautos gi taip neprasigere kaip lietuviai... pvz. idomu, kaip kokie latviai? Ar taip pat pas juos?
Reikia kurti kluba 'Mums linksma ir be svaigalu' biggrin.gif
Atsakyti