Įkraunama...
Įkraunama...

Moterys bamba dėl niekų

QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 16:30)
Aaaaa....Supratau man vadovauja todel,kad as kvailas biggrin.gif

Yra toks posakis. Šiaip rusiškas, bet vertimas skamba taip:
"Tu - viršininkas, aš - kvailys. Aš - viršininkas, tu - kvailys". Gyvenime nuolat susiduriu su patvirtinimais.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 26, 17:45)
Yra toks posakis. Šiaip rusiškas, bet vertimas skamba taip:
"Tu - viršininkas, aš - kvailys. Aš - viršininkas, tu - kvailys". Gyvenime nuolat susiduriu su patvirtinimais.




Žinai kartais protingu durniu reikia apsimesti
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 16:21)
as
galvoju,kad moterys kurios zirze ju toks budas,jos kitaip negali,jos turi pabambeti arba 
pavadovauti joms kitaip neiseina ir jos net gal nejaucia kaip pradeda bambeti smile.gif


Būna ir vyrų, kuriems bambėjimas savotiškai patinka biggrin.gif Tikriausiai tai iš šeimos ateina...

QUOTE(Medinis @ 2008 06 26, 16:45)
Yra toks posakis. Šiaip rusiškas, bet vertimas skamba taip:
"Tu - viršininkas, aš - kvailys. Aš - viršininkas, tu - kvailys". Gyvenime nuolat susiduriu su patvirtinimais.


O tas, kuris bamba - viršininkas ar kvailys? mastau.gif Čia rimtai. Nes man bambėjimas tolygus nesugebėjimui gauti to, ko norisi... Tai anoks tada viršininkas mastau.gif Taip išeina, kad kvailys?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Hmmm...: 26 birželio 2008 - 15:57
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 26, 16:56)
Nes man bambėjimas tolygus nesugebėjimui gauti to, ko norisi... Tai anoks tada viršininkas mastau.gif Taip išeina, kad kvailys?

Esmė tame ar pasiekiamas rezultatas. Jei bambėjimu rezultatas pasiekiamas - tuomet viršininkas. Jei vyras bambėdamas dėl žmonos bambėjimo neša kojines padėti į vietą - tuomet kvailys.
Atsakyti
Indus plauna indaplove.
Rubus plauna skalbimo mashina.
Buta valo valytoja.
Turime kiekvienas savo masina.
TV nei vienas neziurime.

Vat.. ir nebambam. gal. todel.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 26, 16:57)
Esmė tame ar pasiekiamas rezultatas. Jei bambėjimu rezultatas pasiekiamas - tuomet viršininkas. Jei vyras bambėdamas dėl žmonos bambėjimo neša kojines padėti į vietą - tuomet kvailys.



lotuliukas.gif Pritariu.
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 10:32)
Ji tvarkinga,negalvok nieko pikto  smile.gif  bet zinai,kaip visada savo darzo zmogus nemato dazniausiai ir cia ne tik sia tema

isties atsiprasau, jeigu ne taip supratau skaitydama. o del bambejimo, tai negaliu daug ka pasakyti, todel kad namuose as pati nebambu. as pasakau viena karta, nepadaro, as darau savaip, bet tyliai. tai cia su buvo su ex vyru. su dabartiniu problemu nera. o su vaikais truputi kitaip, nebambu, bet aiskinu (kartais net paciai nuobodu), bet jie vaikai.
Atsakyti
QUOTE(Busimasis Tevelis @ 2008 06 26, 16:30)
tada as jau uztilsiu unsure.gif
Papildyta:




Jokiu būdu netylėkite. Subtiliai demonstruokite vyriškumą. smile.gif Tikrai padės. Ir pats tai žinote. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2008 06 26, 16:57)
Esmė tame ar pasiekiamas rezultatas. Jei bambėjimu rezultatas pasiekiamas - tuomet viršininkas. Jei vyras bambėdamas dėl žmonos bambėjimo neša kojines padėti į vietą - tuomet kvailys.


lotuliukas.gif tai gaunasi kad vis keiciames vaidmenimis
QUOTE(Maidenana @ 2008 06 26, 17:04)
Indus plauna indaplove.
Rubus plauna skalbimo mashina.
Buta valo valytoja.
Turime kiekvienas savo masina.
TV nei vienas neziurime.

Vat.. ir nebambam. gal. todel.

Ot pavydziu jums tongue.gif indaploves neturiu, namu tvarkytojos irgi ir TV abudu ziurim tai taip gaunasi, kad del to bambu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maidenana @ 2008 06 26, 17:04)
Indus plauna indaplove.
Rubus plauna skalbimo mashina.
Buta valo valytoja.
Turime kiekvienas savo masina.
TV nei vienas neziurime.

Vat.. ir nebambam. gal. todel.



Busimasis Tėveli, atkreipkite dėmesį į aukščiau esantį komentarą. smile.gif
Iš patirties galiu pasakyti, minėtos "pagalbininkės" labai ženkliai ir greitai perima bambeklės vaidmenį. Skirtumas nuo draugės tas, kad tuo atveju, kai sugenda galima be jokio sąžinės graužimo išmesti pro langą. smile.gif

Tame tarpe ir valytoją. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salve123: 26 birželio 2008 - 17:17
QUOTE(salve123 @ 2008 06 26, 18:16)
Iš patirties galiu pasakyti, minėtos "pagalbininkės" labai ženkliai ir greitai perima bambeklės vaidmenį.


Aš vis dėlto manau, kad kas norės bambėti, tas atras dėl ko ir su minėtom "pagalbininkėm". Dėl ne tokio žvilgsnio, ne taip padėtų rankų, ne tokios dovanos, ne tokio oro ar ....
Atsakyti
QUOTE(Hmmm... @ 2008 06 26, 18:27)
Aš vis dėlto manau, kad kas norės bambėti, tas atras dėl ko ir su minėtom "pagalbininkėm". Dėl ne tokio žvilgsnio, ne taip padėtų rankų, ne tokios dovanos, ne tokio oro ar ....


Nebambės, jei turės kitą žvilgsnį, matys kitas rankas, kvėpuos kitu oru....
Sutinku, tokioj situacijoj reikia ne pasikviesti pagalbininkes, o pakeisti bambeklę/bambeklį.
Laimė temos autoriuis neminėjo apie tokį bambėjimą. Autoriaus problema pataisoma nesunkiai.

P.S Man atrodo, kad autorius netgi džiaugiasi savo draugės dėmesiu. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salve123: 26 birželio 2008 - 18:11