Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

QUOTE(sena niekšė @ 2008 10 10, 18:28)
degtinės nekenčiu, nu bet viskis  wub.gif
o dėl neprisiminimo čia kaip ką alkoholis veikia -- vieni tampa agresyvūs, kiti pradeda dainuot, treti nieko neprisimena. va aš iš tų kur neprisimena  verysad.gif mano vyras viską prisimena, nors pakelia gerokai daugiau neiaš. šiaip jau gyvenime ir taip užuomarša esu  blush2.gif

Bet turi daug isgerti, kad neprisimintum biggrin.gif.
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 10 10, 19:14)
Bet turi daug isgerti, kad neprisimintum  biggrin.gif.

tame ir reikalas, kad nedaug blush2.gif porą stopkių, niekam neatrodau girta... viskas vyksta normaliai, bet aš neprisimenu -- nei griųnu, nei vemiu, nei nusišneku, nei dainuoju. tiesiog neprisimenu. todėl labai gerai suprantu tą palinkėjimą, "Kad Naujukus prisimintum tik iš nuotraukų" doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Dagilis @ 2008 10 10, 12:31)
Taciau alkoholis kaip linksmuma sukelianti priemone ar kasdienis atsipalaidavimas  schmoll.gif - yra kitu budu  :

o kur tu sugebejai perskaityti, kad tai yra kasdienis atsipalaidavimas?
Atsakyti
QUOTE(Bekasė @ 2008 10 10, 21:00)
o kur tu sugebejai perskaityti, kad tai yra kasdienis atsipalaidavimas?

g.gif nesupratau... as gi cia savo samprotavimus desciau, tai prie ko cia sugebejimas perskaityti??? Atsipalaiduok, cia gi forumas, niekas asmeniskai pries tave nieko neturi ir mintis parasyta prie tavo komentaro dar nereiskia, kad tau asmeniskai taikoma mirksiukas.gif

Cia linksma ir negerus hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dagilis: 10 spalio 2008 - 21:46
biggrin.gif oho kaip isisiubavo karsta.gif
Čia manau įdomu gal kam nors http://www-1.ipc.lt/...l/alkoholis.htm mastau.gif
Atsakyti
As visai negeriu, net kefyro bigsmile.gif
kai siulo, trumpai pasakau: negaliu. Ir, manau, nemeluoju, nors to negalejimo priezastis - psichologine. Bet ta nebutina visiems sakyti. Ir tegu galvoja kas ka nori, gal as turiu kokiu sveikatos problemu, apie kurias nenoriu kalbet, tai mano asmeniskas reikalas.
Susidauzti pavyksta sultimis arba - dar geriau - limonadu. Kai yra, isipilu panasios spalvos gerimo kaip ir vynas ar sampanas. smile.gif
Atsakyti
Anksciau isgerdavau (proto ribose, nes nepakenciu busenos kai saves negali valdyti), bet paziurejau filma apie alkoholi, tabaka, narkotikus (Rusijos profesoriaus vedama paskaita) ir visiskai atsisakiau alkoholio. Daug idomiu dalyku sake, pvz.: Pabaltijos salys, Rusija negali visiskai vartoti alkoholio todel, kad organizmas neturi specialiu fermentu, kurie neutralizuoja alkoholi, o Parancuzija, Ispanija, Italija gali gerti, nes jie turi si fermenta. Pati pastebejau, jog siose salyse zmones moka gerti, niekas neprisigeria nors visada valgant ant stalo yra vyno butelis.
Atsakyti
QUOTE(Persikele @ 2008 11 26, 20:51)
Anksciau isgerdavau (proto ribose, nes nepakenciu busenos kai saves negali valdyti), bet paziurejau filma apie alkoholi, tabaka, narkotikus (Rusijos profesoriaus vedama paskaita) ir visiskai atsisakiau alkoholio. Daug idomiu dalyku sake, pvz.: Pabaltijos salys, Rusija negali visiskai vartoti alkoholio todel, kad organizmas neturi specialiu fermentu, kurie neutralizuoja alkoholi, o Parancuzija, Ispanija, Italija gali gerti, nes jie turi si fermenta. Pati pastebejau, jog siose salyse zmones moka gerti, niekas neprisigeria nors visada valgant ant stalo yra vyno butelis.

Idomu, ar yra sis filmas internete?
Atsakyti
QUOTE(Persikele @ 2008 11 26, 20:51)
Anksciau isgerdavau (proto ribose, nes nepakenciu busenos kai saves negali valdyti), bet paziurejau filma apie alkoholi, tabaka, narkotikus (Rusijos profesoriaus vedama paskaita) ir visiskai atsisakiau alkoholio. Daug idomiu dalyku sake, pvz.: Pabaltijos salys, Rusija negali visiskai vartoti alkoholio todel, kad organizmas neturi specialiu fermentu, kurie neutralizuoja alkoholi, o Parancuzija, Ispanija, Italija gali gerti, nes jie turi si fermenta. Pati pastebejau, jog siose salyse zmones moka gerti, niekas neprisigeria nors visada valgant ant stalo yra vyno butelis.



Bet paradoksas: mūsuose ir Rusijoje išgeriama daugiau, nei tose šalyse... O gal ten neprisigeria dėl to, kad tiesiog geria labai mažai (nemačiau italo, kuris pietu metu iįgertų daugiau nei taurę vyno), beje, ir ta pati taurė yra niekis palyginus su stikline degtinės...
Atsakyti
QUOTE(Durga @ 2008 06 26, 14:28)
Sveikos ir sveiki! Mes su vyru nesame alkoholikai ir nevartojame alkoholio. Tačiau kartais tai būna tikrai nelengva... Ypač darbe... Kolektyvas bobiškas, visos jaučia turinčios teisę klausinėti visko, kišasi į asmeninį gyvenimą... Kaip pasakyti viršininkei, švenčiančiai savo 50-metį ir kviečiančiai susidaužti taurėmis,  drinks_cheers.gif kad aš nevartoju šito brudo? Bandžiau kavos puodeliu daužtis - nepadeda. Klausimų lavinos, patys suprantat, kokių. Neseniai viena kolegė išsireiškė, kad ji nekenčia kraštutinumų - nei alkoholikų, nei abstinentų. Nekreipiu į ją dėmesio, ne pirma ji tokia. Bet ji tiesiog negali tverti, kaskart kelia klausimą, kodėl žmogus nebenori patirti gyvenimo spalvų ir panašių nesąmonių.  blink.gif Kodėl aš turiu teisintis, kad negeriu?
Pasidalinkime negeriančiųjų patirtimi...


Gal aplinkiniai nori paaiskinimo, nes vartojate tokius kategoriskus pasakymus kaip “brudas` arba isgeriancius alkoholio vadinate alkoholikais? tada jiems kyla noras gintis, diskutuoti, itikineti.
Man pasirode, kad pati smerkiate isgeriancius alkoholio, tai ko norite is kitu?
Atsakyti
QUOTE(Persikele @ 2008 11 26, 19:51)
Anksciau isgerdavau (proto ribose, nes nepakenciu busenos kai saves negali valdyti), bet paziurejau filma apie alkoholi, tabaka, narkotikus (Rusijos profesoriaus vedama paskaita) ir visiskai atsisakiau alkoholio. Daug idomiu dalyku sake, pvz.: Pabaltijos salys, Rusija negali visiskai vartoti alkoholio todel, kad organizmas neturi specialiu fermentu, kurie neutralizuoja alkoholi, o Parancuzija, Ispanija, Italija gali gerti, nes jie turi si fermenta. Pati pastebejau, jog siose salyse zmones moka gerti, niekas neprisigeria nors visada valgant ant stalo yra vyno butelis.

o aš skaičiau knygą, kad kaip tik pietiečiai negali gerti sunkaus alkoholio, dėl to pasjuos vyrauja vynai. o šiaurės europiečiai (ypač rusai) pakelia jį daug lengviau. o azijiečiai iš viso bet kokį alkoholį sunkiai toleruoja.
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 11 27, 15:31)
o aš skaičiau knygą, kad kaip tik pietiečiai negali gerti sunkaus alkoholio, dėl to pasjuos vyrauja vynai. o šiaurės europiečiai (ypač rusai) pakelia jį daug lengviau. o azijiečiai iš viso bet kokį alkoholį sunkiai toleruoja.

Na bet faktai kalba patys uz save - paziurekime, kaip prasigerusi Rusija ir palyginkime ja kad ir su ta pacia Italija...

Viska galima vartoti saikingai ir kiekvieno asmeninis reikalas vartoti ar ne. Manau, kad ir abstinentas ir isgeriantis gali taikiai sugyventi. Bet jei tai tampa liga - alkoholizmu, tai kencia ne tik alkoholikas, bet ypac jo seima, artimieji, galiausiai visa visuomene... Gaila zmoniu...
Atsakyti