Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

manau dar priklauso ir nuo gyvenamosios vietos
Atsakyti
QUOTE(Indriuske @ 2008 08 30, 22:13)
manau dar priklauso ir nuo gyvenamosios vietos

Ne, nepriklauso, nes mūsų namas priešai darželį, o laukiam du metus...
Atsakyti
Na as irgi pasisakysiu, nors mano sunyciui dar toli iki darzelio 4u.gif As savo klecka uzrasiau kai jam buvo 3men., tai klause direktore kur gyvenam,tai tikriausiai turi reiksmes, nes dabar savivaldybes ar tai apylinkes (tiksliai neatsimenu blush2.gif ) nukreipia kuri darzeli vaikuciui lankyti pagal gyvenama vieta jei tame darzelyje nera vietos norimai datai tai tada yra siulomi aplinkiniai darzeliai kuriuose vietos yra (cia taip man direktore aiskino).As saviski uzrasiau 2010m., rugsejui,tai tikiuosi kad vietu bus nes eile sake 3 metam i prieki.Nezinau kaip yra istikruju, bet man taip sake 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dubcike @ 2008 09 02, 14:12)
Na as irgi pasisakysiu, nors mano sunyciui dar toli iki darzelio  4u.gif As savo klecka uzrasiau kai jam buvo 3men., tai klause direktore kur gyvenam,tai tikriausiai turi reiksmes, nes dabar savivaldybes ar tai apylinkes (tiksliai neatsimenu  blush2.gif ) nukreipia kuri darzeli vaikuciui lankyti pagal gyvenama vieta jei tame darzelyje nera vietos norimai datai tai tada yra siulomi aplinkiniai darzeliai kuriuose vietos yra (cia taip man direktore aiskino).As saviski uzrasiau 2010m., rugsejui,tai tikiuosi kad vietu bus nes eile sake 3 metam i prieki.Nezinau kaip yra istikruju, bet man taip sake  4u.gif


mano didysis lanko šį darželį. mažąjam dabar kaip tik 3mėn., tai matau, kad vos su užrašymu nevėluoju doh.gif .. reik skubėti blink.gif
Atsakyti
Mes laukėm 2,5 metų. O jei kažką priima greičiau, tai galbūt tam yra priežaščių, t.y. pirmumo teisė nustatyta teisės aktuose (daugiavaikės šeimos ir t.t.).
Atsakyti
o kas nors bandet ten prisiskambinti? as kiek skambinu, tiek niekas neatsako verysad.gif
Atsakyti
Į darželį? Bandžiau ir antru numeriu atsiliepė 4u.gif
37 75 28
37 75 56
Direktorė Audronė Trumpickienė 8 686 83422
Info iš jų lankstinuko mirksiukas.gif
Atsakyti
Norejau paklausti mamu ar esate patenkinti maistu,gavau zinute is mamos ,kad kai kuriose grupese pusiau maziau nei priklauso duoda(kadangi ji yra speceliste tos srities ),aisku pati maciau bet ka padarysi,seip tai kotletai visa menesi buvo nu nedarom is to problemos ,bet kiti patiekalai kokius 4 kart tik buvo.Dar patiko ,jogurto sake duoda po 50gramu ,tada paklausiau vaiko sake taip ketvirti puodelio, thumbup.gif iskrapsto jogurta thumbup.gif kiek esam girdeja tai indeli duoda jei jau duoda.Zinau ,kad maistas ypatyngai prastas kaskodel cia ,bet dar pasirodo ir skirtyngosde grupese skiriasi porcijos.Mazyliams beje dvigubai daugiau duoda.Beje vaikas vaikui nelygus kiti isviso nevalgo tik pakapsto.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Emile569: 28 rugsėjo 2008 - 19:08
Kiek man teko paragaut, tai nepasakyčiau, kad neskanu, normaliai g.gif . O kad porcijos mažokos, tai atkreipiau dėmesį... bet man sunku apie tai spręsti, nes nežinau kokios jos turėtų būti. O ir pirmas vaikas, pirmas darželis ...O šiaip tai, dukra namie daug daugiau suvalgo, negu ten duoda. Bet kaip nekeista ji darželyje kitakart ir ne viską suvalgo: tai neskanu, tai... laiko jai vis tam nėra smile.gif.
Bet būtų šaunu, kad ir kitos mamos parašytų savo atsiliepimus ta tema.
Atsakyti
Porcijos gerokai mazesnes ,nu bet ,kad jogurta is indelio isimtu ir ji isdalintu to dar negiredejau ir seip vaikams skiria po indeli kaip cia joms atrodo viskas neisivaizduoju.Ne tame esme o ,kad vaika pusbaziu visai dienai palieki nes pasiemant 7 vakaro suskaiciavus ka nuo 8 ryto valge butu baisu doh.gif
Atsakyti
maniškis kiap nevalgiukas visai nesiskundžia biggrin.gif grįžęs namo valgyt neprašo biggrin.gif nebent kokio saldumyno. Dėl tų porcijų aš nežinau, ne man spręsti, nes niekad nemačius kokios jos turėtų būti. Pagal mano vaiką - tinka, per akis ir tai ne viską suvalgo biggrin.gif
Atsakyti
aš kaiptik norėjau pasidžiaugt, kad gerai maitina - kažkada buvau kol pavalgė, tai sriubytė, antras, ir dar bananas deserto biggrin.gif niekad nemačiau kad badu vaikus marintų, man kaiptik neblogas maitinimas atrodo ax.gif (ypač už tiek, kiek mokam už darželį blush2.gif man tai atrodo mistika, kaip už tiek mėnesį reikia vaiką išmaitint doh.gif ) gi ne suaugę, bent maniškiai tai namie tiek net nesuvalgo, kiek ten gauna. jei taip jau užsibadauja vaikas, galima pusryčiams ir namie skrebutį užteptą pasiūlyt, ir grįžus dar pamaitint. tikrai badu nenumirs biggrin.gif aš netikiu kad darželis laužo maitinimui taikomus reikalavimus, juk eina tikrina visokios inspekcijos skersai išilgai. o dėl maisto įvairovės..man tai žymiai ramiau kotletukai - gryna mėsytė ir ramu. visokių kugelių ir mišrainių bent maniškiai nevalgo, ne visi vaikai prie tokio maisto pratę. tai jau geriau kotletukai biggrin.gif mums per susirinkimą direktorė sakė, kad už tėvelių surinktus 2proc nupirko darželiui mėsmales geras, tai matyt ir kotletukų padažnėjo dabar biggrin.gif
mano Gustas irgi nevalgiukas, tai jis ryte prieš darželį sukerta sumuštinuką, paskui darželio maistas, ir vakare grįžęs tik palesioja kokį gardėsį. o lopšeliukė mano apžora, tai ji ir ryte pusryčius pavalgo namie, ir darželyje gerai valgo, ir dar grįžusi prašo. bet mažoji nuo rugsėjo, kai pradėjo lankyti darželį, akivaizdžiai pastambėjo, žandukai pasipūtė, reiktų pasvert dėl įdomumo rolleyes.gif į badaujančią tikrai nepanaši biggrin.gif
Atsakyti