Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(Isila @ 2008 09 30, 12:12)
maniškis kiap nevalgiukas visai nesiskundžia biggrin.gif  grįžęs namo valgyt neprašo biggrin.gif nebent kokio saldumyno. Dėl tų porcijų aš nežinau, ne man spręsti, nes niekad nemačius kokios jos turėtų būti. Pagal mano vaiką - tinka, per akis ir tai ne viską suvalgo biggrin.gif

Maniškiai abu irgi neįveikia tų porcijų dažniausiai doh.gif
Nors ir grįžę namo valgyt neprašo, vadinasi jiems tiek gana biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rucelie @ 2008 09 30, 13:35)
visokių kugelių ir mišrainių bent maniškiai nevalgo, ne visi vaikai prie tokio maisto pratę. tai jau geriau kotletukai  biggrin.gif

Vat vienas dalykas man daželio meniu nepatinka, tai tos mišrainės doh.gif Pastebėjau, kad retkarčiais jas duoda, vat tada tai tikrai daugiau nei pusė grupės lieka alkani, nes nemėgsta dauguma unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2008 09 30, 13:50)
Vat vienas dalykas man daželio meniu nepatinka, tai tos mišrainės  doh.gif Pastebėjau, kad retkarčiais jas duoda, vat tada tai tikrai daugiau nei pusė grupės lieka alkani, nes nemėgsta dauguma  unsure.gif

mano irgi vaikai nevalgo jų, betgi ne vieną mišrainę duoda, tik kaip garnyrą ją suprantu rolleyes.gif gal ir gerai kad kartkartėm duoda-įpras ir tokius valgius valgyt rolleyes.gif bet kotletukai man priimtiniau, tik sveikintina kad grynos mėsos vaikams pasiūlo thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 09 30, 14:27)
mano irgi vaikai nevalgo jų, betgi ne vieną mišrainę duoda, tik kaip garnyrą ją suprantu  rolleyes.gif gal ir gerai kad kartkartėm duoda-įpras ir tokius valgius valgyt  rolleyes.gif

Tai vat kad vieną duoda su duona pavakariams arba pusryčiams doh.gif Visa laimė, kad retai unsure.gif Priprast, tikrai nepripras jeigu nemėgsta, jau 4 metus mano dičkis lanko, bet net neragauja vaikai tų mišrainių biggrin.gif
Atsakyti
[quote=Martyna,2008 09 30, 14:36]
Tai vat kad vieną duoda su duona pavakariams arba pusryčiams doh.gif Visa laimė, kad retai unsure.gif Priprast, tikrai nepripras jeigu nemėgsta, jau 4 metus mano dičkis lanko, bet net neragauja vaikai tų mišrainių biggrin.gif
Nemanau ir aš, kad pripras, nes tikrai - net neragauja, pasižiūri - "neskanu" ir eina nuo stalo (pati mačiau). Namie tai pavyksta, žaidimo forma, kažką naujo įsiūlyt, o ten auklėtojos tikrai neturi laiko kiekvieną pakalbinti pamėgint.
Atsakyti
O gal žinote kokia dienos kaina dabar? Lygtais pakilo..
Atsakyti
QUOTE(bambinute @ 2008 09 30, 16:26)
O gal žinote kokia dienos kaina dabar? Lygtais pakilo..


Dienos kaina lopselinukui 5,5 lt maistas + 0,5 ugdymo reikmes. Vaikai maitinami pagal perspektyvinį dvieju savaiciu valgiarastį iš anksto suderinta ir patvirtintą maisto ir veterinarijos tarnyboje. 4u.gif
Atsakyti
Dienos kaina labai maza ,bet mes tai damoketume jei tik kotletu neduotu kasdiena,o ju dydis labai skiriasi nuo reikalavimu.Bananu akys musu nemate ,nebent ne visoms grupems duoda nezinau ,kituose darzeliuose maistas zymiai skiriasi ,o kaina juk ta pati.Porcijas numazino ,ne visi gal valgo bet galetu tada tiems kurie valgo idet normaliai tokia cia ir beda,bet kur tau. doh.gif Institucija pries tikrinima pranesa ,kad atvyks vizituoti ,nes kaskas minejo ,kad patikrintu tai va taip pas mus tikrina biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rucelie @ 2008 09 30, 14:27)
mano irgi vaikai nevalgo jų, betgi ne vieną mišrainę duoda, tik kaip garnyrą ją suprantu  rolleyes.gif gal ir gerai kad kartkartėm duoda-įpras ir tokius valgius valgyt  rolleyes.gif bet kotletukai man priimtiniau, tik sveikintina kad grynos mėsos vaikams pasiūlo  thumbup.gif

Gryna mesa tai atpjautas mesos kepsnelis skaitosi,o kotletus mala tam ,kad taupiau butu ,nes nereikia vien grynos mesos,jus pasiteiraukit zmoniu kas ismano siuos reikalus jie jums papasakos.
Atsakyti
Nu jau apie tuos kotletukus..... doh.gif

O aš džiaugiuosi, kad maltą mėsą duoda tongue.gif Lopšelio grupėje ne tiek daug pyplių, kad kepsnelius sukramtytų smile.gif Mano mergytė lanko dar tik nuo rugsėjo, ir tikrai mačiau įvairaus maisto thumbup.gif Įsivaizduokit, ir bananų davė bigsmile.gif

Emile569, tikrai ne piktuoju 4u.gif Bet, jei viskas taip blogai, tai gal laikas kažką keisti? mirksiukas.gif
Atsakyti
kotletukus mala tam, kad vaikai sukramtyti pajėgtų, daugelis mažylių kepsnių tikrai nesugromuliuotų doh.gif be to, kotletukus, priešingai nei kepsnius, ne kepa riebaluose, o VERDA. Emile569, iš tamstos postų panašu, kad arba esate visada ir viskuo itin nepatenkintas žmogus, arba tiesiog tikslingai priešiškai nusistačiusi prieš panašu kad daugelio iš mūsų taip mylimą darželį. jeigu Jūsų vaikas iš tiesų čia yra taip engiamas, nemylimas, neprižiūrimas ir alinamas badu, apie ką byloja Jūsų postai, tuomet esate tikrai aplaidi mama, kad nesirūpinate ir nesikraustote į kitą darželį (su itin dėmesingomis ugdytojomis ir Jūsų vaiko poreikius patenkinančiomis maisto porcijomis). rekomenduočiau liautis drabstyti vargu ar teisingus purvus viešoje erdvėje ir su tokiais kaltinimais kreiptis į darželio vadovybę, ten manau prie Jūsų akių pasvers is pamatuos kiekvieną kotletuką.
Atsakyti
o gal cia kazkas vykdo antireklama? rolleyes.gif

bet kokiu atveju negrazu taip...mes labai norime papulti i si darzeli, todel butu smagu, akd tiems kam jis blogas atlaisvintu vietas norintiems ten pakliuti mirksiukas.gif
Atsakyti
as beveik visada uzmetu aki i ta sarasiuka , ka siandiena mano mazius valgys darzelyje, tai maistas tikrai labai ivairus sakyciau troskiniai, kodletai, ivairios sriubytes, kad ir tos misraines , juk reikia visko , manau maistas yra suderintas ir gauna organizmas tai ko reikia, kadangi mano mazius kosiu nelabai, tai dziaugiuosi, kad duoda toki kaip kodleta , tikriausiai megstamiausias jo maistas ir aplamai nesiskundziam apetitu, biggrin.gif valgo tikrai nemazai, netgi buna ir taip , kad jei lieka sriubytes tai net ir duoda pakartoti biggrin.gif na , o kad jis per pietus valgo nemazai suprantamai, pusryciu ten jis nevalgo, o namuose koki sumustinuka ar picos gabaliuka imeta ir viskas. As tai nesiskundziu, man atrodo kad maitinimas yra normalus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2008 10 01, 15:04)
o gal cia kazkas vykdo antireklama? rolleyes.gif

būtent ja ir man pakvipo 4u.gif nepanašu kad Emilės vaikas apskritai Aušrinės darželį lankytų doh.gif blush2.gif kai matai tikrai šiltą ir atsidavusį žmonių darbą su vaikais, labai gaila, kai kažkas atneša kibirą pamazgų ir taip neatsakingai padrebia.
Atsakyti