Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(Emile569 @ 2008 10 01, 13:38)
Dienos kaina labai maza ,bet mes tai damoketume jei tik kotletu neduotu kasdiena,o ju dydis labai skiriasi nuo reikalavimu.Bananu akys musu nemate ,nebent ne visoms grupems duoda nezinau ,kituose darzeliuose maistas zymiai skiriasi ,o kaina juk ta pati.

Emile, o jūsų vaikas tikrai į šitą darželį eina? g.gif Arba gal jūsų grupėj čia kažkokios nesąmonės vyksta, nes mano akys matė tikrai bananus biggrin.gif
Atsakyti
reiktų tada tą grupę įvardinti, kurios auklėtojos paslapčiomis ryja vaikučių bananus ir vietoj jų kaišioja menkaverčius kotletukus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 01, 13:38)
Dienos kaina labai maza ,bet mes tai damoketume jei tik kotletu neduotu kasdiena,o ju dydis labai skiriasi nuo reikalavimu.Bananu akys musu nemate ,nebent ne visoms grupems duoda nezinau ,kituose darzeliuose maistas zymiai skiriasi ,o kaina juk ta pati.Porcijas numazino ,ne visi gal valgo bet galetu tada tiems kurie valgo idet normaliai tokia cia ir beda,bet kur tau. doh.gif Institucija pries tikrinima pranesa ,kad atvyks vizituoti ,nes kaskas minejo ,kad patikrintu tai va taip pas mus tikrina biggrin.gif
Papildyta:

Gryna mesa tai atpjautas mesos kepsnelis skaitosi,o kotletus mala tam ,kad taupiau butu ,nes nereikia vien grynos mesos,jus pasiteiraukit zmoniu kas ismano siuos reikalus jie jums papasakos.


Na, manau kepsneli iskepti vakarienei tai jau mamos reikalas, ar emile mano kad vaikas turi pasitenkinti pavakariais darzelyje? Kam damoketi nuveskite i kavine ir karbonaduka nupirkite. Valgiarasti reiktu pasiskaityti atidziau ir pasidometi kodel maltos mesos patiekalai. juk negali darzeliai patys isgalvoti patiekalu pvz kepsneliu uz pietu kaina 2,5 lt.!!!
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2008 10 01, 15:04)
o gal cia kazkas vykdo antireklama? rolleyes.gif

bet kokiu atveju negrazu taip...mes labai norime papulti i si darzeli, todel butu smagu, akd tiems kam jis blogas atlaisvintu vietas norintiems ten pakliuti mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif Man irgi tuo pakvipo schmoll.gif
Nes... Jei nepatinka darželis - keisk. Jei nepatinka maitinimas - eik pas vadovybę, aiškinkis, rodyk normas, gilinkis į meniu. O ne čia, virtulioje erdvėje drapstykis kaltinimais. Tiesiog negražu, o ir problema (jei ji yra) taip nedings mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2008 10 01, 22:59)
drinks_cheers.gif Man irgi tuo pakvipo  schmoll.gif
Nes... Jei nepatinka darželis - keisk. Jei nepatinka maitinimas - eik pas vadovybę, aiškinkis, rodyk normas, gilinkis į meniu. O ne čia, virtulioje erdvėje drapstykis kaltinimais. Tiesiog negražu, o ir problema (jei ji yra) taip nedings  mirksiukas.gif

Man tai atrodo ,kad neturite teises nurodineti kitiems,kaskaip keistai atrodo ,kad galima tik teigiamai rasyti.Nezinojau ,kad negaliu klausimu uzdavineti kurie jums nepatinka.
Papildyta:
QUOTE(Martyna @ 2008 10 01, 15:37)
Emile, o jūsų vaikas tikrai į šitą darželį eina?  g.gif Arba gal jūsų grupėj čia kažkokios nesąmonės vyksta, nes mano akys matė tikrai bananus biggrin.gif

As taip ir manau kai jus parset ,kad tik musu grupeje ,nes kitu grupiu vaikai kitaip pasakoja.
Papildyta:
QUOTE(Rucelie @ 2008 10 01, 15:46)
reiktų tada tą grupę įvardinti, kurios auklėtojos paslapčiomis ryja vaikučių bananus ir vietoj jų kaišioja menkaverčius kotletukus  bigsmile.gif

Ta reikala stebi kiti teveliai ir galvoja ka darysim.Manau ,kad susitvarkys tiesiok dalyvaus daugiau tevu tada tikrai niekas viseims iseit nesiulys is darzelio.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 02 spalio 2008 - 09:38
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 02, 10:35)
Ta reikala stebi kiti teveliai ir galvoja ka darysim.Manau ,kad susitvarkys tiesiok dalyvaus daugiau tevu tada tikrai niekas viseims iseit nesiulys is darzelio.

O jūsų vaikas paruošiamukų grupėj? Ar buvot vakar susirinkime? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 02, 10:35)
Man tai atrodo ,kad neturite teises nurodineti kitiems,kaskaip keistai atrodo ,kad galima tik teigiamai rasyti.Nezinojau ,kad negaliu klausimu uzdavineti kurie jums nepatinka.

Ginkdie, nenurodinėju doh.gif Ir nepastebėjau jokių užuominų į tai, kokius klausimus GALIMA uždavinėti, kokių NE g.gif
Kiekvienas reaguoja į kažkurį pasisakymą taip, kaip jam atrodo. Jums daug kas nepatinka. Mano mergina lanko dar neilgai, bet tikrai nieko tokio nepastebėjau, nepajutau ir kasdien tik DŽIAUGIUOSI, kad pasirinkom šitą darželį wub.gif
Tiesiog, jei yra rimta bėda, ją reikia spręsti 4u.gif

Sėkmės jums. Tikrai įdomu pasidarė, kokia čia ta grupė unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 10 01, 14:49)
kotletukus mala tam, kad vaikai sukramtyti pajėgtų, daugelis mažylių kepsnių tikrai nesugromuliuotų  doh.gif be to, kotletukus, priešingai nei kepsnius, ne kepa riebaluose, o VERDA. Emile569, iš tamstos postų panašu, kad arba esate visada ir viskuo itin nepatenkintas žmogus, arba tiesiog tikslingai priešiškai nusistačiusi prieš panašu kad daugelio iš mūsų taip mylimą darželį. jeigu Jūsų vaikas iš tiesų čia yra taip engiamas, nemylimas, neprižiūrimas ir alinamas badu, apie ką byloja Jūsų postai, tuomet esate tikrai aplaidi mama, kad nesirūpinate ir nesikraustote į kitą darželį (su itin dėmesingomis ugdytojomis ir Jūsų vaiko poreikius patenkinančiomis maisto porcijomis). rekomenduočiau liautis drabstyti vargu ar teisingus purvus viešoje erdvėje ir su tokiais kaltinimais kreiptis į darželio vadovybę, ten manau prie Jūsų akių pasvers is pamatuos kiekvieną kotletuką.

Zinot as daugiau neasysiu ,nes man taip slyksciai isversta viskas.As nerasiau ,kad mes badu mirstam ar esam engiami ir taip toliau. :blink:istikro tai baisu ,kad tiek agresijos is niekur juk cia tik pokalbiai elementarus.
Papildyta:
QUOTE(Martyna @ 2008 10 02, 10:47)
O jūsų vaikas paruošiamukų grupėj? Ar buvot vakar susirinkime?  g.gif

Koks skirtumas as nesuprantu ,esu macius kaip tevai del toletinio popieriaus spalvos akis drasko ir nieko o cia isviso toks jausmas ,kad esam kaskoki pabaisos ,kad kotletai nepatinka istisa menesi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 02 spalio 2008 - 09:53
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 02, 10:55)
Koks skirtumas...

Yra skirtumas, nes kaip tik vakar susrinkime kalbėjo apie vaikų maistą ir net kvietė ateit pažiūrėt kaip jis ruošiamas netgi paragaut jeigu domina, gali net parodyt 2 savaičių meniu, kuris sudarytas pagal visas taisykles, normas, kalorijas ir mastingas medžiagas 4u.gif Taip, kad siūlyčiau nepasikuklint ir nueit, o ne čia rašyt ir nieko nedaryt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2008 10 02, 11:00)
Yra skirtumas, nes kaip tik vakar susrinkime kalbėjo apie vaikų maistą ir net kvietė ateit pažiūrėt kaip jis ruošiamas netgi paragaut jeigu domina, gali net parodyt 2 savaičių meniu, kuris sudarytas pagal visas taisykles, normas, kalorijas ir mastingas medžiagas  4u.gif Taip, kad siūlyčiau nepasikuklint ir nueit, o ne čia rašyt ir nieko nedaryt  mirksiukas.gif

Numanau ,kad pasvertu gerai tuo esu tikra(nepasvers pusiau maziau).Ta visi teveliai zino.Tiesiok jei galima butu tema apie Ausrine ir smagu pasidalinti nuomuonem cia.As galvoju gal tiesiok darzeliai porcijas mazino del finansu apskritai.
Papildyta:
Norejau paklausti ,ar dauk yra dirbanciu iki 18 val ir pasimanciu vaikucius po 18.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 02 spalio 2008 - 10:15
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 02, 11:14)
Numanau ,kad pasvertu gerai tuo esu tikra(nepasvers pusiau maziau).Ta visi teveliai zino.Tiesiok jei galima butu tema apie Ausrine ir smagu pasidalinti nuomuonem cia.As galvoju gal tiesiok darzeliai porcijas mazino del finansu apskritai.

Porcijas ne darželiai nustato, yra normos, kurių visi privalo laikytis, jei reikia galiu net paieškot internete, nors manau ir jūs mokat tai padaryt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Emile569 @ 2008 10 02, 11:21)
Norejau paklausti ,ar dauk yra dirbanciu iki 18 val ir pasimanciu vaikucius po 18.

Kartais pasiimam, kai labai reikia po darbo kur nors nuvažiuot, bet retai rolleyes.gif
Atsakyti
Tai mes galvojom kaip si klausima ispresti anksciau reikejo dibti ilgiau ,tai vaiku per visa darzeli budavo koki 10,kaip supratau niekas nedirba iki 18 val.Tai ir galvoju kaip visi zmones gali turet darbus iki 17pvz o seip iki 18 dirbant dar atvziuot reikia apie 40 min per miesta masina.
O del porciju gal jos ir pagal normas.Tiesiok drasaiai galiu tada sakyti,kad jos sumazejo ,pagal valstybes duotus reikalavimus.Teks tenkintis o kur detis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 02 spalio 2008 - 10:33