Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(tania811214 @ 2008 10 13, 21:37)
blink.gif oho,geros cia diskusijos isiziebe.
Nezinau ar gerai padarysiu,kad ir as parasysiu truputeli apie tvarka,maista ir kt.is savo puses:si darzeli lankome nuo 1.9men( sunui dabar beveik 6m.),ir visada stengiuosi nuvesti vaika kaip tik ant pusryciu,greitai uzmetu aki i meniu,dar pasiziuriu kaip vaikas atsisedes pradeda valgyti.Na porcijos normalios-nei per daug,nei per mazai(aisku namie duodu daugiau,bet del to,kad ilgiau butu sotus ir nereiktu visa diena stoveti prie puodu,nes auginu dar viena dukryte).Nezinau ar jis viska suvalgo,bet aukletojos pasako(kai paklausi) ar valgo,ar nevalgo ir t.t.Daznai girdziu kaip aukletojos atejusius ryte vaikus kviecia prie stalo pusryciauti,o jie atsako,kad "tipo"jau namie pavalge(rupi zaislai),o vakare issiaiskinama,kad vaikas buvo nevalges pusryciu...Dar kelis kartus tenka su dukryte pavaikscioti darzelyje kolidoriais ir sutinku padejejas su puodais,bliudais nesancias valgyti.Aki uzmetu ir i to bliudo turini:matau ir bananus,ir surelius,sausainius,obuolius,mandarinus(netgi) ir visokio gerio.

Kas del darbo laiko-zinau,kad grupes dirba iki 19val.,bet aukletojos del 1-2 ar 3 vaiku nepasilieka iki galo,o nuveda prie kitos grupes vaiku(kas man visiskai nepatiko),bet cia nevisada ir ne visos aukletojos.
Na uzteks cia jau man.Vien zo-yra visko-ir geru ir blogu dalyku,nes gyvenime juk nera nieko idealaus


del paskutinio sakinio drinks_cheers.gif

as sitame darzelyje praktika atlikau, tai darzelis man patiko,bet savo vaiko ten neleisciau vien del perpildytu grupiu - nemanau,kad imanomas kokybiskas ugdymas kai grupeje pvz 24vaikai 3-5metu schmoll.gif nezinau,gal per metus ten kas ir pasikeite,gal jau maziau vaikuciu priema g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *liolka*: 14 spalio 2008 - 21:54
Manau ,kad kokybiskas auklejimas nuo dirbanciu priklauso ,teko matyti ir girdeti ,kad dirba siltu zmoniu ,bet seip nevisos aukletojos moka bendrauti,pas kitas jauciasi labai toks neigiamas tonas pastoviai.Ir galvoja ,kad vaikui vienodai kaip su juo bendrauja,o po to aiskini ,kad kiti zmones yra pavarge piktesni ,taip jau yra ,ka padarysi o vaikas klausia ,bet as tik norejau paklausti ,ir nezinai jau nei kaip aiskinti..Bet cia visu kulturos beda nepasikeis tikrai niekas manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 15 spalio 2008 - 10:57
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 15, 11:53)
Manau ,kad kokybiskas auklejimas nuo dirbanciu priklauso ,teko matyti ir girdeti ,kad dirba siltu zmoniu ,bet seip nevisos aukletojos moka bendrauti,pas kitas jauciasi labai toks neigiamas tonas pastoviai.Ir galvoja ,kad vaikui vienodai kaip su juo bendrauja,o po to aiskini ,kad kiti zmones yra pavarge piktesni ,taip jau yra ,ka padarysi o vaikas klausia ,bet as tik norejau paklausti ,ir nezinai jau nei kaip aiskinti..Bet cia visu kulturos beda nepasikeis tikrai niekas manau.


As irgi taip manau, kad svarbiausia kas per zmones darzelyje dirba ir jei jiem nestinga meiles vaikams ir ziniu, tai vaikai jausis gerai ir perpildytoja grupeje, o jei bus niurzga neismanele, tai ir viena vaika taip nuaukles, kad bus baisu..............
Atsakyti
mano vaiko grupėje 28 vakai pagal sąrašą. prisipažinsiu antras mėnuo į pabaigą, visų susirinkusių dar nemačiau. Aną savaitę lankė 18 ... Nusiskundimų neturiu. Per tuos du mėnesius maniškis padarė tokią pažangą, kad man belieka tik stebėtis. Prie darželio priprato lengvai, noriai eina, bendrauja, dalyvauja. Net vaiko žaidimo būdas pasikeitė. anksčiau žaisdamas su mašinėlėm jas kone mėtydavo, o dabar paima, gražiai važiuoja ir dar pypsi. Piešimas trukdavo max 5 min, nepaisant to, kad tarkim aš sėdžiu šalia kartu paišau, klausiu ką piešia ir pan, o dabar atsisėda ir paišo pusę valandos man pasakodamas, ką piešė. O kas labiausiai džiugina - tai pagerėjęs vaiko valgymas. Pasirodo ir apetitą turi, ir valgyt nori, ir tvarkingai valgyt gali hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2008 10 21, 10:26)
mano vaiko grupėje 28 vakai pagal sąrašą. prisipažinsiu antras mėnuo į pabaigą, visų susirinkusių dar nemačiau. Aną savaitę lankė 18 ... Nusiskundimų neturiu. Per

thumbup.gif Kaip saunu...
Visada buvau ir busiu tokios nuomones-kad vaikai butinai turi eiti i darzeli,koks bebutu tas darzelis,ten veiklos zymiai daugiau nei namie,aukletojos ne pirmus metus dirba,jau patyrusios ir nei vienas vaikas nera nuskriaustas.Vaikai nera sukaustyti,kad dabar visi eisim piesti ir taskas,ne-kas nori-piesia,kas nori-zaidzia zaidimu vietoje,kiti-lipdo,dar kiti siaip tinginiauja.
Zinoma yra ir pareigu-jeiyra daromas bendras koks vaiku projektas-tai visi turi daryti ta pati-kaip kokias uzduotis.
Ir pati puikiai suprantu,kad per diena bunant amziais triuksme,surmulyje,gali ir galva skaudeti pradeti aukletojoms,gali ir susukti garsiau,kad vaikai apsiramintu,nes ateina tokiu vaiku,kad oi,oi,oi...
Atsakyti
Manau ,kad apskritai niekada neverta rinktis darzelio pagal langus ,bet deja pagal zmones irgi nepasirinksi niekada nezinai ,o seip teko kalbet ne su viena mama tai sako ai nu va atrodo keistai tai tas tai anas,bet ai jau apsipratom.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 21 spalio 2008 - 19:32
iškėliau klausimą, ir supratau, kad ne vietoj...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 22 spalio 2008 - 10:06
Ir koks tas klausimas? Užrūpo labai doh.gif lotuliukas.gif

Aš jei būčiau daugiau prie meno, tai tikrai kaldinčiau medalius dirbančioms daržely mirksiukas.gif Mano didysis tris savaites tupėjo namie, bet jei dar nors viena diena tas terminas būtų prasitesęs, tai tikriausiai būtų reikėję mamkai psichiatro ieškot doh.gif Tik du vaikai pas mane, bet jau mačiau paskutiniąją besiartinant unsure.gif
Lenkiu galvą, prieš tas, kurios savo noru kas rytą eina į darbą, kur kaip minimum 20 tokių "galvažudžių: laukia . Pagarba 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif pritariu a79. Darbas auklėtojų tikrai vertas pagarbos.

Rucelie, o koks klausimas buvo? g.gif
Atsakyti
Jus man pasakykit is kur cia pas jus suinteresuoti asmenys g.gif .Kaskaip ziuriu kai patiems kas nutinka tai pilat ir vargo nematot o jeigu kitas zmogus parasytu tai butu didiausias melagis.Gi cia nebuna tokiu dalyku biggrin.gif
Musu grupeje mustynes kasdienybe ir as savo vaika mokau ,kad mustusi nebelieka kitos iseities tiesiok.
Brt deja prisiminiau ,kad ne karto nieko neprilupo,o jau zadam ir i kovos menus veziot.Nes kas bus mokyklose tada.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 27 spalio 2008 - 10:00
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 27, 10:57)
Jus man pasakykit is kur cia pas jus suinteresuoti asmenys  g.gif .Kaskaip ziuriu kai patiems kas nutinka tai pilat ir vargo nematot o jeigu kitas zmogus parasytu tai butu didiausias melagis.Gi cia nebuna tokiu dalyku  biggrin.gif
Musu grupeje mustynes kasdienybe ir as savo vaika mokau ,kad mustusi nebelieka kitos iseities tiesiok.
Brt deja prisiminiau ,kad ne karto nieko neprilupo,o jau zadam ir i kovos menus veziot.Nes kas bus mokyklose tada.


labai teėisinga taktika doh.gif tegu visi mušasi, bus isi mušeikos, vaikščios su praskeltom galvom, lūpom, mėlynėm po akim, tai bent gerai bus. nesuprantu tokių dalykų. Joks mušimas nepateisinamas, joks smurtas nepateisinamas ir apie tai vaikas turi žinot nuo mažų dienų. Nes ką, augs, augs ir jų poreikis muštis. O jeigu po to ir kumščių neužteks. Na, bent jau vesti į kovos menus gerai todėl, akd ten aiškina, kad muštis negalima.
Aš, pvz, vesdama savbo benriuką į darželį tikria pergyvenau, kad jis mušis.. Na, pasiutęs jis pas mane. Kariaujam su tuo, auklėjam, aiškinam - ir į kampą statom, ir žaislų neduodam, ir multikus išjungiam, ir ramaus sėdėjimo bausmes taikom. Klausiau daržely auklėtojų - sakė vaikas kaip vaikas, visi jie išdykę doh.gif na, lyg ir nesikandžioja, nes namie tikrai nepastebėjau. Galėtų auklėtojos ir smulkiau pasakyti, jei ką iškrečia... Va, kai grupėj tą elektrinį virdulį sugadino, tai pasakė biggrin.gif
Atsakyti
Nu tai as jus suprantu ,bet neisivaizduoju kodel visada iskeliami klausimai baigiasi pykciais tarp tevu ir aukletoju,nejau negalima zmoniskai ,nu nezinau mes net nekialiam dar sio klausimo,nors pas mus tas pats,nes galvojam ka daryt .
Atsakyti