Įkraunama...
Įkraunama...

Nevartojame alkoholio

Sveikos ir sveiki! Mes su vyru nesame alkoholikai ir nevartojame alkoholio. Tačiau kartais tai būna tikrai nelengva... Ypač darbe... Kolektyvas bobiškas, visos jaučia turinčios teisę klausinėti visko, kišasi į asmeninį gyvenimą... Kaip pasakyti viršininkei, švenčiančiai savo 50-metį ir kviečiančiai susidaužti taurėmis, drinks_cheers.gif kad aš nevartoju šito brudo? Bandžiau kavos puodeliu daužtis - nepadeda. Klausimų lavinos, patys suprantat, kokių. Neseniai viena kolegė išsireiškė, kad ji nekenčia kraštutinumų - nei alkoholikų, nei abstinentų. Nekreipiu į ją dėmesio, ne pirma ji tokia. Bet ji tiesiog negali tverti, kaskart kelia klausimą, kodėl žmogus nebenori patirti gyvenimo spalvų ir panašių nesąmonių. blink.gif Kodėl aš turiu teisintis, kad negeriu?
Pasidalinkime negeriančiųjų patirtimi...
Atsakyti
mano pazistama nenori ir negali vartoti alkoholio nes vartoja stiprius vaistus, i ja ziuri kreivai, taciau ji pasako kaip kirviu nukerta kad negers, visi pasiziuri i ja ir nebekreipia demesio.
siulyciau sakyt kad vaistus geri ar dar ka nors sumeluot, arba isvis nieko neaiskint, daryk kaip as ankciau darydavau, pradeda siulyt, pasakyt kad ikyrejo ir apsimest kad pyktelejai ant ju.
Atsakyti
as pati itin saikingai bet vartojanti, musu imones direktorius visiskas abstinentas, taip pat yra vienas darbuotojas abstinentas. problemu visiskai nekyla, visi zino kad jie negeria ir kazkaip labai nesigilina. kartais vieni kitus per danti patraukiam, bet nepiktybiskai, vienas negeria o kitas gal neruko, o trecias sokolado nevalgo.
siaip priesiskuma dazniausiai sukelia tie "krastutiniai" kurie savo idejomis megina aukleti kitus, pvz teko matyti kaip vegetare per baliu (nors jai atskirai valgyt buvo paruosta) eme pasakot koks blogis yra mesa, zinoma prie stalo.
jei abipuse tolerancija nera is kur atsirasti trinciai.
na tiek mano pamastymu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Odora @ 2008 06 26, 14:48)
as pati itin saikingai bet vartojanti, musu imones direktorius visiskas abstinentas, taip pat yra vienas darbuotojas abstinentas. problemu visiskai nekyla, visi zino kad jie negeria ir kazkaip labai nesigilina. kartais vieni kitus per danti patraukiam, bet nepiktybiskai, vienas negeria o kitas gal neruko, o trecias sokolado nevalgo.
siaip priesiskuma dazniausiai sukelia tie "krastutiniai" kurie savo idejomis megina aukleti kitus, pvz teko matyti kaip vegetare per baliu (nors jai atskirai valgyt buvo paruosta) eme pasakot koks blogis yra mesa, zinoma prie stalo.
jei abipuse tolerancija nera is kur atsirasti trinciai.
na tiek mano pamastymu smile.gif


Taip, tie visus auklėjantys abstinentai ir vegetarai tai tikra bėda... Kaskart per tuos baliukus nulendu į giliausią kampą, kad niekam neužkliūčiau, ale vistiek išlenda manęs paauklėti kokia įkalusi kolegė... Ankstesniame darbe pats direktorius buvo negeriantis, ir su visais kartu keldavo taurę sulčių, nekreipdamas dėmesio, ką kelia kiti. Ir visiems buvo gerai. O dabar, kai atsisakiau likeriuko prie kavos "ačiū, nenoriu", viršininkė klausia "kodėl?", kažkaip išsprūdo "vaistukus geriu", o ji klausia "kokius", sakau "antibiotikus", o ji eina iš paskos ir klausia "nuo ko?" doh.gif
Dabar pradėjau žmonėms sakyti "ačiū, darbe negeriu". Bet tas nelabai gelbsti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Durga: 26 birželio 2008 - 14:01
o alkoholį vartot -- neekologiška?
Atsakyti
na maciau kad yra ekologisko vyno biggrin.gif
Atsakyti
Sunku Lietuvoj tokiems 4u.gif
Kai pasakai, kad kokių svogūnu nevalgai, tai normalu ir niekas dėmesio nekreipia. Bet jei pasakysi, kad negeri, tai iškart klausimai - tu nėščia, sergi, blogai jautiesi, nemėgsti vakarėlio šeimininko, išsidirbinėji ir pan. Mano vyras kažkada 3 metus visai negėrė, tai kolektyvas gal po metų apsiprato ir nebesikabinėjo su taurelėm.
O šiaip, jei jų netenkina atsakymas, kad tiesiog negeri, gali sakyt, kad pradėjai lankyti jogos kursą, organizmo valymo programą ar tiesiog su vyru surengėt lažybas kas ilgiau neparagaus nė lašo alkoholio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žirklutės @ 2008 06 26, 16:05)
Sunku Lietuvoj tokiems  4u.gif
Kai pasakai, kad kokių svogūnu nevalgai, tai normalu ir niekas dėmesio nekreipia. Bet jei pasakysi, kad negeri, tai iškart klausimai - tu nėščia, sergi, blogai jautiesi, nemėgsti vakarėlio šeimininko, išsidirbinėji ir pan. Mano vyras kažkada 3 metus visai negėrė, tai kolektyvas gal po metų apsiprato ir nebesikabinėjo su taurelėm.
O šiaip, jei jų netenkina atsakymas, kad tiesiog negeri, gali sakyt, kad pradėjai lankyti jogos kursą, organizmo valymo programą ar tiesiog su vyru surengėt lažybas kas ilgiau neparagaus nė lašo alkoholio  4u.gif



Aš irgi retai geriu, bet jei kas nors pradeda kabinėtis, pasakau, kad aš jiems iš rankų negriebiu taurelių, tai tegu jie gerbia mane ir negrūda man alkoholio... Nukertu kaip kirviu, dar tokį žvilgsnį užmetu... lotuliukas.gif
Padeda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2008 06 26, 15:08)
o alkoholį vartot -- neekologiška?

Aha biggrin.gif tema gal ne vietoje, bet labai aktuali 4u.gif man, asmeniskai, visai vienodai, kas ka ir kaip vartoja ar nevartoja ax.gif na kaip gali suaugusiam zmogui aiskinti doh.gif O jei kokia davatka ikyriai prikibo su klausimais ir ner kaip atsipurtyt, ta prasme, piktybine tokia, tai siulau imtis tokios taktikos: paklausti jos mandagiu tonu kokio nemandagaus dalyko , kuris , zinote, kad jai yra opi tema.Pvz.kiap jusu sunui mokslai? girdejau liko antriems metams?arba "labai jus suprantu, girdejau problemos namuose su uosviene?"
na zodziu tokiais intymiais klausimais pabendrauti..tai toks ikiruolis kita syki prie jusu net artyn neis, kad kokio nemalonaus dalyko napaklaustumet lotuliukas.gif man sis metodas padeda..
Atsakyti
Kaip ilgametė abstinentė pasisakysiu: problemą iš alkoholio nevartojimo daro patys abstinentai. Dažnai tenka dalyvauti oficialiuose renginiuose, kur abstinentu būti tiesiog negali - taurė vyno yra privalomas dalykas. Bet. Šioje vietoje abstinentai pamiršta vieną svarbų dalyką: taurės išgerti niekas neverčia smile.gif Per visus pokylius, per priėmimus, etc. visada turiu taurę vyno/šampano, keliu tostus, etc, bet negeriu (reto vyno degustacijose paragauju porą gurkšnelių, bet ne daugiau). Per ilgametę praktiką jokios problemos nekilo.
Atsakyti
QUOTE(Durga @ 2008 06 26, 07:53)
.. kai atsisakiau likeriuko prie kavos "ačiū, nenoriu", viršininkė klausia "kodėl?", kažkaip išsprūdo "vaistukus geriu", o ji klausia "kokius", sakau "antibiotikus", o ji eina iš paskos ir klausia "nuo ko?"  doh.gif Dabar pradėjau žmonėms sakyti "ačiū, darbe negeriu". Bet tas nelabai gelbsti...


Kita karta sakyk, kad geri "ATRIPLA", tokius naujus ir efektyvus nuo ZIV'o pasekmiu. mirksiukas.gif
Garantuoju, ne tik nustos klausineti, bet dar ir laikysi puskilometrio spinduliu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Minerva @ 2008 06 26, 18:45)
Kaip ilgametė abstinentė pasisakysiu: problemą iš alkoholio nevartojimo daro patys abstinentai. Dažnai tenka dalyvauti oficialiuose renginiuose, kur abstinentu būti tiesiog negali - taurė vyno yra privalomas dalykas. Bet. Šioje vietoje abstinentai pamiršta vieną svarbų dalyką: taurės išgerti niekas neverčia smile.gif Per visus pokylius, per priėmimus, etc. visada turiu taurę vyno/šampano, keliu tostus, etc, bet negeriu (reto vyno degustacijose paragauju porą gurkšnelių, bet ne daugiau). Per ilgametę praktiką jokios problemos nekilo.

drinks_cheers.gif sutinku su tavim. as nesu abstinente, taciau buna tokiu progu kur net "apsinesti" neleidziu sau. tai turiu as ta viena taure gerimo, kuria "laizau" visa vakara. ir nieks nesikabina su "gal degtinytes?", nes sakau kad vyna geriu wink.gif
Atsakyti